IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Бекъм заменя Фиго в Интер?
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 13 2006, 17:48
Коментар #1





Guests






Бекъм заменя Фиго в Интер?

Ръководството на Интер обмисля вариант да замени Луиш Фиго с английската звезда Дейвид Бекъм след края на сезона, разкриха медиите на Апенините. Португалецът, чийто договор с "нерадзурите" изтича през юни 2007 година, иска да се върне в родния Спортинг (Лисабон) и да завърши кариерата си там. Неговото място по дясното крило може да бъде заето от Бекъм, който от това лято ще бъде свободен агент. Според близки до президента на Интер Масимо Морати, лично петролният магнат се е обадил на своя любимец Роналдо, за да поиска информация за моментната ситуация около бившия англйски капитан. Както е известно, наставникът на "Кралския клуб" Фабио Капело не харесва Бекъм и рядко го пуска сред титулярите.

www.sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 14 2006, 11:44
Коментар #2





Guests






Ем няма да е лош трансфер тъкмо ще увеличим продажбите на екипи на Интер laugh.gif а и ще има кой да слага топката на главите на Круз и Креспо а знаем те как играят с глава tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 14 2006, 14:29
Коментар #3





Guests






Еми ако се осъществи този трансфер , това ще бъде голяма реклама за отбора , пък и Бекъм си е Бекъм smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Nov 14 2006, 17:28
Коментар #4





Guests






Фиго и Бекъм не са това, което бяха, но Бекъм би паснал на отбора tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 14 2006, 22:13
Коментар #5





Guests






Роналдо предложи Бекъм на Интер



В ролята на футболен мениджър влезе нападателят на Реал М Роналдо, който предложи съотборника си Бекъм на Интер. Бразилецът разговарял със собственика на нерадзурите Масимо Морати и опитал да го убеди да подпише договор с англичанина. Роналдо, който в момента се възстановява от поредната си контузия, е бивш играч на миланския гранд. След напускането си запази добри отношения с президента на нерадзурите. Настоящият контракт на Бекъм с Реал М изтича в края на сезона и по-всичко личи, че няма да бъде подновен. Президентът на Kралския клуб Калдерон уверява, че иска да задържи 31-годишния англичанин, но треньорът Фабио Капело рядко му дава възможност за изява. Както съобщава италианското издание "Контрокампо", Интер може да привлече Бекъм като заместник на португалския ветеран Луис Фиго.

източник:7дни спорт
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 14 2006, 22:35
Коментар #6


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Един ветеран за друг .. Мариано Гонзалез ме кефи лично мен smile.gif Вярно, не най-добрия трансфер, ама много помага все пак по крилото .. smile.gif Но пък, ако вземем Бекъм безплатно, не би било зле smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Nov 18 2006, 16:06
Коментар #7


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Ми Бекъм е добро попадение според мен (малко реклама), а Мариано Гонзалез не е играч за Интер за мен! AleRt Бекъм е като златна мина, инвестираните в него пари ще се върнат.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 18 2006, 20:32
Коментар #8





Guests






Бекъм се е скарал с Капело и сега е на сватбата на Том Круз в Италия...може да се срещнат с Бранка tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Nov 20 2006, 10:19
Коментар #9


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Като че ли няма да е лошо Бекъм да се присъедини към нас, от чисто спортна гледна точка. Възрастта в серия А не е от такова решаващо значение, живият пример е самият Фиго. А за маркетинговата страна всичко казано по-горе е абсолютно вярно, а и няма да има трансферна цена, това е доста добре, Морати доста се охарчи последните месеци, да не казвам години! FORZA INTER!

