IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Интер - Дженоа (Серия А), 0:0
Faustico
коментар Mar 8 2010, 13:07
Коментар #121


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(diabloodripper @ Mar 8 2010, 10:42 AM) *
Абе ти какъв си бе... защитаваш някакъв шибан негър, а псуваш Драго...осъзнай се и мисли преди да напишеш нещо...


Думата "шибан" горе долу може да мине за псувня. Мързеливец не е псувня, даже няма нищо общо. Един ден ще пораснеш.. и ще разбереш какво значи израз. :>


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Mar 8 2010, 13:35
Коментар #122


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Цитат(diabloodripper @ Mar 8 2010, 12:42 PM) *
Абе ти какъв си бе... защитаваш някакъв шибан негър, а псуваш Драго...осъзнай се и мисли преди да напишеш нещо...

Ей момченце да вземеш да си пишеш домашните, а не да ми псуваш на негър социопат такъв dry.gif В Интер играят Марига,Балотели,Ето'о и Мунтари и много други чернокожи преди тях.Клубът се казваме ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ и при нас футболистите не се делят на черни и бели.Отивай да драскаш във форума на Ку Клус Клан hammer.gif banned.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cruz
коментар Mar 8 2010, 15:57
Коментар #123


Баче Кико
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,334
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,534
Любим Играч: Zanetti, Cruz & Stankovic



аз си казах мнението за мундари и балотели но за станкович си доста далеч от истината и все пак това си остава твоето мнение smile.gif тоз свръх перспективен мундари дето даже в национала не го викат щото е много добър и дисциплиниран те там нямат халфова линия и за туи има картони и скандали? нали еи ама си сладур smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
niki.st
коментар Mar 8 2010, 15:57
Коментар #124


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,366
Регистриран: 21-January 08
Град: София-Казичене
Потребител No.: 463



Сезон 1987/88 - Почти докрая на сезона шампион е Наполи, но накрая Милан съмнително ги минава, след "сделка" на Силвио Берлускони с Камората... - - ШАМПИОН Е МИЛАН
-----------------
Сезон 1998/99 - 90 минути преди края на сезона Лацио е шампион, но след редица Съдийски тесли ЗА Милан и ПРОТИВ Лацио - Росонерите печелят последните си 7 мача и стават шампиони.... - - ШАМПИОН Е МИЛАН
-----------------
СЕЗОН 2009/2010 - ИНТЕР е напът да стане 5-и път поред шампион на Италия и да мине Милан по титли. Явно това не се харесва особено на Червено-черните Функционери и те започват да действат... 8-10 Точки отнети на Интер по съдийски път + Опит за отнемане на още такива в дербито срещу Милан. -------- ШАМПИОН Е ??? Ще видим кого...


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
vladkata_inter
коментар Mar 8 2010, 16:29
Коментар #125


Lo sai per un gol.....
*******

Група: Members

Коментари: 2,181
Регистриран: 18-January 09
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 811



Общо взето смея да кажа,че това ни беше най-слабия мач този сезон в Серия А.Никаква идея,никаква фантазия в играта ни с изключение на 2-3 по-нетрадиционни паса на Снайдер,но ''една птичка пролет не прави''.Трябва да размазваме в по-леките маове като този,още повече защото преките конкуренти се бяха на практика самоубили след равния мач.Единственият на горе-долу добро ниво беше Лусио + Куарешма,като той игра много малко,за да се правят изводи за играта му.

FORZA INTER !


--------------------
MILANO SIAMO NOI!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар Mar 8 2010, 16:59
Коментар #126


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



В интерес на истината, мачовете, които изиграхме до момента си бяха тежки. И с Удине, с Парма и Наполи преди това, дори и този с Дженоа. Съперниците са били винаги "опашати" за нас и сме играли трудно. Все пак от Неапол си тръгнахме с точка,докато последните 2-3 гостувания не взимахме нищо. Реално ние с игра си печелим дори и тези точки и всичко ако е както трябва, то Милан по никакъв начин немогат не да ни застигнат ами и да ни изпреварят. Поне 4-5 мача ще се издънят те. Фактор обаче донякъде ще бъде и ако те отпаднат от ШЛ, а Интер продължи. Но от друга страна Жозе може и да си е преценил нещата и както аз самия казвах, че до Нова Година ще си уредим титлата и после сме лежерно..до момента е така (плюс-минус обаче съдииските подаръци в полза на Милан). Абсурдно ще е който и да е друг отбор да стане шампион. Не е реално просто. Пък и точно, когато се говореше, че Интер е сдал багажа - наакахме Милан. Нека говорят..идват Челси,Рома,Ювентус... седим и зяпаме interamo.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Scofield
коментар Mar 8 2010, 17:01
Коментар #127


