IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Горан Славковски бе избран сред 10-те най-добри млади нападатели в Европа
Jeter
коментар Apr 18 2007, 14:06
Коментар #1


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



18 април 2007 | 09:37 | Агенция "Фокус"

Скопие. Македонският нападател на италианския шампион Интер Горан Славковски бе избран сред 10-те най-добри млади нападатели в Европа, пише “Утрински весник”. Той е попаднал там в традиционната анкета, която се прави ежегодно от английската агенция “Гол”. Славковски е влязъл в десетката в борба с други 200 млади таланти от континента. Освен това, нападателят на Интер попадна и в Топ 30 на класирането на същата агенция за най-добър млад играч. На всичкото отгоре той е и най-младият от претендентите за отличието. Такова признание се получава за първи път от македонски футболист.

Ако това не е супер новина здраве му кажи, ако победим тази вечер се надявам да го видя в игра за първия отбор до края на сезона!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 18 2007, 15:53
Коментар #2


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Интересно.
Доколкото знам не е отбелязал много голове този сезон за Примавера, но явно са го оценили по някакви други критерии.
Все пак е много добре, че имаме млади и обещаващи таланти, израстнали в нашата школа.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 18 2007, 16:12
Коментар #3





Guests






За какво ни е Тони , като си имаме Славковски.Аз лично много се надявам да го видим в игра този сезон...а в следващия да бъде викнат в първия отбор, защото има голям талант в това момче.Би ни било само от полза :B
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 18 2007, 16:29
Коментар #4


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Да. С височината си от 191 см той би бил много опасен при високи центрирания. Лошото е, че е доста слабичък (87 кг) и трудно ще пребори мощните противникови защитници.
В действителност като гледам прякорите му "Ибрахимович Втори" и "Малкия Златан" сигурно и стилът му се доближава до този на Златан.
Обнадеждаващо е мнението на Манчини за него, а именно, че след 7 години той ще бъде най - добрия футболист в света.
Най - важното засега е да не го изпуснем от отбора, защото хиените дебнат.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Apr 19 2007, 20:17
Коментар #5


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



славковски е идеален за таран а и е млад о6те по-добреsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 19 2007, 21:35
Коментар #6


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Все още е твърде млад за да разчитаме на него като основен играч. Първо ще започне да се появява от време на време и чак след това ще се наложи в титулярния състав. За следващия сезон трябва да си правим сметките за титулярния състав без него.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 19 2007, 21:56
Коментар #7





Guests






Цитат(jonnie @ Apr 19 2007, 08:35 PM) [snapback]12846[/snapback]
Все още е твърде млад за да разчитаме на него като основен играч. Първо ще започне да се появява от време на време и чак след това ще се наложи в титулярния състав. За следващия сезон трябва да си правим сметките за титулярния състав без него.

Естествено....Никой не очаква Славковски да е титуляр , но все пак трябва да участва в колкото си може повече официялни мача за да натрупа опит.Малко по малко ще трябва да навлиза в големия футбол cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Apr 20 2007, 23:08
Коментар #8


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Аааааааа не има ли талант не трябва да се хаби на пейката. Да не би Фергюсън да държеше Роналдо на пейката като го взема. Взе едно сополиво хлапе дето вкара някой гол на Манчестър купи го и го налага докато не стана най-добрия. Какво да чакаме Славковски да стане на 29 за да тръгне в гоемия футбол (Тони е точния пример голмайстор, но отук нататък ще върви само надолу), нека се учи в големи мачове.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 21 2007, 07:12
Коментар #9


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(Jeter @ Apr 21 2007, 12:08 AM) [snapback]12907[/snapback]
Аааааааа не има ли талант не трябва да се хаби на пейката. Да не би Фергюсън да държеше Роналдо на пейката като го взема. Взе едно сополиво хлапе дето вкара някой гол на Манчестър купи го и го налага докато не стана най-добрия. Какво да чакаме Славковски да стане на 29 за да тръгне в гоемия футбол (Тони е точния пример голмайстор, но отук нататък ще върви само надолу), нека се учи в големи мачове.

