IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Роберто Манчини, Изказвания на Манчини по повод трансферите на отбора
AleRt
коментар Nov 30 2007, 11:56
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



За сега няма, но ще е добре да си има тема smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Dec 6 2007, 22:45
Коментар #2





Guests






МАНЧИНИ: НЯМА ДА КУПУВАМ НА ПОЖАР
Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че няма да прави спешни покупки през януарския трансферен прозорец, въпреки че в лазарета на нерадзурите влезе и Оливие Дакур.

Френският полузащитник ще пропусне мачовете до края на сезона, след като получи контузия в коляното при гостуването на Фиорентина в неделя.

Освен Дакур извън игра са и трима от колегите му в халфовата линия на нерадзурите – капитанът на Франция Патрик Виера, португалското крило Луиш Фиго и сърбинът Деян Станкович.

Това принуди Манчини да заложи като титуляр по десния фланг за първи път през този сезон на младежкия национал на Португалия Пеле при снощната победа над Лацио с 3:0.

„Когато Дакур се контузи, лекарите ми казаха, че той ще отсъства за 40 дни, но сега се оказа, че ще бъде аут до края на сезона. Виера беше аут за 50 дни и не знам, кога ще се завърне”, обяснява наставникът на Интер.

„Станкович няма да играе срещу Торино или ПСВ Айндховен, но се надявам, че ще разполагам с него срещу Каляри, но не съм сигурен, защото той не може да играе с болки.”

„Не знам, дали ще купуваме играчи през януари. Точно сега аз искам да продължа да играя с тази група играчи до 23 декември (когато започва почивката в първенството). Тогава ще видим колко играчи ще се възстановят и колко не”, каза още Роберто Манчини.

www.gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Dec 18 2007, 20:43
Коментар #3


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



МАНЧИНИ: ЩЕ ТРЯБВА ДА КУПИМ ДВАМА ПРЕЗ ЗИМАТА
18 декември 2007 20:18

Изпрати Наставникът на Интер Роберто Манчини заяви, че тимът ще трябва да закупи двама нови футболисти през януарския трансферен прозорец, ако се наложи Деян Станкович да претърпи операция.


Капитанът на „нерадзурите” в момента е извън терените заради неприятна контузия, от която няма да може да се излекува по естествен път.


„Ако Станкович наистина бъде опериран, ще трябва да реагираме на ситуацията, дори ще трябва да предприемем сериозни промени”, каза Манчини, визирайки нуждата не от един, а от двама състезатели.


„Таим голяма надежда, че Деян ще може да се върне в игра през януари, но ако има лекарска интервенция, ще трябва да излезем на трансферния пазар”, добави Манчини, който преди известно време бе казал, че няма намерение да се сдобива с нови футболисти през зимната пауза.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Dec 18 2007, 20:47
Коментар #4


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Да няма да е лошо да вземе 1 играч ХАЛФ се надявам да е ,защото имаме нужда пък лятото да вземе някой доста класно крило и плеймейкър и няма да имаме проблеми


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 06:43 AM
Buy sports equipment online