IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

150 страници V  « < 122 123 124 125 126 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новини около Калчото
Kutinkata
коментар May 21 2018, 13:15
Коментар #2461


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



В Италия гърмят , че тази седмица Буфон щял да подпише с ПСЖ за 2 години и 8 млн заплата ... От Ювентус му казаха , че каквато позиция иска в отбора ( дали на терена или извън него ) ще му е дадът ... Друго си е обаче арабските пачки за "джентълменчето" .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на May 21 2018, 13:21
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 21 2018, 13:20
Коментар #2462


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



хаха торинска к*рва... жалко, защото и в ПСЖ няма да спечели ШЛ biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 22 2018, 08:42
Коментар #2463


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Opta обявиха състава на сезона.В него попадат Шкриняр,Кансело и Икарди.По-интересното за мен обаче е присъствието на трансферната ни цел Иличич.Не съм гледал мачове на Аталанта,но явно е направил супер сезон,щом е там вместо редица доказани имена от топ отборите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар May 22 2018, 08:59
Коментар #2464


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Иличич ми направи впечатление преди два сезона във Фиорентина. Доста техничен играч с много стабилна физика и страхотна тупалка с левачката. Като минуси преди ми изглеждаше доста лаком и може би малко бавен. Миналата година май е имал слаб сезон, но все пак ме учуди че го продадоха само за 5млн на Аталанта. Oбаче явно си е върнал формата и прави супер сезон. Ако продължава да вкарва такива голове, нямам против да дойде
https://www.youtube.com/watch?v=WNvc9y6fVoI
https://www.youtube.com/watch?v=y3vLjOCR5OM
https://www.youtube.com/watch?v=usgU7Bd5MZ4
https://www.youtube.com/watch?v=ZXEi8gyBDIM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 22 2018, 09:17
Коментар #2465


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Така като гледам изобщо не е лош.Направо да го трамповаме с Кандрева.

Този коментар е бил редактиран от N.Roussev на May 22 2018, 09:17
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2018, 09:40
Коментар #2466


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



За дясното крило сега чета слухове за Марес от Лестър, но ще ни искат доста пари.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар May 22 2018, 09:44
Коментар #2467


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Цитат(Provenzano @ May 22 2018, 10:40 ) *
За дясното крило сега чета слухове за Марес от Лестър, но ще ни искат доста пари.


Според мен този е много добър и се надявам да го вземем. 50м ще ни струва поне, но си заслужава.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 22 2018, 09:58
Коментар #2468


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Дори и да ги извадим тея пари,той най-вероятно ще си остане във Висшата лига.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2018, 10:13
Коментар #2469


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Лестър са изпята песен вече и няма как да бъдат сравнявани с Интер. Марес пропусна времето, когато можеше да премине в някой по-голям отбор в сравнение с настоящия му такъв, а така и Лестър пропусна възможността да му вземе голяма сума. Иначе определено е играч, от който имаме нужда. Умее да бележи и да асистира.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 22 2018, 10:41
Коментар #2470


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Марез не е изпуснал времето за голям отбор . Лятото беше искан от Рома а зимата Пеп Гуардиола го беше договорил но в края Лестър отказаха сделката и даже Марез се оплаква . Иначе страхотен играч и ако можем да го вземем съм твърдо за .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2018, 10:57
Коментар #2471


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Да, но формата му е далеч от онази, която демонстрираше през шампионския сезон на Лестър под ръководството на Раниери. Тогава на него и Варди можеха да им вземат много сериозна сума, с която след това да подсилят отбора. Това имах предвид.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 22 2018, 11:18
Коментар #2472


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Aми нормално е да се престави по слабо когато отбора му се бори за оцеляване отколкото когато се бори за титлата . Иначе и този сезон не беше никак лош , забил е 12 гола и 10 асистенции и е с най висока оценка в отбора им , за сравнение наш Кандревко има 0 гола и 8 асистенции и то за отбор борещ се за ШЛ и редовно търсещ гола ... Рияд Марез е супер играч но е и доста скъп , което май говори , че няма как да го вземем .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ildiavolo
коментар May 22 2018, 15:28
Коментар #2473


Легионер (Милан)
*

Група: Members

Коментари: 13
Регистриран: 2-March 18
Потребител No.: 9,547



Интересен сезон ни очаква следващата година. Ювентус е ясно, че ще са в топ 4, вероятно и в топ 2, но като че ли вече почва да им изстива все повече и повече мястото на сигурен шампион.

Наполи са непредвидими както винаги, но цяло чудо е, че с толкова точки този сезон са втори. Просто нивото на Серия А падна значително от топ 10 надолу и подобни феномени станаха възможни. Едва ли ще продадат някой основен играч, а и да го направят, няма да им е толкова трудно да го заменят. Дали със Сари или с Анчелоти, каквито са слуховете, ще са си претендент за титлата и почти сигурни за топ 4.

Рома очаквам да са още по-успешни от този сезон. Дори бих ги наредил пред Наполи и като основен претендент за титлата на Ювентус. Личи си, че американците знаят какво правят, не очаквам и те да направят сериозни продажби, по-скоро ще се подсилят. И тях ги виждам като сигурни топ 4.

