IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

22 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Приятелски мачове
Nikolov
коментар Jul 22 2009, 01:52
Коментар #21


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



„ESPN”: Моуриньо ще е черешката на тортата днес

22 юли 2009 | 01:43 | Агенция "Фокус"
Пасадена. Един от най-популярните американски телевизонни спортни канали – „ESPN” пише в електронното си издание, че португалският треньор на италианския шампион Интер Жозе Моуриньо ще бъде „черешката на тортата”, по време на предстоящата тази сутрин среща между миланския гранд и Челси, от турнира „Световно футболно предизвикателство”, който се провежда на територията на Съединените американски щати.
„Вземайки предвид факта, че Жозе вече бе треньор на Челси, ще бъде много интересно да го видим от другата страната на барикадата. Моуриньо ще бъде черешката на тортата на и без друго доста интересния сблъсък, който феновете на футбола, най-вече в Европа, могат да наблюдават единствено на доста напреднал стадий на някой голям форум, от рода на Шампионската лига, да речем”, пише сайтът.




Лампард: Никой не може да ме убеди, че мачът с Интер ще е само приятелски

22 юли 2009 | 01:50 | Агенция "Фокус"
Пасадена, Калифорния. Никой не може дори и да опита да ме убеди, че предстоящата среща с Интер, от турнира „Световно футболно предизвикателство” ще бъде само приятелска. Все пак ще играем не срещу някой друг, а Жозе Моуриньо. Всички знаем що за човек е той и как обича състезанията и надиграването на терена. На всичко отгоре той остави не само силно присъствие, но и няколко добри познанства и приятелства с част от играчите и ръководството, което означава само едно – ще иска да спечели на всяка цена, заяви пред „Дейли Мейл” вторият капитан на английския Челси – Франк Лампард.



„ESPN”: Камбиасо се опита да обезцени мача между Челси и Интер

22 юли 2009 | 02:16 | Агенция "Фокус"
Пасадена. Състезателят на италианския футболен шампион Интер – Естебан Камбиасо се опита да обезцени предстоящата среща от турнира „Световно футболно предизвикателство”, между отборите на Челси и Интер, казвайки че „е просто един предсезонен мач”, пише електронното издание на спортния канал „ESPN”.
„Откакто съм в Интер не ми се е налагало да играя срещу Челси. Сега също няма нужда от много емоции, тъй като говорим само за една предсезонна среща. Нищо повече. Трябва да мислим за предстоящия сезон, за истински важните мачове, които идват. Тази сутрин може да ни е полезна само за обиграване на състава”, заяви Камбиасо.



Моуриньо: Анчелоти не го познавам, не ми е приятел

22 юли 2009 | 02:31 | Агенция "Фокус"
Пасадена. Часове преди началото на поредната среща от приятелския турнир, провеждащ се на територията на Съединените американски щати, между съставите на Челси и Интер, треньорът на италианския тим бе цитиран от „ESPN” да казва, че не познава и не е приятел с „колегата” си от Челси – Карло Анчелоти.
„Това, че сме работили в един и същи град (Милано) и сме били треньори на местните съперници (Интер и Милан), не означава директно или индиректно, че съм бил в добри отношения с Анчелоти. Не го познавам и въобще не може да се говори, че сме приятели или нещо подобно”, е заявил Моуриньо, според медията.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 05:10
Коментар #22


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



С белите екипи сме!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jul 22 2009, 05:11
Коментар #23


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Като гледам ще севтосаме белите екипи днес ultra_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MarcoMaterazzi
коментар Jul 22 2009, 05:14
Коментар #24


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,503
Регистриран: 7-May 07
Град: София
Потребител No.: 325



Айде дано бием!
Къде гледате мача?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jul 22 2009, 05:22
Коментар #25


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Слаб Белек 0-1
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 05:22
Коментар #26


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



http://www.ustream.tv/channel/iraqgoals44

Дрогба ни наказа вече,но не и без помощта на вратарчето Белеч


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MarcoMaterazzi
коментар Jul 22 2009, 05:23
Коментар #27


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,503
Регистриран: 7-May 07
Град: София
Потребител No.: 325



много слаба проява на тоя белеч


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jul 22 2009, 05:34
Коментар #28


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Чели ни надиграват отвсякъде до момента.Ние не само че нямаме удар във вратата но нямаме и свястна атака.То как ли да стане като играем само с Балотели напред а Бурдисо и Виера са титуляри.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 05:36
Коментар #29


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



Цитат(radiinter @ Jul 22 2009, 06:34 AM) *
Чели ни надиграват отвсякъде до момента.Ние не само че нямаме удар във вратата но нямаме и свястна атака.То как ли да стане като играем само с Балотели напред а Бурдисо и Виера са титуляри.

