IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

5 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус - Интер, Серия А (15-ти кръг)
Provenzano
коментар Nov 22 2018, 09:09
Коментар #1

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 21,780
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

-

07 / 12 / 2018

21:30 часа

Пряко по MAX Sport 3

ст. "Олимпико"

Този коментар е бил редактиран от Provenzano на Dec 7 2018, 17:06
Go to the top of the page

+Quote Post
durex
коментар Dec 6 2018, 16:21
Коментар #2

Модератор

Коментари: 12,142
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475

Утре вечер е мача, а още никой не е коментирал. Ясно е че те са фаворит, особено когато са домакини, но мисля, че дойде време да ги ударим и да ги свалим малко на земята, че прекалено на сериозно са се взели. Ние шансове за първото място може и да нямаме, но тия искам да ги бием където и когато ги хванем и то при каквито и да е обстоятелства, няма по противен отбор на планетата и по подпиран от федерацията.
А и на нас победата ни е по нужна отколкото на тях, защото разликата с 4-я е само 2т.

+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 6 2018, 16:46
Коментар #3

Със синьо-черно сърце

Група: Members

Коментари: 5,966
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti

Слабия интерес към мача тук предполагам е заради очакванията за слаб мач утре . Лично аз прогнозирам , че ще се окопаем отзад , а когато "атакуваме" то ще е бавно разиграване между Шкрина , Де Фрай и Хандана , колкото да загубим някоя минута . Честно казано очаквам загуба с 1-2:0 или ако нападателите им нямат ден ще е 0:0 . Последните такива мачове все очаквах да направим добър мач и да вземем нещо , но бяхме надигравани без да направим свястна атака и падахме . Така , че този път ще очаквам загуба и ако вземем , че направим добър мач ще съм повече от доволен , но това със Спалетко не ми се вярва . Иначе за утре отново няма да играят перманентно контузените Вършалко и Найнголан . По крилата прогнозират Политано и Перишич а в центъра Весино , Брозо и Марио . Надявах се Балде Кейта да играе , както и Борха за нищо на света да не започва , както и Марио но на негово място сякаш няма кой да играе , освен Лаутаро но нето нямаме право да го пускаме зад Икарди . Дано успеем някак да направим силен мач и да вземем нещо , защото иначе предусещам нова коледна форма .

+Quote Post
cheffo
коментар Dec 6 2018, 20:12
Коментар #4

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,998
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

И на мене ми се иска победа, но след апатичната игра срещу Рома не тая надежди. На Ювентус не им е толкова важен мача и си мисля, че и двата отбора ще си излязат главно да не загубят.

--------------------

+Quote Post
N.Roussev
коментар Dec 6 2018, 21:05
Коментар #5

Интер Маняк

Коментари: 800
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito

Очаквам мач на ниски обороти и победа с 2 гола разлика на гобите.Просто към този момент не можем да им се противопоставим.Надявам се Перишич да е резерва,както и Дамброзио.Дано Брозо има ден,че без него няма да създадем нищо в предни позиции.

+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 6 2018, 22:26
Коментар #6

Със синьо-черно сърце

Последния път когато ги бихме като гости май беше при Страмачони . Изненадохме всички и излезнахме с Паласио ,Милито и Касано в атака . Ударихме ги 1:3 и то след уникални съдийски тесли . Честно казано не помня да съм бил така пораженчески настроен преди мач с Ювентус . До къде ни докара Спалетин... Дано все пак изнемада всички и излезем да играем някав футбол .

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 09:57
Коментар #7

Модератор

Кутинка, това пораженческо мислене не е само заради Спалети и единствено под неговото ръководство. Замисли се и огледай пак хубаво всичките ни бивши треньори, които ни водиха след Моуриньо. Играем като мишки при почти всички. Играта ни е на приливи и отливи, някак си апатична без ясна идея за нищо смислено в атака. Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега - няма как да стане, когато 2/3 от подаванията ни са назад към нашата врата. Всеки мач срещу всеки противник и без изключение. Просто няма как.

