IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

10 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Финансовото състояние на Интер
THE_GAME
коментар Oct 10 2011, 07:12
Коментар #21


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Когато селекцията на отбор със статута и предполагаемите амбиции на Интер се състои предимно от наеми, евтини ветерани и тук-таме някой също толкова евтин и естествено недоказан латинос и то след като е продадена за доста добри пари най-голямата звезда на този отбор, на мен това ми говори, че на Морати или не му се дават кинти, или просто няма. Което и от двете да е - лошо за нас...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Capitano_*
коментар Oct 10 2011, 10:22
Коментар #22





Guests






Тоя финансов феърплей не вярвам да се наложи, но дано ме опровергаят онзи френски бастун и хората около него. Видя се, че начини има-Манчестър Сити буквално се изгаври с Платини с онази продажба на името на стадиона за 400 000 000 паунда. И какво ще им каже той? Не е ли приход това?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 10 2011, 10:25
Коментар #23


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Il Capitano @ Oct 10 2011, 11:22 AM) *
Тоя финансов феърплей не вярвам да се наложи, но дано ме опровергаят онзи френски бастун и хората около него. Видя се, че начини има-Манчестър Сити буквално се изгаври с Платини с онази продажба на името на стадиона за 400 000 000 паунда. И какво ще им каже той? Не е ли приход това?

Абсолютно. Само че Сити с техните разходи по трансфери, заплати и т.н. са длъжни да печелят всяка една купа за която играят и дори след това може пак да не са на плюс.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Capitano_*
коментар Oct 10 2011, 10:30
Коментар #24





Guests






QUOTE(Peppu @ Oct 10 2011, 11:25 AM) *
Абсолютно. Само че Сити с техните разходи по трансфери, заплати и т.н. са длъжни да печелят всяка една купа за която играят и дори след това може пак да не са на плюс.

Пак ще измислят нещо, можеш да си напълно сигурен wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 10 2011, 11:35
Коментар #25


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(THE_GAME @ Oct 10 2011, 08:12 AM) *
Когато селекцията на отбор със статута и предполагаемите амбиции на Интер се състои предимно от наеми, евтини ветерани и тук-таме някой също толкова евтин и естествено недоказан латинос и то след като е продадена за доста добри пари най-голямата звезда на този отбор, на мен това ми говори, че на Морати или не му се дават кинти, или просто няма. Което и от двете да е - лошо за нас...



А може би има други причини които аз и ти няма как да знаем?Ето например с Лавеци.Спомням си лятото как тук се пишеха неща от рода "Ето Сити взеха Агуеро а ние спиме","Бранка какво чака да не взима Лавеци","Морати спи вместо за развърже кесията" и т.н.
А онзи ден в едно интервю Морати каза че наистина е искал да вземе Лавеци и се е свързал с Де Лаурентис но просто футболиста е много привързан към отбора и е отказал.И какво трябва да направи Морати?Да му изсипе един вагон пари само и само за да подпише ли?Да де ама ние няма как да ги знаеме тия подробности но пък можем да обвиняваме нашите хора в бездействие.Виждаш ли колко сме далеч от нещата които всъщност се случват?
И това беше само един пример,сигурен съм че има още много такива.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Oct 10 2011, 12:06
Коментар #26


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(radiinter @ Oct 10 2011, 12:35 PM) *
А може би има други причини които аз и ти няма как да знаем?Ето например с Лавеци.Спомням си лятото как тук се пишеха неща от рода "Ето Сити взеха Агуеро а ние спиме","Бранка какво чака да не взима Лавеци","Морати спи вместо за развърже кесията" и т.н.
А онзи ден в едно интервю Морати каза че наистина е искал да вземе Лавеци и се е свързал с Де Лаурентис но просто футболиста е много привързан към отбора и е отказал.И какво трябва да направи Морати?Да му изсипе един вагон пари само и само за да подпише ли?Да де ама ние няма как да ги знаеме тия подробности но пък можем да обвиняваме нашите хора в бездействие.Виждаш ли колко сме далеч от нещата които всъщност се случват?
И това беше само един пример,сигурен съм че има още много такива.

