IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

10 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Ливърпул - Интер (Шампионска Лига), 2:0
jonnie
коментар Feb 18 2008, 16:06
Коментар #21


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



За съжаление Хименес е контузен и ще отсъства в този толкова важен мач.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Feb 18 2008, 17:45
Коментар #22





Guests






за сметка на тва Фиго се оправи smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 18 2008, 18:12
Коментар #23


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(freaked @ Feb 18 2008, 05:45 PM) *
за сметка на тва Фиго се оправи smile.gif

Това е добрата новина, но за съжаление в момента Фиго не би могъл да изиграе целия мач, така че определено отборът ще трябва да се справя и без него.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Feb 18 2008, 19:03
Коментар #24


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



виеира запо4ва титуляр,станкови4 и маикон,надявам се на победа и вярвам 4е можем да ги победим
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 18 2008, 19:16
Коментар #25





Guests






Бъдещето на Рафаел Бенитес зависи от мача на Ливърпул с Интер утре, пише английската преса

Агенция "Фокус"

Ливърпул. Бъдещето на мениджъра на Ливърпул Рафаел Бенитес зависи от мача на Ливърпул с Интер утре, е водеща спортна тема на водещите английски всекидневници. Двубоят е първи 1/8-финал в турнира на Шампионската лига на стадион „Анфийлд”. Изданията отбелязват, че работата на испанския специалист е под сериозна заплаха след срамното отпадане от турнира за Купата на Футболната асоциация в събота, когато Ливърпул загуби от Барнзли с 1:2 на собствения си стадион. Таблоидът ”Сън” пише, че сега целта е спечелването на Шампионската лига. От това ще зависи дали Бенитес ще бъде начело на клуба и през следващия сезон. Според ”Гардиън”, американските собственици Том Хикс и Джордж Джилет в момента преразглеждат позицията на мениджъра, въпреки че Хикс скоро заяви, че Бенитес ще изпълни оставащите 2,5 години от своя договор. ”Дейли Телеграф” пък смята, че единствения начин специалистът да убеди собствениците на Ливърпул в успешното ръководене на тима, е победа срещу Интер утре, когато се навършват 43 години от последната среща между двата отбора на „Анфийлд” за КЕШ.

Това вече е притеснително....sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 18 2008, 19:18
Коментар #26





Guests






Суасо убеден, че Интер ще отстрани Ливърпул

Хондураският нападател на италианския шампион Интер Давид Суасо е убеден, че "нерадзурите" ще елиминират миналогодишния финалист в Шампионската лига Ливърпул.

"Англичаните са силен отбор в Европа и винаги са играли добре. В момента обаче са в слаба форма и това ще се окаже решаващо в сблъсъка с Интер", каза бившата звезда на Каляри.

Суасо реализира и двата гола при победата на Интер с 2:0 над Ливорно в последния кръг от Калчото, а по същото време в събота Ливърпул бе изхвърлен от Барнзли в турнира за ФА къп.

www.spor1.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 18 2008, 19:22
Коментар #27





Guests






МАНЧИНИ ОЧАКВА РАЗЛИЧЕН ЛИВЪРПУЛ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

Старши треньорът на Интер Роберто Манчини разкри, че не се е заблудил от последните неуспешни срещи на Ливърпул, като очаква да види съвсем различен тим по време на двубоите от осминафиналите на Шампионската лига.

„Гледах равенството с Астън Вила. Сега англичаните не са в най-добрата си форма, но очаквам да видя съвсем различен Ливърпул на Анфийлд. Помня финала на Шампионската лига в Истанбул срещу Милан, след който всеки фен на Интер си купи фланелка на английския тим. Именно такъв футбол очаквам да видя”, сподели наставникът.

