IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

> Мондиал 2018
Provenzano
коментар May 17 2018, 09:22
Коментар #1


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069





Създавам тази тема за да можем тук да коментираме всички новини и мачове около Мондиала.


Програмата на груповата фаза на Мондиал 2018 (всички часове са в българско време):

Група "А"
1. Русия
2. С. Арабия
3. Египет
4. Уругвай

Програма
14 юни: 18:00 часа, Русия - Саудитска Арабия
15 юни: 15:00 часа, Египет - Уругвай
19 юни: 21:00 часа, Русия - Египет
20 юни: 18:00 часа, Уругвай - Саудитска Арабия
25 юни: 17:00 часа, Уругвай - Русия
25 юни: 17:00 часа, Саудитска Арабия - Египет

Група "В"
1. Португалия
2. Испания
3. Мароко
4. Иран

Програма
15 юни: 18:00 часа, Мароко - Иран
15 юни: 21:00 часа, Португалия - Испания
20 юни: 15:00 часа, Португалия - Мароко
20 юни: 21:00 часа, Иран - Испания
25 юни: 21:00 часа, Иран - Португалия
25 юни: 21:00 часа, Испания - Мароко

Група "С"
1. Франция
2. Австралия
3. Перу
4. Дания

Програма
16 юни: 13:00 часа, Франция - Австралия
16 юни: 19:00 часа, Перу - Дания
21 юни: 15:00 часа, Франция - Перу
21 юни: 18:00 часа, Дания - Австралия
26 юни: 17:00 часа, Дания - Франция
26 юни: 17:00 часа, Австралия - Перу

Група "D"
1. Аржентина
2. Исландия
3. Хърватия
4. Нигерия

Програма
16 юни: 16:00 часа, Аржентина - Исландия
16 юни: 22:00 часа, Хърватия - Нигерия
21 юни: 21:00 часа, Аржентина - Хърватия
22 юни: 18:00 часа, Нигерия - Исландия
26 юни: 21:00 часа, Нигерия - Аржентина
26 юни: 21:00 часа, Исландия - Хърватия

Група "Е"
1. Бразилия
2. Швейцария
3. Коста Рика
4. Сърбия

Програма
17 юни: 15:00 часа, Коста Рика - Сърбия
17 юни: 21:00 часа, Бразилия - Швейцария
22 юни: 15:00 часа, Бразилия - Коста Рика
22 юни: 21:00 часа, Сърбия - Швейцария
27 юни: 21:00 часа, Сърбия - Бразилия
27 юни: 21:00 часа, Швейцария - Коста Рика

Група "F"
1. Германия
2. Мексико
3. Швеция
4. Южна Корея

Програма
17 юни: 18:00 часа, Германия - Мексико
18 юни: 15:00 часа, Швеция - Южна Корея
23 юни: 18:00 часа, Германия - Швеция
23 юни: 21:00 часа, Южна Корея - Мексико
27 юни: 17:00 часа, Южна Корея - Германия
27 юни: 17:00 часа, Мексико - Швеция

Група "G"
1. Белгия
2. Панама
3. Тунис
4. Англия

Програма
18 юни: 18:00 часа, Белгия - Панама
18 юни: 21:00 часа, Тунис - Англия
23 юни: 15:00 часа, Белгия - Тунис
24 юни: 15:00 часа, Англия - Панама
28 юни: 21:00 часа, Англия - Белгия
28 юни: 21:00 часа, Панама - Тунис

Група "Н"
1. Полша
2. Сенегал
3. Колумбия
4. Япония

Програма
19 юни: 15:00 часа, Полша - Сенегал
19 юни: 18:00 часа, Колумбия - Япония
24 юни: 18:00 часа, Япония - Сенегал
24 юни: 21:00 часа, Полша - Колумбия
28 юни: 17:00 часа, Япония - Полша
28 юни: 17:00 часа, Сенегал - Колумбия

Програма на елиминационната фаза на Световното първенство:



Този коментар е бил редактиран от Provenzano на May 17 2018, 09:23
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
8 страници V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 17th January 2022 - 05:32 AM
Buy sports equipment online