IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Опасен ли е Интер?
radiinter
коментар Jul 25 2009, 11:19
Коментар #1


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Като шампион на Италия Интер би трябвало да защитава честта на нацията. Нерадзурите би трябвало да са отборът, който всички останали да се стремят да настигнат.
Лятната действителност обаче е малко по-различна. Пестеливият подход на пазара и разочароващото представяне в контролите върнаха спомените в периода отпреди скандала с уредените мачове през 2006, когато Интер поднасяше само разочарования на тифозите си.
Никой не оспорва, че Диего Милито и Тиаго Мота са качествени попълнения. Но да набираш футболисти, доказали се в тим като Дженоа, едва ли показва сериозна амбиция да се спечели Шампионската лига. Какво стана с интереса към Рикардо Карвальо от Челси? Да, Лусио е звезда, но той не беше първият избор на треньора Жозе Моуриньо за центъра на защитата. В същото време нерадзурите не се намесиха в битката за Карлос Тевес (сменил Ман Юнайтед с Ман Сити), не се опитаха да привлекат нито Карим Бензема (преминал от Лион в Реал), нито Серхио Агуеро (Атлетико М).
Дори привличането на Самуел Ето'о не е чак толкова силен ход, колкото изглежда на пръв поглед. Да, той беше член на атакуващото трио на Барса, което наниза почти 100 гола във всички турнири през последния сезон. Но в действителност камерунецът беше само разменна монета, защото най-голямата звезда на нерадзурите - Златан Ибрахимович, пое в обратна посока.
Що се касае до контролите, досега нерадзурите показват посредствена игра (в най-добрия случай). Да, летният период служи преди всичко за навлизане в кондиция, но нямаше да е зле нерадзурите да си вдигнат малко самочувствието. Вместо това бандата на Моуриньо приключи наравно срещу американски колежански отбор, загуби с дузпи от мексиканския Клуб Америка, а накрая бе отнесена от Челси на Карло Анчелоти. Всичко това не предвещава нищо хубаво за Интер, който би трябвало да е най-сериозният кандидат за триумф в Европа през новия сезон.
Върхът на всичко беше изявлението на вратаря Жулио Сезар, който обяви, че успехът в Европа не е основният приоритет за клуба. След безславното отпадане от Манчестър Юнайтед на осминафиналите в Шампионската лига миналия сезон би трябвало нагласата да е коренно различна. Моуриньо е треньор, който е печелил турнира с Порто, така че в никакъв случай не е пресилено да се очаква да го направи и начело на нерадзурите. Колко дълго още собственикът на Интер Масимо Морати ще се задоволява само със спечелването на скудетото?
Още сме в периода на подготовката. Важните мачове почват едва в края на август и съм сигурен, че Интер пак ще отвее конкуренцията. Но статутът на нерадзурите като посланици на италианския футбол би трябвало да ги мотивира да предложат много повече на тифозите. Точно в момента изглежда, че клубът се задоволява с огризките от трансферната трапеза. Добавете и безличната игра в контролите и става пределно ясно, че този Интер не може да уплаши никой в Европа.

"Ченъл 4"

Стив Уилсън


Аз като цяло не съм съгласен с написаното но го постнах защото предлага различна гледна точка.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Jul 25 2009, 11:30
Коментар #2


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



В интерес на истината само последното изречение има някакъв смисъл за мен... За съжаление май наистина никой в Европа не го е страх от Интер. Даже обратното - Интер е отборът, който се гипсира и играе страхливо, когато дойдат мачовете на истината. Миналата година обаче Моуриньо ги накара да се вземат в ръце. Първото ни полувреме срещу Юнайтед в Милано беше обидно слабо и ако начело беше Манчини например - така щеше да протече целият мач. Не знам какво точно и как им е казал Моуриньо на почивката, но 2-рото полувреме излезе много по-мотивиран и нахъсан отбор, готов да се бори. Това се видя и в Манчестър след 2 седмици.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Jul 25 2009, 11:31
Коментар #3


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



Аз съм съгласен със статията,колко години трябва да минат,за да се сдобием най-накрая с така нужния креативен халф бе майна?


