IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Трансфери - лято 2010, постове/позиций
Трансфери - лято 2010
Трансфери - лято 2010
Защитник [ 12 ] ** [36.36%]
Халф [ 19 ] ** [57.58%]
Нападател [ 2 ] ** [6.06%]
Общо гласове: 33
Гостите не могат да гласуват 
Guest_tutto_inter_*
коментар May 31 2010, 19:58
Коментар #1





Guests






Значи реших да пусна тази тема,за да пишем тука какви играчи ни трябват за новия сезон и всеки да каже според него какъв пост ни е належащ.Изброените 3 позиций са общо казано ... не ляв,десен и така smile.gif

Според мене още един Снайдер и евентуално един десен защитник,с оглед напускането най-вероятно на Майкон и сме ток smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар May 31 2010, 20:10
Коментар #2


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



И трите дядо попе и трите, но най-наложително ни е да вземем заместник на Уесли.
Този сезон се опази от контузии що годе и слава богу, но сега ако се контузи нещо
по-сериозно и сме глътнали вода. Има, има алтернативи в лицето на Пандев и Марио,
но до там. Всички знаем кеде е тяхната сила. Сега, ще дойде Котинчу, но тва е съвсем,
съвсем друго нещо. За мен, трябва да вземем един хубав халф - тип Вандерварт или
Хамшик и работата ще заспи. После вече ще гледаме и към защитата, защото там положението
е леко удъртяващо laugh.gif и ще ни трябва малко свежа кръв да трупа и попива опит от гигантите отзад cool.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SHeki
коментар May 31 2010, 20:18
Коментар #3


ТИПЧЕ ПАЛЕ !
********

Група: Members

Коментари: 5,685
Регистриран: 13-March 08
Потребител No.: 497



Гласувам за Защтитник , видяхме в това пъвенство че за заместници на Уесли се използваха на моменти Пандев , на моменти Балотели , а от новия сезон ще имаме и Котуньо така че нещата няма да са толкова зле там , мисля с оглед годинките на Станкович за един Хамшик в средата и Бонучи в защитата , възстановяването на Сантон и една добра подготовка която той безсъмнение ще направи ме кара да бъда спокоен за беговете с оглед на това че и Капитана ще може да помага ако се налага там , а и имаме Киву , все пак гласувам за защтитник защото там ситуацията е най-належаща smile.gif


--------------------


" .. Dio creò la Merda poi s rese conto ke poteva fare di Peggio e creò il Milan.. "

" ..No, non puoi cambiare la bandiera e la maglia nerazzurra dei campioni del passato,e poi e la stessa di quelli del presente,io da loro voglio orgoglio per la squadra di Milano,perche c'e solo L'INTER .. E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco,lui diceva che la Serie A e nel nostro DNA,io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato.. "

".. Фактически ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ изпълнява абсолютно необходими , макар и неособено лицеприятни функции.Също като лешояда - санитарят на гората който я почиства от мърша. Без него обаче системата би рухнала.В крайна сметка те печелят веднъж на 45 години , но остават верни на стила си , изграден през годините"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар May 31 2010, 20:31
Коментар #4


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Защитник !!! ... INTERMilano скоро тряба да сменяш подписа cheers1.gif


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар May 31 2010, 20:36
Коментар #5


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Аз гласувах за защитник, но всичко зависи дали Майкон ще си тръгне. Ако си тръгне, трябва да вземем задължително ляв или десен защитник (ляв защото Сантон е десен и мисля, че може да се справи). Централен също трябва да вземем с оглед годините на Матрикса и Кордоба.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар May 31 2010, 20:41
Коментар #6





Guests






Не сакате ли нападател бе .. laugh.gif Милито не става според мене, cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xs7yLe
коментар May 31 2010, 20:42
Коментар #7


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,084
Регистриран: 4-August 07
Град: Варна
Потребител No.: 390
Любим Играч: Raul



И аз подкрепям Шеко ,че един Бонучи и един Хамшик биха ни свършили чудесна работа , въпреки че словака последните 3-4 месеца не е в супер форма , аз си мечтая за Есиен , ама само мога да си мечтая за него . Друг е въпроса , дали някой от нападателите ни смята да напусне в посока Мадрид каквито са слуховете , но е малко вероятно . А също така един Клиши от Арсенал би свършил добра работа , още повече , че Венгер щял да го продава евтино.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 31 2010, 21:13
Коментар #8


