IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

24 страници V  « < 20 21 22 23 24 >  
Reply to this topicStart new topic
> Мнението на другите треньори и футболисти за Интер
Оценка 5 V
radiinter
коментар Sep 1 2013, 12:05
Коментар #421


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(Provenzano @ Sep 1 2013, 12:48 ) *
Треньора на Верона: "Рано или късно искам да тренирам Интер"

Tреньора на Верона Андреа Мандорлини заяви в интервю за "Кориере дело Спорт", че иска един ден да бъде треньор на Интер.

"Аз следвам примери във футбола като Трапатони и Баньоли. Спечелих титлата като играч в Серия А заедно с Трапатони и съм вдъхновен от неговата философия за футбола. Винаги съм сбъдвал мечтите си - станах футболист, играх в Серия А, носих фланелката на Интер, станах шампион с Интер. Рано или късно искам да бъда и треньор на Интер."

53-годишния Мандорлини е бивш играч на нерадзурите в периода 1984-1991г. като е записал 275 мача и 13 гола за Интер спечелвайки титлата, суперкупата на Италия и купата на Уефа.


Поне като ме преписвате посочвайте източника http://inter-bulgaria.com/news.php?readmore=1430

Copy/Paste всеки може.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Sep 1 2013, 14:18
Коментар #422


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(radiinter @ Sep 1 2013, 13:05 ) *
Поне като ме преписвате посочвайте източника http://inter-bulgaria.com/news.php?readmore=1430

Copy/Paste всеки може.

То пък на хората им дреме кой е бил източника на статията ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Sep 1 2013, 14:23
Коментар #423


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Ради, ако знаех, че си ти щях да напиша направо източник: radiinter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Sep 4 2013, 15:47
Коментар #424


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Креспо: Най-добрият трансфер на Интер е привличането на Мадзари

Бившият нападател на Интер Ернан Креспо смята, че най-добрият трансфер на клуба през това лято е привличането на новия наставник Валтер Мадзари. Според него това е един от най-добрите треньори в Италия и той ще помогне за израстването на клуба. "Привличането на Мадзари е най-добрата покупка на Интер това лято. Той е добър треньор с много качества. Той ще помогне на клуба да направи крачка напред в своето израстване. Вярвам, че с негова помощт отборът ще се отърси от неуспехите, които го проследваха в предните години", смята Креспо. Аржентинецът се изказа ласкаво и за двама от футболистите на "нерадзурите": "Според мен Джонатан играе страхотно напоследък, а Рики Алварес е много полезен играч и с тях Интер изглежда доста интересно".

Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Oct 17 2013, 16:39
Коментар #425


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Канаваро: Продажбата на Интер е добра за италианския футбол

Световният шампион с Италия Фабио Канаваро изрази задоволство от продажбата на бившия му клуб на азиатския милиардер Ерик Тохир. Според бившия защитник, италианският футбол има нужда от чужди инвестиции, за да може да се съревновава с първенства като английското и германското.

Тохир плати 350 млн.евро, за да придобие 70 % дял в клуба от Милано, което предизвика противоречиви мнения сред феновете на „нерадзурите“. Според Канаваро обаче, сделката е добра за бившия му клуб и италианския футбол като цяло.

„Доволен съм от сделката, защото нямаме достатъчно инвеститори в Италия. Имаме нужда от нови сили, защото футболът трябва да израства от икономическа гледна точка. Трябва да подобрим стадионите си и инфраструктурата. Мисля, че новите чуждестранни инвеститори ще донесат много нови неща на италианския футбол“, коментира Канаваро.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 11 2013, 11:19
Коментар #426


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Сандро Мацола: "Мадзари се нуждае от халф"

http://fedenerazzurra.com/2013/11/10/mazzo...her-midfielder/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Jan 20 2014, 14:18
Коментар #427


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Капело нападна Тохир и защити Зеедорф