И понеже остана 1 място в тази прословута четворка, очаквам с вас да се борим за него.

Лацио ще продадат един измежду Савич и Имобиле, което може да доведе и до продажба на другия. Въобще очаквам да се разделят с двете си звезди, ще има със сигурност оферти, и съответно да бъдат отслабени за следващия сезон. Некласирането им за ШЛ също ще повлияе на изходящите им трансфери, та може да се каже, че яко ги резнахте с победата онзи ден.

За вас си мисля, че ще бъдете по-силни от този сезон, както и да привлечете топ име, което да вдигне нивото ви допълнително. Слагам ни като основен ваш конкурент, защото очаквам подсилване и при нас. Има индикации, че това лято ще пазаруваме малко, но качествено и доказано. Ще има и продажби, но на играчи като Донарума и Калинич, които не бих казал, че са особено ценни за отбора ни и бъдещото ни представяне. Изградихме не лошо младо ядро, което с качествени "батковци" ще играе по-осезаема роля в Серия А. А и Гатузо, колкото и ние да не сме сигурни в качествата му, вторият полусезон сме в тройката... само дето първият ни изяде и 5-цата smile.gif smile.gif За сравнение вие сте някъде към 8-9 място, ако гледаме резултатите само от втория полусезон.

Накратко ще е интересно и ще ми е също така интересно да прочета ваши мнения за очакванията ви през следващия сезон smile.gif

Този коментар е бил редактиран от ildiavolo на May 22 2018, 15:29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2018, 16:19
Коментар #2474


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Не те разбирам. Искаш да кажеш, че Донарума не е ценен за вашия отбор и неговото бъдеще, така ли? Райола много му мъти главата на това момче. Почти всяко меркато го продавате, а накрая винаги остава, но определено не е ок феновете да те освиркват постоянно и да издигат транспаранти срещу теб. Значи явно нещо някъде бъркаш и то много. Нишката между него и тифозите отдавна се скъса и сега вече може би е най-добре и за двете страни да се разделите, но със сигурност не мисля, че Джиджо не е ценен и не беше част от бъдещето. Вратари като него не се раждат всеки ден. Тук не мога да си изкривя душата и на черното да кажа бяло, тъй че лично според мен той ще достигне нивото на Буфон след време, а нищо чудно и да го задмине. И в този ред на мисли, трябваше да направите всичко възможно да го задържите. Наистина е жалко, че отбори като Интер и Милан не могат да задържат звездите си. Сигурен съм, че и ние ще изпитаме доста трудности с Икарди и Шкриняр през лятото.

Иначе си пожелавам през следващия сезон два още по-силни милански отбора, защото каквото и да си говорим, мястото и на нас и на вас е в ШЛ и в борбата за Скудето. Пожелавам ви да станете по-силни от този сезон, а ние още по-силни за да ви бием biggrin.gif

Иначе се видя (и то не само през този сезон), че просто Наполи не притежават шампионски манталитет. В най-важния си мач от сезона срещу Фиорентина се осраха тотално, а имаха не малък шанс да избутат гобите от върха. И това не им е за първи път. Във важните мачове почти винаги се провалят. В ШЛ също се провалиха с гръм и трясък, а след това в Лига Европа бяха на косъм да отпаднат още от първия си съперник Виляреал, но така или иначе това се случи на следващия мач.

Римските отбори са горе-долу същата бира, особено Лацио. Видяхме ги и тях, че в последно време също са адски несигурни. Разчитат на един Савич в средата да им връзва играта и Имобиле отпред да бележи. Без тези двамата, този сезон най-вероятно щяха да са дори зад вас в крайното класиране. Очаквам през това меркато да се разделят със сигурност със сърбина. Просто няма шанс да го задържат при този интерес, който има към него. Истината обаче е, че ще приберат солидна сума от трансфера му. За Имобиле не съм сигурен дали ще го задържат. Там зависи дали някой отбор ще излезе с добра оферта, но предполагам, че Лотито ще го шитне и него при първа възможност. Там целта винаги е била да се препродават играчите на печалба и никога не е имало проект с мисъл за бъдещето.

Рома също са адски непостоянни. Излизат на "Сан Паоло" и побеждват Наполи насред Неапол, а в следващия момент губят у дома от Сампдория и Фиорентина. Все пак обаче, мисля че Еузебио Ди Франческо се справи добре като за първи сезон начело на по-голям отбор с някакви амбиции. Той е млад и много амбициозен треньор и има бъдеще. Успя да достигне до полуфинал в ШЛ, което не е никак малко. А виждаме и предишния му отбор Сасуоло как се представя без него, което е също сериозен показател за работата му. Той успя да ги класираме в зона Лига Европа, а сега без него се бореха за оставане и се спасиха буквално 2 кръга преди края на първенството. Очаквам през следващия сезон да изглеждат една идея по-добре в сравнение с вече изминалия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар May 22 2018, 18:14
Коментар #2475


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Рома имат 100м приходи от тазгодишната ШЛ и този път могат да си позволят да не продават, а само да се подсилват. Ще видим Мончи през първият му наистина самостоятелен прозорец какво ще направи. Но определено ще са във 4-та според мен. Изглеждат като най-сериозният конкурент на гобите.

