IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

6 страници V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Купа на Италия
N.Roussev
коментар Jan 30 2019, 23:19
Коментар #61


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Те самите са на път да отпаднат от турнира.Айде Аталанта,още малко остана.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Jan 30 2019, 23:40
Коментар #62


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Аталанта изнасили Съдийте . Тотално ги надигра , смешниците нямаха нито едно положение , уцелиха вратата само веднъж за целия мач . Иначе съдията се скъса да свири за тях де , но това го очаквахме . Реално и Лацио трябваше да ги шибне 3:0 ама нямаха късмет , но играта на Съдийте е потресаващо слаба , нямам идея как успяват да си вземат мачовете в калчото , като постоянно са надигравани .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jan 30 2019, 23:47
Коментар #63


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Честит требъл!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Jan 31 2019, 00:01
Коментар #64


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Ама и Гасперини е голям де , страхотен отбор е сглобил с Аталанта и това при положение , че му продават постоянно титуляри , чак ме е яд , че така бързо приключи при нас , защото определено е можещ . Вкарва в 4ката отбори като Дженоа и Аталанта , които сезоните преди той да ги поеме не си и мечтаят за такова място . А ние изкарахме Спалети вликан , че ни е направил 4ти ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 00:27
Коментар #65


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Кутинка, за средняка Гасперини ли те е яд? Та той е по-зле и от Спалети. Нищо повече от един посредствен треньор, идеален за отбори от типа на Аталанта и Сасуоло. Виж, вече Интер е друга бира и разликата е от тук до луната и обратно.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Jan 31 2019, 04:34
Коментар #66


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Съгласен съм с Пепо. В мига в който стъпи на някои гранд да го води и вече ще е започнал да усеща напрежението върху себе си. Ако в Аталанта няма да обърнат внимание при два слаби мача, то в големите отбори веднага ще бъде разпънат на кръст. Разликата да водиш клуб като Аталанта и Интер е долу горе от тук до луната.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jan 31 2019, 07:08
Коментар #67


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Гасперини (както и Бенитез при нас) не получи достатъчно време да наложи идеите и визията си. Схемата с 3ма в защита тогава беше нещо ново и след неубедителното начало Морати го разкара. Мисля че ако беше дал повече време на Бенитез или на Гасперини, нямаше толкова години да тънем в посредственост.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 09:55
Коментар #68


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Не мисля, че клуб като Интер има бъдеще с треньор като Гасперини. Самото му назначаване начело на Интер говори единствено и само за посредственост и липса на сериозни амбиции, защото моите уважения към всички ръководни фактори в нашият клуб, но не можеш да имаш такива с бившият треньор на Кротоне и Дженоа. Та единственият трофей на този човек е награда за "треньор на годината" от "Гадзета Спорт" през 2017-а година. За какво въобще говорим? Не е сериозно. Как по-точно с такъв човек ще гоним каквито и да е цели и трофеи? Хайде малко по-сериозно.

Пиоли победи Рома със 7-1 и като цяло във Фиорентина му се получават нещата. Той не ви ли липсва? Сигурно трябваше и него да го оставим 2-3 години и да го чакаме да се учи да работи. Не разбирате ли, че докато продължаваме практиката с назначаването на треньори като Гасперини и Пиоли, нищо добре не ни чака в развитието ни. Ако искаме да бъдем фактор в Италия и ШЛ, то трябва да назначим голямо име като Моу, Конте или Симеоне.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар Jan 31 2019, 10:17
Коментар #69


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Цитат(Provenzano @ Jan 31 2019, 09:55 ) *
Пиоли победи Рома със 7-1 и като цяло във Фиорентина му се получават нещата. Той не ви ли липсва? Сигурно трябваше и него да го оставим 2-3 години и да го чакаме да се учи да работи. Не разбирате ли, че докато продължаваме практиката с назначаването на треньори като Гасперини и Пиоли, нищо добре не ни чака в развитието ни. Ако искаме да бъдем фактор в Италия и ШЛ, то трябва да назначим голямо име като Моу, Конте или Симеоне.

