IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 551 552 553 554 555 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
Provenzano
коментар Jun 24 2019, 21:54
Коментар #11041


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



По повод темата, която обсъждаме по-горе за възрастта на новопривлечените футболисти. Току що се появи слух, че Конте много иска Дани Алвеш (36 г). Бразилецът напуска ПСЖ. Ето, че не са само слуховете за Джеко.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Jun 25 2019, 08:57
Коментар #11042


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Трябва да се радвате , че Годин ще дойде на Меаца, а не да мрънкате за възрастта му. Казах ви и преди , по-млад и с класа подобна на Годин , няма как да вземем. Толкова ли е трудно да го разберете? Кажете ми един защитник от калибъра на уругваеца под 30г. когото можем да си позволим?
Иначе Конте е блокирал прехвхрлянето на Пинамонти.
Карамо е много близо до Парма.
А Рабио подписва с дъртата, много много ме е яд!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onlyinter
коментар Jun 25 2019, 14:10
Коментар #11043


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 422
Регистриран: 4-January 08
Град: София
Потребител No.: 450
Любим Играч: Javier Zanetti



Слухове за размяна с Барселона: Наинголан за Видал.

https://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=200670
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 25 2019, 20:14
Коментар #11044


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Агентът на Ромелу Лукаку потвърди, че Интер и Манчестър Юнайтед преговарят за негов трансфер. Според Федерико Пасторело обаче сделката няма да е от лесните, ако изобщо се стигне до нея.

“Лукаку е мечта на Интер, но от трудните за изпълнение мечти. Но аз вярвам, че няма невъзможни неща”, заяви мениджърът пред FC Inter News.

“Ромелу вече изрази своето желание. Ще видим какво ще се случи”, добави импресариото.

Пасторело призна още, че има шанс “нерадзурите” да се спазарят и с Херта (Берлин) за десния халф-бек Валентино Лазаро. “Все още обаче има разминаване между страните в тази сделка”, уточни агентът.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 25 2019, 20:56
Коментар #11045


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Слухове за Фернандо Йоренте !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 25 2019, 21:22
Коментар #11046


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Агента на Люсиен Агум: Ситуацията е много проста, имаме споразумение с Интер, двата отбора също се разбраха.

Приключваме сделката, остават само малки подробности как точно ще бъде платена сумата.

Стойността на трансфера е 4,5 млн. евро без бонусите.

Имаше още две оферти от Ман Сити и Арсенал, но те не са приоритет за клиента ми. С тях можехме да приключим трансфера много по-бързо, но водещо е желанието на играча.

Интер го наблюдава внимателно вече година. Говорихме с клуба, с директорите, с треньорите и всички наистина държат на този трансфер. Интер никога не е спирал контакта с нас.

Важно е и името на Антонио Конте, той няма нужда от представяне, достатъчно е да кажем, че за последните 6 години е ставал шампион 4 пъти.

Това е голяма крачка за момчето. Ежедневните тренировки с отбор, който участва в Шампионска лига е гаранция за трупане на голям опит. Тези неща са от значение, останалото ще дойде с постоянство и талант.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Jun 25 2019, 23:59
Коментар #11047


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Монако с интерес към Жоао Марио.
Уж сме се разбрали с Рома за Джеко , 10млн Е


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 09:03
Коментар #11048


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



По-интересното е, че се говори, че Монако са готови да извадят между 30 и 35 млн евро за Марио. Това ще е повече от супер сделка, ако французите наистина платят подобна сума за португалчето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 09:15
Коментар #11049


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Трансферът на Един Джеко от Рома в Интер е договорен на 99%, твърдят в Италия. Двата клуба най-после са се разбрали за условията, при които босненският нападател ще премине при "нерадзурите". Според Sky Sport Italia още до края на седмицата сделката ще бъде финализирана и Антонио Конте ще получи футболиста, когото иска да има в състава си вместо Мауро Икарди.

Интер ще плати само 10 млн. евро за Джеко, но ще прати на "Олимпико" и младока Едоардо Варгани. 18-годишният талант беше предложен и на Сасуоло в хода на преговорите за Стефано Сенси. Сасуоло обаче предпочита да вземе друг нападател от академията на миланския гранд - Андреа Адоранте.

