IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

42 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Рома
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 18:11
Коментар #41





Guests






Спалeти: Рома-Милан? Залагам на твърдо "1".

Наставникът на Рома Лучано Спалети има пълно доверие в своите футболисти и смята, че въпреки отсъствието на капитана Франечско Тоти и един Дейвид Бекъм в повече за Милан, тимът му ще победи "росонерите" утре в дербито на "Олимпико". "Чака ни много тежък и труден мач. На нас ни липса Тоти, но на тях Гатузо. Двубоят ще бъде равностоен и изключително важен за двата отбора. Как бих заложил на този мач? Твърда победа на Рома. Целта ние четвърто място в първенството, дори третото. Отборът има потенциал да го постигне и всички са готови за срещата", сподели Спалети. Специалистът после се отметна: "Не успеем ли да се класираме за Шампионската лига за следващия сезон, значи всички сме се провали".

"Карло Анчелоти иска да е треньор на Рома? А какво ще стане, ако кажа, че искам да водя Милан? Някой да ме е чувал да казвам, че бих искал да водя "росонерите"? Това са неща, които споделя той. Това е едно негово желание за бъдещето, но тук в Рим се прехвърля напрежение. Аз нямам нищо общо. Въпреки това ми е приятно, че Анчелоти желае да води Рома. Той е бивш играч на тима и е в отлични взаимоотношения с тифозите и ръководството на клуба. Рома заслужава един велик мъж да води тима, а Карло освен голям специалист е и голям човек", заяви Спалети.

Напоследък треньорът на Милан разкри, че в Италия освен Милан би водил единствено Рома. На Апенините дори се появиха слухове, че двамата специалисти могат да си сменят постовете, като след края на сезона единият отиде в Милан ,а другият в Рома.

спортал.бг
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 13 2009, 20:50
Коментар #42





Guests






Тоти: Искам да играя с Наполи.

Капитанът на Рома Франческо Тоти, който от вчера започна да тича, се надява да се върне в игра още до края на месеца. "Бих искал да съм готов и да играя още срещу Наполи в Неапол", сподели голмайсторът. Двубоят с "небесно сините" е от 20-ия кръг в Серия "А" на 25-и януари. Тоти получи травма през първата част при загубата от Катаня в последния мач за 2008 година. "Надявам се Рома да продължава да играе все по-добре. Срещата с Милан, която за съжаление не успяхме да спечелим, беше истинско удоволствие. За мое голямо съжаление бях на трибуната и не взех участие в него. Можем да станем четвърти. Шампионската лига е моя мечта и тази година финалът е в Рим. Нямам търпение да играем с Арсенал, но сега мислим за срещата със Сампдория утре, която е много важна за нас", сподели Тоти.

sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 14 2009, 13:00
Коментар #43





Guests






Мексес категоричен, че няма да ходи в Милан.

Френският защитник на Рома Филип Мексес е категоричен, че няма да преминава в Милан. Неотдавна, в интервю за "Канал +", 26-годишният Мексес сподели, че е отворен за трансфер при "росонерите", но сега заяви обратното, като обясни, че е бил разбран погрешно. "Хората винаги интерпретират нещата, както на тях им харесва. Аз просто казах, че Милан е велик клуб и нищо повече. Чувствам се добре в Рома и не виждам причина да искам да си тръгна. Имам договор до 2011 година и всичко е наред, както винаги съм кавзал. Наистина съм щастлив, че съм в този отбор и се разбирам отлично със съотборниците ми, нямам никакви проблеми", каза бранителят пред "Скай Спорт 24".

Филип Мексес е в Рома от 2004 година, когато дойде на "Олимпико" с трансфер от Оксер. Французинът има 148 мача и 9 гола за "вълците" от Рим.

sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_method_*
коментар Jan 14 2009, 16:49
Коментар #44





Guests






Днес РОМА Х/1-во с пари smile.gif))))))))))))))))))))0
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 19 2009, 13:16
Коментар #45





Guests






Панучи иска още две години в Рома.

Защитникът на Рома Кристиян Панучи се надява да продължи да играе на "Олимпико" поне още две години. Ветеранът все още не мисли да се отказва и иска да продължи кариерата си при "вълците". Преговорите за нов договор очабе засега са в застой и още не е ясно как ще завършат.

"Чувствам се чудесно в Рома и искам да остана колкото е възможно по-дълго в Рим. На моята възраст ще бъде трудно тепърва да търся нов отбор в нов град. Искам да играя още две години и то не като резевра на пейката. Засега се надявам нещата да се наредят и да остана тук", заяви Панучи.

35-годишният футболист е в Рома от 2001 година и има над 200 мача с фланелката на клуба, като е отбелязал и 19 гола.

sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 25 2009, 00:26
Коментар #46





Guests






Тоти: Близо съм до най-добрата ми форма.

Капитанът на Рома Франческо Тоти няма търпение да излезе на терена, след като се възстанови от поредната си травма през последните години. 32-годишният голмайстор почти сигурно ще играе срещу Наполи утре на "Сан Паоло", след като се контузи преди месец и остана извън строя. През тази седмица легендата на "вълците" тренира пълноценно със своите съотборници, като наставникът Лучано Спалети смята да заложи на него от първата минута.