На мен ми "липсва ".Я сметни оттогава до сега колко време мина(май 2017)?Не са 2-3 години ама хубавите работи бавно стават.Нашия отбор каква игра има?Би ли го сравнил с Аталанта или Фиорентина-тяхната игра не можем да я направим все още.А за мача на гобите се оказа че курвенския отбор Аталанта помогна косвено на останалите конкуренти.Довечера ще имаме допълнителна мотивация че Ювентус вече го няма.Дано оценят играчите ситуацията.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jan 31 2019, 10:21
Коментар #70


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Гасперини да се учи?! Това някаква шега ли е? Човекът е спец на схемата с трима в защита и това го е овладял до съвършенство. Ако ще взимаме Конте, предпочитам него, въпреки че не съм фен на тази формация. И не знам доколко гледаш Аталанта, но Гасперини мачка и топ отборите в Италия, включително и нас и то с играчи като Фраулер, ДеРоон, Пашали и Иличич. Начинът му на игра, схемата и мотивацията му вършат страхотна работа и отборът му не зависи толкова много от индивидуалности.
И какво значи, че е водил средняци? Алегри и Клоп кого са водили преди Милан и Борусия? Я, погледни Моуриньо преди Порто кой отбор е водил?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 11:25
Коментар #71


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(InteristaBG @ Jan 31 2019, 10:17 ) *
На мен ми "липсва ".Я сметни оттогава до сега колко време мина(май 2017)?Не са 2-3 години ама хубавите работи бавно стават.Нашия отбор каква игра има?Би ли го сравнил с Аталанта или Фиорентина-тяхната игра не можем да я направим все още.А за мача на гобите се оказа че курвенския отбор Аталанта помогна косвено на останалите конкуренти.Довечера ще имаме допълнителна мотивация че Ювентус вече го няма.Дано оценят играчите ситуацията.

Нямаме никаква игра, защото назначаваме посредствени треньори без шампионски манталитет. Вече го казах няколко пъти - когато извадим пари и докараме наистина добър треньор с необходимите качества за клуб като Интер, а не разни ментета, ще видите, че нещата ще започнат да ни се получават.

Цитат(cheffo @ Jan 31 2019, 10:21 ) *
Гасперини да се учи?! Това някаква шега ли е? Човекът е спец на схемата с трима в защита и това го е овладял до съвършенство. Ако ще взимаме Конте, предпочитам него, въпреки че не съм фен на тази формация. И не знам доколко гледаш Аталанта, но Гасперини мачка и топ отборите в Италия, включително и нас и то с играчи като Фраулер, ДеРоон, Пашали и Иличич. Начинът му на игра, схемата и мотивацията му вършат страхотна работа и отборът му не зависи толкова много от индивидуалности.
И какво значи, че е водил средняци? Алегри и Клоп кого са водили преди Милан и Борусия? Я, погледни Моуриньо преди Порто кой отбор е водил?

Не приемай думите ми буквално. Имах предвид да се учи на работа в голям отбор с претенции и амбиции. Няма кой да го чака да си прави експерименти в Интер, а в Аталанта няма никакво напрежение и не е притиснат до стената, което е от изключително важно значение за треньора. Иначе ми е пределно ясно, че до съвършенство може да работи във всеки един средняшки отбор. Средняк треньор в средняк отбор - ТОП! Те просто са създадени един за друг. Не разбирам как може да хвалиш треньор без никакви отличия в треньорската професия. Разликата между Гасперини и Конте е, че с първият ще се борим за място в зона ЛЕ, а вторият може да ни направи шампиони.

Играчите на Аталанта в момента са във форма за разлика от нашите, но това едва ли ще продължи през целият сезон. Очаквам сериозен спад при "бергамаските" съвсем скоро. Те като цяло са крив съперник на топ отборите в Италия, без значение дали треньор им е Гасперини или някой друг. Иличич (който беше свързван с Интер) в момента има 6 гола. Толкова имат Перишич, Кандрева и Политано взети заедно. Дуван Сапата пък има 15 попадения, което е почти два пъти повече от головете на Икарди. Сапата в момента прави сезона на живота си, нямам съмнение в това. Точно както направи Варди, когато Лестър спечели Висшата лига и както направи Белоти преди два сезона. Това какво ти говори? На мен само едно, а именно, че Аталанта е зависим именно от индивидуалните прояви на някой от играчите си. Без представянето на Сапата до този момент, само щяха да сънуват подобни резултати.

