IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

5 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> посещение на мач на ИНТЕР
adriano1
коментар Jan 22 2007, 21:22
Коментар #1


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Колеги,хрумна ми една идея и искам и вашето мнение.
Всички знаем какъв сезон правим - рекорди,силен отбор,жадуваната титла се приближава,а аз я чакам от 89 г. - има ли по-добър повод от това да се организираме и да отидем март или април на някой мач на "Джузепе Меаца"?????
Подробностите ще ги уточним,искам само да знам има ли и други желаещи за това??
Очаквам отговорите ви!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Jan 23 2007, 10:14
Коментар #2


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Ми аз мисля че имаше такава тема преди и имаше желаещи, струва ми се обаче, че някой от софиянци трябва да се разтърси за билети.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 23 2007, 16:35
Коментар #3


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



QUOTE(Jeter @ Jan 23 2007, 08:14 AM) [snapback]8027[/snapback]

Ми аз мисля че имаше такава тема преди и имаше желаещи, струва ми се обаче, че някой от софиянци трябва да се разтърси за билети.

Най-големия ми приятел е в Милано,може да купи билети,макар да е миланист.
Нека да видим колко хора ще желаят това да стане,а другото вече може да се уточни...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jan 23 2007, 16:52
Коментар #4


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Билетите могат да се закупят и online.
Друга добра новина е, че с MyAir още от средата на Февруари маже да се направи отиване и връщане за около 120 евро. biggrin.gif
Мен най - много ме притеснява проблема с преспиването, въпреки, че ми казаха, че за най - много около 60 евро може да се намери хотел.
Лошото е, че е трудно доста хора се организират да тръгнат (в смисъл всеки е зает в различно време и т.н.).
Иначе идеята е доста добра. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_mi6oo_*
коментар Jan 23 2007, 21:24
Коментар #5





Guests






хора аз съм адски навит,дайе на 11 март е ма4а ни с милан даите да се събираме и да отиваме кво 6е кажете?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 23 2007, 22:49
Коментар #6


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



QUOTE(mi6oo @ Jan 23 2007, 07:24 PM) [snapback]8099[/snapback]

хора аз съм адски навит,дайе на 11 март е ма4а ни с милан даите да се събираме и да отиваме кво 6е кажете?

Точно за мача с милан - малко трудно,билетите ще са почти сигурно продадени,а и ще са доста скъпи.Идеята ми беше с някой средняшки отбор да гледаме мач,ще се обадим на Боре Касабов от РИНГ ТВ,той е интерист,даже ще изберем такъв отбор който е включен в пакета на РИНГ ТВ и ще н покажат по ТВ tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_mi6oo_*
коментар Jan 24 2007, 10:38
Коментар #7





Guests






da ве 6е питаме борето то4но така а и аз не съобразих 4е билетите за милан сигурно ве4е са и продадени даите да го ре6им и да заминаваме
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Jan 24 2007, 11:05
Коментар #8


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Та тръгваме значи... biggrin.gif . Аз съм за, най-вече за мача с мУлан (дано не излезе някой сериозен ангажимент). Хотелска стая за двама-60 евро на вечер, на 3 спирки на метрото от 'Меаца', има няколко такива хотели. Мен малко ме е страх от летене, навит съм и на автобус. Ако тоя приятел може да вземе билети (цените ги има в офиц сайт) е екстра, оn-line продажбата нещо не тръгва на моя комп. Тъй че остава само да се разберем на кой мач отиваме, ако има софета (и ако имат време и желание) евентуално те може (ще черпим после) да действат за билети за пътуването! FORZA INTER PER SEMPRE!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 24 2007, 11:54
Коментар #9


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



QUOTE(berti neroblue @ Jan 24 2007, 09:05 AM) [snapback]8123[/snapback]

Та тръгваме значи... biggrin.gif . Аз съм за, най-вече за мача с мУлан (дано не излезе някой сериозен ангажимент). Хотелска стая за двама-60 евро на вечер, на 3 спирки на метрото от 'Меаца', има няколко такива хотели. Мен малко ме е страх от летене, навит съм и на автобус. Ако тоя приятел може да вземе билети (цените ги има в офиц сайт) е екстра, оn-line продажбата нещо не тръгва на моя комп. Тъй че остава само да се разберем на кой мач отиваме, ако има софета (и ако имат време и желание) евентуално те може (ще черпим после) да действат за билети за пътуването! FORZA INTER PER SEMPRE!

