IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

 
Reply to this topicStart new topic
> Какво обичам в ИНТЕР
Какво НАЙ-много харесваш в ИНТЕР?
Какво НАЙ-много харесваш в ИНТЕР?
Клуба, Историята, Града [ 21 ] ** [32.81%]
Играчите, Отбора, Имената [ 15 ] ** [23.44%]
Стила на игра, Футбола [ 5 ] ** [7.81%]
Ултрас-фракциите, Крайнодесния уклон [ 6 ] ** [9.38%]
Клубните цветове [ 12 ] ** [18.75%]
Успехите, "Модата" ;-) [ 1 ] ** [1.56%]
Друго [ 4 ] ** [6.25%]
Общо гласове: 38
Гостите не могат да гласуват 
El Jardinero
коментар Nov 30 2010, 14:30
Коментар #1


АЗ МРАЗЯ БАЙРЯМ МЮМЮН И НЕГОВИТЕ КОВРИ
*******

Група: Members

Коментари: 2,666
Регистриран: 18-April 10
Град: Бургас
Потребител No.: 2,440
Любим Играч: J.R.Cruz,Zanetti,Milito,Veron



Не знам дали има много смисъл, но реших и аз да пусна една анкета. oops.gif Нарочно няма опция "Всичко", щото само това ще се цъка. rolleyes.gif


--------------------
ПРОТИВЕН, НО ОТ ИНТЕР!!!

LEONARDO INTERISTA VERO - ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!

НЕ СТАВА САМО С ПРАВИЛО! СКРИТИ МЕРДИ & МЕРДИНКИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА!

ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ "ЗАКРИВАНЕ НА ФК БЕЗДВЕНТУС ВТОРИНО ЗА СПАСЕНИЕТО НА ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ" DMS WC001897


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Nov 30 2010, 14:51
Коментар #2


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Гласувах за "клубните цветове" и за "историята, отбора, имената".
Баща ми беше голям фен на Калчото. Всяка неделя гледаше мачовете. Аз тогава знаеш само един отбор - Левски. Един следобяд го питах кой е синьо-черният отбор и той ми каза Интер. Казах за тях съм и седнах да погледам от мача. С времето малко по-малко заобичах отбора. Честно казано никога не съм имал друг отбор, който да харесвам и обичам така както Интер и Левски. Нещо като първа любов...
Та почна се с едното, после дойдохме на другото .... :>

А бтл "клубните цветове" са водещ избор за отбор. Много малки деца започват именно от това. А доста от тях остават верни на детския си избор до края на живота си. Бях чел преди години голяма статия по тоя въпрос в "7 дни спорт". След това реших да си нарпавя проучване сред познатите дали любимите им отбори и избор са зависили от любимия им цвят. Резултатите процентово са доста сериозни в подкрепа на тезата за "Любовта към цвета". smile.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Nov 30 2010, 14:57
Коментар #3


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Включи "Омразата към Ббилан" szyd-milan.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Nov 30 2010, 14:57
Коментар #4





Guests






"Клуба, Историята, Града" определено, аз не съм фен от дете, а от 5, 6 години някъде, така че при мен водещо беше това... Клубът е пълен с история, типично по италиански почти се е превърнал в семеен бизнес, щото се надявам синовете на Морати да наследят отбора по-нататък, всички са като едно голямо семейство доколкото знам и съм слушал, всичко се прави с много любов, хъс и амбиция, а и историята е показателна за тези неща... иначе и самия Милано много ми харесва, град също с богата история smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambro
коментар Nov 30 2010, 16:50
Коментар #5


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,306
Регистриран: 10-May 10
Потребител No.: 2,550
Любим Играч: Diego Milito



Гласувах за играчите, отбора, имената. Понеже около блока като малък нямаше кои знай колко деца, по-големите ни вземаха да ритаме с тях. Имаше един интерист, който говореше толкова опианяващо и завладяващо за Интер, че едва ли имаше нещо което би го запленило по-вече от синьо-черният отбор. А и освен него по това време беше мания да се пращат писма до клубове и играчи, като връщаха картички. Първата картичка която получих беше на Дзенга и така вече нямаше друг отбор за мен. Това бяха нещата повлияли ми за избора, затова и гласувах за играчи, отбор и имена f181261444a4b611.jpg


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Nov 30 2010, 17:00
Коментар #6


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Клуба, Историята, Града, Играчите, Отбора, Имената, Ултрас-фракциите, Крайнодесния уклон за тея 3 гласувах. Бих добавил като доктора омразата към мердата и дъртата


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Nov 30 2010, 17:17
Коментар #7


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Гласувах за играчите, отбора, имената,клубни цветове именно от там ми е тръгнала любовта.


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар Nov 30 2010, 18:37
Коментар #8


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Когато започнах да гледам футбол харесвах наравно Реал и Интер . За това посочих , че ценя историята и името на клубас като един от важните фактори при избора ми . Второто е цветовете както казаха и други . Те и третото - "стила на игра , футбола" ме тласнаха след първата ми година като фен към Интер .Просто някакси предпочитам да се наслаждавам на изпипаните тактики и перфектните планове от колкото на футбол подобен на този, който играят Барса в момента smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xs7yLe
коментар Nov 30 2010, 20:40
Коментар #9


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,084
Регистриран: 4-August 07
Град: Варна
Потребител No.: 390
Любим Играч: Raul



В началото бяха цветовете , Бобо Виери и Роналдо . Но сега нещото , което най-много обичам Интер е факта , че още от създаването си е против каквато и да била дискриминация , била тя етническа , расова или религиозна . Обичам Интер заради това , че назависимо какъв си , ако имаш таланта да играеш в отбора ( а понякога и да го нямаш biggrin.gif ) няма да ти бъдат създавани пречки , заради това , че си различен, а това за времето около създаването на отбора е било нещо доста значимо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAZAKA
коментар Nov 30 2010, 22:08
Коментар #10


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



КАТЕНАЧООООО!!!

ЛОТАР, ЮРГЕН & АНДРЕАС!!!

Другото е следствиеwink.gif


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Nov 30 2010, 22:30
Коментар #11


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Клуба, Историята, Града

Споменавал съм и преди. Запалих се по Италия от вуйчо ми, който е фен на Дъртата и бях гледал мачове с него. И го бях разпитвал за другите отбори и за всеки ми споменаваше по нещичко и като ми разказа за Интер, го накарах да ми изкара от интернет информация и бях пленен от историята, от факта, че група хора са се отделили и са направили нещо значимо сами, против всички разбирания тогава. А към града по късно ми плмна любовта и мечта ми е да отида и да стъпя на Сан Сиро.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 18 2012, 12:06
Коментар #12


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



ВСИЧКО !!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chaflio
коментар Apr 18 2012, 20:31
Коментар #13


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,277
Регистриран: 24-June 11
Град: ПЛОВДИВ
Потребител No.: 9,086



Може и да ви се струва сранно но аз когато си избрах че ИНТЕР ЩЕ Е МОЯТ ОТБОР,незнаех какъв цвят са екипите ,какви успехи има и въобще нищо за клуба.
Само като се сетя още ми става смешно-АМА ТОЙ ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА- И ВАЛТЕР ДЗЕНГА,ЗНАЕ ТОЧНО НА КЪДЕ ДА МЕ НАСОЧИ
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 09:38 PM
Buy sports equipment online