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Jul 25 2009, 11:59
Коментар #4


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Бла бла бла.. хубави малоумщини е написал пича... сега е свободен да отиде да си набие главата в някоя стена. Юнайтед, Ливърпул и Челси какво правят на пазара? А за контролите не ми се говори... едва ли някой го боли какво е станало в първите два приятелски мача.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iffaylo
коментар Jul 25 2009, 12:05
Коментар #5


iffaylonazionale
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 793
Регистриран: 10-April 07
Град: Gotham City
Потребител No.: 307



Прав е за една аст от това което е написал,а именно че ИНТЕР е мерна еденица за италианския футбол. И мен тея мачлета не ме греят,но все пак трябва да се понапънат малко и да покажат отсега на всички,че работата в ИНТЕР е на топ ниво. Аз обичам ИНТЕР със или без шампионска лига, скудето и т.н. И все пк....името на отбора е достатъчен стимул и мотивация на всеки футболист в отбора. FORZA INTER


--------------------
A me, che sono innamorato,
non venite a raccontare,
quel che l'Inter deve fare,
per noi niente e mai normale-
ne sconfitta ,ne vittoria-
che tanto e sempre la stessa storia-
un ora e mezza senza fiato,
perche c'e solo l'Inter !


lll FUNDAMENTAL INTER lll
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Jul 25 2009, 12:22
Коментар #6


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



То и миналата година не впечатлявахме в контролите, но после пак си станахме шампиони. Новите ни попълнения Милито и Мота се справят добре според мен. Сега с Лусио в защита и ако на маймунчо му потръгне ще сме си опасни както винаги. А пък ако намерим така нужния креативен халф няма да имаме спирка wink.gif.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Jul 25 2009, 12:38
Коментар #7


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



Цитат(radiinter @ Jul 25 2009, 12:19 PM) *
Аз като цяло не съм съгласен с написаното но го постнах защото предлага различна гледна точка.

Е какво да си съгласен - то това е ебати мизерната статия..какъв е тоя?И титлата на Италия за нищо ли я няма?Онея от долната дивизия затова ли изскачат,че имат 2 звезди и са само на 3 титли разстояние от нея?Ебаси..че ние титла не бяхме помирисвали толкова години и жадувахме за нея.Вярно е Шампионската лига също е далече от витрината ни,но аз титлата винаги ще я искам - всеки сезон.Защото сигурно някоя част от привържениците вече свикнаха с 3-4 титли и айде,стана им безинтересно - бързат за по-висок ранг..Опа,не така!Титлата е титла и тя е много ама много важна и ценна,и оттам вече идва допълнителното самочувствие за нова такава както и за пробив на европейска сцена!Тоя пичага,който е писал статията може да си набие вестникарското мнение в ректума!Защото такива като тоя нещастник са свикнали да гледат продажните титли на другите,като омаловажават нашите,тъй като не им изнася,че ние с футбол ги взимаме!!! Да си е*бът майката всички такива!Интер не е като другите отбори,но това те немогат да го разберът!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butch_cassidy
коментар Jul 25 2009, 13:10
Коментар #8


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 293
Регистриран: 29-October 08
Град: Стара Загора
Потребител No.: 646
Любим Играч: Klinsmann,Zanetti,Cordoba



Въпреки някои истини в статията на многоуважаемия и известен със своята неизвестност мистър Уилсън аз предлагам да не хаби сили да мисли за Интер ,а да вложи усилия и аналитични познания и да анализира снощната контрола Уигън - Миньор Перник 1:1 sadomaso.gif Палавник с палавника.Ще го напляскам това лошо момче smile.gif


--------------------
----------------
WE ARE INTER !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Jul 25 2009, 13:34
Коментар #9


