IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

38 страници V  « < 34 35 36 37 38 >  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига
Faketo
коментар May 9 2019, 10:03
Коментар #701


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Довечера в лига Европа ако спечелят английските отбори ,ще имаме два английски финала-прецедент.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 9 2019, 11:30
Коментар #702


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Клоп със сигурност заслужава тая ШЛ вече , заради всичко което направи с Ливърпул и страхотния футбол който играят . Но какво да кажем за Почетино ? Лятото не купиха никой , оставя зад себе си отбори дето харча стотици милиони всяко лято , контузва му се Кейн половината сезон , но елиминира милионерите от Сити , после сензацията Аякс , а в групите при 1:1 с Барса си хвърли целия отбор в атака на Ноу Камп , докато ние мишкувахме с ПСВ в Милано . Да не говорим колко години вече държи страхотно ниво в Тотнъм .
Аз на финала ще съм за Почетино и неговата чета . За мен най добрия треньор в момента .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radul
коментар May 9 2019, 11:41
Коментар #703


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 498
Регистриран: 23-May 16
Град: bs
Потребител No.: 9,418



Ливърпул тая година ще вземе купата. Иначе ми се искаше финал Аякс - Ливърпул.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Sneijder_*
коментар May 9 2019, 12:06
Коментар #704





Guests






Аз ФА къп нямам намерение да гледам ! Ръгби мач ни очаква !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 9 2019, 14:37
Коментар #705


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Купата да я дадат на Спалети, че ако не беше геният му, Тотнъм отдавна щяха да гледат пред екраните.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 9 2019, 14:38
Коментар #706


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 9 2019, 15:03
Коментар #707


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Не е ли малко странно , че за титлата НАЙ ДОБЪР В ЕВРОПА ще спорят два отбора които не са ставали шампиони в страната си 29 години и 58 години . Шампионската лига ти трябва много ама много късмет , вяра и раздаване . Тотнъм можеха да отпаднат в групите , още не мога да повярвам , че при 1:1 с ПСВ в Милано се затворихме , защото ни устройвало на момента biggrin.gif И въпреки всичко Тотнъм перскочиха групите заради гол на чужд терен , после със Сити бяха надиграни двата мача , но късмета тотално ги спаси . А късмета беше с тях и с Аякс , гол в 95тата минута , греди и пропуски за Аякс ...
Ливърпул подобна работа , в групите няма да забравя как в последните секунди Наполи изпусна гол сам срещу вратаря , при който Ливърпул отпадаше още тогава . После играха добре в Барселона , но при 3:0 Барса изпусна няколко в края . На реванша пък Меси , Суарез , Коутиньо и кой ли не изпускаха сами срещу вратаря ...
Не , че не заслужават , но не е истина с колко късмет , драма и вяра стигнаха до финала двата отбора . Наваксваха изоставане от 3:0 на полуфиналите . Направиха всичко по трудния начин за да стигнат до тук и да изтрадат финала , който за мен заслужават да спечелят и Тотнъм и Ливърпул . Аз ще съм за Тотнъм , но съм почти сигурен в успеха на Ливърпул .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 9 2019, 21:38
Коментар #708


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Без съмнение,това бе едно от най-вълнуващите издания на Лигата в последното десетилетие.Многократно ставахме свидетели на невъможни обрати и инфарктни равръзки.Един обаче е изводът-трябва да вярваш в себе си и да се бориш докрай с всички сили,колкото и невъзможно да изглежда да спечелиш.Точно затова футболът и спортът са несравнима емоция и страст,която неутралните зрители не могат да изживеят,което си е голям техен пропуск.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар May 10 2019, 08:02
Коментар #709


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Изобщо не ми е странно че Ливърпул ,дето не е ставал шампион от 90 г. а пък Тотнъм от 61 г.(общо два пъти досега шампион на първа дивизия).Това е футболът .Дай боже и някой клуб от източна Европа да отиде на финал-примерно Динамо Киев,Стяуа,Цървена звезда.За нашите ,българските не мечтая щото и до четвъртфинал не можем да стигнем.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар May 10 2019, 08:08
Коментар #710


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Цитат(durex @ Oct 25 2018, 09:54 ) *
Никъде не греша колега. Те всяка година са фаворити и всяка отпадат. Фаворит и то истински е Барса и Ливърпул. Другите не впечатляват толкова.

