IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Юри Жирков, от ЦСКА Москва
Nikolov
коментар Jun 27 2008, 13:47
Коментар #1


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Интер иска Жирков
Пет, 2008-06-27 13:31
Шампионът на Италия Интер е готов да предложи оферта за една от звездите на руския национален отбор - Юри Жирков, твърди "Кориере дела Сера".

25-годишният халф на ЦСКА Москва обаче може да излезе на "нерадзурите" цели 15 млн. евро след отличните си игри на Евро 2008.


www.sport1.bg


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 27 2008, 13:54
Коментар #2





Guests






Аз твърдо ЗА този трансфер.Преди време казах , че от руския национален отбор ни трябва най-много Жирков.Би бил идеален заместник на Максуел.Хубавото на Жирков е , че може да играе както като ляв атакуващ халф , така и като ляв защитник.15млн обаче е прекалено надута цена.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Il_Genio
коментар Jun 27 2008, 14:32
Коментар #3


Зарибен
******

Група: Members

Коментари: 1,291
Регистриран: 6-October 07
Град: Перник
Потребител No.: 414
Любим Играч: Il Genio, Il Capitano



Цитат(Scofield @ Jun 27 2008, 01:54 PM) *
Аз твърдо ЗА този трансфер.Преди време казах , че от руския национален отбор ни трябва най-много Жирков.Би бил идеален заместник на Максуел.Хубавото на Жирков е , че може да играе както като ляв атакуващ халф , така и като ляв защитник.15млн обаче е прекалено надута цена.



абсолютно си прав за всичко, което каза


--------------------
Solo Inter Milano Siamo Noi ! 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Jun 27 2008, 16:19
Коментар #4


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Доста интересна новина, да видим обаче какво ще излезе.Аз специално бих приветствал идването на играч като Жирков.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Jun 27 2008, 16:56
Коментар #5


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



тоя е стра6ен ляв бек дано да стане
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Jun 27 2008, 18:10
Коментар #6





Guests






МОУРИНЬО ИСКА НОВ РУСКИ НАЦИОНАЛ В ИНТЕР

Шампионът на Италия Интер ще отправи оферта към ЦСКА Москва за руския национал Юрий Жирков, съобщава вестник "Corriere dello Sport".

Жирков бе една от най-големите звезди в руския отбор, който отпадна вчера на полуфиналите на Евро 2008 след загуба от Испания с 0:3. 25-годишният бранител хвана окото не редица европейски грандове, но най-настойчиви са "нерадзурите".

Според италианското издание, освен Мансини от Рома и Куарешма от Порто, Жозе Моуриньо ще вземе и Жирков. Руският национал може да играе като защитник, дефанзивен или офанзивен полузащитник, така че би бил отлично попълнение за италианския шампион.

От Интер са готови да плати на ЦСКА Москва около 15 милиона евро за Жирков.

gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Jun 27 2008, 20:21
Коментар #7


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



трябва да го вземем на всяка цена
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Jun 27 2008, 23:32
Коментар #8





Guests






Мда, тъкмо лев защитник немаме класен, а Жирков се представи на доста добро ниво на Европейското !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Jun 28 2008, 12:12
Коментар #9


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



С неговите игри на Еврото ми стана любимец.Супер ляв защитник,добре е дошъл при нас.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_IL_CAPITANO_*
коментар Jun 28 2008, 16:54
Коментар #10





Guests






Определено имаме нужда от такъв играч хем крило може да играе хем ляв бек къдото ни е едно от проблемните места ....Аз съм за този трансфер yeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anakon
коментар Jun 29 2008, 11:01
Коментар #11


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 215
Регистриран: 29-May 08
Град: София
Потребител No.: 541
Любим Играч: Zanetti, R. Carlos, Batistuta



Много добър наистина.
Само цената нещо не ми харесва.
Другото което ме тормози - не се ли пада той играч извън Европейския? Нямаше ли някво правило дето можеш само един такъв да купуваш на сезон? Поправете ме ако бъркам, pls, може няква стара информация да генерирам. huh.gif
Но в случай че не греша - дали това е най-подходящия трансфер при такива условия, как мислите?


