IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Ибрахимович: Интер не заслужава Скудетото
Guest_Scofield_*
коментар Jan 27 2007, 18:02
Коментар #1





Guests






Ибрахимович: Интер не заслужава Скудетото

Агенция "Фокус"

Нападателят на Интер Златан Ибрахимович заяви, че се чувства шампион на Италия с Ювентус, а не с настоящия си отбор, информира “Channel 4”. Както е известно, заради скандалите с уговорени мачове през лятото “бианконерите” бяха извадени от Серия “А” и Скудетото за сезон 2005/2006 беше присъдено на “нерадзурите”. Именно тогава шведският нападател премина в Интер, тъй като не искаше да играе в Серия “Б”. “Все още се чувствам като шампион на Италия с Юве. Бившите ми съотборници и аз спечелихме Скудетото два пъти с добра игра на терена. Като се има в предвид всичко, което дадохме от себе си, смятам че спечелихме тези трофеи честно”, заяви шведският национал
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freak-man_*
коментар Jan 27 2007, 19:35
Коментар #2





Guests






винаги съм мразил гадните шведи...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jan 27 2007, 19:42
Коментар #3


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



В това, което е казал Ибра не виждам в пряк текст да е казал, че "Интер не заслужава Скудетото".
В крайна сметка той е играл с отбор, който по един или друг начин го е спечелил и е нормално да не желае да му се отнема това, което е спечелил. Още повече, че машинациите , които са правени от ръководството на Ювентус не са били известни на играчите или поне на по-голямата част от тях. В този ред на мисли е нормално те да си мислят, че са спечелили частно и че са ощетени по някакъв начин. Според мен ако зададат същия въпрос и на Виейра и той би отговорил по същия начин, в което няма нищо лошо. Все пак наказанието не е за нечестна игра на играчите, а за нечестна игра на ръководството на Ювентус.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_mi6oo_*
коментар Jan 27 2007, 21:14
Коментар #4





Guests






ами ибра си казва истината оти е спе4елил скудетото с бианконерите така 4е тои не ни е обидил
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 24th April 2024 - 06:08 PM
Buy sports equipment online