IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Жозе Моуриньо, Изказвания на треньора по повод трансферите на отбора.
THE_GAME
коментар Jun 4 2008, 22:47
Коментар #41


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Ако и Деко, и Лампард бъдат привлечени, то единият ще е алтернатива на другия - най-вероятно Деко на Франки. Почти съм сигурен, че заедно няма да играят, ако обстоятелствата не го наложат. М/у другото не е лошо като идея да имаш 2-ма подобни халфове; въпросът е колко ще струва това удоволствие. cool.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Jun 5 2008, 01:06
Коментар #42


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Предпочитам Лапмард и Есиен. Те двамата + Камбиасо носят едно голямо разнообразие от халове в тима. В днешно време не всеки отбор играе с 2 крила и евентуалното заставане до тях примерно на Куарешма ми се вижда НЕВЕРОЯТЕН вариант. Естествено всичко това са си мечти и догадки на тоя етап. Халфове трябват.. това си го говорим вече 10 години, но един централен защитник няма да е зле.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Jun 5 2008, 07:48
Коментар #43


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Футбол: Спрягат и Ашли Коул за трансфер в Интер

05 юни 2008 | 02:15 | Агенция "Фокус"
Милано. Английският национал Ашли Коул също е пред трансфер в Интер, съобщава ”Тутомеркато”. 27-годишният халф-бек бе сред любимците на Жозе Моуриньо в Челси, като именно португалецът го доведе на „Стамфорд Бридж”. Сега Моуриньо е треньор на Интер и според италианските медии сред трансферните цели на отбора вече е и Ашли Коул. През последните няколко дни с трансфер в Интер се свързват голяма част сред футболистите на Челси, сред които Есиен, Лампард, Дрогба и Карвальо.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Jun 5 2008, 11:36
Коментар #44


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Аз лично се кефя повече на жената на Коул tongue.gif biggrin.gif.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Jun 5 2008, 11:53
Коментар #45


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Футбол: Моуриньо не е поискал нападатели от ръководството на Интер

05 юни 2008 | 12:27 | Агенция "Фокус"
Милано. Техническият директор на Интер Марко Бранка разкри, че новият треньор Жозе Моуриньо не търси нов нападател, който да привлече, което отрича възможността да бъде трансфериран футболистът на Челси Дидие Дрогба, предаде “Евроспорт”, като се позова на английския таблоид „Дейли Мирър”. Моуриньо бе назначен за нов наставник на италианския шампион по-рано тази седмица и заяви, че може да доведе играчи от неговия бивш клуб от „Стамфорд Бридж”. Въпреки това обаче, португалският специалист не търси атакуващи играчи поради наличието на Златан Ибрахимович, Марио Балотели, Ернан Креспо, Адриано и Хулио Крус.
„Мориньо не е искал никакви нападатели”, заяви Бранка.


Евала ! forza.gif allright.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 5 2008, 11:57
Коментар #46





Guests






Ашли Кол ми се вижда много добър вариянт , но не вярвам да напусне Челси.Ако все пак го направи...то той е добре дошъл при нас smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Jun 5 2008, 13:29
Коментар #47


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Ляв бек определено ни е нужен, предвид неориентирания Максуел, но няма да е никак лесно да вземем Ашли Коул и аз лично съм песимист относно подобен трансфер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 5 2008, 19:50
Коментар #48





Guests






А бе Максуел миналия сезон хич не беше неориентиран.На мен лично много ми хареса!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Jun 5 2008, 23:22
Коментар #49





Guests






И за мене нищо не игра Максуел, много редко правеше нещо добро !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Jun 6 2008, 09:55
Коментар #50


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Есиен: Няма шанс да отида в Интер

Халфът на Челси Микаел Есиен няма намерение да се събира с бившият си наставник Жозе Моуриньо в Интер. Още след назначаването си начело на "нерадзурите" португалецът обеща да привлече няколко класни играчи и Есиен бе сред приоритетите в неговите планове. Агентът на ганаеца Фабиен Пивето обаче отрече всички тези слухове.