--------------------
--------------------


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Jun 29 2008, 11:10
Коментар #12


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Лично моето мнение доста се различава. За мен Жирков е поредната сензациика на такова първенство и грам не виждам как може да се наложи в тим като Интер. С времето Максуел влезе в час и втория му полусезон доста ми хареса. Не виждам смисъл да го разкараме или заковем на пейката, и да вземем играч, който с нищо не го превъзхожда.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Jun 29 2008, 11:21
Коментар #13


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Aз съм против този трансфер.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 29 2008, 11:24
Коментар #14





Guests






Цитат(Anakon @ Jun 29 2008, 10:01 AM) *
Много добър наистина.
Само цената нещо не ми харесва.
Другото което ме тормози - не се ли пада той играч извън Европейския? Нямаше ли някво правило дето можеш само един такъв да купуваш на сезон? Поправете ме ако бъркам, pls, може няква стара информация да генерирам. huh.gif
Но в случай че не греша - дали това е най-подходящия трансфер при такива условия, как мислите?

Жирков е единствения играч извън ЕС който искаме.Всички трансферни цели на Жозе са европейци , а като се има впредвид , че през миналото лято тази квота за играч извън ЕС беше заета от Ривас , нищо чудно сега да я използваме за Жирков(който според мен е доста по-класен играч от Тайсън-а)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Il_Genio
коментар Jun 29 2008, 11:48
Коментар #15


Зарибен
******

Група: Members

Коментари: 1,291
Регистриран: 6-October 07
Град: Перник
Потребител No.: 414
Любим Играч: Il Genio, Il Capitano



Цитат(SvetJlio @ Jun 29 2008, 11:21 AM) *
Aз съм против този трансфер.


Да ти кажа честно и аз не съм много ЗА , заради огромната сума, за която се говори, но иначе играча си го бива няма спор smile.gif


--------------------
Solo Inter Milano Siamo Noi ! 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 29 2008, 12:02
Коментар #16





Guests






Цитат(Faustico @ Jun 29 2008, 10:10 AM) *
Лично моето мнение доста се различава. За мен Жирков е поредната сензациика на такова първенство и грам не виждам как може да се наложи в тим като Интер. С времето Максуел влезе в час и втория му полусезон доста ми хареса. Не виждам смисъл да го разкараме или заковем на пейката, и да вземем играч, който с нищо не го превъзхожда.

Да , но в момента нямаме никаква алтернатива на Максуел.Киву беше изпробван на тази позиция , но за жалост това беше поста , който най-малко му се отдаваше по простата причина , че за да играеш бек ти е нужна голяма скорост , а Киву не я притежава , същото важи в пълна степен и за Бурдисо , който като бек е още по трагичен и от когато играе като централен защитник.Имаме си нужда от един заместник на Максуел и според мен точният човек за това е Жирков.А относно 15-те млн...спокойно , убеден съм , че ако решим да го вземем , то нашето ръководство ще успее да намали цената.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_IL_CAPITANO_*
коментар Jun 30 2008, 12:42
Коментар #17





Guests






Цитат(Scofield @ Jun 29 2008, 01:02 PM) *
Да , но в момента нямаме никаква алтернатива на Максуел.Киву беше изпробван на тази позиция , но за жалост това беше поста , който най-малко му се отдаваше по простата причина , че за да играеш бек ти е нужна голяма скорост , а Киву не я притежава , същото важи в пълна степен и за Бурдисо , който като бек е още по трагичен и от когато играе като централен защитник.Имаме си нужда от един заместник на Максуел и според мен точният човек за това е Жирков.А относно 15-те млн...спокойно , убеден съм , че ако решим да го вземем , то нашето ръководство ще успее да намали цената.

Съгласен съм с теб ...Ще ни пасне идеално
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23rd April 2024 - 12:30 PM
Buy sports equipment online