„Знам, че Ливърпул отпадна за ФА КЪП, както и че тимът спечели едва 7 точки в последните осем кръга на Премиършип. Запознат съм със ситуацията в Англия, но ние ще бъдем подготвени”, добави Манчини.

www.gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 18 2008, 19:23
Коментар #28


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Винаги, когато Бенитес е бил заплашен от уволнение Л`пуул правят силни мачове. Този път трябва да ги спрем.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 18 2008, 22:10
Коментар #29


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че настоящата форма на Ливърпул може да заблуди всички. Утре италианците срещат „червените” в 1/8-финален мач от Шампионската лига. „Може Ливърпул да не завърши сезона на върха във Висшата лига, но това може да ги мотивира за Шампионската лига. Смятам, че ще ни е много трудно както на „Анфийлд”, така и на „Сан Сиро”, заяви Манчини


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 18 2008, 22:10
Коментар #30


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Аржентинският полузащитник на Интер Естебан Камбиасо заяви, че неговият тим ще победи Ливърпул утре, съобщава сайтът Setanta Sport. „Да спечелим Шампионската лига ще е сбъдната мечта за мен” Мисля, че ще победим Ливърпул. Ако го направим, ставаме един от големите фаворити в турнира. Програмата минимум на Интер е да достигне финала”, заяви Камбиасо.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 18 2008, 22:14
Коментар #31


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(SvetJlio @ Feb 18 2008, 10:10 PM) *
Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че настоящата форма на Ливърпул може да заблуди всички. Утре италианците срещат „червените” в 1/8-финален мач от Шампионската лига. „Може Ливърпул да не завърши сезона на върха във Висшата лига, но това може да ги мотивира за Шампионската лига. Смятам, че ще ни е много трудно както на „Анфийлд”, така и на „Сан Сиро”, заяви Манчини



Цитат(SvetJlio @ Feb 18 2008, 10:10 PM) *
Аржентинският полузащитник на Интер Естебан Камбиасо заяви, че неговият тим ще победи Ливърпул утре, съобщава сайтът Setanta Sport. „Да спечелим Шампионската лига ще е сбъдната мечта за мен” Мисля, че ще победим Ливърпул. Ако го направим, ставаме един от големите фаворити в турнира. Програмата минимум на Интер е да достигне финала”, заяви Камбиасо.

Не е лошо да даваш и източника на дадена информация. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 18 2008, 22:19
Коментар #32


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Морати утре ще е на „Анфилд”

Не знам дали ще се получи изненада, уклончив е президентът на Интер
Президентът на Интер Масимо Морати ще подкрепя тима си утре на „Анфилд" при гостуването на Ливърпул в първи 1/8-финал от Шампионската лига. Собственикът на тима много рядко присъства при гастролите в Европа.
„Разбира, че ще съм на мача", потвърди петролният бос, напускайки офиса на фирмата си „Сарас" в посока към летището.

На въпрос, дали очаква някакви изненади в утрешния двубой, Морати бе уклончив. „Не знам, ще видим утре вечер...", каза шефът на „нерадзурите".

topsport.bg

Другите 2 ги взех от друг форум дадени от фен на Интер.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Feb 18 2008, 22:27
Коментар #33





Guests






ебало си майката ...има оше 24часа а аз не издържам искам да почва
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Feb 18 2008, 23:32
Коментар #34





Guests






аз още от днеска съм под напрежение smile.gif ебало си е майката ейййййй
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marto
коментар Feb 18 2008, 23:47
Коментар #35


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 243
Регистриран: 18-February 08
Град: София
Потребител No.: 478



Ако си мислите че на "Анфилд" че ще ни е лесно жестоко се лъжете,нищо че Пуул загубиха от Барнзли,в събота.Отбора на Ливърпул като играе в ШЛ играе по-съвсем различен начин,но си мисля че ако тази година не стигнем до финала на ШЛ Манчини трябва да си ходи
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 19 2008, 00:17
Коментар #36





Guests






Ливърпул и Интер в битка за гол №500

Ливърпул приема Интер тази вечер в осминафинал от Шампионската лига. Срещата е повторение на прочутия полуфинал от 1965 г., когато англичаните печелят 3:1 у дома, но губят 0:3 в Милано.
Двата отбора имат шанс да стигнат до кота 500 гола в евротурнирите довечера. Интер има до момента 499 попадения в Европа. Ливърпул е с 498.

