IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Парма - Интер
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 13 2006, 17:39
Коментар #21





Guests






QUOTE(THE_GAME @ Nov 13 2006, 03:19 PM) [snapback]5118[/snapback]

Не мога да пропусна обаче и поредния червен картон. Отново на Ибрахимович. Реално погледнато в Италия май съдиите са тотални педанти по отношение на Интер. В Юве никога нямаше да го изгонят за разкарване на топката на 3 метра! Ама така е... футболната мафия не си губи позициите лесно и Интер си е в черния им списък.

Да прав си sad.gif , но пък и съдиите не могат да ни спрат....Форца Интер.Но все пак трябва да отбележим , че направихме доста непростими пропуски.Ако си бяхме вкарали положенията , нямаше да треперим до последната минута wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 13 2006, 17:45
Коментар #22


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Интер остана на върха в Серия А заедно с Палермо след драматична победа над Парма с 2-1 в неделния късен мач, игран на Енио Тардини. Хулио Круз, който беше капитан в мача с Месина, се яви като месия за Интер за пореден път и вкара победния гол в последните секунди на мача, след като Ибрахимович и Будан се бяха разписали съответно за Интер и Парма. Мачът беше разностоен, като имаше и много положения за двата отбора, но пропиляни от Ибра, Мариано Гонзалез и Муслимович. Гросо пък удари греда в 13тата минута на първото полувреме. В краят на мача бе изгонен Златан Ибрахимович след като получи втори жълт картон, заради бавене на играта.

http://www.inter-bulgaria.com/

Головете са яки .. Ибра вкара адската тупалка, а Круз буквално му подариха гола smile.gif Но каквото и да е, честита победа ! Абстрахираите се от тези съдии .. нека да гонят smile.gif Нали пак печелим ?


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 13 2006, 17:52
Коментар #23





Guests






Хулио Крус: Победи като тази ще ни донесат титлата
13 ноември 2006 | 12:52


Аржентинският нападател на Интер Хулио Крус бе героят за тима си при визитата на Парма в късния неделен двубой от 11-ия кръг на Серия "А". Бившият футболист на Болоня реализира победното попадение за 2:1 в последната минута. "Много съм щастлив от успеха и от гола ми, разбира се. Искахме на всяка цена да си тръгнем от Парма с трите точки и успяхме", коментира Градинаря.

За пореден път Крус влезе като резерва на мястото на Ернан Креспо и донесе трите точки за Интер "Вярвам, че победи като тази ще донесат жадуванато от всички ни скудето", сподели аржентинецът. Интер продължава да води в класирането заедно с Палермо, като след 11 кръга и двата тима имат в актива си по 27 точки.

Sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Nov 13 2006, 18:49
Коментар #24





Guests






QUOTE(THE_GAME @ Nov 13 2006, 03:19 PM) [snapback]5118[/snapback]

Не мога да пропусна обаче и поредния червен картон. Отново на Ибрахимович. Реално погледнато в Италия май съдиите са тотални педанти по отношение на Интер. В Юве никога нямаше да го изгонят за разкарване на топката на 3 метра! Ама така е... футболната мафия не си губи позициите лесно и Интер си е в черния им списък.

съгласен съм, дойдоха ни в повече тези картони cool.gif
Но със сигурност трябва да се обърне внимание и на поведението на играчите, а не само да се обвинява рефера rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_method_*
коментар Nov 13 2006, 21:24
Коментар #25





Guests






шш бахти мача.. направо ги попиляхме!!!
Тоя куц кон ХУлио Круз ебати положенията изтръва.. на празна врата от 2 метра и прати топката в трибуните.. ебахти изнервещия играч smile.gif можехме да ги бием с 2 гола разлика поне!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 14 2006, 11:59
Коментар #26





Guests






QUOTE(method @ Nov 13 2006, 07:24 PM) [snapback]5134[/snapback]

шш бахти мача.. направо ги попиляхме!!!
Тоя куц кон ХУлио Круз ебати положенията изтръва.. на празна врата от 2 метра и прати топката в трибуните.. ебахти изнервещия играч smile.gif можехме да ги бием с 2 гола разлика поне!!!

Не съм сигурен за кое положение точно говориш но Креспо изтърва първото полувреме на празна от 2 метра но имаше засада.В края на мача и Ибра изтърва да вкара на празна след удар на Солари в гредата.Круз игра последните 15 мин и имаше един удар с глава(невероятно спасяване на вратаря на Парма) преди да вкара в последната минута wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_method_*
коментар Nov 14 2006, 14:01
Коментар #27





Guests






е ти гола видя ли го? вратаря я спаси.. и от кракът на защитника пак в Круз хахах бахти голаsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 14 2006, 14:21
Коментар #28





Guests






Абе както казах по рано , много групи пропуска направихме.Най-фрапантия беше удара на Солари в гредата и добавката на Инрахимович.Ако я беше чукнал с левия крак влизаше , ма той....я ритна с тоя куц десен.Ма вече няма значение , важни са 3-те точки
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 11:02 PM
Buy sports equipment online