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Единственото правилно нещо в тази статия е това,че отбора,за който пише за казва Интер.Браво,поне името му е уцелил.Пича си вади много прибързани изводи.Вади сметки от приятелски мачове.Тоя не гледа ли мача с Челси ?
През второто полувреме Балотели игра малко по крилото.След това Куарешма влезе на неговото място и си игра на неговата позиция.Влезе и Мансини,който игра от другата страна.В атака бяха Златан и Милито.Е кво иска тоя журналист ? Жозе експериментира с отбора.
Журналистчето бърза да си вади изводи за играта ни и се надявам след няколко месеца да си прочете статията и да види каква тъпня е написал.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo
коментар Jul 25 2009, 13:59
Коментар #10


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Хората могат да си пишат каквото искат,важното е след Февруари да сме във форма,тогава се решава сезона и трябва да настъпим яко.Дори и купата на Италия е важна,пак си е трофей,макар че е ясно всеки иска нещо повече от това.Рано е още за каквито и да е оценки,но задължително ни трябва халф,който да прави играта ни.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Jul 26 2009, 09:01
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



Спок пичове пак ще ебем червено черни копрофили и мафиотите САМО ИНТЕР !!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
interboy
коментар Jul 26 2009, 09:50
Коментар #12


INTEResen
*******

Група: Members

Коментари: 2,358
Регистриран: 13-January 09
Град: България, Пловдив
Потребител No.: 799
Любим Играч: Zanetti, Suazo



Човекът, който е писал статията е гледал на събитията под един такъв крив антиинтеристки начин, че нямам думи. 90% от нещата са прекарани през призмата на някакъв себеуважаващ се критик.Ако не съм запознат странсферите този сезон ще си помисля, че всички големи отбори са се скъсали да купуват играчи S класа, а само ние спим и се задоволяваме с останките от пазара huh.gif До преди 4 години не помнехме какво е това да вдигнеш титлата на Италия, но сега видеш ли според някой си журналист това било малко. Факт е, че в Европа нямаме нужните успехи, но всичко с времето си. В момента Жозе се опитва да изгради един отбор, един колектив готов да се бори с конкуренцията в Европа и може да се окаже, че точно тези играчи от второкласни отбори които сме взели са в основата на успеха wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Jul 27 2009, 14:56
Коментар #13


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Статията няма нужда да се коментира. Жегите доста са му влезнали на това жалко съществo, което е написало статията. Аз дори и в последното изречение не съм съгласен, защото срещу шампиона на Италия всеки изпитва респект и това е тъпо да кажеш, че противниците ни, не ги е страх от нас.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cruz
коментар Jul 27 2009, 20:53
Коментар #14


Баче Кико
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,334
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,534
Любим Играч: Zanetti, Cruz & Stankovic



съгласен с бътч smile.gif)) относно статията никаде не знам да се споменава че Карвалио или Деко са били пръв избор за Интер като първия е под нивото на Лусио на 100 % а втория като че ли не е на нивото на Интер би било добре да вземем Рафаел ВДВ от Реал за 10-на милиона и да приключим с трансферите поне с новите попълнения няма да е зле да разкараме бурдисо ривас виера и мансини
;'


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Jul 27 2009, 22:14
Коментар #15


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аз пък ще ви кажа каква е истината. Виждам го с ушите си и го чувам с очите си. Британските журналя лягат и стават с мисълта как да натоварят Калчото по 100 различни начина и как да обезценят всички усилия, които се влагат. Толкова са малоумни, че чак е дразнещо. Имат си комплекс, тъй като допреди 10-15 години отборите от Премиършип хич не бяха на това ниво, на което са сега...тогава Италия и Испания бяха господари...че и Германия smile.gif Сега видяха малко светлина и се държат сякаш са фанали Мойсей за каисиите...щото Калчото не е на ниво, за това Италия е Световен Шампион, а Англия даже не се класира на Европейското biggrin.gif Ама ходи им обеснявай...тука са уникални коне с капаци smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Jul 27 2009, 22:22
Коментар #16