В Рома разчитат, че с Варгани ще повторят удара от миналото лято, когато получиха от Интер Никола Дзаниоло като част от сделката за Раджа Наинголан и техничният халф се превърна в едно от откритията на сезона.

Междувременно се разбра, че Интер е близо до това да осъществи и изходящ трансфер. Нароченият за гонене Жоао Марио е в напреднали преговори с Монако и вероятно ще бъде преотстъпен на клуба от Княжеството, но с опция за закупуване. Сделката може да донесе общо 18 млн. евро на "нерадзурите", а освен това Монако ще плаща изцяло заплатата на португалеца от 3 млн. евро по време на срока на преотстъпване.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 09:35
Коментар #11050


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(inter_ruse @ Jun 25 2019, 09:57 ) *
Трябва да се радвате , че Годин ще дойде на Меаца, а не да мрънкате за възрастта му. Казах ви и преди , по-млад и с класа подобна на Годин , няма как да вземем. Толкова ли е трудно да го разберете? Кажете ми един защитник от калибъра на уругваеца под 30г. когото можем да си позволим?

На мен единствено ме притеснява възрастта на Годин и факта, че на тази възраст един играч се възстановява доста по-бавно, когато получи контузия. Да не говорим, че ако е някоя по-сериозна травма, то тя може да означава на практика и край на кариерата. Просто не искам да се повтаря случая с Видич, който е най-пресен и най-удачен за пример. А си мисля, че това е неизбежно - ако не през новия сезон, то през следващия. И приликите са доста - отново свободен трансфер и отново на подобна възраст. Аз и тогава бях учуден, че Ман Ю не искат да задържат подобен играч като Видич, а са готови да го пуснат и то без пари. И в този ред на мисли, смяташ ли, че Чоло Симеоне толкова лесно ще се раздели с Годин? Просто дори и за Ман Ю и Атлетико М тези футболисти са прекалено скъпи за резерви, защото точно това ще се случи с Годин. Може би първият сезон няма да е резерва, но през вторият това ми се струва неизбежно.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jun 26 2019, 10:33
Коментар #11051


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Всичко е до късмет донякъде. Миранда също го пуснаха много лесно Атлетико и висчки очакваха, че е свършил с футбола, а той беше най-добрият ни защитник до идването на Шкриняр.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Jun 26 2019, 10:46
Коментар #11052


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Видич преди да дойде беше резерва в Манчестър, а Годин най-добрия в отбора с най-добрия защита.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 11:04
Коментар #11053


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(cheffo @ Jun 26 2019, 11:33 ) *
Всичко е до късмет донякъде. Миранда също го пуснаха много лесно Атлетико и висчки очакваха, че е свършил с футбола, а той беше най-добрият ни защитник до идването на Шкриняр.

Да, да, така е. Просто казвам, че съществува доста по-голям риск, когато се взимат футболисти на подобна възраст. От там са ми опасенията. А и друго, не знам защо повечето тук сте убедени, че Годин ще дойде и веднага ще започне да мачка, при условие, че идва в съвсем ново за него първенство. Същото се отнася и за Лукаку.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Jun 26 2019, 11:44
Коментар #11054


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Лукаку лично според мен, не ангажирам никого с моето мнение е че ще мачка при нас, защото е корав, има голяма скорост въпреки че тежи доста и ще мачка италианските защити. Отделно с глава играе доста добре. Ако някой ден дойде ще разберем дали съм прав, това са си мои размишления, които естествено може и да не се случат.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jun 26 2019, 11:51
Коментар #11055


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Аз не смятам, че Годин ще мачка. Честно казано и не знам как Конте ще комбинира тримата си централни защитници, но ми се струва като добра опция, при наличието на двама класни играча на тази позиция като Де Фрай и Шкринияр.
Далеч по притеснен съм за халф-бековете, защото там няма никакво развитие засега. Слуховете за Лазаро затихнаха, Флоренци май няма да го продават, след като ще си оправят финансите с Манолас и Джеко, а отляво не се чува нищо. Асамоа физически не може да изкара цял сезон на тази позиция.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sashko
коментар Jun 26 2019, 11:54
Коментар #11056


Интерист
**

Група: Members

Коментари: 142
Регистриран: 26-July 16
Потребител No.: 9,422



Цитат(durex @ Jun 26 2019, 12:44 ) *
Лукаку лично според мен, не ангажирам никого с моето мнение е че ще мачка при нас, защото е корав, има голяма скорост въпреки че тежи доста и ще мачка италианските защити. Отделно с глава играе доста добре. Ако някой ден дойде ще разберем дали съм прав, това са си мои размишления, които естествено може и да не се случат.


