IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Първенството в Серия "А" стартира в края на август
Guest_Scofield_*
коментар May 5 2007, 22:16
Коментар #1





Guests






Първенството в Серия "А" стартира в края на август


Новото футболно първенство в италианската Серия "А" ще стартира през последния уикенд на август (25-26). Решението бе взето от Изпълнителният комитет към италианската футболна федерация. Причината е футболистите да бъдат в оптимална форма преди решителните квалификации за Евро 2008 срещу отборите на Франция и Литва на 8 и 12 септември.

Шефовете на калчото са готови да внесат искане в УЕФА да даде право на носителя на Купата на Италия да участва в Шампионската лига вместо тима, който завърши на 4-о място в крайното класиране. Идеята е да се засили турнира за Купата на Италия, тъй като сега той е тотално загърбван от водещите отбори.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 6 2007, 10:51
Коментар #2


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Това с Купата на Италия няма как да стане, защото не може да има различни критерии за различните държави.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 6 2007, 14:17
Коментар #3





Guests






Мен пък тва с купата на Италия ми допадаsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар May 6 2007, 20:52
Коментар #4


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



на мен също,така ще има по-голяма популярност а и ще набере обороти турнира за купата на италия
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 7 2007, 14:50
Коментар #5


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Тогава купата на УЕФА ще стане квартален турнир.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 18:23
Коментар #6





Guests






Момчета само незнам до къде можете да стигнете сега ще отпаднете от КЕШ на 1/8 финалите както винаги става нали.Нема какво да си говорим Юве си е Юве 27 титли вие колко имате 16 замалко да ни настигнете да знаете аиде и с поздрави
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 15 2008, 18:27
Коментар #7


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Цитат(CoLoNeL @ Dec 15 2008, 04:23 PM) *
Ми не сме много сме слаби Юве са доста по добри от нас невиждам начин да земем титлата просто с тая игра

Юве ли са слаби или Интер ? Не можах да разбера.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 18:30
Коментар #8





Guests






Момчета знам че ще отнеса БАН ма да знаете имате много хлеб да ядете за да ни стигнете аз съм фен на италианския футбол дано напраите нещо в КЕШ ма незнам
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 18:31
Коментар #9





Guests






Поздрави за саита добре е напрвен yeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 15 2008, 18:33
Коментар #10


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Цитат(CoLoNeL @ Dec 15 2008, 04:30 PM) *
Момчета знам че ще отнеса БАН ма да знаете имате много хлеб да ядете за да ни стигнете аз съм фен на италианския футбол дано напраите нещо в КЕШ ма незнам

Бан няма да отнесеш, ако се държиш човешки.Не сме като вас, ако видите чужд и директно бан.Само, че не избързвай с това, че вие ще сте шампиони, защото видя, че в директния ни мач Жозе скри топката на раниери, а именно той ви е най-големия враг в момента.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Dec 15 2008, 18:39
Коментар #11





Guests






Colonel,aко смяташ,че ще станете Шампиони тая година нз пич ама много си сбъркал,сори.Аз мога да заложа много крупна сума(ако имах хахаха),че просто тая година много ще ни дишате прахта.Заблуден си останал след победата над един пенсионерски отбор - без Кака и Гатузо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 15 2008, 18:46
Коментар #12


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



И Colonel, ако ще пишеш само за Юве тука имате си специална тема в Serie A.Пиши там.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 18:51
Коментар #13





Guests






Няма проблем ще пиша там но нали сравнявме 2-та отбора.За мача ви с Киево чесно да ви кажа добре че беше Ибра иначе незнам та Киево ви набута 2гола изводите може да си ги праите сами за титла е рано да се говори
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Dec 15 2008, 18:52
Коментар #14


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Куф беше тоя индивид biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Обуркал си рейса пич laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Dec 15 2008, 19:14
Коментар #15


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Тука според мен има фенове на ИНТЕР сигурно от 20 години така че не се излагай !!!


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 19:29
Коментар #16





Guests






Пич на 17 години съм има време да направя 20г даже и повече.За мача гледах 2-рото полувреме само добре играхте ма гола на Киево беше страшвн направо тогава си помислих че може да стане некоя изненада но какво да се праи Ибра е доста добър заслужена побена с оглед показаното
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Dec 15 2008, 19:46
Коментар #17


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Говоря фенове ,които от 20 години са фенове на ИНТЕР а не че са на 20 !!!


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Dec 15 2008, 19:48
Коментар #18


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(CoLoNeL @ Dec 15 2008, 07:29 PM) *
Пич на 17 години съм има време да направя 20г даже и повече.За мача гледах 2-рото полувреме само добре играхте ма гола на Киево беше страшвн направо тогава си помислих че може да стане некоя изненада но какво да се праи Ибра е доста добър заслужена побена с оглед показаното

Ами ти като си на 17 за кво говориш за титлите на Ювентус ??? Те като са ги взели теб те е нямало на тоя свят , вече ми писна като ги лумкаме Ювето и Милан и само за титлите си говорят .... живейте си в миналото щом искате тъй като настоящето не е много приятно за вас
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_CoLoNeL_*
коментар Dec 15 2008, 20:23
Коментар #19





Guests






Незнам но ми е много забавно да споря с вас незнам от къде имате това самочувствие ма ще се сблъскате с реалноста а тя е отпадане от КЕШ и насиране в серия А помнете ми думата
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Dec 15 2008, 20:25
Коментар #20


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Цитат(CoLoNeL @ Dec 15 2008, 08:23 PM) *
Незнам но ми е много забавно да споря с вас незнам от къде имате това самочувствие ма ще се сблъскате с реалноста а тя е отпадане от КЕШ и насиране в серия А помнете ми думата

МОЛЯ ТЕ МЛЪКНИ С ТВОИТЕ ГЛУПОСТИ ,ЧЕ СЕ КРЕПИТЕ НА ЕДИН ДЕДКА НА ИМЕ ДЕЛ ПУТКЕРО


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 05:33 PM
Buy sports equipment online