IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

4 страници V  « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> Фенербахче - Интер (Шампионска лига), 1:0
adriano1
коментар Sep 20 2007, 16:48
Коментар #61


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Цитат(Jeter @ Sep 20 2007, 02:02 PM) [snapback]23774[/snapback]
Искренно се радвам за тези които не са гледали целия мач (на мен ми скъсаха нервите). Колкото и да ми е трудно трябва да призная че Сезар беше страхотен на вратата, незнам как видяхте Ривас, Самуел, Максуел и Занети да играе нещо (Ривас все едно трнираше хокей на трева smile.gif, полузащита нямаше а се надявам Манчини вече да съжелява че не взе Адриано. Жалко също че Креспо неможа да вкара някой гол да спаси отбора от срамната загуба.

Здравейте колеги,не съм писал скоро щото много работа.
Моето мнение не се различава особенно - просто такъв страхлив треньор като Манчини няма право да ни води.
Нашите снощи бяха трагични,скъсаха ме от бъзици и подигравки,а съм се хванал със 100 човека на бас че пак ще сме шампиони.........
Никаква тактика,никаква идея и живец, просто не мога да си обесня как такива футболисти могат да играят по този начин, ами в крайна сметка те са професионалисти и не усещат ли че Манчо е некадърник,да вземат да не му изпълняват тактическите указания, баси и резила, те ни смачкаха тези турчета...този Алекс минаваше нашите като мали гари,сигурни още ги болят кръстовете.
Надявам се на загуба срещу Рома,което да накара Морати да се ядоса и да махне този страхлив женчо,иначе ще имаме оправдания в края на сезона.............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Diavolo_*
коментар Sep 20 2007, 17:39
Коментар #62





Guests






Интер, докога ще мъчиш феновете си?

Не е лесно да си фен на Интер (Милано). Поредното доказателство за това дойде снощи, когато Интер, който на всичко отгоре е действащ шампион на Италия, за пореден път бе безидеен и скучен в мач от Шампионската лига. Резултатът 0:1 бе най-малкото, с което се отърваха футболистите на Роберто Манчини в Истанбул, а милионите тифози на "нерадзурите" по цял свят за пореден път изгледаха един сив Интер, който не знае как да играе в Европа. Проблясъците на миланския гранд в последните 15 години са твърде малко, за клуб с класата и претенциите на Интер. Освен това след всеки успех (Купите на УЕФА 1991, 1994 и 1998 година) идваше голямо разочарование. Последните две шампионски титли също едва ли са зарадвали трезвомислещите тифози на отбора. Все пак като изключим това, че Скудетата на Интер набъбнаха от 13 на 15, съставът на Роберто Манчини получи малко съмнителна доминация в Серия "A". Феновете на Интер искат игра, с която да се достигне до европейските висини, защото на виа "Дурани" двете КЕШ от началото на 60-те са покрити вече с доста прах. Проблемът в миланския гранд не е от техническо естество и никога не е бил. В Интер се изредиха да играят редица велики футболисти, но трайните успехи така и идват. Със сигурност на привържениците на този клуб им е много тежко да гледат как Фенербахче разнася по целия терен футболистите на Манчини. Да не припомняме, че на връх шампионския купон на "черно-сините" Рома се "изсмя" на новите шампиони във финала за Купата, а вечният конкурент Милан триумфира с най-престижната клубна купа. Разбира се, сезонът е в самото си начало и Интер има класата и способностите да достигне минимум до полуфиналите, но това изглежда все още много съмнително на фона на бледата игра от Истанбул. Дано шамарът от "фенерите" светне поне малко Масимо Морати и футболистите на "нерадзурите", ако не искат отново да си тръгнат рано-рано и да гледат финала по телевизията. А прахта върху двете КЕШ продължава да се трупа...

Филип Друмчев, "Sportal.bg"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 20 2007, 18:51
Коментар #63


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Цитат(Il Diavolo @ Sep 20 2007, 06:39 PM) [snapback]23777[/snapback]
Интер, докога ще мъчиш феновете си?

Не е лесно да си фен на Интер (Милано).

Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Sep 20 2007, 19:33
Коментар #64


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Фенербахче просто ни размаза снощи... Същото Фенербахче, което беше разбито еднолично от Шевченко с 4-0 насред Истанбул преди 2 години. Срам, позор и унижение - нищо ново за нас. wink.gif И въпреки че се случи чудо (Сезар изби удар от фал и то на Роберто Карлош), то не беше достатъчно да скрие истината за ИНТЕР. А именно - скучен, безидеен, бавен. Ривас (похвален впрочем от Морати) е абсолютно неграмотен тактически, Максуел беше пълна дупка (както винаги, когато съм го гледал), а Самуел го надмина - той беше пълна дупка... с брада. Не мога да разбера и докога Станкович ще е титуляр, само на мен ли ми изглежда дебел, тромав, лишен от всякаква креативност?! Дакур - абсолютно безполезен, както в 99% от случаите, когато има скандалната възможност да се изявява като титуляр. Убедих се напълно вече, че Морати е слабоумен - да кажеш, че треньорът не бива да бъде винен след такъв мач,говори за задълбочена и нелечима олигофрения. И накрая скъпият Роберто Манчини... Е, като не ставаш - не ставаш, лошото е, когато сам не го разбираш. Жозе Моуриньо е мъж и си тръгна, Манчини е п*тка и никога няма да си тръгне. Вече е официално - най-скъпоплатеният некадърник в историята на футбола е наш. Честито, Морати. Печелиш нова тройна порция подигравки.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 20 2007, 20:52
Коментар #65


