IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Селекция за новия сезон 2010/2011, Предложения и коментари
Guest_Матераци_*
коментар May 24 2010, 16:48
Коментар #1





Guests






И така приятели,след спечелването на безпрецедентния требъл,мисля,че можем да обърнем внимание на това как ще изглежда любимият ни тим в бъдеще...Разбира се,това ще го решават ръководителите и евентуалния нов наставник на тима,но тук искам да изложа някои предложения,които имам и бих искал да чуя вашето мнение....
Всички тези мои виждания са продиктувани и съобразени главно и изключително от един факт-през 2012 година УЕФА би трябвало да въведе системата 6+5(показва броя на местните играчи и чужденците,които имат право да започнат титуляри) в цяла Европа,а както личи още от пръв поглед-от големие клубове,ние сме най-неподготвени в момента...нека погледнем: -Барселона е пълна с испански играчи;Реал има няколко,които стават,а се очаква това лято да вземе и Давид Силва;Байерн си има Лам,Швайнщайгер,Гомес,вече наложи Бадщубер и Мюлер,а сега си връща и Тони Кроос;Юнайтед имат Фърдинанд,Браун,Карик,Флетчър,Рууни... Харгрийвс се завръща,а и Джони Евънс почва да получава все повече шансове;Челси има Тери,Ашли Коул,Лампард,Джо Коул(ако остане),младоците Стъридж и Мансиен(сега е под наем)....А с какво разполага Интер-всичко на всичко четирима италианци-двама много млади(отлично),но и двама суперстари(Толдо и Матераци),за които е несериозно да се смята,че ще са титуляри след 2 години-даже 100% ще са се пенсионирали дотогава... И забележете-единият от младите надежди(Балотели) се сочи като най-сигурният напускащ през лятото... Няма почти никакво време,а моите уважения към цялото ръководство,но определено се забавихме с "поиталианчването" на състава...Ясно е че няма кой знае колко класни италиански играчи в последно време,но поне можеше да започнем привличането на перспективни младоци,които на първо време да са резерви,а след 2-3 години вече да пробваме да ги налагаме и като титуляри... Затова ще си позволя да предложа няколко футболиста,които да вземем през лятото,някои от тях стават за титуляри и сега,други ще са инвестиция за по-късен етап....Разбира се,имам в предвид,че италианските играчи които стават за Интер в момента са твърде малко и избора е силно ограничен...И все пак:
-Вратари:
-Жулио Сезар е прекрасен вратар,но аз мисля,че ако Буфон изобщо ще напуска някога Ювентус,то това ще е тази година... Юве няма да играят в Шампионската лига и няма да могат да го спрат,ако поиска да напусне -вярно,скъп е,но това означава и че не всеки може да си го позволи,а ние сме от тези,които могат...пък и той не би отишъл в по-посредствен отбор
-Мисля че трябва да си задържим Енрико Алфонсо като трети вратар,а не пак да го преотстъпваме-не виждам защо не го използваме вместо Орландони,който отдавна е свършил за футбола...
-Въпреки,че Франческо Толдо е моят любим вратар изобщо,мисля че е време да окачи обувките(и ръкавиците) на пирона и да даде път на по-младите-разбира се,той може да изкара и този сезон,но така или иначе е резерва и само ще спира развитието на някой друг
-Защита:
-Луд фен съм на Марко Матераци(това ми е любимият играч,заедно с Недвед),но казаното за Толдо,важи в пълна сила и за него... мисля също и че привличането на Лусио не беше жизнено необходимо за Интер и Кордоба и Матераци можеха спокойно да се справят вместо него...
-за заместник на Марко и/или Лусио бих предложил Джорджо Киелини(знам,че той определено не е фен на Интер,а и ние не умираме от любов по него хихи)-при него ситуацията е като при Буфон-има класата да е титуляр при нас(може да не е по-добър от сегашните,но е около тяхното ниво,а е доста по-млад) и би желал да напусне Юве,за да играе в Шампионската лига
-От по-младите играчи мисля,че бихме могли да вземем Де Силвестри(за дубльор на Майкон) и обезателно Крисчито от Дженоа,който може да играе и в ляво и като централен бранител,а така както се развива,вероятно ще стане от най-добрите бранители в света след няколко години....
-Полузащита:
-Единствения италиански полузащитник,който може да бъде титуляр при нас в момента е Даниеле Де Роси-смятам че ще замести отлично Мота в първия отбор.... Рома определено има проблем с финансите и колкото и да не им се иска,вероятно ще се наложи да се разделят с него-трябва обаче да се пребориме с Реал за подписа му
-Нападение:
-Тук мисля,че на всяка цена трябва да задържим Марио Балотели,въпреки неговите издънки-още е млад,дано поумнее скоро хихи
-Джампаоло Пацини ще е отличен дубльор на Милито за мястото на тарана,а след 2 години когато аржентинеца вече ще е в понапреднала възраст,ще може да заеме и мястото му в титулярния състав
-Тук може да вземем и още един обещаващ играч,особено ако не задържим Балотели-мисля че Джузепе Роси от Виляреал би ни свършил работа.... вярно,че след първоначалния фурор,който предизвика,той отсъпи леко назад,но все пак в него има потенциал и след 2-3 години може да се превърне в един от най-силните италиански нападатели

