IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Самуел Ето'о, от Барселона
N E R A Z Z U R ...
коментар May 11 2008, 11:32
Коментар #1


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



ИНТЕР НАДЦАКВА ТОТНЪМ ЗА ЕТО’О С 40 МИЛИОНА

Президентът на Интер Масимо Морати е готов да извади 40 милиона евро за нападателя на Барселона Самуел Ето’о.

Камерунският национал е желан и от мениджъра на Тотнъм Хуанде Рамос, който търси заместник на почти сигурно напускащия Димитър Бербатов, което завишава цената му.

Интер вече удари на камък при опита си да привлече капитана на Ливърпул Стивън Джерард за 25 милиона паунда и нерадзурите се надяват, поне Ето’о да не им се изплъзне.

Барса едва ли ще откаже парите на Морати, тъй като разполага в състава си с опитния Тиери Анри и младите Лео Меси, Боян Къркич и Джовани Дос Сантос, които са смятани за бъдещето на тима.

www.gong.bg


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 11 2008, 12:10
Коментар #2





Guests






Не...за пореден път ръководството ме кара да се ядосвам.Абе за 40 млн можем да имаме всеки качествен халф в този халф (без Кака и Кр.Роналдо).За какво са ни толкова много нападатели?Чорба ли ще ги правим?Странно , наистина много странно действа нашето ръководство.Явно за тях има само 3 поста.Защитник , дефанзивен халф и нападател.Тва за мен е напълно излишно хабене на пари , които могат да се вложат в нещо , което би помогнало повече на клуба , а именно качествени халфове!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар May 11 2008, 20:33
Коментар #3


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



ибра иска да се маха от нас,ето'о също.какъв е проблема за тази рзмяна тогава.на една възраст са а и са големи нападатели.нека да стане тази размяна
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар May 11 2008, 20:47
Коментар #4


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Докога ще се правят безсмислени трансфери, докога ? За какво по дяволите ни е Ето'о, още повече за 40 милиона.Нападатели си имаме предостатъчно.Щом Морати е готов да развръзва кесията, нека вземем Диего или Ван дер Ваарт или някой креативен халф с поне малко идея в главата какво трябва да направи с топката.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар May 12 2008, 00:09
Коментар #5


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



За мен този смешко е пълен ташак. Има поне 20 по добри нападателя в света от него, стига глупости!


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 12 2008, 14:12
Коментар #6


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Ай викам да вземат да се спрът с тези нападатели а ? Ша го еба в шибаното ръководство


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 21 2008, 12:07
Коментар #7





Guests






Ето`о: Отивам в Интер

Камерунският нападател на Барселона е на път да премине в италианския шампион Интер, разкриха медиите в Испания. Голмайсторът, който е желан от Милан и Тотнъм, отговорил така на офертата от лондончани.

”Благодаря, но няма да мога. Отивам в Интер”.

Футболистът бе обявен за продан от шефовете на каталунците, които искат за него 40 милиона евро.

www.sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар May 21 2008, 12:16
Коментар #8





Guests






хахаахахах догодина с кво ще атакуваме - ИБРА ЕТОО АДРИАНО КРУЗ КРЕСПО СУАЗО ????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onlyinter
коментар May 21 2008, 12:46
Коментар #9


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 422
Регистриран: 4-January 08
Град: София
Потребител No.: 450
Любим Играч: Javier Zanetti



Ако случайно и този мрънкалник дойде в Интер, дори и Жозе /ако подпише/ няма да се оправи с всички лигльовци в отбора. Вместо да ги разчистваме се привличат нови. А и наистина проблемите ни са в халфовата линия и защитата. Мъка.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гецата
коментар May 21 2008, 14:25
Коментар #10


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 602
Регистриран: 18-February 08
Град: Петрич
Потребител No.: 475



БАРСЕЛОНА ДАВА ЕТО’О ЗА КИВY


Барселона ще се опита да изкуши Интер да се раздели с бранителя Кристиан Киву, като в замяна ще предложи нападателя Самуел Ето’о.

Киву бе желан на Ноу Камп и през миналото лято, когато още беше в Рома, но тогава румънският национал предпочете да премине при нерадзурите.

