IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

3 страници V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Интер-Сампдория (Серия А), 3:0
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 23 2007, 20:09
Коментар #1


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Сряда | 26 септември | 21:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 23 2007, 20:15
Коментар #2


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



тука незнам.ниес отбор4ета кат ливорно се мъ4им,та кво остава да напраим със сампдория..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freak-man_*
коментар Sep 23 2007, 21:06
Коментар #3





Guests






Най - много Х да измъкнеме
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 23 2007, 21:29
Коментар #4


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



надявам се да не паднем много от световно известният сапдория


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 24 2007, 01:11
Коментар #5





Guests






Не знам...със смесени чувства съм.От една страна искам да победим , но за жалост това значи , че Манчини ще остане начело на Интер.От друга страна пък ако паднем има голяма вероятност да го уволнят ,но пък ще изостанем от Рома.
И все пак...пожелавам успех на момчетата.

FORZA INTER ultra_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_AsRoma_Vn_*
коментар Sep 24 2007, 07:57
Коментар #6





Guests






Ей, как ще говорите така бе?! Да паднете от Сампдория, за да махнат Манчини... не се обиждайте, ама Морати като го знам какъв е, трябва да стане чудо, за да изгони Манчини. Така че естествено, че трябва да биете Сампдория... Обаче не знам как ще стане с тази игра. Ако на Златан пак му е ден, може и да биете, ама измъчено. А тва за догонването на Рома... никой не е казал, че ще бием Фиорентина... даже може и да паднем, и при такъв случай ако вие победите може и 1ви да станете... което няма да е много логично, но това е футболът.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 24 2007, 10:24
Коментар #7


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



С тази игра може и Бари да не бием..


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_AsRoma_Vn_*
коментар Sep 24 2007, 10:28
Коментар #8





Guests






Е, гледайте малко по-оптимистично. На всеки отбор се случват няколко слаби мача, трябва да се съсредоточите върху мача със Самп, а не да оплаквате загубата от фенерите примерно. Ако заиграете както трябва, нещата ще си дойдат на мястото. Ако не - смяна на треньора, но не сега, а когато е подходящо. Например към края на сезона, ако вече не са ви останали шансове да се борите за някой трофей, си сменяте треньора, новият треньор прави по-добър отбор, отървава се от ненужните играчи (най-вече нападатели) и готово...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 24 2007, 10:31
Коментар #9


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Цитат(AsRoma_Vn @ Sep 24 2007, 11:28 AM) [snapback]24023[/snapback]
Е, гледайте малко по-оптимистично. На всеки отбор се случват няколко слаби мача, трябва да се съсредоточите върху мача със Самп, а не да оплаквате загубата от фенерите примерно. Ако заиграете както трябва, нещата ще си дойдат на мястото. Ако не - смяна на треньора, но не сега, а когато е подходящо. Например към края на сезона, ако вече не са ви останали шансове да се борите за някой трофей, си сменяте треньора, новият треньор прави по-добър отбор, отървава се от ненужните играчи (най-вече нападатели) и готово...

хах... и от кой нападатели ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_AsRoma_Vn_*
коментар Sep 24 2007, 10:33
Коментар #10





Guests






Ами сам си направи сметката.
За какво са ви Адриано, Круз, Креспо, Суазо, Ибрахимович?
Или вече сте се отървали от някого от тях?
Ако не сте, побързайте да го направите при първия удобен случай. И си мисля, че този, който трябва да си тръгне, е Круз... Стигат ви 4 класни нападатели, трябват ви защитници...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 24 2007, 10:38
Коментар #11


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Цитат(AsRoma_Vn @ Sep 24 2007, 11:33 AM) [snapback]24030[/snapback]
Ами сам си направи сметката.
За какво са ви Адриано, Круз, Креспо, Суазо, Ибрахимович?
Или вече сте се отървали от някого от тях?
Ако не сте, побързайте да го направите при първия удобен случай. И си мисля, че този, който трябва да си тръгне, е Круз... Стигат ви 4 класни нападатели, трябват ви защитници...

