IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> От какъв тип играч се нуждае най-много Интер ?, Защитник/Халф/Нападател ?
Трансфер
От какъв тип играч се нуждае най-много Интер ?
Защитник и Халф [ 20 ] ** [37.74%]
Халф и Нападател [ 13 ] ** [24.53%]
Защитник и Нападател [ 2 ] ** [3.77%]
Само защитник [ 2 ] ** [3.77%]
Само халф [ 13 ] ** [24.53%]
Само нападател [ 2 ] ** [3.77%]
И така сме си добре [ 1 ] ** [1.89%]
Общо гласове: 53
Гостите не могат да гласуват 
AleRt
коментар Dec 1 2008, 21:44
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аз гласувам за защитник и халф. Сега ще кажа и защо:

1во: Защитата ни е застаряваща. Матераци и Кордоба са прехвърлили 32 вече (Матераци е на 35!), Бурдисо е пълен каун за никакъв х*й не го бива горкия, Киву се контузва често (както впрочем и Максуел, който е заместван пък от Киву когато го няма), Самуел наскоро се възстанови от контузия, но е далеч от добрите си години...а и той също е на 30 вече. Под защитник визидам централен, само да поясня.

2ро: Нямаме градивен халф...Станкович се поосафери последните 1-2 мача, но далеч не може да създава положения, от където идва и слабата ефективност на нападателите ни. Виейра се пробва на тази позиция също, ама бих казал, че беше направо нескопосан. Останалите са ни само дефанзивни халфове и крила...как да става работата без playmaker ? Нито има някой, който да извежда крилата на скорост, нито някой който сам да създаде едно чисто положение за нападателите ни. Няма кой да раздава пасове напред. С централни халфове като Камбиасо, Мунтари и Виейра сме добре в защита, но в никакъв случай не и в атака. Та тук става дума за централен атакуващ халф, playmaker...такова "животно" от години не сме виждали в Интер и от там ни идват проблемите и в атака.

3то: Нападателите са ни предостатъчно. Айде, Креспо е пътник - ОК. Круз е стар - ОК, ама пак ни отърва кожата на 2-3 пъти този сезон...просто си е златна резерва и това е. Ибрахимович може и да има 7 гола, но е изиграл 19 мача...далеч от ефективността, която се очаква от суперзвездата на отбора. Адриано всичко го знаем, но според мен трябва да му се даде шанс, вижда се че се старае. Колкото до неефективността на Балотели и Обина...ами че те играят като крила ? Не като нападатели. След като Мансини и Куарешма, меко казано, не влечатлиха...Оби и Марио трябваше да играят като крила, което просто беше неудачно и Моуриньо се усети....а и имаме и Акуафреска, който се представя много добре в Каляри! И е италианец !!!

За това : Централен защитник и централен халф е моя вот.
Очаквам вашите мнения по въпроса.


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
5 страници V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 06:08 AM
Buy sports equipment online