Селекционерът на Русия Фабио Капело бе интервюиран от Fox Sports. Италианецът се изказа против новия президент на Интер Ерик Тохир, въпреки че е легендарна фигура от историята на другия милански колос Милан. Освен това дон Фабио защити новия наставник на "росонерите" Кларънс Зеедорф, който според скептиците няма никакъв треньорски опит. "И аз нямах опит. Берлускони ме избра за наследник на Ариго Саки без да имам почти никакъв опит. И за мен казваха, че поемам голям отбор без да имам реална представа за нещата. Да се надяваме, че и този път интуицията на президента не го е излъгала, както бе с мен и Саки. Масимилиано Алегри? Той допусна една грешка - трябваше да си тръгне от "Сан Сиро" още през лятото. Можеше да отиде в Рома, можеше да потърси други предизвикателства. Един треньор трябва да усеща кога вече връзката между него и отбора е изчерпана", коментира Капело. "Нека кажа и няколко думи за Интер. До момента новият собственик Ерик Тохир не свърши нищо. Когато в даден клуб дойде нов бос, се очакват добри неща. Нови неща. А Тохир не направи нищо и това в известна степен е разочароващо", смята още специалистът извел Милан до четири титли на Италия и три финала в ШЛ в рамките на пет години.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
tutto_inter
коментар Feb 26 2014, 09:41
Коментар #428


МИЛИТО!
********

Група: Members

Коментари: 8,669
Регистриран: 7-December 10
Град: София
Потребител No.: 5,218



http://www.bauscia.it/mancini-declassa-mou...r-costruita-da/


Манчини за Моуриньо: "Той спечели Шампионската лига с Интер, построен от мен".


--------------------
Ебем ти йебанье пред пиенйе
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 5 2014, 11:51
Коментар #429


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Зеедорф: Аз в Интер? Няма да е скандал

http://www.sportal.bg/news.php?news=485945
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jul 1 2014, 20:06
Коментар #430


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Дзенга: Време е Интер да заложи на младите

Легендарният вратар на Интер Валтер Дзенга смята, че в клуба трябва да започнат да залагат на млади играчи. Той е наясно, че в момента отборите от Серия "А" не могат да си позволят да се конкурират във финансово отношение с клубовете от Англия и Испания и затова трябва да обърнат повече внимание на футболисти от школите си.

"Ако погледнем последните трансфери в Серия "А", виждаме, че се привличат играчи като Алекс, Видич, Менес и Кейта. Това са футболисти с изтичащи договори и в напреднала възраст. Ако сравним с играчите, които се привличат в Челси, ПСЖ и Реал (Мадрид), ясно се вижда разликата между италианския и европейския футбол. В момента Интер не може да си позволи да харчи големи суми за трансфери и затова трябва да заложи на младите си играчи. Трябва да дадат шанс на своите таланти и да ги пускат повече в игра. Сега ще започне сезон 2014/15, но само преди четири години Интер бе на върха в Европа. Там играеха футболисти от световна класа. Сега обаче се нуждаем от търпение, и вярата в младите е най-доброто решение", смята Дзенга.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Aug 26 2014, 00:30
Коментар #431


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Вучинич: Най-голямото ми разочарование беше проваленият трансфер в Интер

Нападателят на катарския Ал Джазира Мирко Вучинич заяви, че най-голямото разочарование в неговата кариера е бил проваленият му трансфер в Интер по-рано тази година.

Черногорецът трябваше да акостира на „Джузепе Меаца“ през януари като част от бартерна сделка за Фреди Гуарин, който трябваше да отиде в Ювентус. Тифозите на „нерадзурите“ обаче се намесиха и засипаха собственика на клуба Ерик Тохир с куп гневни съобщения, което доведе до развалянето на сделката.

„Нека да кажа, че тези часове бяха най-голямото разочарование от досега ми до италианския футбол“, коментира Вучинич, който бе освободен от Юве след края на миналия сезон.

„Успях да загърбя това и сега очаквам бъдещето с нетърпение. Дали този момент съсипа отношенията ми с Ювентус? Не, не мога да кажа това, защото в крайна сметка Ювентус се държа достойно.“

„Дали съм разочарован от Интер? Е, не желая да влизам в подобни теми“, каза бившият играч на Рома и Лече.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 8 2014, 15:14
Коментар #432


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Платини харесал новия курс на Интер

Президентът на УЕФА Мишел Платини е останал доволен от новия курс, който поема италианският гранд Интер, пише "Ла Стампа". Вчера босът на миланския клуб Ерик Тохир посети офисите на европейската централа, където бе изслушан в продължение на два и половина часа.

