IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

10 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Финансовото състояние на Интер
radiinter
коментар Jul 2 2011, 12:22
Коментар #1


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Финансовия феърплей не изисква само внимание в разходите за заплати и трансфери но също така изисква и търсенето на нови икономическа стратегии които да позволят на Интер да получава свежи приходи от мърчандайзинг и развитието на марката.За да стане това Интер планира да последва примера на Челси и Манчестър Ю създавайки школи в Америка където да растат бъдещи таланти както това вече се случва в Абу Даби и Сиатъл.Другите две цели в програмата са Калифорния и Венецуела.

Също така Интер има за цел да разработи своя магазин в Пекин чрез нова комуникационна стратегия включваща и саздаването на комикси разработени от една от най-големите компании в бранша Taobao.Предвижда се и откриването на нов Inter Store в Пинетина.Това трябва да се случи в края на Август или началото на Септември.Също така се обмисля намаляване на бройката на спонсорите до 25 за да се даде повече видимост на всички.Към групата на спонсорите може да бъде добавена и немска марка работеща в компютърната област.

източник:fcinternews.it

Този коментар е бил редактиран от radiinter на Aug 17 2011, 14:11
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Jul 29 2011, 17:30
Коментар #2


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Имаме нов топ спонсор-Swissgas, само дето не е ясно пари ще наливат ли или е някаква далавера със Сарас 107952_orig.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Aug 17 2011, 14:13
Коментар #3


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Получили сме 38 милиона от Уефа за участието си в Шл.От италианските отбори ние сме взели най-много пари,а в общото класиране сме на 6-то място.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Sep 19 2011, 10:20
Коментар #4


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299





От тази таблица добре се вижда как парите за заплати всяка година намаляват.Досега не сме имали толкова на брой качествени играчи които вземат под милион.Единствения от новите който взима над 3 милиона е Форлан,а в същото време вече ги няма Куарешма,Мансини,Суазо които излишно товареха бюджета.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivofen
коментар Sep 19 2011, 12:22
Коментар #5


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,205
Регистриран: 3-September 07
Град: Варна
Потребител No.: 403



На Суазо хич не му е било зле,с ниговата заплата до живот в Интер.Но като видях заплата на черната мерда си представям как са му светнали очите като са му предложили дюнерите.


--------------------
Ако си бил в Интер и си пожелал да напуснеш,не заслужаваш да се върнеш.[color="#0000FF"][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Sep 19 2011, 12:52
Коментар #6


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Според тая таблица със сигурност можем да бутнем под 100 млн заплатите ако махнем на играчи като Мунтари , Киву , Кордоба , Станкович а и ако се бяха осъществили трансфери на Милито и Майкон .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Sep 19 2011, 13:08
Коментар #7


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Доколкото съм чел догодина Киву,Кордоба и Самуел са аут така че със сигурност заплатите ще се свият още защото и техните договори са от "старите".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 9 2011, 13:33
Коментар #8


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Според Гадзета на годишното събрание на акционерите (в края на месеца) Морати ще вкара нови 40 милиона в ад-то с което на практика ще заличи дупката в бюджета.Това е последната година в която такива операции ще бъдат възможни защото от догодина влиза феърплея.Към момента загубите ни са около 60 милиона.Само да припомня че преди 5 години бяха 206 мил.

2006-07 -206.8,
2007-08 -148.3
2008-09 -154.4,
2009-10 -69,
2010-11 -55-65


Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Oct 9 2011, 14:13
Коментар #9


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Ехе, ние ще влезем на чисто в феърплея. После кажете, че Морати нищо не прави. Да видим дали ще има сериозни санкций за отборите, който са на минус, защото така като гледам само нашият президент се е стреснал.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Oct 9 2011, 14:20
Коментар #10





Guests






Цитат(grande internazionale @ Oct 9 2011, 03:13 PM) *
Ехе, ние ще влезем на чисто в феърплея. После кажете, че Морати нищо не прави. Да видим дали ще има сериозни санкций за отборите, който са на минус, защото така като гледам само нашият президент се е стреснал.


Ще има ама някой друг път.За мен цялото това пестене от наша страна,не е заради финансовия феарплей,а е защото бизнеса на Морати не е в най-добрия си период.

Този коментар е бил редактиран от Ricardo на Oct 9 2011, 14:21
Go to the top of the page
 
+Quote Post
El Jardinero
коментар Oct 9 2011, 14:35
Коментар #11


АЗ МРАЗЯ БАЙРЯМ МЮМЮН И НЕГОВИТЕ КОВРИ
*******

Група: Members

Коментари: 2,666
Регистриран: 18-April 10
Град: Бургас
Потребител No.: 2,440
Любим Играч: J.R.Cruz,Zanetti,Milito,Veron



Цитат(grande internazionale @ Oct 9 2011, 03:13 PM) *
Да видим дали ще има сериозни санкций за отборите, който са на минус, защото така като гледам само нашият президент се е стреснал.


Именно, дано в Италия не излезе като в България и казармата - правилата да са само за тези, които имат морала и съвестта да ги спазват. За мен като фен няколко Скудета и успехи в Европа са много по-важни от това дали ще сме най-изрядният или единственият отбор без дългове и вписващ се в някакъв наложен отвън феърплей. Знам, че нещата са свързани, но ми е през любимия шал със змията тая финикийската страна на играта. loveinter.gif Наполи и Фиорентина щом извървяха целия път от дъното до върха, нас ли ще уплашат!? Колкото Левски и ЦСКА ще фалират или ще бъдат закрити, толкова и Интер, НЯМА как да стане! Така че КУПУВАЙ, МАЧКАЙ, ДОМИНИРАЙ!!! interamo.gif


--------------------
ПРОТИВЕН, НО ОТ ИНТЕР!!!

