IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Прокълнат ли е Интер?
Guest_ELMANIFICO_*
коментар Sep 28 2006, 21:37
Коментар #1





Guests






Знам,че ще ви звучи смешно ,но няма как да отречете ,че интер играе мн смешно.не може да бие с 4-3 (да през 85 % от времето мачкаше киево,но все пак 4-3!!!!! ,а един мач се играе 90 мин)не може да пада с 0-2 от баварците,не може да е с 0 точки от два мача в ШЛ ,не може да постига такива резултати да обявява някакви амбиции.

А да не говорим за провалените играчи,играчи ,които идваха в интер като звезди,а си отиваха като развалини:"Интер - кошмарът на звездите
Човек лесно би могъл да спечели световната титла, ако събере в един тим всички играчи, които ca прекарали кошмарни мигове в Интер. Ляв бек на символичния тим е Роберто Карлос, в центъра на отбраната е Фабио Канаваро, Андреа Пирло ще дърпа конците в средата на терена, Денис Бергкамп ще е малко зад двамата нападатели Роналдо и Креспо.Канаваро може и да изведе Италия до титлата през юли, но мнозина отписаха защитника след двата му мизерни сезона при нерадзурите между 2002 и 2004.
Контузии преследваха Роналдо в петте му години в Интер след рекордния трансфер от Барселона през 1997. Феномена започна добре и заби 25 гола в дебютния си сезон, но после скъса два пъти коленни връзки в рамките на 1 година. Бразилецът пропусна целия сезон 2000/01, след като коляното му не издържа при завръщането му през април 2000, а после не намери общ език с аржентинския треньор Ектор Купер. След като възкръсна на световното през 2002, Роналдо побърза да избяга от проклятието в Реал (Мадрид).
Заместникът му Креспо едва издържа един сезон, като вкара само 7 гола, преди да отиде в Челси. Аржентинецът обаче показа изненадваща смелост и сега отново носи екипа на нерадзурите.
Роберто Карлос отиде в Интер през 1995, но не успя да впечатли треньора Рой Ходжсън, който го прати в Реал само след 1 година. Пирло, купен от Бреша, изигра само 22 срещи за Интер в рамките на 2 сезона. Някогашният смъртоносен нападател Дарко Панчев изигра 19 мача за 4 сезона, след като спечели КЕШ с Цървена звезда. Интер е единственият тим, с който Кларънс Зеедорф не е печелил Шампионската лига (холандецът има КЕШ с Аякс, Реал М и Милан), а Роберто Баджо бе заточен на пейката при треньора Марчело Липи."

Сега Адриано,Мартинс!!!Златан не играе добре,на гросо вече не чуваме името....


На какво според вас се дължат всички тези издънки.Глупаво ще е да намесвате Ювентус и Милан,защотот в Европа никой не ви пречи,в мачовете с по-слабите отбори никой не ви пречи.
Пожелавам ви успех в Шл и в Италия
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Sep 28 2006, 22:46
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Не казваш нещо, което не знаемsmile.gif Доста играчи са били натирени от Интер, заради "кадърността" на разни хора от ръководството ... сещам се още и за Пол Инс, който също беше наш играч... найстина може да се каже до някъде, че отбора е прокълнат .. ама прокълнат отстрана на поста "старши треньор" wink.gif Защото , не може да се отрече , че за толкова време не можахме да намерим треньор, който да вкара нужната дисциплина и да стегне отбора .. ма както и да е smile.gif Тук никой няма глас да каже нищо smile.gif Беше писал в някой друг пост, да направим тема за Юве ... не виждам смисъл във форум на Интер да се обсъжда Юве .. всички такива спорове са започнати от ваши фениве който бяха дошли да hate-ват тука smile.gif И все пак се кефя на такива фенове като теб, които не са толкова пристрастни и не идват тука с цел да се дразнят wink.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ELMANIFICO_*
коментар Sep 28 2006, 23:05
Коментар #3





Guests






QUOTE(AleRt @ Sep 28 2006, 08:46 PM) [snapback]4599[/snapback]

Не казваш нещо, което не знаемsmile.gif Доста играчи са били натирени от Интер, заради "кадърността" на разни хора от ръководството ... сещам се още и за Пол Инс, който също беше наш играч... найстина може да се каже до някъде, че отбора е прокълнат .. ама прокълнат отстрана на поста "старши треньор" wink.gif Защото , не може да се отрече , че за толкова време не можахме да намерим треньор, който да вкара нужната дисциплина и да стегне отбора .. ма както и да е smile.gif Тук никой няма глас да каже нищо smile.gif Беше писал в някой друг пост, да направим тема за Юве ... не виждам смисъл във форум на Интер да се обсъжда Юве .. всички такива спорове са започнати от ваши фениве който бяха дошли да hate-ват тука smile.gif И все пак се кефя на такива фенове като теб, които не са толкова пристрастни и не идват тука с цел да се дразнят wink.gif

и мен мн ме дразнят такива хора,независимо на кой отбор са фенове.Писах това за темата,защотот вие обсъждате провалите на Юве в темата за историята на интаре!!! това е цигания или по-точно -българска работа.

