IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

42 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Рома
Guest_Ultras_*
коментар Dec 13 2008, 01:10
Коментар #21





Guests






Тоти: Искам Реал в ШЛ и Милан да е шампион

апитанът на Рома Франческо Тоти заяви, че се надява Милан да спечели титлата в Италия. "Кой ще спечели скудетото? Еми предпочитам това да е Милан, след като с "росонерите" сме в най-малка вражда, докато с Интер и Ювентус тя е голяма. Затова се надявам "червено-черните" да спечелят първенството. Що се отнася до Рома, мисля си, че ще завършим между второ и четвърто място в крайното класиране. Миналата година изпуснахме страхотен шанс да триумфираме в калчото още пет кръга преди края", коментира Тоти в специално интервю за "Кориере дело Спорт".

"Надявам се Лучано Спалети да остане още дълго в Рим. С него се работи страхотно и смятам, че е голям специалист. Като негов заместник в далечно бъдеще се надявам да бъде Карло Анчелоти, доколкото до Жозе Моуриньо, мога да кажа, че ми е много симпатичен. Португалецът казва винаги това, което мисли и това ми харесва", сподели Тоти."


"В Шампионската лига се надявам отново да играем с Реал Мадрид, защото е великолепно да играеш с тях, а и ми върви срещу тях, но Спортинг Лисабон е най-лесният съперник за осминафиналите от тези, които могат да ни се паднат", сподели желанието си Принца на Рим.

Тоти сподели, че мечтата му е била да играе с Роналдо. "Рони винаги ми е бил любимец. Още от едно време с позицията, която играех преди щях да му подам за над 500 гола, ако играеше с мен. Съжалявам, че не започнах кариерата си като чист нападател. Сега щях да съм вкарал над 300 гола, ако беше така. Надявам се да играя до 2014 година, но усетя ли, че не ставам вече, ще си скъсам договора. Не е истина, че не искам нападатели в тима, но не виждам Ернан Креспо на кой на мястото ще играе. Той е много добър нападател, но не може да играе по крилата като Баптища и Вучинич, което значи, че трябва да играе на моето място, което няма как да стане", сподели с усмивка голаджията.

Юношата на "вълците" сподели, че Антонио Касано е най-добрият играч с който е играл в Рома." Касано е най-добрият футболист с когото съм играл, като не е истина, че след като сме се скарали, съм го разкарал от Рома", завърши играчът с най-много мачове и голове за Рома.

То и аз искам Mitsubishi Lancer Evolution X ама няма кой да ми го купи :Д мечтите са безплатни
То ние последните 3години отиваме в Рим бием им кофата(9:1 голова разлика) и ни намразиха вече Кво толкова малко бой само biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 13 2008, 01:13
Коментар #22


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Няма, какво да каже и той завърлията


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Dec 13 2008, 13:02
Коментар #23





Guests






Не сме приятни на много.Сами Срещу Всички ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 16 2008, 19:31
Коментар #24


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Базата на Рома се наводни
Отборът на Рома отмени днешната си тренировка, след като клубната база "Тригория" се наводни от поройния дъжд, който вали над италианската столица вече втори ден. Близо 30 сантиметра вода имаше по пътя към местонахождението на спотните терени. Това накара наставникa Лучано Спалети да отмени заниманието и да го насрочи да утре от 11 часа, когато тимът ще се събере за лека тренировка преди вечерта да излезе в осминафинал за купата на Италия срещу Болоня на "Олимпико" от 22 часа. Днес бе отменена и пресконференцията на наставника поради същата причина.
sportal.bg

РИБКИ 138148_orig.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гецата
коментар Dec 16 2008, 22:51
Коментар #25


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 602
Регистриран: 18-February 08
Град: Петрич
Потребител No.: 475



Михайлович: За мен Тоти не съществува
Старши треньорът на Болоня Синиша Михайлович нажежи обстановката преди 1/8-финала за Купата на Италия между неговия отбор и Рома с остро изказване по адрес на звездата на "вълците" Франческо Тоти. Сърбинът стигна и по-далеч, като заяви, че Тоти му е длъжник от времето, когато двамата бяхя съотборници на "Олимпико".