LEONARDO INTERISTA VERO - ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!

НЕ СТАВА САМО С ПРАВИЛО! СКРИТИ МЕРДИ & МЕРДИНКИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА!

ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ "ЗАКРИВАНЕ НА ФК БЕЗДВЕНТУС ВТОРИНО ЗА СПАСЕНИЕТО НА ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ" DMS WC001897


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 9 2011, 14:41
Коментар #12


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Е да, ама в Италия не е като в България и не можем да рискуваме с подобни дупки в бюджета. Морати прави всичко за да сме подсигурени от тази гледна точка и въпреки, че ние искаме победи и титли (което е напълно нормално), а не ни интересува финансовото положение на отбора и най-вече ФФ, те най-вероятно ще се окажат важни фактори в цялата система и е хубаво да знаем, че именно откъм тази система нямаме проблеми.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 9 2011, 15:06
Коментар #13


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(grande internazionale @ Oct 9 2011, 03:13 PM) *
Да видим дали ще има сериозни санкций за отборите, който са на минус, защото така като гледам само нашият президент се е стреснал.


Стой и гледай,днес четох едно изказване на шеф на Челси който твърди че в идните години отбора ще трябва да разчита на себе си защото Абрамович няма още дълго да е техен благодетел.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivofen
коментар Oct 9 2011, 18:21
Коментар #14


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,205
Регистриран: 3-September 07
Град: Варна
Потребител No.: 403



В една статия четох парите дето ги дава чукотката са заем за отбора така че в един момент може да се ухапят за гъза когато му омръзне играчката.Доколкото за нас Морати се е заел сериозно с феърплеа,а дали ще е успешна това зависи само от УЕФА.


--------------------
Ако си бил в Интер и си пожелал да напуснеш,не заслужаваш да се върнеш.[color="#0000FF"][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chaflio
коментар Oct 9 2011, 21:44
Коментар #15


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,277
Регистриран: 24-June 11
Град: ПЛОВДИВ
Потребител No.: 9,086



[quote name='Ricardo' date='Oct 9 2011, 03:20 PM' post='176480']
Ще има ама някой друг път.За мен цялото това пестене от наша страна,не е заради финансовия феарплей,а е защото бизнеса на Морати не е в най-добрия си период.
[ /quote]
А бе ти да не си му личен финансист та да знаеш как му върви бизнеса,между другото няма ли един път да похвалиш Морати
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Oct 9 2011, 21:59
Коментар #16


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Пичове, не се заблуждавайте с тоя финансов феърплей. Това е просто едно миниатюрно предизвикателство за счетоводителите. Морати само може да го ползва като оправдание, зад което да скрие нежеланието или невъзможността си да извади пари за трансферите, които бяха нужни на Интер. От друга страна на мен ми е много интересно и признавам, че не съм се задълбочавал по темата, ама как тоя Ювентус хем си построи стадион, хем извади близо 100 милиона евро за селекция, хем няма нищо общо с големите пари на Шампионската лига вече 2-ри сезон... confused-3316.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Oct 9 2011, 22:05
Коментар #17


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Аз този финансов феърплей докато не го видя в действие ще си мисля, че няма да бъде наложен. Твърде голямо е влиянието на големите отбори и без тяхното съгласие, тази идея на Платини е трудно осъществима. То и без това имаше слухове за направата на собствена лига без допира на УЕФА вместо сегашната ШЛ smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chaflio
коментар Oct 9 2011, 22:24
Коментар #18


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,277
Регистриран: 24-June 11
Град: ПЛОВДИВ
Потребител No.: 9,086



Цитат(THE_GAME @ Oct 9 2011, 10:59 PM) *
Пичове, не се заблуждавайте с тоя финансов феърплей. Това е просто едно миниатюрно предизвикателство за счетоводителите. Морати само може да го ползва като оправдание, зад което да скрие нежеланието или невъзможността си да извади пари за трансферите, които бяха нужни на Интер. От друга страна на мен ми е много интересно и признавам, че не съм се задълбочавал по темата, ама как тоя Ювентус хем си построи стадион, хем извади близо 100 милиона евро за селекция, хем няма нищо общо с големите пари на Шампионската лига вече 2-ри сезон... confused-3316.gif

А матеб какво толкова те учудва за дъртата кранта,тях този феърплей не ги интерисува -той се отнася само за отбори които участват в шампионската лига ,а те там скоро няма да стъпят crying_with_laughter-3302.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 9 2011, 22:33
Коментар #19


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Да, ама точно защото не играят в ШЛ не знам откъде имат толкова много приходи и пари за нов стадион, скъпи покупки и т.н.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 9 2011, 23:31
Коментар #20


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(THE_GAME @ Oct 9 2011, 10:59 PM) *
Морати само може да го ползва като оправдание, зад което да скрие нежеланието или невъзможността си да извади пари за трансферите

Интересно твърдение.Още по-интересно ще ми е да видя и някаква обосновка за него.Морати няма желание да дава за Интер blink.gif blink.gif

Цитат(Peppu @ Oct 9 2011, 11:33 PM) *
Да, ама точно защото не играят в ШЛ не знам откъде имат толкова много приходи и пари за нов стадион, скъпи покупки и т.н.



Момчета ама вие наистина ме учудвате.Когато зад теб стои Фиат можеш да си позволиш почти всичко.Ако някои си мислят че това е просто една фирма произвеждаща автомобили е доста назад.Половината държава се крепи на този концерн който освен няколко автомобилни марки (в това число и Ферари) съдържа в себе си и редица други дъщерни дружества занимаващи се с съвсем други дейности.Някакво си скромно стадионче (за стандартите на Италия) няма как да е проблем за една такава корпорация.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 10:34 PM
Buy sports equipment online