НЕ ,че бе съм пристрастебн към юве ,но просто съм реалист и не мога да отричам класата на др,а и бих бил най-големия глупак ако не уажавам съперниците на юве wink.gif .
Ти си мн мн прав,наистина най-големия ви проблем вие в ръководството и на ювентус беше мн лошо и всички знаем дойкъде стиганхме ние,не ви го пожелавам,защотот предпочитам да се борим в серия А с вас,в Шл,там са по-сладки победите,на Ювентус разбирасе smile.gif smile.gif

FORZA JUVENTUS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Sep 29 2006, 19:55
Коментар #4





Guests






Можеби наистина сме прокълнати.Остави това че много играчи са се провалили аз още немога да си обесня как загубихме спечелена титла през 2002.Според мен основния проблем е на психическа основа вече 17 години не сме печелили титлата и напрежението върху играчите и треньорите е голямо.Много хора казват че Манчини е виновен но аз не съм сигурен че ако дойде някой друг ще промени нещо.Колко треньори се пробваха в ерата Морати и нищо освен една купа на УЕФА и 2 купи на италия но това е твърде малко за отбор като Интер.Пак казвам проблема е психологически и няма лидер в отбора който да дърпа другите напреде. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Sep 30 2006, 12:14
Коментар #5





Guests






Бах маа му утре се обаждам в някое предаване с врачки и да ни махат проклятието щото се дразня вече (JOKE wink.gif ) Според мен това не е проклятие просто не ни достига капчица късмет.Сега ако Манчини напусне съм убеден ,че отбора ще тръгне в положителна посока.Просто тези играчи трябва да играят поне 5 мача без ротация.А не всеки мач да се започва с различна единаъсеторка.Не знам просто съм изумен от Манчини и неговия кренетизъм.Съжелявам момчета , но докато Манчини ни е треньор , с неговите криви виждания за футбола , ние няма да прокопсаме.А за провалите в миналото не ни е достигнал късмет и точното ръководство
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_interman_*
коментар Sep 30 2006, 13:11
Коментар #6





Guests






QUOTE(ELMANIFICO @ Sep 28 2006, 07:37 PM) [snapback]4590[/snapback]

Знам,че ще ви звучи смешно ,но няма как да отречете ,че интер играе мн смешно.не може да бие с 4-3 (да през 85 % от времето мачкаше киево,но все пак 4-3!!!!! ,а един мач се играе 90 мин)не може да пада с 0-2 от баварците,не може да е с 0 точки от два мача в ШЛ ,не може да постига такива резултати да обявява някакви амбиции.

А да не говорим за провалените играчи,играчи ,които идваха в интер като звезди,а си отиваха като развалини:"Интер - кошмарът на звездите
Човек лесно би могъл да спечели световната титла, ако събере в един тим всички играчи, които ca прекарали кошмарни мигове в Интер. Ляв бек на символичния тим е Роберто Карлос, в центъра на отбраната е Фабио Канаваро, Андреа Пирло ще дърпа конците в средата на терена, Денис Бергкамп ще е малко зад двамата нападатели Роналдо и Креспо.Канаваро може и да изведе Италия до титлата през юли, но мнозина отписаха защитника след двата му мизерни сезона при нерадзурите между 2002 и 2004.
Контузии преследваха Роналдо в петте му години в Интер след рекордния трансфер от Барселона през 1997. Феномена започна добре и заби 25 гола в дебютния си сезон, но после скъса два пъти коленни връзки в рамките на 1 година. Бразилецът пропусна целия сезон 2000/01, след като коляното му не издържа при завръщането му през април 2000, а после не намери общ език с аржентинския треньор Ектор Купер. След като възкръсна на световното през 2002, Роналдо побърза да избяга от проклятието в Реал (Мадрид).
Заместникът му Креспо едва издържа един сезон, като вкара само 7 гола, преди да отиде в Челси. Аржентинецът обаче показа изненадваща смелост и сега отново носи екипа на нерадзурите.
Роберто Карлос отиде в Интер през 1995, но не успя да впечатли треньора Рой Ходжсън, който го прати в Реал само след 1 година. Пирло, купен от Бреша, изигра само 22 срещи за Интер в рамките на 2 сезона. Някогашният смъртоносен нападател Дарко Панчев изигра 19 мача за 4 сезона, след като спечели КЕШ с Цървена звезда. Интер е единственият тим, с който Кларънс Зеедорф не е печелил Шампионската лига (холандецът има КЕШ с Аякс, Реал М и Милан), а Роберто Баджо бе заточен на пейката при треньора Марчело Липи."

