IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

 
Reply to this topicStart new topic
> Трябва ли да бъде уволнен Манчини?
Вашето мнение...
Трябва ли Манчини да бъде уволнен?
Да [ 17 ] ** [94.44%]
Не [ 1 ] ** [5.56%]
Общо гласове: 18
Гостите не могат да гласуват 
Provenzano
коментар Apr 19 2016, 11:49
Коментар #1


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Пускам тази анкета поради няколко причини, най-вече защото ми се иска да върнем обратно традицията с анкетите във форума, която преди време си беше редовна практика. В момента сме малко редовно пишещите във форума, но се надявам, че всеки ще изкаже своето мнение по този въпрос, а той е ясен и от самото заглавие на темата: Трябва ли Манчини да бъде уволнен след края на сезона? Знам също така, че най-вероятно повечето ще гласувате с Да, но ми е интересно мнението на всички и дали има хора, които биха гласували с Не. Идеята на самата анкета, разбира се, е не само да се цъкне с Да и Не, а да се напишат няколко реда в защита на този избор. В последно време се появиха и доста слухове и информации, включително и интервюто на Манчини, което публикувах току що в неговата тема, където казва, че Тохир го е уверил, че ще ръководи отбора и през следващия сезон.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Apr 19 2016, 11:56
Коментар #2


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Трябва, защото веднъж сме му сърбали попарата и знаем до къде му стигат възможностите като мениджър. Ако искаме да се развиваме на горе, трябва по-сериозно име да ни поеме.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Apr 19 2016, 13:08
Коментар #3


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Отговора на феновете е ясен , отговора е ДА . Но е ясно , че Манчини ще е треньор и догодина и няма да бъде сменян .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inter fan
коментар Apr 19 2016, 15:02
Коментар #4


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 292
Регистриран: 8-February 15
Град: .
Потребител No.: 9,372



По принцип и аз съм за уволнението на Манчо , защото най - вероятно няма да успеем да изпълним целта си за сезона (ШЛ) , играем нелицеприятен футбол без ясна идея как да атакуваме и да стигаме до голови положения . Много зависи обаче кой ще дойде на негово място , защото с някои от спряганите за негов заместник (като Де Бур и Монтела например) ме съмнява да станем по - добър и по- силен отбор .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 19 2016, 15:34
Коментар #5


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



И аз съм да бъде уволнен, но само ако се намери качествен заместник като Симеоне или Емери, например. Ако е някой като Мотела или Де Бур, както казва колегата, то няма да има смисъл, защото едва ли ще имаме някакъв кой знае какъв напредък, а освен това ще трябва да се плаща и заплатата на Манчо още един сезон. Това допълнително ще натовари бюджета ни, което ще бъде проблем , тъй като няма да сме и в ШЛ (защото ако влезем там, няма начин Манчо да го махнат).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Apr 19 2016, 20:41
Коментар #6


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Отговора е ДААА и то колкото се може по-скоро


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 20 2016, 10:26
Коментар #7


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Моето мнение го знаете, но да го напиша и тук за да го има черно на бяло. Мисля, че Манчини трябва да бъде освободен след края на сезона и причините са повече от ясни на всички. Тотално ме разочарова с решенията си през сезона и изчерпа кредита си на доверие у мен доста отдавна. Не може да имаш бекове като Телеш и Сантон, а да залагаш постоянно на бедствията Нагатомо и Д'Амброзио. Не може да разполагаш с играчи като Ляич и Йоветич в предни позиции, които са едни от най-класните на техните постове в Калчото, а вместо тях да налагаш предпенсионния Паласио и на всичкото отгоре купуваш и Едер. Тези неща са недопустими и при Манчини подобни действия и ходове се превърнаха в тенденция.

От друга гледна точка аз също не съм голям привърженик на смяната, само заради самата смяна, макар че понякога е повече от наложителна. Искам да кажа, че поне в момента никой няма абсолютно никаква нужда, а и полза от евентуална смяна на треньора с поредния некадърник, който да ни закопае още толкова, като например Монтела, който не виждам с какво ще ни помогне. Ако не друго, поне Манчини е доста полезен и ефективен при привличането на нови футболисти и в този ред на мисли бих се радвал, ако го назначим на поста спортен-директор за да се занимава с трансферите на клуба за в бъдеще, но това едва ли ще се случи.

Иначе едни от треньорите, които бих назначил на мястото на Манчини на секундата, без дори и да се замисля са Жозе Моуриньо и Диего Симеоне. На теория звучи много лесно, но на практика е доста трудно изпълнимо. Други двама, на които бих гласувал доверие са Славен Билич и Еузебио Ди Франческо. Млади и талантливи треньори, които тепърва ще се развиват и доказват. Отборите им играят приятен футбол и резултатите са видими за всички. Въпросът тук обаче е готови ли сме да назначим подобен вид треньор, който със сигурност ще има нужда от определено време и търпение или по-скоро се нуждаем от доказан специалист като първите двама, който да ни върне възможно най-скоро на върха?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Черно и синьо
коментар Apr 20 2016, 23:02
Коментар #8


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 713
Регистриран: 18-February 12
Град: София
Потребител No.: 9,163
Любим Играч: Zanetti, Sneijder, Milito



Уволнен, съблечен и наплют. Толкова импотентен треньор няма никъде. Ше побеждава Дженоа със 7 защитника ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 21 2016, 00:23
Коментар #9


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Интересно само колко позитивен и оптимистичен човек е Манчини и как само се опитва да заблуждава феновете, че Интер догодина ще се бори за титлата. Как така не се намери един журналист да го попита как въобще това ще се случи с играчи като Д'Амброзио, Нагатомо, Мело, Медел и Едер?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onlyinter
коментар Apr 21 2016, 10:09
Коментар #10


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 422
Регистриран: 4-January 08
Град: София
Потребител No.: 450
Любим Играч: Javier Zanetti



Манчини отдавна е разкрит що за стока е. И в Италия и в Англия. Спомням си клизмите, с които стана шампион и в двете страни. По-лошото е, че все още има хора като Тохир, които поверяват своите "проекти" на такива мишоци. Многократно сме дискутирали тук начина му на водене на мачовете, закъснелите смени, липсата му на способности за реакция по време на самите двубои. Представяте ли си какво щеше да е ако по някаква случайност се бяхме добрали до ШЛ и каква грозна гледка щяхме да сме там с този индивид начело. Затова колкото по-бързо бъде натирен, толкова по-добре за Интер. Варианти за нов треньор има. Въпроса е какво мислят оттук нататък отговорните фактори. Защото ножа е опрял до кокала и половинчати мерки са само хвърляне на прах в очите. А това не подхожда на отбор с историята и претенциите на Интер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Apr 21 2016, 11:23
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



Много ясно че Да , страхлив Треньор !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Apr 22 2016, 22:53
Коментар #12


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Трябва. И ше използвам собствените му думи като аргумент. В началото на сезона беше направил едно изказване от сорта на - "Ако имам 11 футболисти като Гари Медел - ще печеля всеки мач." Ето така разбира футбола Роберто Манчини и затова няма да ни докара до нищо.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 11:59 AM
Buy sports equipment online