"За мен Тоти просто не съществува. Престанах да го поздравявам след отказа му да вземе участие в прощалния ми мач. Беше обещал да дойде, но в последния момент се отметна", обясни причината за негативното си отношение Михайлович.

Той разказа и как е помгнал за успешния старт на кариерата на капитана на Рома: "Аз бях човекът, който забеляза старанието на Тоти на тренировките на резервите и предложи на старши треньора Вуядин Божков да го вземе в първия състав. В един мач с Бреша водехме с 2:0 - единият гол вкарах аз, а другият Клаудио Каниджа. Оставаха 15-ина минути и помолих Божков да пусне Тоти. Смятам, че най-малко заради това ми е длъжник".

sportal.bg


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 16 2008, 23:07
Коментар #26


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Eдва ли точно Синиша е разкрил потенциала на Тоти smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Dec 17 2008, 02:54
Коментар #27





Guests






Тоти отвърна на удара: Не съм излъгал Михайлович

Капитанът на Рома Франческо Тоти не остана длъжен на някогашния си съотборник Синиша Михайлович и отговори на нападките му. както е известно, сръбският треньор на Болоня обвини Тоти, че е постъпил некоректно, като в последния момент е отказал да уважи бенефиса му през 2005 година и е играл в друг мач. Според Тоти обаче, истината е доста по-различна. "Предупредих Синиша, че няма да мога да присъствам на прощалния му мач. В същия ден Фабио Канаваро и Чиро Ферара организираха благотворителна среща в Неапол. Сред спонсорите беше и фирмата "Диадора", с която имам договор. Ако бях избрал бенефиса на Михайлович, щях да си навлека много неприятности, затова реших да не играя в нито един от мачовете", обясни Тоти.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Dec 17 2008, 03:55
Коментар #28


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Те пък намерили за какво да се скарат. Като цяло визита на Синиша като наставник ще е интересна на Олимпико, сигурено е много обичан от червената част на този стадион. smile.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Dec 22 2008, 11:58
Коментар #29





Guests






Тоти аут за месец.

Капитанът на Рома Франческо Тоти ще отсъства от игра за период от един месец. Принца на Рим получи контузия в мача срещу Катаня загубен от "вълците" с 2:3. Това е истински малшанс за Тоти, който се върна след контузия точно в мача срещу Катаня, а сега отново е контузен. Треньорът на Рома Лучано Спалети изрази разочарованието си от травмата на Тоти.

"Франческо почувства силна болка по време на срещата и поиска смяна. Мисля, че това е мускулна контузия", каза Спалети. От медицинския щаб на Рома потвърдиха, че става въпрос за мускулна травма на десния крак и допълниха, че Тоти ще се възстановява един месец.

sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 22 2008, 12:09
Коментар #30


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Тоти по-добре да спира с футбола и да се отдава само на жените smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Dec 24 2008, 13:38
Коментар #31





Guests






Шефът на италианския футбол: Франческо Тоти има място в националния.

Вратите на националния отбор на Италия са отворени за капитана на Рома Франческо Тоти. Това заяви президентът на италианската футболна федерация Джанкарло Абете.

"Тоти е велик футболист и има правото да играе на Мондиал 2010. Разбира се той трябва да се споразумее със селекционера Марчело Липи, с когото има прекрасни взаимоотношения", каза
Абете.

32-годишният капитан на "вълците" се отказа от националния тим през 2007-а - една година след триумфа на Мондиал 2006, посочвайки като причина зачестилите контузии.

В момента Тоти отново е с травма, след като получи контузия на бедрото по време на визитата на Катания (2:3) в неделя.

sport1.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Dec 28 2008, 13:31
Коментар #32





Guests






В Италия се надяват Тоти да се върне в националния .Капитанът на Рома все още се дърпа за националния.


За последно Тоти игра за националния отбор на Италия на световните финали в Германия през 2006
Вратата към националния отбор за Франческо Тоти е отворена, ако иска да се върне в националния отбор за Световното първенство през 2010 година. Това каза президентът на Италианската футболна федерация (FIGC) Джанкарло Абете.

„Тоти е страхотен играч и ще ни бъде от полза за Световното през 2010 година. Все още той и Марчело Липи не са стигнали до споразумени. Двамата изпитват голям респект един кътм друг и се намират в отлични взаимоотношения. Все още обаче нищо не се знае", каза още Абете.

