IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Манчини недоволен от Рекоба и Адриано
Guest_method_*
коментар Oct 16 2006, 17:44
Коментар #1





Guests






IPB Image


Наставникът на Интер Роберто Манчини е щастлив, че “нерадзурите” вече са еднолични лидери в шампионата на Серия “А”, но не е доволен от Рекоба и Адриано.

“Радваме се за победата с 2:1 над Катаня, която е напълно заслужено след страхотното второ полувреме, изиграно от нас. Най-важното е, че сме водачи в класирането”, заяви Манчини пред италианските медии. На въпроса какво мисли за слабото представяне на Адриано, специалистът отговори: “Престанете да ме питате за него, сега искам да се насладя на победата. Не можем непрекъснато да си говорим за Адриано. Какво трябва да ви кажа за нападател, който от 200 дни не е вкарвал гол за клуба си”, коментира Манчини.

“В този тим има играчи с невероятен талант, на последната тренировка преди двубоя с Катаня наблюдавах отстрани как Алваро Рекоба рита топката. С техниката и възможностите, които има, трябваше да е лидер на Интер вече години наред. А той съсипа 10 години от кариерата си”, сподели мнението си бившият треньор на Фиорентина и Лацио.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Oct 16 2006, 18:44
Коментар #2





Guests






наистина с оглед таланта който притежава Рекоба трябваше год. наред да е лидер на Интер, като по чудо тук съм съгласен с Манчини tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Oct 16 2006, 19:54
Коментар #3





Guests






Мда за жалост е така но аз все още се надявам че може да направи един два силни сезона.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 16 2006, 22:07
Коментар #4





Guests






Съмнявам се...било каквото било с Рекоба.Колкото и да ми харесва като футболист ще трябва да се примирм , че трудно ще се пребори с конкуренцията в нападението
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Oct 17 2006, 12:23
Коментар #5





Guests






QUOTE(ChaiNGang @ Oct 16 2006, 08:07 PM) [snapback]4833[/snapback]

Съмнявам се...било каквото било с Рекоба.Колкото и да ми харесва като футболист ще трябва да се примирм , че трудно ще се пребори с конкуренцията в нападението

Ами ако Адриано продължава да играе по-същия начин няма да му е толкова трудно само трябва да тренира по-здраво tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Oct 17 2006, 15:56
Коментар #6


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Малко свободен превод на това интервю са си позволили тия хорица (даже не знам от кой сайт е статията). В www.inter.it може да го видите в оригинален вариант и сами да си го преведете.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th April 2024 - 01:26 AM
Buy sports equipment online