IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Фенербахче - Интер (Шампионска лига), 1:0
Guest_freak-man_*
коментар Sep 19 2007, 23:03
Коментар #41





Guests






Цитат(jonnie @ Sep 20 2007, 12:00 AM) [snapback]23726[/snapback]
И все пак да не пропускаме нещо много важно. А именно, че турските отбори имат навика да правят невероятно силни мачове от време на време на собствен терен. Не веднъж съм виждал някой от турските отбори да прегази някой европейски гранд. Може би това е бил просто един от онези дни ... когато нищо в отбора не върви.


Хахахаха само колко такива дни ше имаме от тука на там си немаш на идея smile.gif Само гледай как ше падаме навънка и ше правиме хиксове вкъщи, а що не и тогава да губиме wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Sep 19 2007, 23:04
Коментар #42


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Вече нищо не трябва да ни очудва


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 19 2007, 23:09
Коментар #43


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Цитат(jonnie @ Sep 20 2007, 12:00 AM) [snapback]23726[/snapback]
И все пак да не пропускаме нещо много важно. А именно, че турските отбори имат навика да правят невероятно силни мачове от време на време на собствен терен. Не веднъж съм виждал някой от турските отбори да прегази някой европейски гранд. Може би това е бил просто един от онези дни ... когато нищо в отбора не върви.

Ами може и така да е ама те взеха да стават прекалено много тия дни:срещу Рома,Барса,Удинезе сега и срещу фенерите.То добре че Емполи и Катания са слаби,то вече само от такива мачове ще взимаме точки.И това е в началото на сезона.Не искам да си мисля какво ни чака занапред.Ами че след 1 или 2 кръга играем с Рома.Направо не ми се мисли. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 19 2007, 23:43
Коментар #44





Guests






Сега след като изгледах репортажа мога да кажа , че аз по-слаб Интер до сега не съм виждал.Една атака за цял мач срещу 6-тият в турското първенство sad.gif.Каквото и лошо да кажа ще е малко.С такава игра ще трябва да сме доволни и на 3-тото място. mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 19 2007, 23:46
Коментар #45


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Тия пичове от Фенербахче имаха поне 10-15 !!!!!!!!! удара с глава след центрирания !!!!!!!!!!! Невероятно как може да изиграем толкова слаб мач в защита. Като разбира се тук не може да обвиняваме само защитниците, защото (поне от репортажа) не видях никакво свястно действие и от халфовете нито в дефанзивен, нито в офанзивен план. Също така и нападателите явно са били под всякаква критика.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 19 2007, 23:47
Коментар #46


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(Scofield @ Sep 20 2007, 12:43 AM) [snapback]23735[/snapback]
С такава игра ще трябва да сме доволни и на 3-тото място. mad.gif

За момента сме 4-ти, а ни чака мач с ПСВ. Така че след следващия кръг най - вероятно ще се бетонираме на последното място.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 19 2007, 23:50
Коментар #47


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Фенербахче с летящ старт в Шампионската лига

Шампионът на Италия Интер загуби от Фенербахче като гост с 0:1 в двубой от 1-ия кръг в група G на Шампионската лига. Единственото попадение в срещатата стана дело на Дейвид в 43-ата минута на двубоя. „Фенерите” имаха леко игрово предимство и заслужено стигнаха до успеха.

Наставникът на Интер Роберто Манчини заложи на тактическа схема с Давид Суазо и Златан Ибрахимович в предни позиции. В съставът на турския тим пък личеше името на Роберто Карлош, който пристигна в тима от Реал (Мадрид) през лятото. В предни позиции Зико бе заложил на Кежман и Дейвид.

В първите минути играта бе равностойна, като първото положение за гол бе в 10-ата минута, когато удар на Аурелио бе париран от Жулио Сезар. Постепенно Фенербахче взе леко териториално предимство и можеше да излезе напред в резултата. Това се случи чак в края на първото полувреме, когато Дейвид завърши с акробатичен удар красива атака, започната от Роберто Карлош.