Един млад Страмачони тогава съумя да покаже топки и резултата беше налице. Това на гобите между другото им беше и първа загуба на новият им стадион. Колко е болезнено само да бъде точно от нас. Не им се вярваше тогава. Това не са го сънували и в най-лошият им кошмар. Иначе през годините ни липсва много постоянството, а то е ключова роля към успеха. Успяваме да запишем няколко победи и влизаме в победна серия, след което един слаб мач и се сриваме, което буквално ни изяжда главите. И това не е единичен случай.

А аз от Спалети не съм очаквал нищо повече. Той досега го е доказал при ръководенето на Рома и Зенит, че е много лимитиран треньор, който освен да вдигне леко тонуса няма как да направи чудеса. Да, успя да ни вкара в ШЛ, макар че нещата се случиха с голяма доза късмет и много подаръци от преките ни конкуренти, но някак си играта ни продължава да бъде все така постна и апатична. Играем адски еднообразно с центрирания към Икарди. Липсва момента на изненадата и поради това много лесно биваме разкривани от противниците ни.

Иначе си мисля, че имаме играчи да се надиграваме с гобите, но трябва да изчистят всичко друго освен футбола в главите им. Най-напред в съзнанието ми изплува Перишич - тотален статист след Мондиала. Не знам какво се случи при него, но е бледо копие на онзи Перо, който беше. Брозович също пълен статист. Започнах да вярвам в него, защото наистина беше като преобразен по едно време. На Световното също игра много силно, но напоследък отново виждам онзи стар Марсело, който повече набляга на стойки и чалъми отколкото на футболните неща. Наинголан е следващият в списъка ми. Снимки от купони и с цигари/пури не са никак добре реклама, особено когато на терена не си звяра, който всеки очаква от теб.

Не знам какво им говори Спалети в съблекалнята, но треньора освен добър футболен специалист, трябва да бъде и отличен психолог. Нямам представа на какво се дължи спада при гореизброените ни играчи и какво им пречи да разгърнат пълния си потенциал, тъй като вече не веднъж са показвали, че могат. Както вече казах, трябва да изчистят главите си от всичко друго, което не е футбол. Не е сериозно да си професионален футболист вземащ милиони, а от няколко месеца да не играеш нищо на терена. Това е все едно да ходя на работа, но да не върша никаква ползотворна работа, а само да отбивам номера. Дали шефовете ще ме търпят, само защото имам подписан 4-5 годишен договор? Едва ли.

За мача довечера много се надявам да победим. Дори просто ей така, само за да им натрием носовете. Много е важно за самочувствието на играчите ни и тонуса в съблекалнята. Имаме и изключително важен мач в ШЛ след броени дни, от който зависи участието ни в осминафиналите, така че не бива да влизаме в него след загуба в Дерби Д'Италия. Победа и само победа!

Forza Inter !

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 10:02
Коментар #8

Модератор

Старши треньорът на Интер Лучано Спалети смята, че утрешното Дерби на Италия между тима му и водача в класирането Ювентус е идеална възможност грандът от Милано да съкрати изоставането си от върха в Серия “А”, което в момента е 11 точки.

“Те ще загубят, ако си мислят само как да ни спрат. Играем, за да бием всеки отбор, но сега го вярвам по-силно. В момента тимът се развива и става все по-завършен по отношение на поведението. Напоследък имахме някои добри мачове. Все още ни липсва концентрация по време на мачовете, но сме голям отбор, що се отнася до имената и как четем играта. Трябва да мислим, че отборите, срещу които се изправяме, не са толкова силни и че не могат да ни препънат. За мен няма как да се предадем срещу Ювентус. Нещата приключват, когато спреш да се опитваш и не си убеден в качествата си, а не, когато загубиш мач. Има голяма пропаст на върха и лошата новина е, че ще е трудно да ги настигнем. Но добрата е, че това е първата крачка и е в нашите ръце”, започна той на пресконференцията си пред мача.

