Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Интер - Фенербахче (Шампионска Лига)
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2007/2008 > Мачове
Scofield
Вторник | 27 ноември | 21:45

Ето и как стои дисциплинарната ситуация преди мача:

Висящи:Ибрахимович , Самуел
Наказан:Бурдисо (още 2 мача)

freak-man
тоя мач биеме, Ибрахимович накрая си изкарва жълт картон и пропуска протоколния последен мач с ПСВ smile.gif
Nikolov
Таз година трябва да направим нещо в ШЛ най-сетне и не да падаме от валенсия и виляреал...
Álvaro Recoba
Охооо, връщаме им го за Истанбул с едно 3:0 unsure.gif
Scofield
Изключително важен мач който на всяка цена трябва да вземем , независимо с какъв резултат!
Self Control
Х не ни ли остройва????
ivofen
Трябва да ги побидим и да им скъсаме шалварите! ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif
radiinter
В добра форма сме така че очаквам победа.Този път в атака ще са Златко и Креспо.Очаквам и Матераци да поиграе малко.Важно е още утро да си осигуриме класирането за да може в последния мач да се съхранят силите на основни играчи в и без това натоварения календар.

FORZA INTER
Simo
Айде ше ги бием тез фенери,да не си мислят че ще станат 1-ви случайно. mexicanwave.gif ultra_inter.gif
Scofield
Цитат(Self Control @ Nov 26 2007, 12:32 PM) [snapback]27005[/snapback]
Х не ни ли остройва????

Не , защото следващия ни мач е гостуване на ПСВ , който ще се бори със зъби и нокти за 3-тото място с ЦСКА (Москва) . В момента навлизаме в един много тежък цикъл от мачове и ще е добре да имаме един мач без значение за да може да се даде почивка на основните ни футболисти.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Ако сме тръгнали да печелим шампионската тоя мач треа да го земем.Прогноза 3-0 ultra_inter.gif
Scofield
Агенция "Фокус"

Интер и Фенербахче ще се борят със зъби и нокти за победата в мача помежду си
Миланският гранд Интер посреща турския Фенербахче във вторник от 21:45 часа в мач от група “G” на Шампионската лига. Двата отбора заемат съответно първо и второ място в групата, като крехката разлика от 1 точка помежду им прави двубоя изключително интригуващ, тъй като и на двата отбора победата на „Сан Сиро” ще осигури участие в следващия етап на Шампионската лига. Ако пък ПСВ Айндохвен не успее да победи ЦСКА (Москва), двата отбора продължават напред, като това ще бъде първият път, когато Фенербахче пробива във втория етап на надпреварата. Турският отбор постигна историческа победа над Интер с 1:0 на 19 септември, но от тогава „нерадзурите” взеха 8 победи и 3 равенства във всичките си мачове, включително 3 категорични победи в Шампионската лига. В Интер обаче има други проблеми. Луиш Фиго и Патрик Виера са контузени, Марко Матераци и Деян Станкович току що се върнаха във форма, а Никола Бурдисо трябва да изчака още два мача от общо шестте, за които е наказан. Очаква се Златан Ибрахимович да си партнира в предни позиции с Хулио Рикардо Крус. В отсъствието на Виера, Оливие Дакурт се очаква да попълва центъра на халфовата линия, заедно с Естебан Камбиасо.
Scofield
Манчини си поръчва победа за ЧРД

Треньорът на Интер Роберто Манчини си пожела победа над Фенербахче като подарък за рождения си ден. Днес той навършва 43 г., но няма да може да го отпразнува подобаващо заради мача.
- Най-хубавият подарък за мен ще е една победа над Фенербахче - заяви Манчини в предаването "Контрокампо". - Надявам се да имам повод да черпя след срещата, защото, ако резултатът не е добър, това ще е най-тъжният рожден ден, който съм имал.
Интер загуби от Фенербахче в първия мач през септември в Турция. Дори и равенство днес на "Сан Сиро" ще е достатъчно за нерадзурите да се класират напред. "Равният не ни устройва. Искам победа, за да си осигурим първото място кръг преди края", настоя Манчини.
Треньорът на Интер обаче има и други сериозни проблеми в Италия. След победата над Аталанта в събота той се заяде със спортните лекари, в чиято квалификация се усъмни публично. От съюза на докторите настояха федерацията да накаже Манчини за обидните му изказвания. Те заплашиха, че ако това не стане, ще съдят треньора.
- Не съм очаквал такава реакция от тези учени - заяви Манчини. - Не мисля, че съм казал нещо лошо. Заявих само, че преди време лекарите се справяха по-добре.


7дни спорт
Scofield
Ето и групата за мача:

Goalkeepers: 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 11 Luis Jimenez, 15 Olivier Dacourt, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari.