"Микаел е много щастлив в Челси. Той ще играе там и през следващия сезон. Неговият договор изтича през 2012 година и смята да го изпълни. Засега оферта от Интер не е пристигала", заяви Пивето.

www.sportal.bg


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 6 2008, 12:49
Коментар #51





Guests






Жалко sad.gif Много исках да вземем Есиен защото е отличен играч.Сега най-вероятно за добро или лошо ще вземем Деко wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Jun 6 2008, 15:17
Коментар #52


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



В защита ни трябва само централен бранител.Ашли Коул на този етап е просто ненужен.Максуел се представи на ниво.Виейра да остане искам,а Маниш,Цезар,Дакур,Солари да си ходят,и да вземат и онзи човекоподобен Бурдисо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Jun 6 2008, 18:27
Коментар #53


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Жалко че няма да стане трансфера на Есиен с него щяхме да сме господари в средата на терена


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Jun 8 2008, 14:08
Коментар #54


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Жозе Моуриньо е приготвил 30 милиона за Джерард

Новият треньор на Интер Жозе Моуриньо е приготвил 30 милиона паунда за капитана на Ливърпул Стивън Джерард, твърди "Нюз ъф дъ уърлд". Английският национал е бил трансферна цел номер 1 на Моуриньо, който прави трети опит да го привлече в отбор, който ръководи. От Ливърпул обаче съобщили на колегите си от Интер, че е безмислено да отправят официално предложение в момента, тъй като няма начин Джерард да напусне мърсисайдци. Самият играч също няма намерение да преминава в Италия въпреки притесненията му относно бъдещето на клуба и шансовете на отбора да се бори за титлата в Англия.

"Нерадзурите" се надяваха да се възползват от раздразнението на Джерард относно трансферите в Ливърпул и липсата на достатъчно потенциал в тима. Моуриньо, който получи два отказа в последния момент като мениджър на Челси, не иска това отново да се случи и затова забавя официална оферта. Въпреки проблемите на "Анфийлд" за момента Стивън остава в клуба с надеждата за по-добро бъдеще. Той е доволен от партньорството си с Фернандо Торес и се надява на привличането на Гарет Бари.

Sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 8 2008, 14:34
Коментар #55





Guests






ахаххаа.Дали въобще някой си вярва , че някога ще вземем Джерард.Поредната медиина измислица!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Jun 8 2008, 14:52
Коментар #56


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Джерард и за 130 няма да го вземем smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 12 2008, 12:27
Коментар #57





Guests






Моуриньо и Морати се договориха за новите попълнения в Интер

"Жозе Моуриньо възнамерява да управлява Интер в свой стил - деликатно, но категорично", пишат днес италианските медии. Вчера новият наставник на "нерадзурите" се срещна с двамата отговорници по трансферите в клуба Марко Бранка и Габриеле Ориали, както и с президента Масимо Морати, за да обсъди и постави условията си. "Не искам да се купуват много футболисти, важното е да са качествени. Засега съм се спрял на две имена - Франк Лампард и Рикардо Куарешма. Всички знаят, че когато поставям пред себе си цели, обикновено ги постигам. Мисля че ще е така и в този случай".
Според други информации, публикувани днес в Италия обаче, Моуриньо има намерение да вземе още двама футболисти, с които да подсили отбора през следващия сезон, а именно португалския национал Деко и нападателят на Рома Мансини. В следващите дни пък се очаква ръководството на Интер да се свърже с това на Челси, с цел да се изяснят условията по евентуалното преминаване на Лампард на "Джузепе Меаца"

www.sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Jun 12 2008, 18:22
Коментар #58


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



ЛОЛ Моуриньо е доста амбициозен и явно ще направи доста класен отбор за следващия сезон който да се бори за спечелването на ШЛ


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Jun 18 2008, 13:38
Коментар #59


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Моуриньо се връща за Бербатов

Новият старши-треньор на Интер Жозе Моуриньо ще направи опит да вземе капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов информират италианските медии, цитирайки "Дейли Телеграф". 27-годишният нападател на Тотнъм е обект на трансферен интерес от страна на много европейски грандове, сред които Манчестър Юнайтед, Реал (Мадрид) и Милан. Още от времето си в Челси Моуриньо проявяваше интерес към Бербатов. Преди време пък той изпрати sms на Бербо, че иска да го вземе в новия си клуб, който и да бъде той. Сега португалецът е готов да изпълни това свое желание и се очаква в близките дни да отправи официална оферта за нашия нападател. Бербо трябва да реши бъдещето си до средата на юли, тъй като шефовете на Тотнъм искат достатъчно време да намерят негов евентуален заместник. Българинът реализира 46 гола за два сезона с екипа на лондонския клуб след трансфера си от Байер (Леверкузен) на стойност 10,6 милиона паунда.

Sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Jun 18 2008, 13:58
Коментар #60


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аве тези прости ли са, Морати красноречиво заяви в интер.ит, че нападатели няма да се купуват...ей какви тъпанари значи са тези


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 02:41 AM
Buy sports equipment online