7дни спорт
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 19 2008, 00:18
Коментар #37





Guests






Роберто Манчини:
Ливърпул има много умен треньор


В базата на Интер не мирише на футбол. Естествено, има синьо-черно знаме и всички седалки в прес залата са с логото на клуба. Почти нищо повече. На стената висят само две снимки - една на Приско (легендарен вицепрезидент на Интер) и една на Факети. Роберто Манчини минава пред тях. За треньора на Интер външният вид е над всичко. Личи си по очите му. Но тренировката наближава и той няма друг избор, освен да облече екипа си. Роберто е на 43 г., от които 4 на пейката на Интер. Това не се е случвало от времето на Трапатони. Манчини изгради печеливш отбор в калчото, но не и в Европа. Страхува се от сърцатата игра на Ливърпул. Признава, че от 10 години не е гледал спортни предавания по телевизията, защото му се повдига от тях.




Елеонора Джовио
"Ел Паис"

- От времето на Трапатони никой треньор не се е задържал повече от 3 сезона в Интер. Какво открихте у президента Морати?
- Веднага се разбира, че е много симпатичен човек.
- Имахте ли чувството, че идвате в един урочасан клуб?
- Не знам дали Интер бе урочасан, но осъзнах, че ситуацията е трудна. Защото неуспехите не можеха да бъдат обяснени за един клуб с толкова добри играчи. Не беше реално Интер да не е печелил нищо от години.
- Липсата на Юве ли е причината днес Интер да побеждава?
- Не. Юве си е Юве, но бяха оповестени неща, известни на всички, но за които никой не смееше да говори на глас.
- Сега, изглежда, съдиите помагат на Интер.
- В Италия хората са пристрастени към мовиолата (видеоповторенията на спорните моменти от кръга). Обичат да създават хаос. А това не е добре, защото променя същността на нещата. Съдията не вижда това, което виждат камерите. От 15 г. по телевизията излъчват спорните моменти. Аз от 10 г. не гледам спортни предавания, защото ми се повдига.
- Как се промени Интер?
- Играчите промениха мисленето си. Работи се сериозно, което е за доброто на всички.
- В Европа обаче досега не сте направили нищо. Защо?
- Защото има 30 отбора, които се провалят в опита си да стигнат до финала. До там достигат само два. Шампионската лига е особен турнир, в който трябва да си във форма всяка вечер, но и да имаш късмет. А това не се случва винаги, защото националните първенства изстискват много от отборите.
- Защо харесвате южноамериканските футболисти?
- Аз харесвам добрите играчи. Сеск и Фернандо Торес не са южноамериканци, но ги харесвам.
- Не е ли притеснително, че няма нито един италианец в титулярния състав на Интер?
- Не. Светът в момента върви в различна посока. Вече присъствието на много чужденци не е тема, която да предизвиква спорове. Арсенал има 17 французи от 22 играчи.
- Толкова ли сте смел, колкото твърдят хората?
- Да, защото съм от тези, които казват истината в очите. И не се притеснявам да се изправя срещу хората, които командват.
- Кой е най-силният нападател?
- Освен мен? (Cмее се) Платини, Марадона, Карека, Виали, Ван Бастен, Паоло Роси.
- Какво ви притеснява преди мача с Ливърпул?
- Бенитес е много умен треньор и има отбор, който може да играе сърцато и силно.
- Познавате ли "Енфийлд"?
- Да. Но само като треньор. Той създава най-добрата атмосфера за един футболен мач. Стадионите в Англия винаги са пълни. Както и в Испания. В Италия има значително по-малко хора.


7дни спорт
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Feb 19 2008, 00:34
Коментар #38


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Утре по това време мача вече ще е завършил, а аз вече нямам търпение.. това наистина е момент, който чакаме още след жребия и дано утре и занапред този сезон Фортуна бъде с нас поне веднъж последното десетилетие в турнира на богатите. Продалжава силно да ме притеснява евентуално 0-0.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Данаил_*
коментар Feb 19 2008, 00:51
Коментар #39





Guests






Дано стане хубав мач и да излезем победители wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 19 2008, 02:10
Коментар #40


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Най-накрая стигнахме и до този мач.Не ми се говори много преди мача нека да мине пък тогава.Искам само да пожелая успех на отбора.
FORZA INTER ultra_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 3rd June 2024 - 07:01 PM
Buy sports equipment online