IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Карлос Алберто, от Вердер
Гецата
коментар Jun 21 2008, 09:55
Коментар #1


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 602
Регистриран: 18-February 08
Град: Петрич
Потребител No.: 475



Моуриньо иска Карлос Алберто от Вердер

21 юни 2008 | 04:07 | Агенция "Фокус"
Mилано. Новият мениджър на Интер Жозе Моуриньо проявява сериозен интерес към играча на Вердер Карлос Алберто, съобщи италианският вестник ,,Кориере Дела Сера". 23-годишният бразилец е в бременския тим от лятото на 2007 година. Карлос Алберто се води за един от големите таланти на бразилския футбол. 24-годишният играч е продукт на школата на Флуминензе, именно откъдето преминава в първия си отбор в Европа – Порто. Изкарва 2 години в Порто, след което е продаден на Коринтианс откъдето го взима Вердер.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Jun 21 2008, 10:32
Коментар #2


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Той беше част от Порто на Моуриньо през 2004, когато спечелиха ШЛ. Даже вкара 1-вия гол във финала с/у Монако. Наистина се водеше за един от най-големите таланти изобщо в световния футбол, но досега поне не успя да се превърне в това, което всички очакваха. Не знам колко е вярна информацията, но аз принципно съм ЗА подобни трансфери на млади (в случая сравнително млади rolleyes.gif) футболисти.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 21 2008, 10:38
Коментар #3





Guests






Нали в началото на миналия сезон Вердер го взеха.За негова жалост не направи нищо , освен че се забърка в няколко скандала и беше преждевременно пратен в Бразилия.Аз лично съм раздвоен , относно това, дали искам този трансфер да се осъществи.Всичко зависи от това , дали ще вземем Лампард.Ако го вземем , то Алберто става ненужен.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Jun 21 2008, 11:25
Коментар #4


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Ееее.. този нали беше хит преди 3 години. Всъщност предполагаем интерес имахме към него преди 2 лета но нищо не излезе. Моментната му форма също не ми допада, явно момчето "няма топки" и не излезе това, което се очакваше. Доста по интересни и силни играчи следим на този проблемен за нас пост, Алберто не е човека, това е моето мнение.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_IL_CAPITANO_*
коментар Jun 24 2008, 15:26
Коментар #5





Guests






Интер взима Карлос Алберто
23 юни 2008

Агенция "Фокус"

Милано. Треньорът на Интер Жозе Моуриньо по всяка вероятност ще привлече в тима си играча на Вердер (Бремен) Карлос Алберто, съобщава електронното издание goal.com. 23-годишният полузащитник бе част от тима на Порто, който през 2004-а година спечели Шампионската лига. Алберто е собственост на Ботафого, като играе под наем във Вердер (Бремен). Според изданието германците са съгласни да се разделят с играча.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 14th June 2024 - 03:54 AM
Buy sports equipment online