"Много добре се чувствам. Много съм близо до най-добрата си форма. Тренирах с отбора и не чувствам никакви болки от известно време. Мускулните проблеми в дясното бедро са зад гърба ми и се надявам да играя възможно най-скоро. Мачът с Наполи е много важен за нас, след като сме конкуренти за четвъртото място, но шампионата е наполовина и още има време да се случат много неща. Отиваме в Неапол, за да спечелим, но сме наясно, че ни чака много труден мач пред страхотни тифози, които подкрепят тима си. Оптимист съм, че можем да бием Наполи да се върнем в Рим с трите точки", сподели Тоти.

спортал.бг
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 25 2009, 18:44
Коментар #47


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Видяхте ли днес съдията как подари победата на ромите?Първо отмени гол на Наполи а след това вкараха от засада.Иначе само се оплакват че вечно са онеправдани laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jan 25 2009, 19:13
Коментар #48





Guests






И втория гол на рома не беше от най-"редовните".Според мен имаше фал на Жуан.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 25 2009, 19:21
Коментар #49


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



В много неудобна ситуация изпаднаха laugh.gif .Довчера ревяха как са били порязани срещу нас а сега по същия начин и те спечелиха мача си oops.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Feb 2 2009, 21:36
Коментар #50


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Мексес в болница след бой в бар

Защитникът на Рома Филип Мексес имаше силна нощ. Французинът бе приет в болница, след като участвал в страхотен бой в бар по първи петли. Мексес бил заедно със съотборника си Жереми Менес. Двамата си пиели кротко, когато към 4 сутринта били нападните от група тифози на Лацио.

Двамата били обиждани и псувани от феновете на Орлите. Намесата на карабинерите предотвратили бой още вътре в дискотеката. Някои от феновете дори били задържани. Мексес и Менес решили да си тръгнат, но на излизане от култувата дискотека "Джилда", били забелязани от други тифози на Лацио.

Този път наблизо нямало карабинери и феновете на Орлите се нахвърлили върху играчите на Рома. Естествено двамата не останали длъжни и се стигнало до сериозен бой. В крайна сметка Мексес е приет в болница. От Рома потвърдиха за злощастните събития. Все още не е ясно, колко време Мексес ще се възстановява и имали сериозни травми.

www.gol.bg

Тоя нали беше голям побойник уж biggrin.gif laugh.gif.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 2 2009, 21:41
Коментар #51


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Ама не е уцелил човека-оня бил боксьор biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 2 2009, 21:53
Коментар #52


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Супер.Не мога да му гледам фейса на този.Дано да са му го пооправили biggrin.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Feb 2 2009, 23:54
Коментар #53


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Вярно ли оня е Боксьор,ХАХАХАХАХАХА Пада му се на копелдака.


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BIZZARE
коментар Feb 3 2009, 00:11
Коментар #54


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 297
Регистриран: 21-December 08
Град: Варна
Потребител No.: 752



Тоя е най-противния и нагъл футболист на ромите line_axe.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Feb 6 2009, 16:55
Коментар #55





Guests






Тоти мрази Ювентус и Лацио еднакво, Интер също не са му особено приятни
Пет, 2009-02-06 13:16
Тази вечер ще бъде излъчено шоуто "Le Iene", в което гост е звездата на Рома Франческо Тоти. Водещ на предаването е неговата съпруга Илари Блази, която не му спестява неудобните въпроси.

- Кой е треньорът, който обичаш най-много?

- Карло Мацоне, след това Зденек Земан и Лучано Спалети.

- Защо Мацоне е на първо място?

- Защото дебютирах в Серия "А" именно под негово ръководство.

- Кой е съотборникът, с който си се чувствал най-добре на терена?

- Антонио Касано. Имахме противоречия, но после се оправихме и взаимодействахме супер. Докато бе млад, му бе трудно да разбере някои неща, но след Рома - Сампдория се видяхме и се поздравихме сърдечно след две години.

- Кой е по-лош Капело или Касано?

- Капело.

- Кой ти е по-антипатичен Интер или Ювентус?

- Определено Ювентус.

- Юве или Лацио?

- Мама мия... Наравно. (смее се)

- Кой ще спечели титлата?

- За съжаление Интер.

- А Шампионската лига?

- Надявам се Рома.

- Ще се завърнеш ли в националния?

- Един Бог знае...

sport1.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 15 2009, 17:20
Коментар #56


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Отново шок в Бергамо.За 7 минути набутаха 3 гола на Рома.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo
коментар Feb 15 2009, 17:21
Коментар #57


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Незнам ама днеска голямо крушение ще има май sadomaso.gif Аталанта ги късат яко .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
niki.st
коментар Feb 15 2009, 17:31
Коментар #58


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,366
Регистриран: 21-January 08
Град: София-Казичене
Потребител No.: 463



Ние да не им се подиграваме че е пресен спомена...


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 15 2009, 17:55
Коментар #59


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Явно не само ние можем да падаме с по 3 гола от Аталанта smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 15 2009, 18:00
Коментар #60


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Добър отбор са си.А някои хора тогава го приеха все едно сме паднали от Аякс(Ребърково) tongue.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post

42 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 08:26 PM
Buy sports equipment online