“Ювентус купува играчи, които правят разликата, всяка година. Преди три години, когато бях в Рома, Юве привлече Миралем Пянич, който сигурно беше най-добрият ни играч, заедно с Даниеле Де Роси. Миналата година имахме един от най-силните бекове в лигата в лицето на Жоао Кансело и те подписаха с него. Преди това взеха и Гонсало Игуаин от Наполи. Това са играчи, които ти помагат в атака. Тази година купиха шампион - Кристиано Роналдо, и не можеш да опишеш с думи психиката, която той им предоставя. Ние сме тръгнали по своя път, но утре трябва да излезем на терена с характер. Видях важни сигнали в последните мачове, въпреки че Раджа Наинголан и Далберт ще отсъстват”, продължи Спалети.

“Кристиано Роналдо? Ювентус е отбор, съставен от топ играчи във всяка една линия. Юве също разполага и с Джорджо Киелини, който е феноменален играч. Само вижте какво направи в последните минути срещу СПАЛ … Той не е цялата защита, а част от нея, защото Юве има много футболисти като него, както и ние. Колективът, тимът е от ключово значение”, завърши наставникът на “нерадзурите”.

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 10:06
Коментар #9

Модератор

+Quote Post
cheffo
коментар Dec 7 2018, 11:06
Коментар #10

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,998
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

Стига с тоя Стармачони. Пълен некадърник, който е гонен където и да отиде. Тогава имахме играчи като Милито, Камбиасо, Санети, Касано и Паласио които макар и на възраст, можеха да направят разликата във всеки един мач. Сега освен, че нямаме толкова играчи от този калибър, а и такива като Перишич и Наинголан се представят слабо. Но съм съгласен, че ако искаме нещо от този мач трябва да се излезе с съвесен различна нагласа от тази показна срещу Ромите.

--------------------

+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 7 2018, 11:09
Коментар #11

Със синьо-черно сърце

До последно ми се иска Марио и Дамбозио да не играят . Първия бяга много ама е доста неспокосан , а втория си е леш . И все пак предпочитам Мрио пред Борха или Галярдини де . Макар , че аз бих заложил на Лаутаро или Балде Кейта зад Икарди , ще сме в пъти по опасни . Вършалко е доста по добър от Дамброзио , но май не е възтановен . Като цяло , това трябва да е един от онези мачове , в които да излезем освободено , защото просто няма какво да губим . Ако запишем загуба , всеки ще каже , че е нормално , дори букмейкърите ни дават коеф 7 . Ювентус биха Милан и Лацио с по 2:0 и Наполи с 3:1 , до сега всяко дерби го взимат с над един гол , но аз съм далеч от мисълта , че са непобедими . Честно казано ще съм доволен ако излезем и играем по освободени и просто излезем да играрм футбол , колкото можем , без значение резултата . Но ако пак излезем да бавим времето с пасчета между защитниците и вратаря , а през останалото време се окопаем .. няма да съм доволен дори и да вземем точка .

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 12:54
Коментар #12

Модератор

Цитат(cheffo @ Dec 7 2018, 11:06 ) *
Стига с тоя Стармачони. Пълен некадърник, който е гонен където и да отиде.

Ти не ме разбра. След Моу само Страма ли е некадърник и гонен от всички отбори, в които отиде? Гледай само какво се случва и кой къде е. И най-вече това какво говори според теб за работата на тези треньори? Рафа е начело на Нюкасъл, а Франк Де Бур дори не може да си намери работа. След Интер беше в Кристъл Палас, където престоят му начело продължи едва 77 дни. Валтер Мадзари също не го иска никой сериозен отбор. След нас води Уотфорд, а сега е начело на Торино. Недоразумението Пиоли пък, който дори не зная по какъв параграф и поради каква причина застана начело на отбора, в момента е треньор на Фиорентина. Гасперини и той като всички останали след Интер води единствено и само средняци - Палермо, Дженоа, Аталанта. Раниери е единственият, който успя да постигне нещо значимо и то с малък клуб като Лестър. Всички знаем какво направи и как се пребори с конкуренцията за милиарди на Сити, Юнайтед, Челси, Ливърпул, Тотнъм и Арсенал. И след това нищо особено - Нант и сега Фулъм.