Моуриньо си използва разни тактики,виж че и защитата е странна


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MarcoMaterazzi
коментар Jul 22 2009, 05:58
Коментар #30


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,503
Регистриран: 7-May 07
Град: София
Потребител No.: 325



Цяло полувреме без нито един удар към вратата на Челси. mad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Jul 22 2009, 06:02
Коментар #31


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(MarcoMaterazzi @ Jul 22 2009, 06:23 AM) *
много слаба проява на тоя белеч

Ами тоя"Белеч" е дете още ве колега! Да не искаш да покаже класата на Сезар? Много сте ми интересни всички критици,някой да сбърка и се почва. Как да разберем какви качества има ако не играе,и това е контрола все пак.Представям си в официален мач ако сбърка така dry.gif какво ще го правите? Нали трябва да събере рутина и опит,дайте му време.От мен има поздравления за играта си,харесва ми.В час е момчето.Тиаго Мота се държи добре за първи мач,исках да видя и Милито.Виейра е машина в средата с Камбиасо.Челсито са боза и половина,имаме ги! ultra_inter.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 06:02
Коментар #32


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



В полузащита сме по-добре отколкото в нападение,но при тоя състав за нас,срещу тоя на Челси..такова е.Жозе трябва да подсили и центъра,и атаката


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ultras
коментар Jul 22 2009, 06:05
Коментар #33


БОЛЕН
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,275
Регистриран: 22-June 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,544



нашите играят за големия ташак а освен това отбора едва ли може да излезе в по-слаба 11-ка.По принцип играем 10 защитника и Ибрахимович,а сега с 10 защитника и Балотели.И междругото само той от нашия отбор се опитва да прави нещо футболно,но сам е много трудно,само ако не се казваш Златан Ибрахимович biggrin.gif


--------------------

Знам, че треньорите идват и си отиват, във футбола е така. Но той беше повече от треньор, който си тръгва - беше приятел, който ни изоставя
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Soul
коментар Jul 22 2009, 06:06
Коментар #34


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 775
Регистриран: 28-June 07
Потребител No.: 366
Любим Играч: Zanetti, Sneijder, Milito



пълна трагедия сме...направо жалки. А и как да е иначе....играем с 4ма защитника...4ма дефанзивни халфа...един Оби дето незнае къде се намира...и 1 НАПАДАТЕЛ! help.gif И с тази формация ще сме цял сезон.... Нямаме нито крила(само Мансини и Рикардо, които знаем, че нищо не играят от край време)...нито атакуващ халф(един Деки, който не е вечен)...това го няма в никой друг себеуважаващ се отбор...камо ли отбор с наще амбиции....незнам Жозе какво си мисли. Ако иска да купи още няколко защитника и дефанзивни щото по 6-7 са ни малко. Вече Ибра го няма...ако не вземем мерки по най бързия начин...горко ни sadomaso.gif


--------------------

ONE PASSION, ONE LOVE, BLUE&BLACK!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 06:07
Коментар #35


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



Абе добре са,само трябва малко повече помощ в атакуващ план.Иначе съм съгласен,че Виейра и Камбиасо са стабилни.Мота също е добре,а Марио отново прави силен мач,въпреки че му е трудничко сам.Отзад Кордоба е стомана smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MarcoMaterazzi
коментар Jul 22 2009, 06:09
Коментар #36


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,503
Регистриран: 7-May 07
Град: София
Потребител No.: 325



Цитат(Soul @ Jul 22 2009, 07:06 AM) *
пълна трагедия сме...направо жалки. А и как да е иначе....играем с 4ма защитника...4ма дефанзивни галфа...един Оби дето незнае къде се намира...и 1 НАПАДАТЕЛ! help.gif И с тази формация ще сме цял сезон.... Нямаме нито крила(само Мансини и Рикардо, които знаем, че нищо не играят от край време)...нито атакуващ халф(един Деки, който не е вечен)...това го няма в никой друг себеуважаващ се отбор...камо ли отбор с наще амбиции....незнам Жозе какво си мисли. Ако иска да купи още няколко защитника и дефанзивни щото по 6-7 са ни малко. Вече Ибра го няма...ако не вземем мерки по най бързия начин...горко ни..