IPB Image


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Стефан_*
коментар Nov 20 2006, 18:04
Коментар #10





Guests






Предпочитам Фиго.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 20 2006, 18:55
Коментар #11





Guests






Еее Фиго вече може да се каже , че е изпята песен.Бекъм би ни бил повече от полза rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 20 2006, 19:52
Коментар #12





Guests






QUOTE(ChaiNGang @ Nov 20 2006, 04:55 PM) [snapback]5316[/snapback]

Еее Фиго вече може да се каже , че е изпята песен.Бекъм би ни бил повече от полза rolleyes.gif

Абе чесно да ти кажа не играе толкова лошо wink.gif Даже бих казал, че се представя на доста добро ниво.
Но наистина можеби ще е по-добре да го заменим с Бекъм tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 20 2006, 20:50
Коментар #13





Guests






Ето една интересна случка , свързана с Луиш Фиго

Валентино Роси подари каската си на Луиш Фиго
20 ноември 2006 | 19:57


Петкратният световен шампион по мотоциклетизъм в клас MotoGP Валентино Роси подари каската си на звездата на Интер Луиш Фиго, разкриха италианските медии. Португалецът е голям фен на Роси от доста време искаше да се сдобие с каската на 26-годишният феномен на две гуми. Вчера “доктора”, който се състезаваше в Нова Зеландия, в световния-рали шампионат (WRC) помолил своите приятели да отидат на "Сан Сиро" и да занесат подаръка му на Фиго. Момчетата се срещнали с бившият играч на Реал и Барсeлона след победата на "нерадзурите" с 1:0 над Реджина. Те дали каската на португалеца, който останал невероятно щастлив.

"Ще сложа каската до "Златната топка" в къщи", разкрил 33-годишният техничар пред журналистите.

Sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 21 2006, 12:55
Коментар #14





Guests






QUOTE(ChaiNGang @ Nov 20 2006, 06:50 PM) [snapback]5325[/snapback]

Ето една интересна случка , свързана с Луиш Фиго

Валентино Роси подари каската си на Луиш Фиго
20 ноември 2006 | 19:57


Петкратният световен шампион по мотоциклетизъм в клас MotoGP Валентино Роси подари каската си на звездата на Интер Луиш Фиго, разкриха италианските медии. Португалецът е голям фен на Роси от доста време искаше да се сдобие с каската на 26-годишният феномен на две гуми. Вчера “доктора”, който се състезаваше в Нова Зеландия, в световния-рали шампионат (WRC) помолил своите приятели да отидат на "Сан Сиро" и да занесат подаръка му на Фиго. Момчетата се срещнали с бившият играч на Реал и Барсeлона след победата на "нерадзурите" с 1:0 над Реджина. Те дали каската на португалеца, който останал невероятно щастлив.

"Ще сложа каската до "Златната топка" в къщи", разкрил 33-годишният техничар пред журналистите.

Sportal.bg

Между другото Роси е луд фен на Интер biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 22 2006, 11:35
Коментар #15





Guests






Че и аз съм фен на Роси.Няма лошо.Форца Интер и РОСИ хаха tongue.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Nov 22 2006, 12:26
Коментар #16


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



А Роси е фен на ИНТЕР, както добре знаем. cool.gif Разбира от футбол Доктора. tongue.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Dec 12 2006, 19:37
Коментар #17





Guests






Манчини: Искам Бекъм в Интер


Наставникът на Интер Роберто Манчини е настоял пред ръководството на "нерадзурите" в състава да бъде привлечен бившият капитан на националния отбор на Англия Дейвид Бекъм.

В наддаването за Спайсбой се е включил изненаедващо и Зенит Санкт-Петербург. Руският клуб вече е изпратил оферта за 31-годишния футболист.

sport1.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 12 2006, 20:03
Коментар #18


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Дано да стане smile.gif фиго вече издъхва sad.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Dec 13 2006, 00:05
Коментар #19





Guests






Нека последния сезон на Фиго в Интер бъде ознаменувано с един дубъл tongue.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Dec 13 2006, 09:03
Коментар #20


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Бекъм не е типично крило според мен. По-скоро би ни послужил като градивен халф. Т'ва, че играе отдясно, не значи че може да замени пълноценно Фиго smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 12:33 PM
Buy sports equipment online