IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Станкович преподписва с Интер само ако Манчини остане треньор
Guest_ChaiNGang_*
коментар Dec 14 2006, 00:44
Коментар #1





Guests






Станкович преподписва с Интер само ако Манчини остане треньор

Сръбският халф на Интер Деян Станкович се разбра с ръководството на клуба да поднови контракта си до 2010 година. Условието за това обаче е Роберто Манчини да остане треньор на тима. Настоящият договор на играча е до лятото на 2008 година. Вчера Станкович се договори с президента на „нерадзурите” Масимо Морати и изпълнителния директор Марко Бранка. Манчини доведе играча на "Сан Сиро" от Лацио преди 2,5 години. През този сезон юношата на Цървена звезда е един от най-добрите играчи на "нерадзурите", които мачкат напред в Серия "А" и след 15 кръга имат 7 точки преднина пред Рома.

sportal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Dec 14 2006, 10:43
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Тези са ебахти тапанарите сериозно !!!!!!!!!!!! Ето сега ще си поиграя да преведа част от интервюто със Станкович:

Тези, които казват,че бъдещето ми зависи от Манчини ЛЪЖАТ, но по принцип се пишат много лъжи относно тези работи. Сега е по-важно да гледаме Интер, а не моя или на Манчини договора. Това са нещата, които дискутираме помежду си, с нашите мениджъри и всички, които се занимават с това. Ние сме съсредоточени да играем футбол, и освен това, тези които преговарят за договор са тук, няма да ходят никъде. Никога не съм искал да бъде продаван, Надявам се да завърша кариерата си в Интер и да подпиша ДОЖИВОТЕН договор, и мога да ви кажа, че оставам тук 100%. Нужни са само 2 думи. Интер вече говориха с агента ми и в момента сме в началото, но това не е проблем. Както казах оставам тука със сигурност. Ако от Интер искат, ще подпиша пред всички вас сега за следващите 10 години!"


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Dec 14 2006, 12:56
Коментар #3





Guests






Мда наистина тея българските журналисти много вземат да дразнят вече mad.gif .Иначе Деян задължително трябва да завърши кариерата си при нас tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 14 2006, 15:13
Коментар #4


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Идеално и без манчини пак ще остане при нас smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Dec 15 2006, 00:23
Коментар #5





Guests






QUOTE(El Chino @ Dec 14 2006, 10:56 AM) [snapback]6200[/snapback]

Мда наистина тея българските журналисти много вземат да дразнят вече mad.gif .Иначе Деян задължително трябва да завърши кариерата си при нас tongue.gif

След 3-4 години може да го продадем tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 05:22 PM
Buy sports equipment online