През второто полувреме гостите се опитаха да създават повече опасности пред Волкан Демирел, но „фенерите” стояха добре на терена и също се опитваха да атакуват. Манчини пусна в игра Фиго, Креспо и Хименес, но и това не донесе успех на „нерадзурите”. Така Фенербахче започна с летящ старт в лигата.

В другия мач от групата ПСВ Айндховен надделя над ЦСКА (Москва) с 2:1. Холандците имаха предимство в играта и логично стигнаха до успеха. След нулево първо полувреме Лазович извезе ПСВ напред в резултата в 59-ата минута. Перез в 80-ата направи 2:0, а Вагнер Лав минути преди края оформи крайното 2:1.

СТАТИСТИКА:
Фенербахче – Интер 1:0
1:0 Дейвид (43)

Фенербахче: Демирел, Лугано, Роберто Карлош, Ведерсон, Кежман (67-Сентюрк), Аурелио, Турачи, Алекс, Денис Бариш, Еду, Дейвид

Интер: Жулио Сезар, Санети, Станкович, Максуел, Ибрахимович, Дакур (70-Хименес), Камбиасо, Солари (57-Фиго), Енрике Лопес, Самуел, Суазо (72-Креспо)

Жълти картони: Лугано, Турачи, Дейвид; Ибрахимович, Самуел, Хименес
Съдия: Луис Медина Канталехо

sportal.bg



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 20 2007, 00:34
Коментар #48





Guests






Честито на момчетата от Турция.Направиха фантастичен мач.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freak-man_*
коментар Sep 20 2007, 01:13
Коментар #49





Guests






ДА ИМ ЕБА МАЙКАТА РЕЗАНА biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Riquelme10_*
коментар Sep 20 2007, 08:47
Коментар #50





Guests






По зле от това няма на къде.... сега трябва Манчини да си подаде оставката както направи Мауринио ..... така поне мисля аз. Стига вече срам.!! Никои не ни слага сред големите отбори. Цяло лято не се взе класен халф!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 20 2007, 09:30
Коментар #51


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



мисля 4е ман4ини трябва да направи същото като моуриню снощи.без да се извинява и да се оправдава.просто трябва да си замине,защото отбора и феновете не трябва пове4е да страдат.според мен морати трябва да направи 4истка и да премахне игра4ите които не вършат никаква работа.трябва да се изгради един нов отбор,които да е жаден за успехи.от отбора трябва да си тръгнат:

кордоба,максуел,дакур200%,самуел,цезар родригес.и на първо място ман4ини.на тяхнои място трябва да се закупят наистина стоиностни игра4и и свястен трениор.в момента моуриню е свободен,така 4е морати нека помисли за неговото назна4ение и за незабавното уволнение на ман4ини,ако иска да спаси сезона,докато е време и не е станало прекалено късно!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 20 2007, 09:47
Коментар #52


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Манчини: Фенербахче ни надигра

Треньорът на Интер Роберто Манчини не бе никак доволен след загубата на неговия тим от Фенербахче (0:1) в Шампионската лига, но въпреки това намери сили да признае, че турците бяха по-добрия тим и заслужено спечелиха.

"Фенербахче ни надигра и заслужи да спечели. В началото двата тима бяха равностойни, но през второто полувреме турците бяха с класа над нас. Очаквах, че ще ни бъде трудно, но с подкрепата на феновете противникът стана дори още по-силен. Липсваха ни девет играчи и това също се отрази, но все пак и ние имахме своите шансове. Не мога да обвинявам играчите, нито ще се оправдавам с тези които ги нямаше. Това не може да е причина да загубиш три точки. Имаме още пт мача и съм убеден, че ще се класираме. Да спечелиш три точки в първия си мач е голямо предимство. В момента Фенербахче имат такова предимство и аз ги поздравявам за това", заяви Манчини.

sportal.bg



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 20 2007, 10:17
Коментар #53


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Оф писна ми вече след всеки провален мач тоя некадърник да обяснява очеВАДНОТО и да търси оправдания.Ако си мъж,в което се съмнявам напусни веднага отбора докато не е станало късно!!! badmood.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 20 2007, 10:32
Коментар #54