напълно съгласен съм!
Ако не купим качествен атакуващ полузащитник целия предстоящ сезон ще играем така,както днес и срещу Америка. Но през новия сезон няма да го има Ибрахимович да ни спасява и тогава вече става страшно.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 06:11
Коментар #37


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



Цитат(Soul @ Jul 22 2009, 07:06 AM) *
пълна трагедия сме...направо жалки. А и как да е иначе....играем с 4ма защитника...4ма дефанзивни халфа...един Оби дето незнае къде се намира...и 1 НАПАДАТЕЛ! help.gif И с тази формация ще сме цял сезон.... Нямаме нито крила(само Мансини и Рикардо, които знаем, че нищо не играят от край време)...нито атакуващ халф(един Деки, който не е вечен)...това го няма в никой друг себеуважаващ се отбор...камо ли отбор с наще амбиции....незнам Жозе какво си мисли. Ако иска да купи още няколко защитника и дефанзивни щото по 6-7 са ни малко. Вече Ибра го няма...ако не вземем мерки по най бързия начин...горко ни..

хаха,първо това е контрола,не забрвяй! второ този състав няма нищо общо с този,с който ще играем в официалните мачове.трето на Жозе му е през оная работа,че срещу този силов и титулярен състав на Челси,си пуска младоците и някои лица,които проверява в какво състояние са.Още повече си пробва разни варианти - Марио сам отпред и зад него Мота,подпомогнат с Виейра.Крилата?Мача с Америка гледа ли го? - там ги смазахме именно с крилата,кеф ти с Куаресма,кеф ти с Мансини,кеф ти с Мунтари дори,преди да излезе поради лека травма.Още повече Оби е добро момче от младоците,и няма нищо лошо в това,да се пробва срещу такива съперници.Не така,не се шашкайте на контролите,където се проверяват всички!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 22 2009, 06:12
Коментар #38


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



Цитат(MarcoMaterazzi @ Jul 22 2009, 07:09 AM) *
напълно съгласен съм!
Ако не купим качествен атакуващ полузащитник целия предстоящ сезон ще играем така,както днес и срещу Америка. Но през новия сезон няма да го има Ибрахимович да ни спасява и тогава вече става страшно.

Купихме го - Тиаго Мота,играе с номер 8 и оня ден беше перфектен,днес също показва форма,а срещу Америка,в по-голяма степен от мача ми харесаха.И стига с Ибра! - първо нека видим дали ще напусне и после да говорим.Айде гледайте сега Милито какво ще ги прави wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Jul 22 2009, 06:14
Коментар #39


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Айдеееееееееееееееееееееее! Принца влезееееееееееееее! Давай Диегоооооооооооооооо!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Soul
коментар Jul 22 2009, 06:15
Коментар #40


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 775
Регистриран: 28-June 07
Потребител No.: 366
Любим Играч: Zanetti, Sneijder, Milito



Цитат(MarcoMaterazzi @ Jul 22 2009, 07:09 AM) *
напълно съгласен съм!
Ако не купим качествен атакуващ полузащитник целия предстоящ сезон ще играем така,както днес и срещу Америка. Но през новия сезон няма да го има Ибрахимович да ни спасява и тогава вече става страшно.


атакуващ халф е една от 3те стъпки...другите 2 са ляво и дясно крило! В момента никой от отбора не може да играе по крилата ако ти прави впечатление! Следователно ни затварят средата...и оставаме без идеи. Сигурно ако бях опитал..щях да преброя колко пъти минахме центъра...та да стигнем до унижението публиката да ни освирква. Направо ме боли като гледам...Челси ако се напънат...ше ни направят на решето unsure.gif


--------------------

ONE PASSION, ONE LOVE, BLUE&BLACK!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th May 2024 - 05:59 AM
Buy sports equipment online