И аз съм на същото мнение, но пък атака Лукаку - Икарди според мен си е заявка, че ще се борим за нещо повече от топ 4.

А не само прах в очите как ще вървим нагоре, как сме преодоляли финансовия феърплей и това лято пак собствениците са същите циганки.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 12:54
Коментар #11057


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Моето мнение е, че Икарди е пътник. Навсякъде пише, че Конте не го иска в отбора. Почти същото мисля, че важи с пълна сила за Наинголан и Перишич, които също са в графата "проблемни". Доколкото разбирам, Конте иска да изчисти отбора от хората, които развалят атмосферата в съблекалнята и нямат необходимата дисциплина. Въпросът е кои футболисти ще вземем на техните места и съответно как ще се справят новите със задачата да заместят старите. Да приемем, че Лукаку ще дойде при евентуален трансфер на Икарди, но кои ще са играчите които ще вземем на местата на Перишич и Наинголан. За съжаление, към момента не смятам, че можем да вземем добри пари, за който и да е от тримата хубавци по разбираеми за всички причини. Вече честно казано изгубих дирята и на така наболелият "финансов феърплей". Как сме там, трябва ли пак подобно на миналото лято да наваксаме някакъв пасив? Ако някой е по-запознат нека напиши с цифри какво е положението. Как сме като финансово състояние в момента и реално какви пари можем да инвестираме в нови футболисти за да не нарушим въпросния "феърплей"?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Jun 26 2019, 14:57
Коментар #11058


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Още през май в официалната страница на отбора обявиха,че сме аут от ФФП.Затова можем да дишаме по-спокойно,друг е въпросът,че никой не иска нашите играчи за продан.Все пак още не е дошъл 1 юли,когато официално започва трансферният прозорец.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 26 2019, 15:06
Коментар #11059


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Интер преговаря с Удинезе за привличането на халфа Родриго де Паул. Аржентинецът отдавна е в полезрението на "нерадзурите", които ще опитат да го вземат в редиците си. В момента той е с националния отбор на страната ни са Копа Америка.

Новият треньор на Интер Антонио Конте много харесва този футболист заради неговата поливалентност. Де Паул може успешно да играе по двата фланга, в центъра на терена, както и зад нападателя.

Твърди се, че спортният директор на Удинезе Пиерпаоло Марино е посетил базата на Интер, за да преговаря с Джузепе Марота и Пиеро Аусилио относно бъдещето на Де Паул.

Интерес към аржентинеца обаче има и от страна на Наполи и доскоро се смяташе, че той почти сигурно ще поеме към "Сан Паоло". Сега от Интер ще опитат да отмъкнат играча в последния момент, но за целта ще трябва да предложат по-добра оферта от тази на неаполитанците.

Този коментар е бил редактиран от Provenzano на Jun 26 2019, 15:07
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jun 26 2019, 15:39
Коментар #11060


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Не сме аут от ФФП. До края на юни трябва да се покрие някаква сума, която май е около 40-50м. Това го пишеше на доста места и заради това май Аусилио отново се опитва да вкара играчи от примаверата в разни сделки, за да може да покрие това задължение.
След това би трябвало да може да инвестираме повече от миналите години, като имаше слухове, че били отпуснати 150-200млн за лятна селекция. Което едва ли отговаря на истината.

Конте е поискал да се включат Бастони и Пинамонти в предсезонната, за да прецени дали ще ги ползва през сезона, според Кориере дело Спорт.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 551 552 553 554 555 > » 
Reply to this topicStart new topic
13 потребител(и) четат тази тема (13 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 08:05 AM
Buy sports equipment online