Примерът с Моуриньо не е никак удачен. Постижението му с Порто в ШЛ си беше същински подвиг, независимо, че клуба е гранд в страната си. Все пак тук говорим за ШЛ, а за мен Порто едва ли ще спечели този турнир отново, поне не и в близките години. А за Алегри какво? Той за мен и сега си е посредствен треньор. На гобите и Стамен Белчев да им сложиш за треньор, пак ще станат шампиони в Калчото. Мердите пък са на същата практика като нас. И те се чудят кой по-посредствен треньор да назначат. Синиша Михайлович е живият пример.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jan 31 2019, 11:37
Коментар #72


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Само да ти кажа, че гобите имат два финала в ШЛ с Алегри, а при Конте ставаха за посмешище в същия този турнир. И аз нямам предвид да се назначава Гасперини сега. Нито Конте. Ние нямаме играчи за 3-5-2 и няма смисъл да се правят пак кардинални промени и да започва всичко от начало.
Исках да кажа, че в момент, когато Морати реши да затегне финансите и да подмлади отбора без много инвестиции, беше удачно да даде повече шансове на Гасперини за да изгради отбор, който да не е толкова зависим от отделни играчи. Защото откакто Морати спря да инвестира и реши да се съобразява с ФФП, нямаше как да се взимат само звезди, които струваха много пари. Вместо това той "фенски" реши, че е време пак да сменя треньорите през два-три месеца и всички видяхме до какво доведе това.
И като цяло идеята ми е, че когато има работеща система и мотивиран отбор, играчите могат да доставят над реалното си ниво. Защото ако сега дадем на Аталанта Весино, Галярдини и Марио, ще видиш че до два месеца ще започнат да играят два пъти по-добре, отколкото при нас. Същото важи и за Сапата. Гасперини успя да го интегрира по най добрият начин в схемата си и той изпъква. Съмнява ме, че ако лятото премине в друг отбор, ще продължи да вкарва по този начин.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 12:03
Коментар #73


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Аз вече казах каква е за мен причината. Да сравняваме Интер и Аталанта е меко казано несериозно. Затова има играчи за големите отбори и такива за средняците, същото важи и при треньорите. Напрежението, очакванията и целите в Интер са много по-различни от тези в отбор като Аталанта. Няма никаква база за сравнение с нас. И поради тази причина не трябва да сравняваме представяне на играчите и постигнатите резултати. В Бергамо е доста по-спокойно, защото липсва натиска от фенове и медии, и като цяло се работи в една доста по-спокойна атмосфера. Това в Интер няма как да се случи никога. Колкото до Сапата - не само, че ако премине в друг отбор ще спре да вкарва, но дори да остане в Аталанта пак ще спре да вкарва по същия начин, както през този сезон, защото както вече казах, той в момента прави сезона на живота си.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Jan 31 2019, 12:13
Коментар #74


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(durex @ Jan 31 2019, 06:34 ) *
Ако в Аталанта няма да обърнат внимание при два слаби мача, то в големите отбори веднага ще бъде разпънат на кръст. Разликата да водиш клуб като Аталанта и Интер е долу горе от тук до луната.

Момчета какво разпъване на кръст след два мача , какви 5 лева , слезте на земята . Та ние миналия сезон бяхме посмешище 2 месеца и никой думичка не каза на Спалети ама за два мача на кръст разпъвали . Последните 7 мача имаме 3 гола и ставаме за посмешище с играта си и няма никакъв проблем , единственото е , че президента се бил ядосал и ако Спалети не вземел купа до края на сезона щял да го гони biggrin.gif Та в момента сме с толкова "амбициозни" собственици , че имам чуството , че ако Спалети изпадне в Серия Б , ще му дадът ултиматум 3 години да ни върне в Серия А и ако не го направи може и да го уволнят biggrin.gif
А Провенцано така говори за формата на играчите на Аталанта , че сякаш нищо не зависи от Гасперини , а е бахти късмета , че точно ся са във форма . Точно заради Гасперини играят страхотен футбол , нижат гол след гол , бият силните в Италия , имат най силното нападение , на полуфинал са за купата и само на 3 точки от зона ШЛ . А иначе според мен ще доизкарат сезона в силно темпо , защо да има спад . Той преди 2 сезона ги вкара в 4ката , а няколко години преди това вкара и Дженоа в 4ката . Какво толкова повече е постигнал Спалетко от Гасперини ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Jan 31 2019, 12:16
Коментар #75


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Ама той и Синишата си ни биеше с Катаня и Болоня мисля, ама отиде в мердите и се провали. Гасперини нали го видяхме при нас...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 12:28
Коментар #76


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Кутинка, аз вече го казах няколко пъти. Защо ме карате да повтарям едно и също като развален грамофон? Аталанта е един средняшки отбор със средняшки треньор и това е топ за него и тях! Какво повече да коментираме по темата? Гасперини е идеален за отбори като Дженоа и Аталанта. С

А Спалети за разлика от Гасперини има 2 купи на Италия, 1 суперкупа, 2 пъти е шампион на Русия, има и 1 купа и 1 суперкупа пак в Русия. Не е като да няма разлика, нали? Във витрината на Гасперини има само прах и паяжина. Не разбирам какво точно искаш да кажеш обаче? Че беше грешка уволнението на Гасперини ли? Или пък, че трябва да го върнем в Интер, защото елиминира гобите за купата на Италия и е на 3 точки от зона ШЛ? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Jan 31 2019, 12:29
Коментар #77