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Нашата защита е най-добрата в момента,така че...за този момент мисля,че ни липсва някой халф,който да помага на Снайдер,защото не вярвам,че ще се разчита много на Марига (лично мое мнение),Станкович е ясно,че ще е твърда резерва,така че един халф ще ни е много от полза..един Велосо много добре ще ни дойде,също и Джо Кол wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vladkata_inter
коментар May 31 2010, 21:19
Коментар #9


Lo sai per un gol.....
*******

Група: Members

Коментари: 2,181
Регистриран: 18-January 09
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 811



100% поне един централен защитник,без значение дали продаваме такива или не.Просто там възрастта е по-голяма,а и Матераци и Кордоба не са най-сигурните защитници в този етап от кариерата си,макар и да имаме Киву,който може да играе там (за мен именно на този пост,той се справя най-добре).
Желателно е и един креативен халф - ВдВ , Хамшик , Гуркюф и т.н.
В нападение си имаме предостатъчно играчи,от които доста трудно се избират двамата или тримата,които да започнат,заради изравнеността на качествата им.


--------------------
MILANO SIAMO NOI!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар May 31 2010, 21:26
Коментар #10


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Цитат(INTERМilano @ May 31 2010, 09:10 PM) *
И трите дядо попе и трите, но най-наложително ни е да вземем заместник на Уесли.

allright.gif Може да минем и без нападател, но ако има изгодна опция защо не forza.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 31 2010, 21:30
Коментар #11


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Халф според мен ни е най-наложителен. В момента отбора не се нуждае от много промени, все пак този отбор спечели всичко smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар May 31 2010, 22:05
Коментар #12


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Креативно халфче и един бек . И както каза Шеки , ако се отвори нещо за нападател да не го върнем biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Jun 1 2010, 14:41
Коментар #13


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Халф.Нападателите ни са световна класа и не смятам,че ни трябват други.Надявам се на някой по креативен като Уесли и някое крило smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jun 2 2010, 11:49
Коментар #14


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Халфове и защитници. Според мене трябва да се използва уникалната ситуация че сме кралете на Европа и Италия и да вземам и 2-те италиански надежди - Бонучи и Ранокия. За халфовете - Гюркуф и Коул са хубави опции,+ Велозо. Ако се отиде на вариант продажба на Майкон на Реал,от там също можем да вземем на далавера някой готин играч. Споредм мене на Кутиньо не трябва да се разчита много,все пак е съвсем млад,ще трябва да има процес на аклиматизация и т.н.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shemeta
коментар Jun 2 2010, 11:53
Коментар #15


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,255
Регистриран: 26-April 09
Град: Троян
Потребител No.: 1,336



Цитат(Dr.Moratti @ May 31 2010, 10:26 PM) *
allright.gif Може да минем и без нападател, но ако има изгодна опция защо не forza.gif

Ибрахимович май ще го продават biggrin.gif


--------------------


FORZA NON MOLLARE MAI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mimiun
коментар Jun 2 2010, 11:57
Коментар #16


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 267
Регистриран: 22-May 07
Град: В.Т.
Потребител No.: 338
Любим Играч: A.Rekoba



Аз писах на Бранка да взема Стиви Джи и 2-ма италиански защитници - бек и централен и да затваря сергията.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Jun 2 2010, 12:45
Коментар #17


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Eто ситуацията според мен:
1.Вратари-Имаме Ж.Сезар който заяви че ще остане до 2014г. така че на този етап няма смисъл да мислим за заместник пък и вече Кастелаци е при нас.

2.Крайни защитници-Големия въпрос е дали Майкон ще стнегне куфарите?На този етап тази зона е невралгична защото имаме само все още не възстановения Сантон и поливалентните Занети и Киву.При всички положения ляв бек ще се купува, а може и десен.

3.Централни защитници-Тук разполагаме с двамата титуляри Лусио и Стената и евентуално Киву, ако не стои на левия фланг.Матераци може и да остане като резерва, но Кордоба може да предпочете да замине.Това налага да се помисли и за този пост, но в крайна сметка Кучо може да замества когато се налага.