Наполи, честно да си кажа очаквам да регресират. Част от играчите им предполагам ще пожелаят трансфери, заради неуспешният опит за спечелване на първенството. Вече се появиха слухове за Хамшик и Китай. Жоржиньо и той май заминава. Отдлено според мене нападението им вече се поизтърка. Разчитат на 3-ма играчи там и чат-пат Милик, но вече играят доста предвидимо. Освен това май и ще сменят Сари с Анчелоти, който не съм много сигурен но има съвсем различен стил на игра. Зависи как ще се развият нещата там, но няма да се учудя да изпаднат от 3-та догодина.

Ювентус - даже не искам да ги коментирам. Този сезон демонстираха най-грозният футбол и в първенството и в ШЛ, но пак си станаха шампиони. Където не могат с футболни средства и съдийте помагат. ВАР-а се ползва много двойствено при тях. Ако продължава тази подкрепа няма как някой да ги бутне.

При вас, миланистите е доста мътна работата. Зависи УЕФА, какви рестрикции ще ви наложи, защото могат много да ви ограничат трансферите. За Доларумата, честно да ти кажа много се надявате да го продадете, но може и да останете с пръст в уста. Ако Буфон се договори с П$Ж, не виждам кой друг отбор ще изкара 50+м за него. Ливърпул може да се излъжат, но много ме съмнява да дадат над 40м. Но ако нещата се развият по най-добрият начин за вас, може да се намесите в битката за 4-ка, въпреки че ме съмнява най-много заради Фасоне и Мирабели, които ако продължават да правят такива трансфери, едва ли ще ви подобрят изобщо.

При нас работата е ясно, ако китайците отпуснат пари за селекция - ще се класираме отново в топ 4, ако не с ШЛ догодина, може и да се сринем в първенството.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 22 2018, 18:58
Коментар #2476


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



И докато тука оплюваме почти всеки мач Д'Амброзио, той е в идеалния отбор на сезона в Серия А.

Този коментар е бил редактиран от durex на May 22 2018, 19:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 22 2018, 18:58
Коментар #2477


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Аз нещата ги виждам така :

Ювентус - Те са ясни , няма какво да се коментира . Основния фаворит са за титлата , без значение от меркатото им , те имат основа от играчи а и от съдии .

Рома - С дуета Ди Франческо и Мончи според мен им предстоят доста добри години . Очаквам догодина да са по голям фактор в първенството и вместо за 4ката според мен ще са в битката за титлата .

Наполи - Очаквам голям спад при тях . Хамшик , Мертенс и Кайехон са на по 31 . Всички в Италия им свикнаха на ограничения стил на Сари , а ако го сменат с Анчелоти очаквам още по голям спад , защото той е предимно турнирен боец . Освен ако не инвестират голяма пара в нови очаквам , че може да не влезнат дори в 4ката . Тия играчи са изхабени и физически и психически вече а треньора им е крайно лимитиран .

Лацио - Мисля , че Милинкович Савич е сигурен напускащ , към него и единия от Алберто , Имобиле или Андерсон също ще си замине . А на тяхно място ще вземат футболисти които евентуално след 1-2 сезона ще са фактор . Индзаги е голям мотиватор и за очаквам отново да се борят за Европа , но честно казано си мисля , че ще са по слаби от сега .

Милан - С "големци" като Мирабели и Фасоне и "тактик" като Гатузо честно казано не виждам много силна година за Милан . Незнам и колко пара ще имат , според мен ще харчат това което изкарат но тепърва ще разберем . Все пак ще са една идея по обиграни от тоя сезон , но ако има 4 силни в Италия догодина то Милан няма да са в ШЛ .

За нас незнам какво да очаквам , надявам се на харчене и добри сделки но от видяното до сега очаквам обратното , малко пари и зле похарчени .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на May 22 2018, 18:59
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 23 2018, 10:46
Коментар #2478


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Карло Анчелоти е новият треньор на Наполи, гръмнаха медиите в Италия. Най-успешният италиански наставник през този век се договори с президента на "небесносините" Аурелио Де Лаурентис. Това е станало на тричасова среща между двамата в Рим. Анчелоти е подписал предварителен договор за две години, като ще получава по 6,5 милиона евро на сезон.

Бившият треньор на Байерн Мюнхен ще бъде представен официално след няколко дни. Той сменя на поста Маурицио Сари, които не се разбра със своя шеф за нов контракт и напуска "Сан Паоло", като е спряган за бъдещ мениджър на Челси.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 11 2018, 13:19
Коментар #2479


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Jun 11 2018, 13:35
Коментар #2480


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



То ясно,че повечето не са на Мтел,но дано поне ги пускат във ФБ страницата си,както правят сега с волейбола.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

150 страници V  « < 122 123 124 125 126 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 потребител(и) четат тази тема (15 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 12:14 PM
Buy sports equipment online