Strikers: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Cruz, 18 Hernan Crespo, 29 David Suazo.


freak-man
dacourt се завръща и аз го очаквам титуляр. ако е така ни предстой един труден мач wink.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Крайно време е вече да видим Хименез в игра.
ivofen
сигорно ще ги пусне в следващия мач след кото класирането ни е сигорно ще е интересно да ги видим и хименес и пеле
MarcoMaterazzi
В този мач трябва не само да си решим класирането за следващата фаза в надпреварата ,ами трябва да си осигурим и първото място в група,което също ще е важно.Имаме да си връщаме на Фенербахче за загубата в Турция и мисля,че ще успеем,има всички предпоставки момчетата да зарадват Манчини навръх рождения му ден!
Не е зле също да кажете къде ще гледате мача или по-скоро къде тръгва най-лесно,че с моя нет ще е трудно да гледам мача без никакви проблеми!
Наздраве и ФОРЦА ИНТЕР! ultra_inter.gif
SvetJlio
Време е за отмащение !!! Не ми пука как и по какъв начин важното е да бием!!! ultra_inter.gif
Álvaro Recoba
Айдее машинии ultra_inter.gif Я ПЕЕМ ЗА ПОБЕДА ! ае бб cheers1.gif
Nikolov
Честита победа 1во да кажа smile.gif Малко ме изненада стартовия състав с Киву в центара на халфовата линия ,видяхме 1 Круз който игра пак на висота и показахме че дакур кат е на скамейката победите са доста по-лесни .Победата си беше заслужена фенерите имаха 2-3 опасности към вратата на Цезар .Жалкото е че Ибра и Валтер ще пропуснат следващия мач за безмислени те картони които получиха forza.gif ultra_inter.gif
Álvaro Recoba
Цитат(Campione @ Nov 26 2007, 09:51 AM) [snapback]26997[/snapback]
Охооо, връщаме им го за Истанбул с едно 3:0 unsure.gif

oops.gif interamo.gif
Честита ПОРЕДНА победа ultra_inter.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Честита победа на всички ultra_inter.gif Отмъстихме си по най-добрия начин за Истанбул с едно 3-0 smile.gif Тва ни гарантира и 1вото място в групата mexicanwave.gif И между другото да кажа добре е че Ибра и Самуел си изкараха картони , защото мачът с ПСВ е протоколен за нас и е хубаво , че ще пропуснат него , а не някои от важните smile.gif FORZA INTER ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif
Nikolov
Интер сложи тройка на Фенербахче
Италианският шампион Интер стана поредният тим класирал се на 1/8 финал в Шампионската лига, след като се наложи с категоричното 3:0 над Фенербахче. "Нерадзурите" нямаха никакъв проблем срещу своя противник и с голове на Крус в 55-ата, Ибрахимович в 66-ата и Хименес в 90-ата оформиха класическата си победа. Така те вече имат 12 точки и със сигурност ще завършат на пърото място в група "G".

www.sportal.bg
Scofield
Интер 3:0 Фенербахче (Круз 55' , Ибрахимович 66' , Хименес 92')

Най-напред честита победа!
Останах много доволен от това което видях на терена.Грешките в защите бяха изчистени до минимум , но можеби всичко това се дължеше на факта , че Киву беше изтеглен в халфовата линия и така помагаше на защитата зад себе си , а и освен това направи и асистенция.Със сигурност се справя по-добре от Дакур на този пост wink.gif Камбиасо също направи голям мач , отново не спря да тича цял мач и напълно контролираше средата на терена.Впечатление ми направиха и многото добри извеждащи пасове които направи.Видяхме , че и Санети е доста по ефективен когато играе по крилото , отколкото в центъра на халфовата линия.Направи няколко много добри пробива типично в негов стил wink.gif.Станкович , макар че изпусна няколко положение се включи с огромен хъс и желание.Надявам се възможно най-скоро да възвърне формата си.
Напред отново се справихме отлично.Круз както винаги не пропусна да се разпише , а Ибрахимович си правеше каквото иска на терена.През целия мач игра с усмивка на лице biggrin.gif . В момента няма две мнения по въпроса , че Ибра е най-добрия нападател в момента!Радващо е , че и Хименес вкара.Дано този гол накара Манчини да го пуска по-често в игра.
Добчу...тия картони на Ибра и Самуел са изкарани нарочно за да може да пропуснат мача с ПСВ , който е без никакво значение за нас wink.gif
freak-man
ПРЕГАЗИХМЕ РЕЗАЦИТЕ !!!! УЛЯЛЯ biggrin.gif FORZA NERAZZURRI !!!!!!!!!!!
THE_GAME
Да се чуди човек как успяхме да се представим така срамно с/у същото т'ва Фенербахче в 1-вия мач... Впрочем голът на Круз е автогол, поне така ми се стори.
radiinter
Честито класиране.Не оставихме никакво съмнение кой е по-добрия отбор.Осигурихме си първото място а това ще ни позволи да насочим всички усилия към първенството.

FORZA INTEEEER
Faustico
Добър мач всички са играли на ниво от това което видях и явно Интер набира скорост.

Álvaro Recoba
Цитат(THE_GAME @ Nov 28 2007, 01:08 AM) [snapback]27092[/snapback]
Да се чуди човек как успяхме да се представим така срамно с/у същото т'ва Фенербахче в 1-вия мач... Впрочем голът на Круз е автогол, поне така ми се стори.