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 14,151
Регистриран: 20-June 09
Град: Петрич / София
Потребител No.: 1,527
Любим Играч: Materazzi,Zanetti



Прочетох поста на Гошката Фаустико (няма да го копирам , че е много голям tongue.gif ) и останах потресен.Мунтари бил по-класен от Станко , играл за 2-ма , бла бла бла , ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Ганаецът от началото на сезона може да се конкурира единствено с Мота (но съм сигурен , че ще го изпревари) за приза "най-слаб полузащитник в Интер".Адски е разконцентриран , прави нелепи фалове , изкарва си глупави картони , нито удара му като удар , нито пас , като пас.Като цяло Мунтари РАЗОЧАРОВА.На фона на предишния си сезон изглежда като Ибрахимович пред Георги Христов.До тук за въпросния Мунтари...да си опича акъла ,че както вървят нещата , може това да се окаже и последния му сезон с нашата фланелка.
Относно Станкович...не ми беше любимец по времето на Манчини , даже смея да кажа , че до известна степен ми беше и антипатичен.Манчо се опитваше да го наложи като плеймейкър , но Деянчо просто не го бива на тази позиция.Сега , когато Снайдер е пред него , а Станко играе в по-заден план , направо ми пълни душата.Винаги съм твърдял , че Станко е 2 пъти по-полезен като опорен халф , отколкото като плеймейкър.Преди контузията беше в много добра форма , сега след контузията отново показва игри с които заслужава да бъде сред титулярните 11.Откакто треньор ни е Моуриньо , Станко прогресира адски много и съм доста по-спокоен , когато той е до Камбиасо и Санети в центъра на терена.
Доста често споря с Гошето на футболни теми , почти винаги намирам логика в казаното от него (макар и да греши tongue.gif ) , но този път се оля lol.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 8 2010, 17:21
Коментар #128


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(Scofield @ Mar 8 2010, 03:01 PM) *
Прочетох поста на Гошката Фаустико (няма да го копирам , че е много голям tongue.gif ) и останах потресен.Мунтари бил по-класен от Станко , играл за 2-ма , бла бла бла , ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Ганаецът от началото на сезона може да се конкурира единствено с Мота (но съм сигурен , че ще го изпревари) за приза "най-слаб полузащитник в Интер".Адски е разконцентриран , прави нелепи фалове , изкарва си глупави картони , нито удара му като удар , нито пас , като пас.Като цяло Мунтари РАЗОЧАРОВА.На фона на предишния си сезон изглежда като Ибрахимович пред Георги Христов.До тук за въпросния Мунтари...да си опича акъла ,че както вървят нещата , може това да се окаже и последния му сезон с нашата фланелка.
Относно Станкович...не ми беше любимец по времето на Манчини , даже смея да кажа , че до известна степен ми беше и антипатичен.Манчо се опитваше да го наложи като плеймейкър , но Деянчо просто не го бива на тази позиция.Сега , когато Снайдер е пред него , а Станко играе в по-заден план , направо ми пълни душата.Винаги съм твърдял , че Станко е 2 пъти по-полезен като опорен халф , отколкото като плеймейкър.Преди контузията беше в много добра форма , сега след контузията отново показва игри с които заслужава да бъде сред титулярните 11.Откакто треньор ни е Моуриньо , Станко прогресира адски много и съм доста по-спокоен , когато той е до Камбиасо и Санети в центъра на терена.
Доста често споря с Гошето на футболни теми , почти винаги намирам логика в казаното от него (макар и да греши tongue.gif ) , но този път се оля lol.gif


Сори, колчета за слалом не ме кефят. Предпочитам някакъв глупак да си изкарва картони и да спира атаките на противниците.. дори с простотия, отколкото да слаломират покрай него.
Това аристократично поведение от футболист далече от определението "звезда" вече 4 години.. ми е писнало от много отдавна. Просто ми писна да чета само критики за Мунтари.. а въпростната ходеща трагедия вече 4 години никой не я споменава. :>


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Mar 8 2010, 18:08
Коментар #129


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(diabloodripper @ Mar 8 2010, 12:42 PM) *
Абе ти какъв си бе... защитаваш някакъв шибан негър, а псуваш Драго...осъзнай се и мисли преди да напишеш нещо...



Хайде следващия път когато коментираш играчи на Интер да подбираш по-внимателно епитетите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 9th June 2024 - 07:19 AM
Buy sports equipment online