За Круз съм съгласен ,а не ни трябват защитници а 1 плеймейкар и 1 качествено крило (Хуаресма)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_AsRoma_Vn_*
коментар Sep 24 2007, 10:42
Коментар #12





Guests






Точно така. Круз не стига, че малко играе, ами и не ви е нужен. Ибрахимович и Креспо трябва да са титуляри, а Суазо и Адриано да са им смените. wink.gif

И готово. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 24 2007, 10:48
Коментар #13


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Добре ще кажа на манчини и ае стига с тоз offtopic.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Sep 24 2007, 11:09
Коментар #14





Guests






който иска интер да играе грамотен футбол и да бие наред трябва във сряда да сме Самп защото там един Х и във Събота три парцала от Тоти и компания и манчини си заминава и идва най-добрия треньор в света-ЖОЗЕ МОУРИНЬО няма просто кво друго да стане
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 24 2007, 11:10
Коментар #15


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



да така е ама се надявам рома да не ни вкарат а да ги убием FORZA INTER


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 24 2007, 14:11
Коментар #16





Guests






Мача ще го дават на запис по Тв7 от 00:00
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Sep 24 2007, 14:29
Коментар #17


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



Аи дано победим !!! Успех
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Sep 24 2007, 16:17
Коментар #18


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(AsRoma_Vn @ Sep 24 2007, 05:57 AM) [snapback]24016[/snapback]
Ей, как ще говорите така бе?! Да паднете от Сампдория, за да махнат Манчини... не се обиждайте, ама Морати като го знам какъв е, трябва да стане чудо, за да изгони Манчини. Така че естествено, че трябва да биете Сампдория...



Не ни подучавай какво да правим и как да разсъждаваме.. висчко което пишем e защото мислим че така е добре за отбора.. трябва да се мисли в перспектива.. 4-8 точки заd рома не съм голямо зло.. НАЙ-ВАЖНОТО е манчини да напусне.. дано паднем от сампдория.. отбора няма бъдеще с манчини


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Sep 24 2007, 17:45
Коментар #19


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Ще бием с разлика, няма по-лошо за един фен да гледа отбора да губи и то като домакин, изобщо не ми пука дали Манчини ще остава или се маха. Всъщност тоя мач няма никакво значение за мен, важни са точките от дербитата, там ще се решава титлата и хич не ми дреме дали отбора играе красиво или бие с 1 точен удар във вратата. А за слабата форма на отбора вината е поделена на няколко различни звена и Манчини определено не може да бъде винен еднолично, въпреки, че носи основната вина. Както и през миналия сезон разчита на любимците си, неадекватни смени, ротация и тотално оплескана игрова постановка. Като се замисля, не мога да открия нито едно негово положително треньорско качество, но едва ли е виновен, че 5-6 човека от миналогодишните твърди титуляри са в плачевна форма и имат вид на залежали баби, все пак не е кондиционен специалист, а за мотиватор отдавна знаем, че не става. Тук се появява и вината на Морати. Аз от тоя човек една критика към играчите и треньора не съм чул, вечно разни странични фактори влияят на резултата. Подобни проблеми като нашите се решават с ултиматуми, не с плюнчене. В крайна сметка, на всеки отбор през сезона се случва да натрупа няколко слаби мача, но при нас вече проблема е хроничен. Качеството на футбола в Италия се е повишило чувствително и това се усеща още от началните кръгове, с това, което показвахме миналата година през тази ще сме в подножието на върха. Предстоят няколко доста отговорни мача, може да се каже, че този със Самп се явява нещо като загрявка преди тежките битки, но дано от там започне една победна серия, която да свали напрежението и върне увереността на шампионите. Затова нямаме право на загуба на точки и самочувствие, а изказвания от рода 'да падаме, че да се маха Манчини' изобщо няма да ги коментирам, просто момента е извънредно неподходящ за треньорска смяна и не се знае до какви катаклизми в клуба и ръководството може да доведе. А ако го изгонят, при тоя дългосрочен негов договор ще ни съсипе зимната селекция заради огромната си неустойка.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Sep 24 2007, 19:34
Коментар #20


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Естествено мачът ще е труден. И да бием, то няма да стане с добра игра и не очаквам да е убедително. Отборът играе без желание и ясна идея още от края на миналия сезон. Какво трябва да се променя и какво не 1 месец след началото на първенството има кой да мисли. Но като знам кой е - не очаквам да измисли нищо... Относно надеждите ви, че една поредна издънка ще доведе до изгонването на Манчини - дано - дано, ама надали, както се казваше в онзи виц. А от друга страна и C-Murder е прав, щото смените на треньори по време на сезона рядко водят до нещо добро. Така на прима виста се сещам само за едно изключение в големия футбол - Дел Боске и Реал Мадрид. Та хубаво е да се отървем от Манчини на каквато и да е цена, но да не стане от трън, та на глог с поредния безумен треньор, който си мисли, че топката е квадратна и вратата триъгълна. Естествено при алтернатива Моуриньо - нямам против да паднем и утре, и през уикенда, и докато е необходимо, за да стане рокадата. wink.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
6 потребител(и) четат тази тема (6 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 22nd September 2024 - 03:48 PM
Buy sports equipment online