Еми бацане то в Истанбул фенерите са страхотна публика да е*ем и турчалята...пък и беше 1-ви мач в групата...Беха се нахъсали и двата отобора, но явно туците са били по-нахъсаните и разбира се с повече късмет smile.gif Важното е, че им го върнахме тройно mexicanwave.gif cool.gif boysan.gif forza.gif beer.gif
MarcoMaterazzi
Учудващо мача ми вървя без проблеми по твантса.

През първото полувреме играта ни беше меко казано слаба,не си давахме много зор и дори турците ни превъзхождаха в някои моменти.
През втората част нещата се промениха и вкарахме три безответни гола! Защитата се представи на ниво,не допускаше почти никакви грешки,в атака отново мачкахме с Ибрахимович и Круз,Суасо също добре се включи накрая!Доволен съм!

Сега чакам с нетърпение жребия за осминафиналите! ultra_inter.gif
iffaylo
Гледах мача по някаква турска телевизия. Наистина в първите 30-ина минути бяхме някак сковани, поради не знам каква причина. Круз имаше огромно желание да отбележи, но нещо не бе координиран. Имаше момент от първото полувреме,което изцяло се състоеше от странни необмислени центрирания. После обаче ги надиграхме тотално и естествено стигнахме до заслужения резултат. Не ми хареса само играта на Максуел...иначе момчетата се представиха на ниво и най вече Камбиасо и Ибрахимович. Наистина вярвам, че тази година ще покажем на Европа какво е Интер. Успех и за напред... loveinter.gif ultra_inter.gif
SvetJlio
Станкович да се стегне малко и нещата са 6 smile.gif
Simo
Хубава победа,сега ще сме малко по спокойни,има време за тежките мачове.Дано само всички да са на линия тогава да сме още по силни. cheers1.gif
Leader
При гола на Круз, топката бе избита от защитник на фенерите и се удари в главата на Круз, след което влезе. На телевизията по която гледах мача, показаха много ясно повторението и то 2 пъти. Гола си е гол, обаче, така че честита победа.
Nikolov
28 ноември 2007 | 03:56
Манчини доволен от подаръка за рождения си ден

Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви след успеха на неговия тим с 3:0 над Фенербахче, че е доволен от този своеобразен подарък, който е получил за рождения си ден. Тази победа класира "нерадзурите" на първото място в група "G" и това е най-важното за наставника.

"Това бе чудесен подарък за рождения ден. В никакъв случай не ни бе лесно, поне до отбелязването на първия гол. Фенербахче има опитни играчи, които знаят как да боравят с топката. Трудно бе да ги пробием, но след първия гол нещата се наредиха. Златан Ибрахимович онтово бе блестящ, въпреки че игра с настинка. Щастлив съм, че вече се класирахме, защото така ще се съсредоточим в първенството поне до февруари. Още по-хубаво е, че сме първи, защото това ни дава поне малко предимство при жребия за 1/8 финала", заяви Манчини.


www.sportal.bg
Scofield
Фенербахче иска служебна победа над Интер

Турския Фенербахче иска от УЕФА да присъди служебна победа с 3:0 срещу Интер в мача между двата отбора от Шампионската Лига в края на ноември.

Тогава нерадзурите спечелиха домакинския си мач със същия резултат и се класираха за осминафиналите на турнира.

Турците обаче имат претенции към екипите на Интер, които били обидни за изповядващите исляма фенове на Фенербахче. Фланелките на Интер са специален дизайн по случай юбилея на отбора и изобразяват червен кръст на бял фон.

Червеният кръст е символ на Милано, но според турците той напомня Рицарите Тамплиери. Орденът на Тамплиерите е създаден през 12 век с цел да брани Йерусалим от враждебните мюсюлмански съседи.

От Интер предвидливо не използваха специалния екип при гостуването си на Фенербахче в Истанбул, но явно са решили, че това не е необходимо и в домакинския мач на Сан Сиро.

Турските медии обаче веднага реагираха остро и в крайна сметка специалистът по европейско право Барис Кашка е подал жалба в УЕФА.

www.gol.bg
freak-man
да го духат бе, ше им еба майката резана. не стига че са убивали и измъчвали хора векове наред, а сега са тръгнали да се прават на жертви. и си пише ясно че Орденът на Тамплиерите е създаден за да БРАНИ, от такива боклуци като турците !
Nikolov
Ебахти смешниците чудят се какво да праят вече
PER SEMPRE NERAZZURRI
Хахаххаахахахаха кви си тия глупости laugh.gif laugh.gif laugh.gif Като че ли някой ще им обърне внимание.
AleRt
При това, до колкото аз знам, знамето на Тамплиерите е било бял кръст с червен фон... нагли турчоля, какво да ги правиш... пък и така се съди Интер, да ХАХАХАХАХАХХА
Scofield
Леле...представи си колко трябва да си пропаднал за да съдиш един отбор , заради герба на града му huh.gif
Nikolov
Турци , вяра , рязани пишки.......
freak-man
с една дума КУРВИ !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.