Durex,аз предвиждах друг финал ,пак с Ливърпул обаче ти като че ли си по-близо да познаеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 27 2019, 11:31
Коментар #711


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Интер ще бъде в трета урна на жребия в Шампионската лига
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар May 28 2019, 04:23
Коментар #712


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Миналата година в коя бяхме?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
San_boys
коментар May 28 2019, 06:30
Коментар #713


Интерист, начален стадий
*

Група: Members

Коментари: 78
Регистриран: 18-December 14
Потребител No.: 9,357



Цитат(cheffo @ May 28 2019, 04:23 ) *
Миналата година в коя бяхме?


В четвърта.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Norex
коментар May 28 2019, 15:20
Коментар #714


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 321
Регистриран: 23-February 15
Потребител No.: 9,375
Любим Играч: Zanetti



Аз мернах нещо,че зависило кой ще вземе Лига европа и тогава ще разберем в коя урна сме?


--------------------
FC INTERNAZIONALE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 28 2019, 16:06
Коментар #715


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Ще бъдем в трета със сигурност.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 28 2019, 17:40
Коментар #716


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Ами това си е доста добра новина.Най-малкото сега няма да ни се падне някой като ПСВ crying_with_laughter-3302.gif ,а по-скоро нещо от рода на Цървена Звезда или пък с нашия късмет РБ Лайпциг.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Jun 1 2019, 23:51
Коментар #717


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Поздравявам Ливърпул за спечелената ШЛ.
Напълно заслужено, радвам се ,че точно те я спечелиха , а не разни като Тотнъм,Сити,или ПСЖ.
По едно време доста я бяха загазили и футболисти като Мхитарян,Сигурдсон и Вилиан отказаха да ги подсилят. Но благодарение на Клоп, мърсисайдци отново се върнаха сред най-добрите.
А рязания Джан премина в Юве,за да спечели ШЛ biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Jun 2 2019, 10:58
Коментар #718


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



И аз бях за тях,лъкерите от Тотнъм изобщо не заслужаваха да спечелят в иначе един от най-скучните финали.Надявам се,че Конте ще е същото за нас,каквото е Клоп за Ливърпул,а именно спасител!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
San_boys
коментар Jun 2 2019, 13:27
Коментар #719


Интерист, начален стадий
*

Група: Members

Коментари: 78
Регистриран: 18-December 14
Потребител No.: 9,357



Цитат(N.Roussev @ Jun 2 2019, 10:58 ) *
Надявам се,че Конте ще е същото за нас,каквото е Клоп за Ливърпул,а именно спасител!

А колко хора имаше, които не се съгласяваха с трансферите му в началото... Включително и фенове на Ливърпул! Андрю Робъртсън, Матип, Фирмино, Вахналдум и още и още
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jul 4 2019, 14:33
Коментар #720


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Президентът на УЕФА Александър Чеферин разкри за поредни идеи за промени във формата на Шампионската лига. Босът на евроцентралата предлага занапред всички отбори, достигнали до четвъртфиналите в надпреварата, да си гарантира участие в турнира и през следващия сезон. Освен това словенецът пак засегна темата за групи от по осем отбора, която се прокрадна през последните месеци. Чеферин говори и за нов супер мач за званието “Шампион на шампионите”. Всичко това ще бъде дискутирано на среща на 11 септември.

“С предложението всички четвъртфиналисти да се класират автоматично и за следващия сезон в ШЛ се цели да се предпазят клубове като Аякс през тази година или като Лестър и Монако през предишните - обясни Чеферин пред Times. - През този сезон Аякс стигна полуфинал, но сега е принуден да продава футболистите си, защото не е сигурен за влизането си в групите на турнира през есента. Трябва да предпазим определени клубове - не мисля, че са толкова много, но трябва да се погрижим за тях.”

Друг проект е промяна на броя на тимовете в групите - от сегашните осем групи с по четири отбора на четири групи с по осем състава. Това е идея на Асоциацията на европейските клубове с президент Андреа Аниели.

Продължава да се обсъжда и вариантът с увеличаване на участниците в турнира до 40 или даже 48 съперника. Чеферин обаче е убеден, че поне под негово управление няма да се реализира идеята за Супер лига.

Босът на УЕФА загатна и за организирането на двубой между шампиона от Евро 2020 и носителя на Копа Америка за 2019 г., като победителят ще се окичи със званието “Шампион на шампионите”.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

38 страници V  « < 34 35 36 37 38 >
Reply to this topicStart new topic
5 потребител(и) четат тази тема (5 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 05:44 PM
Buy sports equipment online