Тохир е уверил, че Интер ще действа прозрачно, като от началото на 2015 г. започва и сътрудничество с италианската прокуратура. Всичко това се прави с цел изрядност, залегнала в идеята на Платини за финансовия феърплей във футбола.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 14 2014, 19:19
Коментар #433


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Легенда на Интер проплака, че Тохир избра Манчини

Легендарният вратар на Интер Валтер Дзенга отново се размина със своята мечта да стане треньор на любимия си клуб. Това разкри самият той в своята лична страница в "Туитър". “Избраха Манчини. Бях сред кандидатите и близо до мечтата си... Жалко, може би в друг живот”, коментира Дзенга веднага след уволнението на Валтер Мадзари.

54-годишният специалист благодари и на тифозите, които са го подкрепяли и са се надявали той да бъде новият треньор на миланския гранд.

От 1982 до 1994 година Дзенга записа 473 мача за “нерадзурите” във всички турнири, като спечели веднъж Скудетото, два пъти Купата на УЕФА и веднъж Суперкупата на Италия. Три пъти той бе избиран за вратар на годината – 1989, 1990, 1991 и за най-добър вратар на Мондиал 1990 в Италия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 19 2014, 19:28
Коментар #434


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Виери: Не мразя Интер, но съм много разочарован

Някогашният италиански национал Кристиан Виери коментира един от бившите си отбори Интер. Голмайсторът бе играч на "нерадзурите" между 1999 и 2005 г., реализирайки 123 попадения в 190 мача.

"Бях много разочарован от начина, по който завърши приключението ми в Интер. И още съм разочарован. Тогава се разкри, че съм бил подслушван, което си е прийом на мафията. Никога обаче не намразих Интер. Там изкарах най-добрите си години. Живеех с емоцията на феновете. Имах специална връзка с Масимо Морати. С него се чувахме по няколко пъти на ден, дори и в 3 през нощта", довери Бобо пред "Гадзета дело Спорт".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 24 2014, 23:36
Коментар #435


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Сандро Мацола: Интер има слаб отбор

Легендата на Интер Алесандро Мацола се изказа критично след равенството 1:1 срещу Милан снощи и заяви, че работата на новия наставник Роберто Манчини трябва да бъде направена по-лека с правилни действия на зимния трансферен пазар.

Бележитият нападател от 60-те и 70-те години смята, че 49-годишният специалист не бива да изнася цялата тежест, а в момента се случва точно така, защото клубът не разполага с качествени играчи.

„Манчини ще трябва работи здраво, за да се върне Интер на върха“, каза Мацола. „Играчите обаче не са на топ ниво. Дори най-добрият наставник в света не може да твори чудеса, ако футболистите не са на нужното равнище.

„В халфовата линия не сме силни, клубът трябва да помисли какви футболисти трябва да добави към този състав, който изглежда малко слабичък.“

„Единствено в атака виждам висок стандарт и това трябва да е отправната точка. Необходимо е клубът да играе на трансферния пазар“, допълни Мацола.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 25 2014, 22:35
Коментар #436


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Рибери: Грохналите Милан и Интер са тъжна гледка

"Жалко за историята и феновете им, Серия "А" вече не е атрактивна", смята французинът

Крилото на Байерн Мюнхен Франк Рибери демонстрира съчувствие към състоянието на двата милански колоса Интер и Милан.

"Преди време вашето първенство беше най-атрактивното в света и всеки гледаше мачовете от Серия А", заяви Рибери преди италианския вестник "Гадзето дело спорт".

"В момента клубове с богата история като Милан и Интер преживяват труден период. Първенството ви е свързвано повече с Юве и Рома, два много силни отбора."

"Тъжно е да гледаме миланските отбори в това положение, толкова ниско в класирането и извън Европа. Тъжно е за феновете, за първенството и заради историята на Милан и Интер."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 3 2015, 14:56
Коментар #437


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Румениге: Трябва да помагаме на Интер и Милан

Новият собственик нямало как да налее пари при "росонерите"

Изпълнителният директор на Байерн Карл-Хайнц Румениге призова останалите топ-отбори да помогнат на закъсалите италиански грандове Милан и Интер.

Според бившия германски национал, „росонерите” и „нерадзурите” имат сериозни проблеми с финансовия феърплей на УЕФА.

„Моментната ситуация е печална не само за Милан и Интер, но и за целия италиански и европейски футбол. Това са клубове с гръмки имена, които редовно участваха в Шампионската лига”, заяви Румениге.