Та в този ред на мисли, как точно се очаква с такива треньори отбора да тръгне и да бъде силата, която беше под ръководството на Моуриньо през 2010-а. Иска се здрава ръка и топки. Всичките треньори, които бяха начело на клуба за мен са безхарактерни и винаги се опитват да залагат на сигурното, като по този начин не осъзнават колко много губят всъщност. За да си успешен в каквото и да е било (не само като треньор във футбола), трябва да се научиш да поемаш рискове, а също и вината, ако сбъркаш след това. Не ти ли прави впечатление как всеки един треньор се оправдава за слабите ни резултати с всичко друго, но само не и със себе си. Да не говорим за дебелоочието на всички досега, което надмина всякакви граници. Как пък един не се показа като мъж и не си хвърли оставката. Толкова ли е трудно да си мъжкар? Бедни душици са всички до един! Затова ще са треньори на отбори като Торино, Фулъм и Нюкасъл.

Цитат(Kutinkata @ Dec 7 2018, 11:09 ) *
До последно ми се иска Марио и Дамбозио да не играят . Първия бяга много ама е доста неспокосан , а втория си е леш . И все пак предпочитам Мрио пред Борха или Галярдини де . Макар , че аз бих заложил на Лаутаро или Балде Кейта зад Икарди , ще сме в пъти по опасни . Вършалко е доста по добър от Дамброзио , но май не е възтановен . Като цяло , това трябва да е един от онези мачове , в които да излезем освободено , защото просто няма какво да губим . Ако запишем загуба , всеки ще каже , че е нормално , дори букмейкърите ни дават коеф 7 . Ювентус биха Милан и Лацио с по 2:0 и Наполи с 3:1 , до сега всяко дерби го взимат с над един гол , но аз съм далеч от мисълта , че са непобедими . Честно казано ще съм доволен ако излезем и играем по освободени и просто излезем да играрм футбол , колкото можем , без значение резултата . Но ако пак излезем да бавим времето с пасчета между защитниците и вратаря , а през останалото време се окопаем .. няма да съм доволен дори и да вземем точка .

Балдето е задължителен с оглед на силното представяне, което показа в последните мачове. Върсалко е извън групата, така че трябва да го забравим за този мач. Аз предпочитам всеки един пред Борха Валеро. Наистина има опит и рутина в него, но просто не става за титуляр. Няма въздух, а и все пак годините вече оказват своето влияние. Най-добре е да се появи около 70-ата минута, че започне ли титуляр до 40-ата минута максимум е приключил мача и после все едно сме с човек по-малко.

Аз искам същото като това, което си написал в последното изречение. Да излезем и да се надиграваме с тях. Не мисля, че са толкова страшни, въпреки че бият всички в Калчото наред и с лекота. Дори и да загубим, поне ще знаем, че сме се опитали да им се противопоставим. В противен случай сме обречени и единственото, на което можем да се надяваме е да нямат нападателите им ден и мача да завърши 0-0, но дано не се стига до такъв развой да треперим всяка атака.

+Quote Post
ale inter
коментар Dec 7 2018, 13:14
Коментар #13

Батьо

Коментари: 5,351
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz

Според мен ще е по-добре Балдето за Перо и единият от Весино/Марио за Ел Торо ще ги изненадаме и имаме шанс за нещо.Ако излезем с познатата на цял свят от 2 години схема на игра на Мистера сме обречени wink.gif

--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER

+Quote Post
Mimiun
коментар Dec 7 2018, 13:39
Коментар #14

Заинтересован Интерист

Коментари: 247
Регистриран: 22-May 07
Град: В.Т.
Потребител No.: 338
Любим Играч: A.Rekoba

Перото ще помага на Асамоа срещу сребролюбеца Кансело (всякакви връзки да скъсаш, мерда). Ако в нападение не е добре, то в защита Иван помага, няма спор. Де Врай ще захапе Манджукич, Дриско, Дибала, френската маймуна и резака ще трябва да си ги въртят Шкрина, Броза и Весино. Трудно ще е. Ако Лаутаро започне за сметка на Марио ще може да се чака дълъг шут от нашия пенал и там трима наши (Лаутаро, Икарди и Политано) срещу четирима е по-добре. Остава да видим. FORZZA ultra_inter.gif

+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 7 2018, 13:50
Коментар #15