Сега Адриано,Мартинс!!!Златан не играе добре,на гросо вече не чуваме името....
На какво според вас се дължат всички тези издънки.Глупаво ще е да намесвате Ювентус и Милан,защотот в Европа никой не ви пречи,в мачовете с по-слабите отбори никой не ви пречи.
Пожелавам ви успех в Шл и в Италия

Не си прав, че Интер разваля звездите. Креспо прекара най-добрите си сезони при нас, а се развали като отиде в Челси (после се върна и пак е добър smile.gif ). Денис еркамп е една от легендите на Интер. Фабио Канаваро игра мн. по-добре при нас отколкото в Юве и Реал. А Андре Пирло просто беше прекалено млад когато игра за нероадзурите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Sep 30 2006, 14:10
Коментар #7


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Бергкамп легенда на Интер ? За една година как ще стане легенда само това не мога да си обесня smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ELMANIFICO_*
коментар Sep 30 2006, 18:16
Коментар #8





Guests






QUOTE(ChaiNGang @ Sep 30 2006, 10:14 AM) [snapback]4623[/snapback]

Бах маа му утре се обаждам в някое предаване с врачки и да ни махат проклятието щото се дразня вече (JOKE wink.gif ) Според мен това не е проклятие просто не ни достига капчица късмет.Сега ако Манчини напусне съм убеден ,че отбора ще тръгне в положителна посока.Просто тези играчи трябва да играят поне 5 мача без ротация.А не всеки мач да се започва с различна единаъсеторка.Не знам просто съм изумен от Манчини и неговия кренетизъм.Съжелявам момчета , но докато Манчини ни е треньор , с неговите криви виждания за футбола , ние няма да прокопсаме.А за провалите в миналото не ни е достигнал късмет и точното ръководство

не мисля,че проблема е в манчини,припомни си как играеше лацио.Както вече казахте проблема е в главите на играчите.Аз имам и др въпрос кой според вас трябва да е този лидер ,който да дърпа конците на интер????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Sep 30 2006, 19:02
Коментар #9





Guests






ELMANIFICO 97% от проблемите в Интер е манчини. Първо...той не излиза никога с един и същи стартов състав повече от 2 мача. Второ...държи на пеиката Адриано и трето...продаде единствения ни плеимеикър без да купи никой друг.Ето от тези решаващи фактори губи отбора sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Youri Djorkaeff_*
коментар Sep 30 2006, 20:15
Коментар #10





Guests






Самата истина е , че много талантливи футболисти не успяха да прокопсат в нашия отбор.Мен лично много ме е яд за Стефан Далма , който имаше уникални качества , а сега даже не знам къде играе.Може би голямото текучество на футболисти се отразява негативно , не знам. Знам само , че както много сме затрили , така също и много направиха прекрасни сезони - Джоркаеф , Заморано , Санети , 1вия на Роналдо , Кордоба и т.н.
Истина е , че в транферната политика куцаме и изоставаме много от Юве и Милан. Вероятно търсенето на бързи резултати е главната причина , но когато събереш на едно място толкова много добри футболисти , които са с ранг на звезди няма как това да не се отрази на климата в отбора.
Ще завърша с думите на един наш ивш треньор : "На Интер не му трябва добър треньор , на Интер му трябва добър психолог!"
А относно статията : Роберто Карлос няма място в Италия , Роналдо напусна Интер , Сеедорф игра в най-слабата селекция (заедно с хакан Шюкюр и т.н. идиоти) , Баджо спаси сезона в мачовете срещу Парма , а и беше на годинки , използвахме Пирло на различен пост от сегашния му в Милан , Канаваро играеше на ниво , но ръководството реши да го освободи , Креспо също беше продаден с решение на ръководството за немалко пари на Челси , Дарко Панчев не съм го гледал да си призная , а за Оба съжалявам , че напусна.
Общо взето единственият , който може да твърди че престоят му в Интер е бил кошмарен е Роберто Карлуш , защото Ходжсън искаше да го преквалифицира. Кошмарите на Роналдо дойдоха от контузиите му. Сега и Императора има труден период , но се надявам да превъзмогне проблемите.
Айде със здравеsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Sep 30 2006, 21:30
Коментар #11