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



предлагам да съберем нашия ман4о и стои4ков в един отбор-лика прилика са сиsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 21 2007, 19:29
Коментар #66


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



И аз се радвам адски много за тези,които не са гледали мача.Просто се съсипах през тия ш****и 90 минути.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 22 2007, 11:01
Коментар #67


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Провал на Интер, Манчини крещи


Нерадзурите се отърваха с 0:1 от Фенербахче, Самуел си изгуби паспорта и остана в Турция


За втора поредна година Интер започна със загуба в Шампионската лига. Нерадзурите паднаха 0:1 от Фенербахче в Истанбул, което бе най-малкото, което Интер можеше да получи във вратата си. Жулио Сезар спаси няколко положения, а и веднъж гредата му помогна. Единствения гол вкара Дейвид с акробатично изпълнение малко преди почивката.
След мача треньорът Роберто Манчини дълго крещя на футболистите в съблекалнята. "Той беше много ядосан. Всъщност всички бяхме. Никой не иска да започне със загуба в Шампионската лига", призна вратарят Жулио Сезар.
Треньорът най-много се карал на халфовете и нападателите. За целия мач Интер отправи само един точен удар във вратата на Фенербахче. Турците пък биха 22 пъти (9 точни) по посока на Жулио Сезар.
- Не може винаги да започваме Шампионската лига така - ядосваше се Манчини.- Това не беше провал. Просто играхме слабо. Може би бяхме твърде притеснени от факта, че защитата беше сглобена в съвършено непознат вариант заради контузиите и наказанията. На терена обаче се показа друго. Защитата игра добре, а останалите въобще не се включиха в мача. Не направихме нито една свястна атака.
На всичкото отгоре Интер се прибра в Италия без защитника Валтер Самуел. Аржентинецът изгубил паспорта си и остана в Истанбул.


7 дни спорт
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 22 2007, 11:18
Коментар #68


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Еми трябва да им се кара малко идиоти да се стегнат ,но и манчини има голяма вина


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Sep 22 2007, 15:13
Коментар #69


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(THE_GAME @ Sep 20 2007, 05:33 PM) [snapback]23783[/snapback]
Не мога да разбера и докога Станкович ще е титуляр, само на мен ли ми изглежда дебел, тромав, лишен от всякаква креативност?!


оооооооо йез.. гошето както винаги пак ме радва с коментара си.. аз от 1 година мрънкам че деян е толкова зле че няма накъде.. никаква идея.. да не говорим че не тича на терена.. а се брой за една от звездите ни и човек който гради играта отпред.. единствено му остана само 1-но качество.. плътен и силен удар.. иначе е лишен от всякакви футболни качества


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 22 2007, 15:35
Коментар #70


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



хах... еми кат гледам състава може и да се счете че е звезда smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Sep 22 2007, 16:21
Коментар #71


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Немога да разбера уж се търсеше заместник на Фиго, а кого взехме Хименес. Единствения халф който играе на много високо ниво е Фиго. За мене успехите миналия сезон се дължат на него, Златан и Креспо. Без Фиго направо е трагичен този отбор, но и те се научиха така "Фиго ще измисли нещо или Златан ще блесне". А за Станкович наистина е много далеч формата в която беше когато дойде, сега е мързелив и лаком. Занети вече е за пенсиониране просто е много тромав вече, Карлош го разсипа. Нещо трябва да се промени, но аз се надявам да не е треньора, ако стане нещо такова трябва да е на змната пауза и на-важното ДА СЕ ПРИВЛЕЧЕ КУАРЕШМА И ПЛЕЙМЕЙКЪР.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 22 2007, 17:02
Коментар #72


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Цитат(Jeter @ Sep 22 2007, 05:21 PM) [snapback]23915[/snapback]
ДА СЕ ПРИВЛЕЧЕ КУАРЕШМА И ПЛЕЙМЕЙКЪР.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 23 2007, 00:19
Коментар #73





Guests






Куарешма не става за Плеймейкър...той е типично крило.Но това естествено не пречи да го вземем...колкото повече играчи с такава класа , толкова по добре. Но за този момент ни е нужен истински плеймейкър...нещо от сорта на Рикелме wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 23 2007, 00:29
Коментар #74


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Цитат(Scofield @ Sep 23 2007, 01:19 AM) [snapback]23946[/snapback]
Куарешма не става за Плеймейкър...той е типично крило.

Ами именно де не само Куарешма ами и играч,който е типичен плеймейкър.Честно казано аз си мисля за Ван дер Ваарт unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 23 2007, 00:39
Коментар #75





Guests






Прав си за Ван Дер Ваарт ... би ни свършил чудесна работа , както и Диего от Вердер wink.gif

Цитат
Куарешма не става за Плеймейкър...той е типично крило.

sorry2.gif не съм го прочел правилно
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 23 2007, 15:24
Коментар #76


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Да наистина Диего от Вердер също е добра алтернатива,но ако не се лъжа той преди дни преподписа с Вердер. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 26 2007, 19:18
Коментар #77


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(Jeter @ Sep 22 2007, 05:21 PM) [snapback]23915[/snapback]
... Нещо трябва да се промени, но аз се надявам да не е треньора ...

???!!!??? huh.gif huh.gif unsure.gif unsure.gif blink.gif ??!!?
Аз пък се надявам първата промяна да е на треньора. Всички беди в отбора в една или друга степен са заради него.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th September 2024 - 05:41 PM
Buy sports equipment online