IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

150 страници V  « < 39.5 40.5 41.5 42.5 43.5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новини около Калчото
Provenzano
коментар Sep 23 2012, 11:57
Коментар #811


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Мачът от четвъртия кръг на италианското футболно първенство между отборите на Каляри и Рома бе отложен, съобщава Football Italia. Властите в Каляри бяха принудени да вземат това крайно решение от съображения за сигурност. Органите за сигурност в града са били сериозно притеснени, че мачът може да предизвика безредици.
Двубоят трябваше да се изиграе без публика, тъй като според ръководителите на италианския футбол, стадионът на Каляри не е в нужното състояние за да приема мачове от Серия „А”.
Президентът на Каляри реагира доста остро на това решение, като официално покани на мача всички собственици на елитни футболни клубове в Италия, за да могат те с очите си да се убедят какво е състоянието на стадиона на Каляри.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Sep 23 2012, 23:19
Коментар #812


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Хубавата новина е че освен нас и всички останали се издъниха.Лошата е че кръга се разви като по поръчка за гобите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Sep 24 2012, 09:16
Коментар #813


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Президентът на италианския футболен клуб Каляри - Масимо Челино, ще бъде наказан заради действията си, които предизвикаха отлагането на мача от четвъртия кръг на Серия А Каляри - Рома. Двубоят трябваше да се играе вчера пред празни трибуни, тъй като стадионът на Каляри все още не отговаря на изискванията за безопасност.

Президентът на клуба Челино обаче отправи апел към притежателите на абонаментни карти за стадиона да присъстват на трибуните и да подкрепят Каляри срещу Рома. Това предизвика смут у местните власти и те отложиха мача.

"Поведeнието на Масимо Челино е неприемливо и навреди на имиджа на целия италиански футбол. Заради това той със сигурност ще понесе наказание", каза президентът на Италианската футболна федерация Джанкарло Абете. Масимо Челино отговори, че е искал да защити своя клуб.

"Скъпи Абете, не съм аз този, който вреди на футбола. За 21 години никога не съм бил разследван за престъпления, свързани с паспорти, съдии, допинг или клубно счетоводство. Аз само защитавам сардинците", каза Челино.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Sep 26 2012, 23:56
Коментар #814


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Обаче въпреки криволиченето ни засега третото място (основната ни цел тази година) е във възможностите ни.Самп не ги броя за конкурент.При Лацио очаквания спад дойде (даже доста по-рано отколкото обикновено).Рома и те по-колебливи и от нас.А що се отнася до Фио в неделя ще си покаже.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Sep 27 2012, 00:05
Коментар #815


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale





--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар Sep 27 2012, 23:28
Коментар #816


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Признанието на нападателя на Лацио Мирослав Клозе, че е отбелязал гол с ръка в мача с Наполи, което доведе до отмяна на попадението, бе приветствано с аплодисменти от различни играчи и футболни личности. Наполи разби "орлите" с 3:0 с хеттрик на Кавани.

"Браво, Миро Клозе. С този жест ти показа, че си шампион и достоен играч", написа в "Туитър" президентът на ФИФА Йозеф Блатер.

"Трябва да похвалим честността на Клозе. Трябва да отдадем дължимото уважение на този жест. Това е пример за всички деца", коментира аржентинският халф на Интер Естебан Камбиасо.

"Много хубав жест на Мирослав Клозе!", възкликва и аржентинският защитник на Фиорентина Факундо Ронкалия.

Еваларка ! allright.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 28 2012, 12:14
Коментар #817


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Малко такива хора останаха във футбола което е адски жалко!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 2 2012, 17:34
Коментар #818


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Еудженио Корини е новият старши треньор на Киево.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Oct 3 2012, 23:44
Коментар #819


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Буфон също е изключително честен, човекът си призна, че ако види топката да минава голлинията ще гледа да го прикрие biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 5 2012, 16:30
Коментар #820


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Българският национал Станислав Манолев може да заиграе в Серия "А" от зимата, пише днес торинското издание "Тутоспорт". Седемкратният шампион на Италия Торино проявява интерес към нашия сънародник, който в последно време изпадна в немилост в холандския гранд ПСВ, където е недолюбван от наставника Дик Адвокаат. Преди месец Манолев се прояви максимално добре в двете световни квалификации с Италия и Армения, където отбеляза гол от халите на Джанлуиджи Буфон при равенството 2:2, а след това донесе трите точки за България с ново попадение срещу коравите арменци. Десният халф-бек се е харесал на наставника на Торо Джампиеро Вентура, който имал намерение да направи всичко възможно да го привлече в алпийския град през зимния трансферен прозорец.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aimar
коментар Oct 8 2012, 08:52
Коментар #821