Guests






Интер има една абсолютно грешна трансферна политика последните години. Първото което е трябва да се отстрани от длъжност Манчини, а на наследника му да се дади правото той да решава кой да купува, а не Морати! Треньори като Рафа Бенитес, Моуриньо и Липи мисля биха се справили, а защо не Юрген Клинсман той в момента е свободен, а и видяхме как изцяло промени Германия да заиграе приятен и ефективен футбол ! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Oct 3 2006, 10:43
Коментар #12


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Според мен в Интер немогат да проумеят кой е ключов футболист на даден пост и преди да го продадът да имат човекът който да го замести и поне половин сезон за сработка след което да продавът играча (ако наистина новия се справя по добре).
А относно изброените футболисти:
Роналдо-искаше да си ходи дали Интер имаше вина, че неможа да го задържи незнам. ДА ПРОДАДЕШ ГОЛМАЙСТОРА НА СВТЕТОВНОТО ???
Канаваро-безумен трансфер! Продаден без да има някаква алтернатива за неговия пост (несмятам Матераци за негова алтернатива защото да пуснеш Матераци в игра трябва да си доста смел) ДА ПРОДАДЕШ КАПИТАНА НА ИТАЛИЯ ОТБОРА КОЙТО БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА НАЙ-ДОБРАТА ЗАЩИТА???
Сеедорф-беше единствения двигател на Интер във средата на терена (можеше сам да победи противника) ЕДИН ОТ НАЙ- ДОБРИТЕ ТИ ХАЛФОВЕ??? като незабравям
Баджо-който направи много-добри мачове за възраста си.
ПРИТЕЖАВАМЕ ВРАТАР КОЙТО Е ИЗВАДИЛ ИНТЕР В ТАКИВА МОМЕНТИ
А дали е имал добри треньори незнам, но Липи вече беше.
АТМОСФЕРАТА В КЛУБА Е ЛОША И ВЪРХУ НЕЯ ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ А НЕ ПАК ДА СМЕНЯМЕ ТРЕНЬОР!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_PERKOTO_*
коментар Oct 3 2006, 11:11
Коментар #13





Guests






според мен нямаме лидер които да поведе отбора,но си мисля че КАМБИАСО започна да вади отбора напред но се контузи и според мен когато той се варне отбора отново ще си стъпи на краката и ще почнем да побеждаваме без проблеми smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 3 2006, 19:01
Коментар #14





Guests






За целия хаос в тима е виновен единствено Манчини.Я ми кажете един негов добър тактически ход.Не може през 1 мач да ми сменя единаисеторката и да ми копува безделници като ЦЕЗАР и да пуска дървари като Кили Гонзалез.Това не мога да го проумея.При положение , че направи най-добрата селекция през лятото да се излага така...каквото искате ми гововете , но за мен единствения виновник е Манчини
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Oct 3 2006, 20:18
Коментар #15


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Ае не може да се обвинява само и единствено треньора все пак. Манчини, че си е некадърник, некадърник си е. Ама тези играчи да не идват от гората ? Манчини ли им казва да си вадят по 1-2 червени картона на мач ? Вратаря се пуска, според мен, в зависимост как се е справил на тренировките преди мача. Ако Цезар се представя зле, то представете си Толдо ? Не го защитавам, и аз не искам Манчини в отбора, ама все пак не може да търсим само на него отговорност. Все пак това е отбор, и този отбор не е само Манчини нали ?


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Oct 5 2006, 10:38
Коментар #16


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



Ми не е ами вина има и то голяма играчите. ChaiNGang Кили Гонзалес не е във Интер остави какво пишат нашите журналисти те немога да разберат, че между Мариано и Кили има разлика може би нищожна но все пак има.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 5 2006, 11:21
Коментар #17





Guests






QUOTE(Jeter @ Oct 5 2006, 08:38 AM) [snapback]4732[/snapback]

Ми не е ами вина има и то голяма играчите. ChaiNGang Кили Гонзалес не е във Интер остави какво пишат нашите журналисти те немога да разберат, че между Мариано и Кили има разлика може би нищожна но все пак има.

Знам , че не е в Интер.Аз ти казвам за миналия сезон.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ELMANIFICO_*
коментар Oct 11 2006, 22:37
Коментар #18





Guests






ami ,че то толдо е доста по-добър от тоя цезар
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 14 2006, 20:03
Коментар #19





Guests






Това го знаят всички , без Манчини mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 03:17 PM
Buy sports equipment online