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Мердите са по-зле и от нас. Снишата, както в момента и Гатузо правят почти всичко възможно с наличния им материал. Алегри, също попада в тази графа. Когато имаше играчи, стана шампион и след това втори. Когато разпорадоха Ибрата, Тиаго Силва и т.н., се бореше и той за 3-8 място, даже успя още веднъж да ги вкара в ШЛ. Тогава пак го изкарваха най-големият проблем на Милан, само че се видя, че това изобщо не е така. Гасперини със сигурност не би успял да си наложи философията в отбор пълен със звезди, защото сигурно ще го бойкотират. Но, съм убеден че ако беше получил шанс в онзи наш разбит отбор от 2013-15 година, пълен с играчи със съмнително качество, щеше да се справи много по-добре от Мадзаревци, Страмачонита и тем подобни.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Jan 31 2019, 12:52
Коментар #78


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(Provenzano @ Jan 31 2019, 14:28 ) *
Не разбирам какво точно искаш да кажеш обаче? Че беше грешка уволнението на Гасперини ли? Или пък, че трябва да го върнем в Интер, защото елиминира гобите за купата на Италия и е на 3 точки от зона ШЛ? biggrin.gif

Просто според мен в момента би се справил по добре от Спалети при нас . И ако доводите му се подминават с насмешка какво да кажем за Спалетко , защо да остане ? Защото последните 7 мача имаме цели 3 гола ? Защото отпаднахме достойно от ШЛ ? Защото сме пред сборището на Милан ? Защото все още не е достигнал срама от миналия декември , януари и февруари ? Ако купите които споменаваш са толкова важни , трябваше вече да сме наели Моу .
Но чета в коментарите , че нямало да се справи със звездите ни ? Какви звезди ? Галярдини , Весино , Борха , Кандрева , Дамброзио и тн ... Тия звезди ли ? Та ние почти нямаме играч вдигал купа , повечето искат да се махат , но никой не ги иска . Дори една от "звездите" ни поиска трансфер , а отбора който го искаше си взе твърда пейка на Барса вместо него и никой друг не го пожела ..
Не казвам , че искам сега да ни поеме Гасперини ( искам Моу или Конте или в краен случай Жардим ) но определено Гасперини върши страхотна работа и няма нищо лошо да му се признае .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Jan 31 2019, 12:54
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2019, 12:58
Коментар #79


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Kutinkata @ Jan 31 2019, 12:52 ) *
Просто според мен в момента би се справил по добре от Спалети при нас . И ако доводите му се подминават с насмешка какво да кажем за Спалетко , защо да остане ? Защото последните 7 мача имаме цели 3 гола ? Защото отпаднахме достойно от ШЛ ? Защото сме пред сборището на Милан ? Защото все още не е достигнал срама от миналия декември , януари и февруари ? Ако купите които споменаваш са толкова важни , трябваше вече да сме наели Моу .
Но чета в коментарите , че нямало да се справи със звездите ни ? Какви звезди ? Галярдини , Весино , Борха , Кандрева , Дамброзио и тн ... Тия звезди ли ? Та ние почти нямаме играч вдигал купа , повечето искат да се махат , но никой не ги иска . Дори една от "звездите" ни поиска трансфер , а отбора който го искаше си взе твърда пейка на Барса вместо него и никой друг не го пожела ..
Не казвам , че искам сега да ни поеме Гасперини ( искам Моу или Конте или в краен случай Жардим ) но определено Гасперини върши страхотна работа и няма нищо лошо да му се признае .

Е, аз не искам Спалети да остава при нас и никъде не съм го писал. Не знам защо на мен задаваш тези въпроси. Купите са важни, когато сравняваме двама треньори. Ако не ги сравним по спечели отличия, тогава по какво? По прическа ли?

Не съм казвал и че Гасперини няма да се справи със звездите ни. Казах, че няма да се справи с воденето на отбор като Интер и казах точно поради какви причини няма да го направи. Впрочем няма да бъде нищо по-различно от Спалети. На мен желанието ми не е да заменим Спалети с някой подобен, а с доста по-добър треньор като Моу или Симеоне.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Feb 2 2019, 08:53
Коментар #80


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Значи, Политано за спор със съдията е изгонен и получава наказание от два мача, а Джеко за плюене по съдията същото!? Е, баси и пародията.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 03:41 PM
Buy sports equipment online