Значи винаги съм казвал , че за да се вземе даден футболист , не е като да натиснеш бутона " Edit "на Плейстейшъна и да го вземеш виртуално. Тази процедура е свързана с много перипетий и преговори , както и най-накрая опира до финансовите условия за двете страни , които в 90% от случаите стават причина за пропадането на даден трансфер. Всеки един който инвестира пари във футбола , го прави с риска да загуби от тази инвестиция , особено ако самият играч претърпи провал или кариерата му се срине с оглед големите очаквания. Този риск кара президентите като нашият да не се изхвърлят много с транферните суми , защото монетата има и обратна страна ( както стана с Куаресма и Мансини) , та ние дадохме 29 млн. евро за Куаресма , същите пари за които продадохме Ето'о , ето виждате ли каква е разликата? Къде е гаранцията , че този играч , колкото и да е добър ще се разгърне на 100% при нас и всичко ще му върви по-вода. Какво каза и Раниери? Искам Сарате след един добър мач , да продължи да работи в следващият да е същият , това ми е целта с него. Но ето , че това е един елемент който ние не виждаме отвътре , а чакаме да излезе Сарате и да ни реши мач. Един футболист като него е завършен , но той иска ежедневно да се работи с него за да има резултати, може и да няма , тогава този който дава парите опира пешкира. Сега питам , ако са ваши парите , бихте ли ги давали ей така?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Oct 10 2011, 12:31
Коментар #27





Guests






След спечелването на ШЛ Морати трябваше да реагира адекватно,за да може отбора да запази и дори вдигне нивото си.Взе доста пари от спечелването на ШЛ,15 млн.от неустойката на Моуриньо,както и 30 млн. за Балотели.Назначи Бенитес,не купи никой и отбора забоксува сериозно,сринахме се на 7-мо място,в ШЛ минахме доста трудно групата.Декември месец изгони Бенитес и тогава почнаха транферите.Дадохме около 30 млн. зимата за трансфери и то,защото отбора изпадна в много сериозна криза.Това според мен показа,че Морати все пак е имал някакви пари за транфери,но не е искал да ги инвестира лятото,но от нямане накъде зимата трябваше да купува.Това лято пък,транферите бяха повечко,но доста скромни като цяло..Засега новите доказват ниската си класа.Единствено Сарате и Форлан имаха някои добри прояви и нищо чудно декемрви месец отново да се озовем в доста деликатна ситуация и Морати отново да тръгне да купува на килограм 3-4 човека.

Този коментар е бил редактиран от Ricardo на Oct 10 2011, 12:40
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 10 2011, 12:49
Коментар #28


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Хубаво му броите парите на Морати от требъла но защо в сметката не вкарвате и дефиците ни който имахме да покриваме?От 206 милиона преди 5 години до почти нула тази година.И в същото това време отбора спечели всички възможни отличия и продължава да е един от основните конкуренти за титлата в калчото.
Малко хора биха се справили по този начин с ръководенето на отбор.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
El Jardinero
коментар Oct 10 2011, 14:34
Коментар #29


АЗ МРАЗЯ БАЙРЯМ МЮМЮН И НЕГОВИТЕ КОВРИ
*******

Група: Members

Коментари: 2,666
Регистриран: 18-April 10
Град: Бургас
Потребител No.: 2,440
Любим Играч: J.R.Cruz,Zanetti,Milito,Veron



Цитат(THE_GAME @ Oct 9 2011, 10:59 PM) *
Пичове, не се заблуждавайте с тоя финансов феърплей. Това е просто едно миниатюрно предизвикателство за счетоводителите. Морати само може да го ползва като оправдание, зад което да скрие нежеланието или невъзможността си да извади пари за трансферите, които бяха нужни на Интер. От друга страна на мен ми е много интересно и признавам, че не съм се задълбочавал по темата, ама как тоя Ювентус хем си построи стадион, хем извади близо 100 милиона евро за селекция, хем няма нищо общо с големите пари на Шампионската лига вече 2-ри сезон... confused-3316.gif


Голата истина, адаш, говорил съм за това, че начин ВИНАГИ може да се намери, стига ЖЕЛАНИЕ да има. focus.gif А в случая май точно то отсъства от известно време, уви. А този прословут "финансов феърплей" си е чисто и просто една преди всичко медийна заплаха, подхвърляна централно от канцеларските тигри на по-скромните умове подобно клишенца от рода на "безплатен обяд няма" и "времето е пари". Ако стресне някого, все ще е файда, ама не вярвам да се хване някой от големите рецидивисти, за които е в пълна сила още по-старомодното клише за поръчването на музиката.
Но на Дъртото няма какво да му завиждаме за разходите, щото на колкото по-малко неща се крепи една икономика, толкова по-лесно е да се срине. А италианската си е на кантар, но за нея план "Гърция" няма, твърде голяма е за подобен провинциален театър. И утре ако завалят лайната, не се учудвайте, ако гобите първи бъдат погребани под тях, барабар с всичките си фиатчета и ферарита и малкия си стадион...


--------------------
ПРОТИВЕН, НО ОТ ИНТЕР!!!

LEONARDO INTERISTA VERO - ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!

НЕ СТАВА САМО С ПРАВИЛО! СКРИТИ МЕРДИ & МЕРДИНКИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА!

ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ "ЗАКРИВАНЕ НА ФК БЕЗДВЕНТУС ВТОРИНО ЗА СПАСЕНИЕТО НА ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ" DMS WC001897


Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар Oct 10 2011, 15:00
Коментар #30


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Навсякъде има вратички, ще ги има и във въпросния "финансов феърплей". Някъде бях чел, че именно ман сити и
челси ще са първите които ще минат през тях, като ще перат кинтите в стадиони (челси започват да строят нов такъв, а
ман сити ще си сменят името и ще получат от арабите някви милиона-милиони) biggrin.gif А Моратко знае много добре приказката -
"Като нямаш желание - намираш оправдание " 12546_orig.gif

Този коментар е бил редактиран от INTERМilano на Oct 10 2011, 15:01


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Oct 10 2011, 15:32
Коментар #31


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Сити дори вече продадоха името на стадиона си за някакви си 400 млн. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 13 2011, 12:56
Коментар #32


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Според една статия в Кориере школата на Интер е донесла 81 милиона евро на отбора през последните няколко години чрез продажбата на играчи.
Най-много пари са дошли от Балотели (22 милиона + бонуси) и Мартинс (18 милиона).Други играчи от които са дошли добри пари са Сантон,Дестро,Болцони и Бонучи.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 14 2011, 22:17
Коментар #33


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



http://www.inter-bulgaria.com/news.php?readmore=51

Това е просто безумие.На четвърто място в света по заплати пред отбори като Челси,Юнайтед и Сити blink.gif
После се чудиме защо Морати изглежда най-уплашен от новите правила е защо вечно нас ни сочат като рисков отбор.
Всичките ни играчи които ни донесоха требъла имат дългосрочни и големи договори и докато постепенно не се изчистиме от тях няма да имаме финансова стабилност и ще продължаваме всяко лято да си продаваме най-ценния играч да за има някакви пари.
Именно начина по който се сключваха договорите в миналото за мен е една от най-големите грешки на Морати (но тогава никой не беше чувал за финансова криза).Заради такива договори вече втора година неможеме да се отървеме от играч като Мунтари.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 25 2011, 13:04
Коментар #34


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Утре Интер открива свой магазин в центъра на Милано."Solo Inter" ще е на два етажа и на тези 200 кв.м. ще е събрано всичко свъзано с Интер-продажба на артикули,продажба на билети,музей и т.н. http://www.inter.it/aas/news/reader?N=38254&L=en
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jun 5 2012, 10:12
Коментар #35


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299






Ето го може би главния ни проблем.
Тези играчи взимат общо 31 милона под формата на заплати,а повечето от тях вече няма какво да дадат на отбора.Естествено никой от тях няма да се навие на намаление на заплатата затова изхода е само един.Аз се надявам поне 5-6 от тези да бъдат продадени.
Просто те са наследство от старата политика на Морати когато раздаваше пари на поразия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aimar
коментар Jun 5 2012, 10:15
Коментар #36


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,192
Регистриран: 17-April 12
Град: Бургас/Варна
Потребител No.: 9,181



Само Снайдер и Майкон да оставят от тези. А и Жулио. То пък аз си харесвам тримата с най-големи заплати...

Този коментар е бил редактиран от aimar на Jun 5 2012, 10:16
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Jun 5 2012, 10:21
Коментар #37


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Лусио Киву и Форлан почти сигурно напускат . Станкович и Пацини са пътници за мен


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aimar
коментар Jun 5 2012, 10:24
Коментар #38


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,192
Регистриран: 17-April 12
Град: Бургас/Варна
Потребител No.: 9,181



Цитат(Nikolov @ Jun 5 2012, 11:21 ) *
Лусио Киву и Форлан почти сигурно напускат . Станкович и Пацини са пътници за мен

Абе последните индикации са, че Киву май ще подписва нов договор. Даже и да се съгласи на намаляне на заплатата, едва ли ще иска да взима по-малко от 2,5-3 млн., което пак е много за него.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jun 5 2012, 10:27
Коментар #39


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(aimar @ Jun 5 2012, 11:15 ) *
Само Снайдер и Майкон да оставят от тези. А и Жулио. То пък аз си харесвам тримата с най-големи заплати...



Абе то и аз си харесвам всички които ни донесоха требъла само че повече обичам ИНТЕР.Така че ако условието да вървим напред е да се отървем от големите заплати тогава едно голямо "благодаря" и всички през вратата.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aimar
коментар Jun 5 2012, 10:31
Коментар #40


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,192
Регистриран: 17-April 12
Град: Бургас/Варна
Потребител No.: 9,181



Цитат(radiinter @ Jun 5 2012, 11:27 ) *
Абе то и аз си харесвам всички които ни донесоха требъла само че повече обичам ИНТЕР.Така че ако условието да вървим напред е да се отървем от големите заплати тогава едно голямо "благодаря" и всички през вратата.

Не знам за другите, но поне Уес трябва да задържим със сигурност, ако искаме да претендираме, че сме топ-отбор.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 09:54 AM
Buy sports equipment online