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Ако не друго, поне Манчини е цар в оправданията ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 20 2007, 10:52
Коментар #55





Guests






И ся кво излиза...Тримата най-добри тренъори за последните 5 години са свободни , а ние разчитане на едно лайно да ни води отбора mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Sep 20 2007, 11:54
Коментар #56


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



ПУТКООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО НЕЩАСТНА МАПУСКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ОТБОРА ЧЕ ЩИ СКЪСАМ ГЪЗЕЦААААААААААААААААААААААА!!! до кога???????????? до кога ще продалжавата тоя срам?????????? КАК МОЖЕ отбор който не е в топ 5 в турция в момента да ни СМАЧКА?????????? еби си майката просто лайно такова.. край нямат гаврите му.. ае да мрът в лайна той и оня сбръчкан нещасник морати.. отдавна дъртия въшлио трябваше да ни продаде на човек който разбира от футбол.. или даже не на човек който гледа мачовете.. в отбора има над 10 путки.. (сезар,сезар,дакур,максуел,ривас,хименес,станкович,адриано,самуел,МАНЧО).. ДО КОГА С ТАЯ ГАВРА????? до кога ще гледаме малоумници на пейката и нещасници на терена???? КОГА интер ще играе Футбол??? Кога Интер ще разполага с атакуващ и мислещ халф.. който да не е на 34 години и да стой на пейката за да бъде пазен.. Кога ли??? до като онова сбръчкано и фрашкано с пари лайно не продаде отбора НИКОГА!!!! Comeeeeeee Onnnnnnnn Joseeeeeee.. да да..


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fcinter
коментар Sep 20 2007, 12:17
Коментар #57


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 381
Регистриран: 14-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 20
Любим Играч: Zanetti



стига повече резили.... МАНЧИНИ ВЪН!!!!!!!!!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Sep 20 2007, 15:42
Коментар #58


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Моуриньо начело на Португалия според букмейкъри

Още не е минал ден, откак Жозе Моуриньо напусна мениджърския пост в Челси, и вече букмейкърите подлудиха клиентите си от залози за неговото бъдеще. Фаворитът според къщата „Уилям Хил" е националният тим на Португалия, който постави под въпрос класирането си за Евро 2008 с равенствата срещу Полша и Сърбия преди десетина дни. Наказанието на Луиж Фелипе Сколари за посегателството срещу Ивица Драгутинович също натежава, а и самият Моуриньо неведнъж е казвал, че иска да води селекцията на родината си, макар и на по-късен етап от своята кариера.

Вариантът с Португалия се оценява с коефициент 2/1, следват Барселона (където Франк Рийкард е с ултиматум от ръководството) с 5/2 и Реал Мадрид с 6/1. После идва ред на Милан с 8/1, Бенфика и Порто с 10/1, и Интер и Ювентус с 14/1. Другите големи английски клубове - Арсенал, Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Тотнъм Хотспър, са с шансове 16/1.

sportal.bg

Обикновено букмейкърите познават, така че най - вероятно ще изпуснем златния шанс да вземем Мориньо. huh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Riquelme10_*
коментар Sep 20 2007, 15:59
Коментар #59





Guests






Абе и нашия коеф. не е малък имаме шанс за мауринчо! Дано някои да се сети да махне манчини,че с 2 титли които меко казано дойдоха като дар от небето не може хвали особенно така мисля аз ... за европа даже и не мечтая за мач като онзи с милан преди години когато дида изяде една димка.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Sep 20 2007, 16:02
Коментар #60


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Искренно се радвам за тези които не са гледали целия мач (на мен ми скъсаха нервите). Колкото и да ми е трудно трябва да призная че Сезар беше страхотен на вратата, незнам как видяхте Ривас, Самуел, Максуел и Занети да играе нещо (Ривас все едно трнираше хокей на трева smile.gif, полузащита нямаше а се надявам Манчини вече да съжелява че не взе Адриано. Жалко също че Креспо неможа да вкара някой гол да спаси отбора от срамната загуба.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 12th May 2024 - 06:08 PM
Buy sports equipment online