Е, сравнението не е много точно. Когато МанЮ взеха Роналдо, те нямаха добър играч за този пост. Бекъм, който им беше лидер и най - добър играч беше напуснал и дясната зона на халфовата им линия беше свободна. Така че не им оставаше нищо друго освен да го налагат. И пак се вижда, че Роналдо по никакъв начин не може да замени Бекъм.
При нас ситуацията е следната: ние имаме трима нападатели от световна класа и съответно Горан Славковски докато не стане като тях ще играе в по-маловажните мачове или ще влиза като резерва. А пък аз му пожелавам бързо да се развие и дори да стане по-добър от останалите.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Apr 21 2007, 12:19
Коментар #10


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Добре де, говорите голям талант, голямо чудо, ама някой следил ли е играта му малко по-обстойно ?
Аз съм му гледал 2 мача, влезе за 15тина минути резерва и пипна 2-3 пъти топката, изобщо не загатна за класа.
За Primavera има само един гол.. нещо ме съмнява да е чак толкова добър, че да играе дори като резерва при мъжете.. по-добре да се дава шанс на Ribas. Иначе от младите шанс за изява бих дал само освен на Ribas, на Filkor, Maaroufi и Bonucci, като за последния имам големи очаквания за позитивно бъдещо развитие smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 21 2007, 12:52
Коментар #11


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Славковски сега се нарочно играе по-слабо за да заблуди противниците. wink.gif
А иначе и аз като гледах резултатите на Примавера установих, че Рибас е големия реализатор в отбора, но въпреки това се вдига шум около Славковски.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Apr 23 2007, 18:28
Коментар #12





Guests






Мисля, че се преувеличава малко за Славковски ... дано да греша rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Apr 23 2007, 18:33
Коментар #13


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



да си призная веднаж съм го гледал за 10мин. но както и да е.. малко самнително ми се вижда нападател 191см да има само 1 гол.. аз много се надявам още лятото да разкараме самуел и вече андреоли да влезе твърдо в сметките на манчини


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Apr 24 2007, 16:05
Коментар #14


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Аааааа....
Самуел е точно на възраст, в която му предстоят най - добрите години. Той е много добър защитник и трябва да го задържим. Още повече, че Матераци догодина ще бъде на 34 години и ще му е трудно да издържи на темпото.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 24 2007, 16:07
Коментар #15





Guests






Този сезон Бурдисо ми направи отлично впечатление и си мисля , че той ще бъде заместника на Марко cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 1 2007, 01:45
Коментар #16





Guests






не знам кои каза че Роналдо е бил шматка като е отишъл в Манчестър..първо тои игра доста мачове за Спортинг даже и в ШЛ даже и срещу Интер и още тогава имаше и техника и бързина в Ман просто колектива е по-добър повече го захранват с топки и не пазят само него защото имат и други опасни футболисти колкото до този Славковски не знам нито съм го гледал нито чувал докато не видях тази тема.. наскоро гледах примавера саита Рибас е с 15 попадения..като гледах Славковски е нещо като основен втори нападател но не виждам да бележи колкото него или нещо аз съм зле smile.gif не знам дано има наистина талант и го разкрие в наи скоро време по-добре да го отстъпим под наем за 1 сезон на някои от новаците за да се развива а колкото до тримата ни нападатели световна класа креспо е залязващ.. Круз и Рекоба скоро ще се пенсионират или Рекоба ще смени отбора така че има нужда от свежа кръв в атаката дано да става дума за наши юноши които постепенно да навлезнат в ритъма на отбора и да заиграят така както подобава на нивото на клуба smile.gif
п.с по темата за Самуел..за мен тои е може би наи класниа централен защитник без да обиждам Марко smile.gif тои е много солиден и в Рома игра великолепно а Матераци е на моменти но пък е много хладокръвен/съобразителен нерядко реализира но вече е навъзраст наистина а колкото до Андреоли нищо не пречи да го пробва като ляв защитник мисля че тои е точно такъв или поне в Скуадрата до 21 годишни играеше като такъв може и да бъркам wink.gif определено до година две трябва да бъде титуляр на какъв пост зависи от него и треньора наи вече
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 1 2007, 08:41
Коментар #17





Guests






Самуел вече играе "втора цигулка" при нас.В Рома наистина правеше великолепни мачове и спомогна с много за спечелването на скудетото им.След като отиде в Реал Мадрид можеби рухна...Все пак е на 29 години и може да играе още минимум 2 години на високо ниво.Видя се , че когато Матераци не е на разположение на Манчини Самуел може да го замести достойно.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 1 2007, 11:46
Коментар #18


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Е то в Реал Мадрид кой не рухва. Виж го и Канаваро как го минават като малка гара. Просто в този отбор всичко е сбъркано.
Самуел си е стабиляга. Няма нужда да го продаваме. На него може да се разчита.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eitakova
коментар Jun 2 2007, 19:13
Коментар #19


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 445
Регистриран: 2-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 349
Любим Играч: Ronaldo



тъпо е че последните мачове манчини вместо да пуска по 2-3 младоци нищо не направи
можеше да го видим славковски поне в 5 мача да влезе като резерва , а и не само него
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 18th April 2024 - 05:35 AM
Buy sports equipment online