Новият треньор на каталунците Хосеп Гуардиола също е изявил желание да притежава защитника на Интер, както и да върне в Барса и бранителя на Манчестър Юнайтед Жерард Пике.

Шампионите на Италия за последните три години от своя страна желае да привлече нападател, като водеща цел за момента е именно Самуел Ето’о.

В случай, че Интер не се съгласи да продаде Квy, Барселона може да се ориентира към колегата му в отбраната на нерадзурите – ветеранът Марко Матераци.
GONG.BG

Този коментар е бил редактиран от Douglas Maicon на May 21 2008, 14:30


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 21 2008, 15:20
Коментар #11





Guests






В никакъв случай не трябва да се разделяме с най-добрия ни защитник този сезон (Киву) . Моето мнение относно нападателите съм го казвал хиляди пъти.Имаме си прекалено много и тези пари , които евентуално ще дадем за Ето'о трябва да се изхарчат за нови попълнения в халфовата линия или в защита!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар May 21 2008, 16:13
Коментар #12


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



След дълъг размисъл разбрах тактиката на ръководството...след като феновете искат нападателен футбол, ние ще се разделим с всички защиници и халфове, а ще купуваме само нападатели !! И така схемата ще е 0-0-10...скоро може да очакваме и на мястото на вратаря да се пусне нападател biggrin.gif laugh.gif lol.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар May 21 2008, 17:51
Коментар #13


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Ако дадем Киву направо може и да подарят 1 фланелка на минал на Манчини


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_INTERMilano_*
коментар May 21 2008, 18:42
Коментар #14





Guests






Цитат(Ultras @ May 21 2008, 01:16 PM) *
хахаахахах догодина с кво ще атакуваме - ИБРА ЕТОО АДРИАНО КРУЗ КРЕСПО СУАЗО ????????


и БАЛОТЕЛИ! cool.gif

еми аз пък немога да се съглася със вас!!
ЕТО'О си е ЕТО'О !!! Водещ нападател от СВЕТОВНА КЛАСА!
...има ли сме нападатели !! ами имаме ама за да не сме отбор само за ITA
и искаме да покоряваме ШЛ!!, ни трябват "К Л А С Н И" !!! играчи, а от гореспоменатите, кои
според вас отговарят на това определение?
Креспо ли? , които играе по 10-ина мача и е на 33 години? или Круз - 34 !!, а можеби Суазо?...
...той става за първенство с/у отбори от средняшко ниво(тва да не е като да играеш в Каляри и целият отбор да играе за теб!), а и той е на 29 г. dry.gif
Адриано му минаха силните години, когато му се възхищавах!!, сега се амортезира и даже и да остане за следващият сезон няма да е същият и ще "лъска" скамейката. Балотели започна да разкрива потенциалът си, но му е нижно време, както и да играе с "ГОЛЕМИ" играчи , за да се ушлайфа и стане такъв !!
Реално погледнато в нападение класата се нарича ИБРА !!, то се видя какво става, като не играе... свиваме се, като мишоци до последният кръг да не станем за смях пред всички !!
А вече за халфовата линия съм още по-критичен, трябва да вземем минимум!! 2-ма класни играча и не мисля, трансферът на ЕТО'О ще окаже влияние в/у това !! Морати пари има, а и колко години налива пари за смешници, но и пари ще дойдат от продажбата на доста пътници които ще стягат багажа от ИНТЕР !! loveinter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_cocaine_*
коментар May 21 2008, 19:03
Коментар #15





Guests






Невиждам Ето'о с какво е по-добър от нашите нападатели ? Голям смешник е няма смисал да грози синьо-черната фланелка !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_INTERMilano_*
коментар May 21 2008, 19:29
Коментар #16





Guests






ако сведеш въпроса си до Златан бих те разбра, но в противен случай... laugh.gif СМЯХ!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар May 21 2008, 19:36
Коментар #17


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



вижте сега круз и креспо се махат,не се знае дали адриано ще остане,а като гледам и ибра не е мн сигурен след последните му искания за вдигане на заплатата,така 4е ще имаме нужда от ето'о но можем да го разменим за матераци,а не за киву!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар May 21 2008, 19:43
Коментар #18


