IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Хулио Крус голмайстор №1 в Европа
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 14 2006, 22:09
Коментар #1





Guests






Хулио Крус голмайстор №1 в Европа



Аржентинският нападател на Интер Хулио Крус обеща на треньора си Роберто Манчини редовно да вкарва голове. Голмайсторът е перфектният футболст за всички треньори. Почти винаги е пренебрагван за стартовия състав, но никога не прави скандали. Сяда на пейката и когато го извикат да помага, той винаги се отзовава по най-добрия начин - бележи гол след гол.

Статистически погледнато, за всички официални срещи, които е изиграл, 32-годишният футболист е най-добър нападател в Европа. Той бележи на всеки 72 минути, прекарани на терена. По този показетел той изпреварва дори машините за голове на Барселона и Челси - Самуел Ето’о и Дидие Дрогба, които го следват в тази класация.

"Щастлив съм, че имам толкова висок коефициент на реализиране, но най-важното е, че играя добре през последните години. Трудя се много и винаги гледам да помогна на тима. Хубаво е, че успявам, но заслугата не е само моя, а на целия отбор", коментира Градинарят пред медиите на Апенините.


sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 14 2006, 22:23
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Нека си стой резерва .. че току виж Манчо вземе да го пуска редовно, и му секне серията =))) Ще бъде нещо като Солскяер за МанЮтд =)))


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 15 2006, 12:57
Коментар #3





Guests






Имам чувството че Хулио изживява втора младост.Първия сезон при нас беше много слаб и след това с всяка следваща година играе все по-добре. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 15 2006, 14:03
Коментар #4





Guests






Дано да продължа така и за напред
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Nov 15 2006, 19:20
Коментар #5


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



QUOTE(El Chino @ Nov 15 2006, 10:57 AM) [snapback]5188[/snapback]

Имам чувството че Хулио изживява втора младост.Първия сезон при нас беше много слаб и след това с всяка следваща година играе все по-добре. smile.gif

Постоянно беше слаб. Миналия сезон му беше 1-вият по-смислен, а този е златната резерва. Проблемът с Круз е, че той рядко ще вкара на някой от големите, рядко ще блесне в т.нар. дербита и големи мачове, но за мачове, в които е важен само резултатът и 3-те точки, е идеален. То се вижда де. cool.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 15 2006, 21:00
Коментар #6





Guests






QUOTE(THE_GAME @ Nov 15 2006, 05:20 PM) [snapback]5201[/snapback]

Постоянно беше слаб. Миналия сезон му беше 1-вият по-смислен, а този е златната резерва. Проблемът с Круз е, че той рядко ще вкара на някой от големите, рядко ще блесне в т.нар. дербита и големи мачове, но за мачове, в които е важен само резултатът и 3-те точки, е идеален. То се вижда де. cool.gif

Еми то това стига smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 15 2006, 23:59
Коментар #7





Guests






Абе..спомням си преди няколко години , като бихме дузпентус 3:1 на Делле Алпи , Круз отбеляза 2 гола и подаде на Мартинс smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 11:31 PM
Buy sports equipment online