Идеята ми е март - април да отидем на домакински мач, като мачовете са: с Удинезе на 28 февруари, с Парма на 1 април, с Палермо на 15 април, с Емполи на 29 април и с Лацио на 13 май.Изключвам последния домакински мач с Торино,защото тогава ще е лудница.
Сега остава някой от колегите да каже кой от тези отбори е включен в пакета за излъчване на РИНГ ТВ и да решим.Аз лично знам със сигурност за Лацио че ги дават.
Има и друго - не е задължително да спим там,може да си организираме микробус за 15-20 човека,тръгваме сутринта на предния ден,сутринта в деня на мача сме в Милано,малко разходка или шопинг,гледаме мача и след това се прибираме пак с микробуса.Разбира се всико е въпрос да договорки,чакам мнения от всеки от вас.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Jan 24 2007, 13:48
Коментар #10


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аз за това последното съм навит, ама не забравяйте, че всичко е свързано с пари .. аз не виждам как ще хвръкнат по-малко от 500лв за това нещо smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 24 2007, 16:17
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



QUOTE(AleRt @ Jan 24 2007, 11:48 AM) [snapback]8140[/snapback]

Аз за това последното съм навит, ама не забравяйте, че всичко е свързано с пари .. аз не виждам как ще хвръкнат по-малко от 500лв за това нещо smile.gif

Завиви,аз мисля че ако се напънем може и с 3000 да се оправим.
Искам обаче да знам мнението на повече хора,да чуя повече предложения и да изберем най-доброто за нас.Все пак исторически сезон е,сега ако не отидем - кога??? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Jan 24 2007, 16:40
Коментар #12


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аз не знам 500 отде да измъкна, ти 3000 викаш biggrin.gif Тря'а да видя за бала какво ще събера wink.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 24 2007, 16:43
Коментар #13


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



[quote name='AleRt' date='Jan 24 2007, 02:40 PM' post='8155']
Аз не знам 500 отде да измъкна, ти 3000 викаш biggrin.gif Тря'а да видя за бала какво ще събера wink.gif
[/quote
Аз викам 3000 за пътуването и билетите за всички.Отделно всеки си носи за джобни колкото иска - може и по 2000 евра всеки да си вземе tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Jan 24 2007, 16:53
Коментар #14


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Най-добре е със спане, но мен лично не ме бърка и да пътувам. Как ще се съберем 15-20 човека невиждам ама ... мачът със Торино ми се вижда най-подходящ всеки ще може да се организира пък и мисля че тогава ще им връчат купата (всъщност незнам дали пък като опонентите нямат математически шанс .... тогава тоя мач няма да е удачен)!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Jan 24 2007, 18:17
Коментар #15





Guests






Аз съм навитак но зависи колко пари ще струва, защото ме чака и абитюренска tongue.gif Иначе най-удачния мач ми се струва срещу Палермо хем април месец когато се предполага, че времето ще е хубаво хем противника е силен wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 24 2007, 18:41
Коментар #16


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Аз мисля че мача с Торино ще е най-неудачен,защото тогава се връчва купата и билетите ще са най-скъпи.Мача с Лацио е добре,защото ще го дават по РИНГ ТВ.
С микробус ще е най-добре,защото те возят за по 80-90 ст. на километър,а ако някой намери познат шофьор,може и по-малко.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_mi6oo_*
коментар Jan 24 2007, 21:44
Коментар #17





Guests






хора тва с микробуса наистина е добра идея навит съм.нз оба4е нека е домакински ма4 със сигурност.ина4е парите наистина 6е са доста
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Dido_*
коментар Jan 24 2007, 22:15
Коментар #18





Guests






оооо как ми се иска само.Трябва да се моля на бащата да ми прати пари.Да посетя Сан Сиро ми е мечта.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jan 25 2007, 09:31
Коментар #19


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Посещение на "Джузепе Меаза" - ооо,ако не си ходил е голямо чувство,особенно като видиш отдалече как се показват кулите wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Jan 25 2007, 18:07
Коментар #20


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Така като гледам сме май само 5-6 ентусиастите, дето се вика и в две коли ще се съберем (моята ще се разпадне нейде в Сърбия за съжаление). Иначе редовен микробусен транспорт до Милано ще да е около 250 лв, двупосочен, ако направят намаление ок, но се съмнявам, още повече за 6 човека. И защо не ви се ходи на мача с мУлан бе хора, е това е тръпка, може да си спретнем едно стендартче даже, да видят хората, че и в БГ има интеристи! За мача с Торо ми се струва, че билетите ще свършат още другата неделя. Аз имам познат с микробус, всички екстри, ама за 6 човека няма да се навие, а и от Добрич цената ще се оскъпи доста! Има ли софиянци сред нас?


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23rd April 2024 - 12:52 PM
Buy sports equipment online