4. Полузащитници /централни,крайни и дефанзивни/-Имаме Кучо,Мота и Марига в дефенза.Крин вероятно ще хване пътя.Станкович вече няма да се напъва да играе на пълни обороти особенно след като преподписа, а Мунтари е вероятен пътник.Задължително поне още един трябва да дойде и то флангови при възможност, но все пак имаме Пандев като опция.Куарешма не го коментирам.

5.Trequartista-Тук трябва да се помисли за най-сериозното попълнение защото Снайдер е подвластен на контузии пък и трябва да има алтернатива.Големия въпрос е дали със сигурност лятото ще дойде детето-чудо Коутиньо и колко бързо ще се впише в състава.Не трябва да се забравя и възможността Ален Стеванович да се премести от Примаверата в мъжкия състав, но той по-скоро е атакуващ полузащитник и няма организаторски качества.Подобна е ситуацията и с Керлон, който на дали въобще ще облече нашата фанелка.

6.Това е най-сигурната ни зона като изключим неприятните слухове за Милито и Ето'о.Имаме Пандев и Балотели, който при едно добро стечение на обстоятелствата и повече шанс за игра скоро ще струва цяло състояние.Ясно е че Арнаутович ще си тръгне, а и не мисля че е необходим пети нападател при условие че имаме Дестро и Алибек.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Wesley_*
коментар Jun 2 2010, 22:38
Коментар #18





Guests






Според мен на този етап се нуждаем от 3-4 нови попълнения.
Вратари-Жулио е ясен,но пък през този сезон се видя,че Толдоне вече не е така свеж и сигурен и при евентуална контузия на бразилеца ще имаме проблеми в тази зона.Има слухове,че сме си осигурили Кастелаци.Това е добра опция за резервен вратар.

Защита-При бековете нещата са доста сложни.Ако Майкон напусне мисля,че ще имаме 2 добри опции за десен бек-Санети и Сантон,но при това положение ще трябва да купим топ играч в лявата зона на защитата.На този етап Евра ми се вижда най-добрата опция.При централните защитници ситуацията е доста по-ясна-отново Лусио и Самуел ще са титулярната двойка.Кордоба мисля,че е време да си ходи,а Матрикса ще остане със сигурност,нека повдига духа на отбора и да помага когато се налага.Той е ЛЕГЕНДА и трябва да прекрати кариерата си при нас.В доста напреднала възраст е защитата ни и при едно евентуално напускане на Кордоба ще е хубаво да се помисли за някой по-млад централен защитник за пейката на първо време.Голям фен съм на Кяер,но едва ли ще дойде при нас за да е резерва.За Бонучи нямам кой знае какви наблюдения затова ще се въздържа от комента,но задължително трябва да се направи подмладяване на защитата.

Халфове-В тази зона задължително трябва да напуснат Мансини,Куарешма и Мунтари.Камбиасо и Снайдер е ясно,че ще са титуляри.Мота също може да се наложи като титуляр,но вероятно ще изпълнява ролята от този сезон.Станкович е ясно,че вече ще е твърда пейка и ще се разчита на него главно в ротационен вариант.Марига и Коутиньо ще са опции за бъдещето и трябва постепенно да се налагат,защото те са бъдещето на отбора.
Задължително в центъра на терена трябва да се вземе една СУПЕРЗВЕЗДА.Хем да вдигне драстично нивото на отбора,хем да е нещо като подарък от Морати за требъла.

Нападатели-Ако никой не бъде продаден,не мисля ,че ще се нуждаем от нови футболисти в тази зона.Иначе Агуеро е идеална опция при напускане на някой от нападателите.Също така очаквам да се даде шанс и на голмайстора на примаверата Дестро.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Jun 2 2010, 23:09
Коментар #19


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Харесвам Евра как играе наистина smile.gif ... момчета какво мислите за Давид Луис от състава на Бенфика, млад е и ми направи много добро впечатление този сезон smile.gif


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jun 3 2010, 09:46
Коментар #20


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Цитат(INTER_1908_ @ Jun 2 2010, 09:09 PM) *
Харесвам Евра как играе наистина smile.gif ... момчета какво мислите за Давид Луис от състава на Бенфика, млад е и ми направи много добро впечатление този сезон smile.gif

Евра - да! Не се бях сетил по-рано...идеален е за левия фланг,Сантон става титуляр вдясно(след като Майкон иска в реал) и сме наредsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th April 2024 - 06:25 PM
Buy sports equipment online