Guests






Цитат(alert @ Jul 27 2009, 11:14 PM) *
Аз пък ще ви кажа каква е истината. Виждам го с ушите си и го чувам с очите си. Британските журналя лягат и стават с мисълта как да натоварят Калчото по 100 различни начина и как да обезценят всички усилия, които се влагат. Толкова са малоумни, че чак е дразнещо. Имат си комплекс, тъй като допреди 10-15 години отборите от Премиършип хич не бяха на това ниво, на което са сега...тогава Италия и Испания бяха господари...че и Германия smile.gif Сега видяха малко светлина и се държат сякаш са фанали Мойсей за каисиите...щото Калчото не е на ниво, за това Италия е Световен Шампион, а Англия даже не се класира на Европейското biggrin.gif Ама ходи им обеснявай...тука са уникални коне с капаци smile.gif

Абсолютно е така, коне с капаци, просто от доста време насам и играчите им, и фенчетата им, си мислят че са божества, а всъщност мижавите отборчета от острова стигат все я по късмет, я по "странно" стечение на обстоятелсвата (визирам неволните грешки на съдиите) по-напред в ШЛ, от там им идва и самочувствието... То се видя кво стана с великия Манчестър, тая година ще сме ние, Реал, Барса и още някой, за другите трохите от ШЛ smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Jul 28 2009, 07:41
Коментар #17


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(radiinter @ Jul 25 2009, 12:19 PM) *
Като шампион на Италия Интер би трябвало да защитава честта на нацията. Нерадзурите би трябвало да са отборът, който всички останали да се стремят да настигнат.
Лятната действителност обаче е малко по-различна. Пестеливият подход на пазара и разочароващото представяне в контролите върнаха спомените в периода отпреди скандала с уредените мачове през 2006, когато Интер поднасяше само разочарования на тифозите си.
Никой не оспорва, че Диего Милито и Тиаго Мота са качествени попълнения. Но да набираш футболисти, доказали се в тим като Дженоа, едва ли показва сериозна амбиция да се спечели Шампионската лига. Какво стана с интереса към Рикардо Карвальо от Челси? Да, Лусио е звезда, но той не беше първият избор на треньора Жозе Моуриньо за центъра на защитата. В същото време нерадзурите не се намесиха в битката за Карлос Тевес (сменил Ман Юнайтед с Ман Сити), не се опитаха да привлекат нито Карим Бензема (преминал от Лион в Реал), нито Серхио Агуеро (Атлетико М).
Дори привличането на Самуел Ето'о не е чак толкова силен ход, колкото изглежда на пръв поглед. Да, той беше член на атакуващото трио на Барса, което наниза почти 100 гола във всички турнири през последния сезон. Но в действителност камерунецът беше само разменна монета, защото най-голямата звезда на нерадзурите - Златан Ибрахимович, пое в обратна посока.
Що се касае до контролите, досега нерадзурите показват посредствена игра (в най-добрия случай). Да, летният период служи преди всичко за навлизане в кондиция, но нямаше да е зле нерадзурите да си вдигнат малко самочувствието. Вместо това бандата на Моуриньо приключи наравно срещу американски колежански отбор, загуби с дузпи от мексиканския Клуб Америка, а накрая бе отнесена от Челси на Карло Анчелоти. Всичко това не предвещава нищо хубаво за Интер, който би трябвало да е най-сериозният кандидат за триумф в Европа през новия сезон.
Върхът на всичко беше изявлението на вратаря Жулио Сезар, който обяви, че успехът в Европа не е основният приоритет за клуба. След безславното отпадане от Манчестър Юнайтед на осминафиналите в Шампионската лига миналия сезон би трябвало нагласата да е коренно различна. Моуриньо е треньор, който е печелил турнира с Порто, така че в никакъв случай не е пресилено да се очаква да го направи и начело на нерадзурите. Колко дълго още собственикът на Интер Масимо Морати ще се задоволява само със спечелването на скудетото?
Още сме в периода на подготовката. Важните мачове почват едва в края на август и съм сигурен, че Интер пак ще отвее конкуренцията. Но статутът на нерадзурите като посланици на италианския футбол би трябвало да ги мотивира да предложат много повече на тифозите. Точно в момента изглежда, че клубът се задоволява с огризките от трансферната трапеза. Добавете и безличната игра в контролите и става пределно ясно, че този Интер не може да уплаши никой в Европа.