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,192
Регистриран: 17-April 12
Град: Бургас/Варна
Потребител No.: 9,181



На Манолев футболът в Италия ще му пасне идеално, защото, както знаем, повечето отбори играят 3-5-2, а той има качества да играе именно на такава позиция отдясно (добър е в атака, малко му куца играта в защита, но има кой да го подсигури, а и тича много цял мач) - според мен ще е добър ход, само ако може да отиде в отбор с една идея по-силен от Торо...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 10 2012, 23:24
Коментар #822


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цифрите показват че в момента имаме с 8 точки повече в сравнение с миналата година по това време,и само точка по-малко от сезона с требъла.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 19 2012, 11:27
Коментар #823


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



В Италия: Стадионите ни стават все по-големи развалини



Италианската футболна общественост става все по-загрижена за състоянието на застарелите стадиони на Апенините. Според специалистите състоянието на съоръженията в Серия "А" от ден на ден става все по-драматично. Днес в Италия алармират, че съществува вероятност "Сан Паоло" в Неапол да бъде затворен за известно време заради належащите нужди от реновиране. Това може да стане още тази есен - в навечерието на мача на Наполи с Днипро в Лига Европа, който по програма трябва да се играе на 8 ноември. Пина Томазиели, която е съветник по спортните въпроси в неаполитанската община, гарантира, че всички отговорни фактори в южния град ще се постараят да не се стига до този сценарий. "Има изисквания на УЕФА, които трябва да се спазват. Очевидно е, че стадионът е остарял, но сме уверени, че в кратък срок ще се справим. От Наполи също трябва да помагат, защото клубът едва ли иска да разкарва феновете си по други стадиони за европейските мачове. Просто това, което в Италия считаме за добро, не е приемливо в Европа. Трябва да признаем, че вината е наша", коментира Томазиели.

Припомняме, че в началото на сезона при домакинството на Наполи на Фиорентина в Серия "А" теренът на "Сан Паоло" приличаше на пясъчник и това възмути всички на Апенините. Иначе стадионът под Везувий има славна история, като на него най-добрите си години в клубния футбол записа самият Диего Марадона. През 1990 година пък Неапол прие полуфинала на световното първенство между Италия и Аржентина, на който присъстваха 60 000 зрители.



Не розово е и положението с футболната катедрала "Сан Сиро" в Милано - съоръжение, което вече поиска финала в Шампионската лига през 2015 година. Преди няколко дни домът на Милан и Интер домакинства на световната квалификация между Италия и Дания (3:1), като скандинавците са останали разочаровани от митичния стадион. Датските журналисти са изразили възмущението си от твърде слабия Wi-Fi, който домакините предоставяли на "Сан Сиро", а накрая гостите останали потресени от нюзрума, който представлявал нещо като бунгало до стадиона. Щом на чуждестранните журналисти се предлагат такива условия, какво ли е за феновете по трибуните, питат се в Италия.

Към момента на Ботуша светлинката в тунела е единствено "Ювентус Стейдиъм" в Торино, който отвори врати преди година и е като лъскаво бижу в кошницата от гнили ябълки, които представляват застарелите италиански стадиони.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Oct 20 2012, 11:49
Коментар #824


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Аз съм гледал проекти за нови стадиони на доста отбори впрочем, но просто явно няма пари за задвижване на нещата. Като добавим и факта, че общините надали лесно ще се разделят с наема, който отборите им плащат, за да играят на стадионите, ситуацията е доста лоша.

Днес:
19:00 Ювентус - Наполи
21:45 Лацио - Милан

Крайно време е гобитата да го поемат.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 20 2012, 12:02
Коментар #825


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Да,на думи много отбори искат да строят стадиони.Онзи ден четох че и Лацио имали такива планове.Докато обаче не видя багери да копаят всичко ще са голи приказки.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Oct 28 2012, 14:26
Коментар #826


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Отменен гол на Катания заради засада:



--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 31 2012, 23:39
Коментар #827


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Наполи загубиха гостуването си на Аталанта и по този начин ни освободиха 2рата позиция smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 31 2012, 23:57
Коментар #828


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Нещата се развиха много добре този кръг.Сега имаме удобна позиция в класирането и мача срещу гобите няма да промени това каквото и да се случи в Торино.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 4 2012, 17:52
Коментар #829


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



91-ва минута Торино изравнява на Наполи smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Nov 4 2012, 17:54
Коментар #830


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Наполи хикс, Лацио падат с 4-ри.... А нас не ни брояха за живи. КУР ЗА ВАС, А ЗА ЮБЕ 200000


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post

150 страници V  « < 39.5 40.5 41.5 42.5 43.5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 13th July 2025 - 03:03 PM
Buy sports equipment online