IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Интер при Моуриньо, Какво очаквате ?
AleRt
коментар Oct 1 2008, 23:14
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Знате ли, съфорумци, прави ми впечатление че гледате адски постно и .. как да се изразя... ЛАМЕРСКО (буквално) на ситуацията, в която се намира Интер в момента. Знаете как беше Интер при Манчини, нали ? Да не очаквате Моуриньо за 3 месеца да оправи кашата, която Манчо забърка за 4 години ? Я се стегнете малко ! Моуриньо може да е всякакъв, ама не е магьосник или бог!
Аз, лично, се старая да гледам реалистично на нещата. Тази година ще го ядем ! Това ще ви напиша. Защото Манчини така се изгаври, че и Алекс Фъргюсън да дойде няма да ни оправи. Преди всичко Моуриньо налага схема, която не е много типична за Серия А...или поне се мъчи да го направи...ама от заварен путкенски отбор, мъже лесно не се прави. Защото заради Манчини играта ни през последните години беше ПУТКЕНСКА! Просто под всякаква критика....с няколко изключения. Според мен Моуриньо ще му трябва един цял сезон, за да може да напипа състава, да се усети какви играчи му трябват, и кои трябва да си тръгнат. Мунтари и Куарешма бяха привлечени за отбиване на номера...колкото да се каже, че сме взели свестни играчи. Наистина го мисля това. Те определено са свестни...ама специално за Мунтари, не беше от най-нужните според мен. НО Моуриньо тепърва започва да гради нов отбор...отбор съставен от Шампиони, какъвто е и той. Аз този сезон го възприемам като чистка...нещо от сорта...Колкото до Куарешма...не забравяйте, че дойде в самия край на трансферния прозорец...и най-малкото трябва да научи италиански, за да може да комуникира. Дайте му време.

Не знам дали ще го прочетете това цялото biggrin.gif Но да чуя и вашето мнение за ситуацията... smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
2 страници V   1 2 >


Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 17th May 2024 - 02:57 PM
Buy sports equipment online