"Ченъл 4"

Стив Уилсън
Аз като цяло не съм съгласен с написаното но го постнах защото предлага различна гледна точка.

А ве какъв е този Стив Уилсън? Ей келеш,що не земеш да се застреляш да не се мъчиш а? Челси отвял Интер! Това може да го напише само една английска топла бира на 40 градуса в Сл.Бряг,понеже те слънце в Англия нямат и се размечтава малко. Аз на англичаните съм им казал: За никакъв К...Р не ставате. Добре,че ви купиха малко американски милиардери , които не обичат фубола. На тях им дай бейзбол и американски футбол,ама имало кинти покрай футбола в Европа,та дай и ние да намажем. Знаете ли кога Жилет& Хикс или Глейзър ще купят отбор в калчото? Когато падне тавана на лятното кино в Созопол. Война ще стане в Италия,гражданска война.Хората са националисти,не сол ташаци. Англия ще се сравнява с Италия,когато мине осминафинала на световно,не да стане световен шампион. Приключвам с най-жалката им постъпка да се опитат да бъдат като италианците,взеха един от великите треньори в калчото за всички времена,камо ли малко да ги накара да спрат да пият и
да заиграят футбол.Вече стигнаха дъното,само че Капело няма да ги направи шампиони,защото е италианец. Тези бели кожи невидели слънце,ще са благодарни на четвъртфинал,стига им толкова. От както се помня копират калчото, сър Алекс още не може да направи италианската защита,макар че тя работи от 60 години! Много здраве имат от мен,далече са от калчото,макар че то в момента не е на върха,то просто си почива и скоро ще се събуди.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Jul 28 2009, 09:27
Коментар #18





Guests






Цитат(kinterista @ Jul 28 2009, 08:41 AM) *
Аз на англичаните съм им казал: За никакъв К...Р не ставате. Добре,че ви купиха малко американски милиардери , които не обичат фубола. На тях им дай бейзбол и американски футбол,ама имало кинти покрай футбола в Европа,та дай и ние да намажем. Знаете ли кога Жилет& Хикс или Глейзър ще купят отбор в калчото? Когато падне тавана на лятното кино в Созопол. Война ще стане в Италия,гражданска война.Хората са националисти,не сол ташаци. Англия ще се сравнява с Италия,когато мине осминафинала на световно,не да стане световен шампион. Приключвам с най-жалката им постъпка да се опитат да бъдат като италианците,взеха един от великите треньори в калчото за всички времена,камо ли малко да ги накара да спрат да пият и
да заиграят футбол.Вече стигнаха дъното,само че Капело няма да ги направи шампиони,защото е италианец. Тези бели кожи невидели слънце,ще са благодарни на четвъртфинал,стига им толкова. От както се помня копират калчото, сър Алекс още не може да направи италианската защита,макар че тя работи от 60 години! Много здраве имат от мен,далече са от калчото,макар че то в момента не е на върха,то просто си почива и скоро ще се събуди.

Много ми хареса мнението ти, точно си описал картинката с англичаните, евала, това е реалността smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diabloodripper
коментар Jul 28 2009, 16:58
Коментар #19


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 169
Регистриран: 26-July 09
Потребител No.: 1,650



Дори Калчото да не е на върха, това не го прави по-малко качествено. Това е единственото първенство от големите, в което се е запазила романтиката на футбола. Затова ми е любимото първенство. Единственото първенство, което има идентичност...може би заедно с примера
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар May 4 2010, 13:00
Коментар #20


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Една класация ми се мерна тука cool.gif Интересно Юфе и Билан дали са в първата стотица c030.gif
http://www.goal.com/en/news/2377/top-10/20...-volume-6-april


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 01:56 PM
Buy sports equipment online