Тоти се отказа от Скуадра Адзура след триумфа на Мондиал 2006 в Германия. От тогава Тоти не се е състезавал за националния отбор. Подобно е положението и при Алесандро Неста.

topsport.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 6 2009, 23:40
Коментар #33





Guests






Панучи и Рома засега не могат да се разберат за нов договор.

Агентът на Кристиан Панучи е притеснен от начина, по който протичат преговорите между клиента му и Рома за нов договор.

"Ясно е, че преговаряме за продължаване на контракта, но до момента не успяваме да се разберем. Има различия между двете страни, но те не са за продължителността на договора", загадъчно заяви Фабио Паризи.

35-годишният бранител е в състава на "вълците" от 2001 година. За този период той изигра 215 мача за римляните, в които реализира 19 гола.

спорт1.бг
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 7 2009, 18:23
Коментар #34





Guests






Панучи може да стане съотборник на Бекъм.

Защитникът на Рома Кристиян Панучи най-вероятно ще лятото ще напусне италианската столица.

Контрактът на 35-годишния ветеран в отбраната на "вълците" изтича в края на настоящата кампания, а от ръководството на римския клуб все още не са стартирали преговори за евентуална нова сделка с Панучи.

Към сърцатия бранител интерес проявяват няколко клуба извън територията на Апенините, а с най-големи шансове да го привлече е американският Лос Анжелис Галакси, където се подвизава Дейвид Бекъм, който пък в момента е под наем в Милан.

спорт1.бг
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 7 2009, 18:59
Коментар #35


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Ама разбира се че Милан ще проявят интерес.Както разбрахме става на 35 така че братовчедите са главния кандидат за него szyd-milan.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 7 2009, 19:37
Коментар #36





Guests






Цитат(radiinter @ Jan 7 2009, 06:59 PM) *
Ама разбира се че Милан ще проявят интерес.Както разбрахме става на 35 така че братовчедите са главния кандидат за него szyd-milan.gif

Искат го ЛА Галакси , не Милан smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 7 2009, 20:08
Коментар #37


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Споко бе те милан тепърва обмислят дали е достатъчно зрял за тях и ще му отперат оферта.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Jan 8 2009, 14:21
Коментар #38


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Цитат(tutto_inter @ Jan 7 2009, 06:23 PM) *
Панучи може да стане съотборник на Бекъм.

Защитникът на Рома Кристиян Панучи най-вероятно ще лятото ще напусне италианската столица.

Контрактът на 35-годишния ветеран в отбраната на "вълците" изтича в края на настоящата кампания, а от ръководството на римския клуб все още не са стартирали преговори за евентуална нова сделка с Панучи.

Към сърцатия бранител интерес проявяват няколко клуба извън територията на Апенините, а с най-големи шансове да го привлече е американският Лос Анжелис Галакси, където се подвизава Дейвид Бекъм, който пък в момента е под наем в Милан.

спорт1.бг


Добре де т'ва някакви медийни бъзици ли са, или на мердите наистина им е толкова зле ръководството. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jan 8 2009, 18:16
Коментар #39





Guests






Цитат(Adriano @ Jan 8 2009, 02:21 PM) *
Добре де т'ва някакви медийни бъзици ли са, или на мердите наистина им е толкова зле ръководството. biggrin.gif


Цитат(tutto_inter @ Jan 7 2009, 07:37 PM) *
Искат го ЛА Галакси , не Милан smile.gif



wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 8 2009, 19:16
Коментар #40





Guests






Спалети не се притеснява от Милан.

Наставникът на Рома Лучано Спалети съзнава, че ще бъде трудно на тима му в неделя срещу звездния Милан, но не се съмнява в качествата на своите момчета.

"Да, наистина в Милан личат имената на страхотни звезди, но все пак на терена ще бъдем 11 срещу 11", заяви самоуверено гологлавият специалист.

"Трябва обаче да сте разбрали, че винаги възлагам големи надежди на Рома, спокоен съм и вярвам на моя отбор, дори когато той не се справя по най-добрия начин", добави той.

sport1.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post

42 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 01:26 AM
Buy sports equipment online