„Видях се вчера с шефа на Интер Марко Фасоне, който ми сподели проблемите на клуба. А само преди пет години Интер спечели Шампионската лига”, продължи двукратният носител на Златната топка.

„Във футбола става странни неща. Трябва да си много внимателен с финансите и спуснатия феърплей от УЕФА. Ние, като членове на Асоциацията на клубовете сме длъжни да помагаме на клубове като Интер и Милан да се справят с правилата за финансов феърплей."

"Чувам, че Милан ще имат нов инвеститор, но това няма да промени много нещата. Той просто няма да има право да налива пари в клуба заради правилата на УЕФА”, посочи още Румениге, който носи екипа на Интер от 1984 до 1987 година.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 16 2015, 16:28
Коментар #438


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Ариго Саки атакува Интер: Срам за италианския футбол

Бившият треньор на Милан и "Скуадра адзура" Ариго Саки атакува гранда Интер. Той се върна към 2010 г., когато под ръководството на Жозе Моуриньо "нерадзурите" спечелиха Шампионската лига без да има нито един италианец сред титулярите им.

"Последния път, когато Интер спечели ШЛ, станахме свидетели на срам. В онзи им състав нямаше дори един италиански футболист. За мен това е позор. Абсолютно. За съжаление тук е прието, че когато много искаш да спечелиш, може да продадеш и душата си на дявола. Казвал съм много пъти, че се дава твърде много шанс на чужденците, което не влияе добре на италианските школи. В този смисъл Ювентус внесе слънчева светлина в общата картина", заяви Саки по време на Панаира на книгата в Торино, където представи своята автобиография "Тотален футбол".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jul 26 2015, 22:44
Коментар #439


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Легендарният халф на Интер Никола Берти се изказа оптимистично за "нерадзурите" преди началото на новия сезон. Според световния вицешампион от САЩ'94 миланският гранд ще сглоби отбор, близък по класа до онзи на Жозе Моуриньо от 2010 г. Тогава звездите на Специалния записаха исторически требъл.

"Трудно е още да се каже нещо конкретно, но ми се струва, че отборът се доближава по сила до онзи от последните години от управлението на Масимо Морати. Знаете, че тогава спечелихме титлата, купата и Шампионската лига. Имаме добри футболисти като Ханданович, Икарди, Ковачич, Ернанес, Гуарин и Паласио. А селекцията остава отворен процес", довери Берти.

"Играх за Интер 10 години и винаги съм имал силна връзка с тифозите. Дори и сега, когато отида на "Сан Сиро", усещам любовта на запалянковците. Джовани Трапатони? Той е мой приятел. Аз бях футболист, който можеше да създаде проблеми на своя треньор. Обичах нощния живот, но благодарение на Трап успявах да давам най-доброто от себе си на терена. Лотар Матеус? Той е голям шампион, но играчът, който ми е правил най-силно впечатление е Роналдо. Малко след идването му в Милано преминах в Тотнъм, но помня как се е случвало да аплодирам Феномена от скамейката. Правеше невероятни неща", сподели един от знаковите играчи на "нерадзурите" от края на 80-те и 90-те години.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Sep 3 2015, 23:54
Коментар #440


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Топ агент: Рома и Интер са фаворити за титлата

„Нерадзурите“ взеха точните играчи, смята Дарио Канови

Един от най-големите футболни агенти в Италия Дарио Канови заяви, че фаворити за титлата в Серия А този сезон ще бъдат Рома и Интер.

Импресариото, който движи сериозен бизнес заедно с двамата си сина, има сериозен списък с клиенти, сред които халфът на ПСЖ Тиаго Мота. Според него шампионът от последните 4 години Ювентус няма да успее да защити доминацията си.

„Интер привлече играчи, които се вписват по прекрасен начин във философията на игра на Роберто Манчини. Те няма да участват в евротурнирите, което ще бъде голямото им предимство. Новите им попълнения пък ще донесат много повече класа, особено в защита. Така че фаворити за титлата са Рома и Интер“, отсече Дарио Канови.

Рома успя да впечатли специалистите с гръмката си победа над Ювентус в последния кръг, докато Интер стартира с две поредни победи – над Аталанта и Карпи.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 страници V  « < 20 21 22 23 24 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 09:47 PM
Buy sports equipment online