Със синьо-черно сърце

Е защо Кансело д е сребролюбецbiggrin.gifТрябваше да даде едни 30-40 млн на отбора ни за да го купим ли ? Иначе Перишич прави силни мачове срещу Ювентус обикновенно но този сезон наистина е пълен леш , а и стига вече с тая прословута помощ в защита . Още малко ще сменим и Икарди с някой нападател помагащ в защита. И все пак за мен максимума сякаш е Кейта и Политано по крилата и Лаутаро зад Мауро или Перишич и Политано по крилата и Балде зад Икарди . Балде Кейта игра някой мачове за Монако топно зад нападателя и се престави добре . Има всичко за тази позиция . Има пас , дрибъл , бързина и най вече удар , нещо което нито Борха нито Марио имат . Време е да помислим малко и за нападението , да можем и ние да играем футбол срещу големите , иначе няма как да сме сред големите .

+Quote Post
InteristaBG
коментар Dec 7 2018, 13:50
Коментар #16

Интерист
**

Коментари: 129
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561

Това е мача на сезона момчета.Ако сега не покажем класа и дух,значи не заслужаваме повече от 2 място в скудетото.Радва ме факта че срещу гобите винаги играем навито,ако успеем и да вкараме първи гол поне равния ни е сигурен.

--------------------
Щом Икарди направи "УШИЧКИ" радваме се всички!!!

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 15:46
Коментар #17

Модератор

Цитат(Mimiun @ Dec 7 2018, 13:39 ) *
Перото ще помага на Асамоа срещу сребролюбеца Кансело (всякакви връзки да скъсаш, мерда).

Каква вина има Кансело, че ръководството ни не му плати клаузата за да го задържи? Все едно да псуваме по Рафиня.

Цитат(Kutinkata @ Dec 7 2018, 13:50 ) *
стига вече с тая прословута помощ в защита . Още малко ще сменим и Икарди с някой нападател помагащ в защита.

Е, да, ама ако питаш Спалети, той ще ти каже, че единственият минус на Икарди е, че не се връща да помага в защита biggrin.gif

Нали така разправя по интервюта наляво-надясно, как само това му липсва, но ще го научи и на него хаха

Цитат(InteristaBG @ Dec 7 2018, 13:50 ) *
Това е мача на сезона момчета.Ако сега не покажем класа и дух,значи не заслужаваме повече от 2 място в скудетото.Радва ме факта че срещу гобите винаги играем навито,ако успеем и да вкараме първи гол поне равния ни е сигурен.

Да, това е Дерби д'Италия и може да се нарече мача на сезона, но не мисля, че от неговият краен резултат трябва да си вадим генерални заключения дали заслужаваме нещо повече от второто място. Ако победим, това какво ще означава? Че заслужаваме да станем шампиони ли? Естествено, че не. Поне не и докато не се научим да побеждаваме отбори като Сасуоло и Аталанта като гости и да не губим вкъщи от тимчета като Парма. Шампион се става с победа в такива мачове срещу средняците. В дерби като това с гобите довечера може да се случи абсолютно всичко и дори да загубим не е станало нищо кой знае какво. При нас проблемите идват от многото загуби на точки в мачове срещу отборите от долната половина на таблицата.

+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 7 2018, 15:56
Коментар #18

Със синьо-черно сърце

Гледам доста се коментира нещо повече от 2ро място , но ние ще сме на над 3 точки от 2ро място след този кръг . Честно казано 2ро място би било доста добър сезон за нас , особенно ако прескочим и групата в ШЛ .

+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 7 2018, 16:52
Коментар #19

Модератор

Цитат(Kutinkata @ Dec 7 2018, 15:56 ) *
Гледам доста се коментира нещо повече от 2ро място , но ние ще сме на над 3 точки от 2ро място след този кръг . Честно казано 2ро място би било доста добър сезон за нас , особенно ако прескочим и групата в ШЛ .

Да, като по този начин Спалетоносача ще гарантира своето работно място и през следващия сезон. Честито на печелившите!

+Quote Post
durex
коментар Dec 7 2018, 17:07
Коментар #20

Модератор

Коментари: 12,142
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475

0:1 93мин. Икарди!!! Искам да ги боли мръсните гоби, цял живот евроидиоти да си останат !!!

+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th December 2018 - 04:13 PM
Buy sports equipment online