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Аз имам резерви по отношение на всички африканци, преминали определена възраст. Освен това привличането на Ето'о почти сигурно значи:"Аривидерчи, Адриано." Само тия 2 причини ми стигат да съм ПРОТИВ евентуален такъв трансфер.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 21 2008, 20:11
Коментар #19





Guests






Цитат(INTERMilano @ May 21 2008, 05:42 PM) *
и БАЛОТЕЛИ! cool.gif

еми аз пък немога да се съглася със вас!!
ЕТО'О си е ЕТО'О !!! Водещ нападател от СВЕТОВНА КЛАСА!
...има ли сме нападатели !! ами имаме ама за да не сме отбор само за ITA
и искаме да покоряваме ШЛ!!, ни трябват "К Л А С Н И" !!! играчи, а от гореспоменатите, кои
според вас отговарят на това определение?
Креспо ли? , които играе по 10-ина мача и е на 33 години? или Круз - 34 !!, а можеби Суазо?...
...той става за първенство с/у отбори от средняшко ниво(тва да не е като да играеш в Каляри и целият отбор да играе за теб!), а и той е на 29 г. dry.gif
Адриано му минаха силните години, когато му се възхищавах!!, сега се амортезира и даже и да остане за следващият сезон няма да е същият и ще "лъска" скамейката. Балотели започна да разкрива потенциалът си, но му е нижно време, както и да играе с "ГОЛЕМИ" играчи , за да се ушлайфа и стане такъв !!
Реално погледнато в нападение класата се нарича ИБРА !!, то се видя какво става, като не играе... свиваме се, като мишоци до последният кръг да не станем за смях пред всички !!
А вече за халфовата линия съм още по-критичен, трябва да вземем минимум!! 2-ма класни играча и не мисля, трансферът на ЕТО'О ще окаже влияние в/у това !! Морати пари има, а и колко години налива пари за смешници, но и пари ще дойдат от продажбата на доста пътници които ще стягат багажа от ИНТЕР !! loveinter.gif

Първо...за какво са ни толкова много напaдатели при положение , че няма кой да ги снабдява с пасове.А това , че евентуален трансфер на Ето'о няма да се отрази върху останалите покупки не е вярно.Не вярвам Морати да хвърли повече от 50 млн евро за покупки.А Ето'о ще излезе най-малко 35 , така че това е dosta обезпокояващ фактор.
Не съм съгласен с теб , че нападателите ни не са класни.Креспо 99% ще ни напусне , но каквото и да си говорим , останалите имат какво още да дадат на Интер .За мен най-постоянния нападател този сезон беше Хулио Круз.С опита си помага доста на отбора и успява да отбелязва голове в най-решаващите моменти.Смея да кажа , че има огромна заслуга за титлата(както и всички останали разбира се) , но в мачовете срещу Каляри и Торино буквално измъкна тима ни.Давид Суазо получи малко шансове , но с играта си доказа , че има място в Интер.Суазо и Ето'о са еднотипни нападатели, само че Суазо е адаптиран към отбора и въобще към цялата Серия А , а на Ето'о ще му трябва време за аклиматизация.Марио Балотели е диамантът на Интер.Можеби най-добрия млад футболист в цяла Италия.Ще е грехота да не го доразвием.Супер Марио е феноменален и определено трябва да се залага на него завбъдеще.Освен това си връщаме и Адриано.Явно много бързо забравихте за истинския "Император" , който всяваше страх и паника във всеки един противников отбор.След като успя да излезе от кризата е готов на всичко за да покори отново Милано.Определено заслужава втори шанс и си мисля , че този път няма да пропусне да се възползва от него.Освен всички тези нападатели си имаме и Акуафреска , който направи фантастичен сезон и беше в основата на спасението на Каляри.Нека не забравяме , че Акуафреска е наша собственост wink.gif . Един Ето'о е напълно ненужен на този етап.Мен лично ми допада много като футболист , особено когато е на терена с Роналдиньо , но просто мястото му не е при нас wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар May 21 2008, 20:23
Коментар #20


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Имаме по-добри нападатели и не мисля, че имаме нужда от Ето'о - Имаме си Ибрата, Балотели, Круз, Адриано (надявам се от лятото вече да е в Интер)... За какво ни е Ето'о? Тея от ръководството са пълни жомели... Стига с тея нападатели... Докарайте някой халф!


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 03:11 AM
Buy sports equipment online