Това са имената на играчите,които може да се замислим да привлечем-ясно е че повечето от тях няма да повишат класата на отбора в този момент,но все пак трябва да се мисли и за бъдещето,а с досегашната трансферна политика,не показваме да сме се насочили към него....вярно трябваше да спечелим Шампионската лига за да се върнем при най-големите,но когато това вече е факт,мисля,че е време да погледнем и малко в перспектива....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xs7yLe
коментар May 24 2010, 17:32
Коментар #2


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,084
Регистриран: 4-August 07
Град: Варна
Потребител No.: 390
Любим Играч: Raul



Еми за вратарския пост от догодина сме с Кастелаци за резерва на Сезар , в момент Сантон е "дубльора" на Майкон и е пълен абсурд Киелини да заиграе при нас . Наистина единствения класен италиански халф в момента е Де Роси , но и за него не вярвам ,че ще играе в черно синьо.Пацини по моему няма качества за Интер ,камо ли пък Роси .А относно правилото ,мисля че даже не е решено дали да бъде въведено , но не съм 100% сигурен по този въпрос. Интер затова е Интер- защото взима най-добрите играчи , независимо от гражданството им и не е подвластен на факта , че щом си италиански отбор трябва да играеш за италианци,а аз лично в момента не виждам италианци сред "най-добрите" играчи . smile.gif

p.s. Еванс е ирландец , а пък Флетчер шотландец tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар May 24 2010, 17:51
Коментар #3


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



1-Тоя травестит киелини Аз лично него искам в Интер никога дори и в някой друг живот,за мен той е супер никадърник
2-Буфон по моему вече нее в тази форма която беше,и нени е нужен ако се взима вратар трябва да е млад.
3- За защитата е ясно че ще има нови попълнения както и в халфовата линия
Лично мое мнение е че както се вижда Жозе ще поеме към Реал,така че от жизнено важно значение е кой ще е новия треньор на Интер и тогава мисля че трябва да обсъждаме селекцията на отбора.
П.П. Примерно Ако стане треньор Рафа Бенитес със сигорност ще имаме ново попълнение от Ливърпул,така поне мисля ,може да са Джерарт,Масчерано или Торес.Така че най добре е да изчакаме да видим кой ще е новият наставник


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vladkata_inter
коментар May 24 2010, 18:29
Коментар #4


Lo sai per un gol.....
*******

Група: Members

Коментари: 2,181
Регистриран: 18-January 09
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 811



Във вратарския пост,вече си осигурихме Лука Кастелаци
В защитата ни трябва един ляв бек - Коларов,Евра или някой сходен
В полузащитата ни трябва една звезда,пример - Фабрегас,Джерард или Ван Дер Ваарт (който е най-възможен)
В атака си имаме достатъчно футболисти,като ако можем да вземем Тевез,Агуеро или ДИ Натале ще съм изключително доволен


--------------------
MILANO SIAMO NOI!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар May 24 2010, 19:24
Коментар #5


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Еми и аз няма да открия топлата вода като кажа, че е задължителен преди всичко един класически ляв халф-бек. Не знам дали ще е Коларов, или Варгас, или пък някой друг, но определено е нужен такъв играч. Централен защитник също. Не знам какво е решил Матераци за кариерата си, но се очаква Кордоба, а и двамата пратени под наем - Ривас и Бурдисо - да не са играчи на Интер следващия сезон. Вътрешен халф също трябва да се търси, защото Капитана ще удари една вече много сериозна възраст, Станкович не очаквам да бъде основен футболист поради същата причина и макар че в сравнение със Санети е един юноша бледен, то изглежда доста по-амортизиран от него чисто физически. smile.gif Нападатели си имаме и ако някой не бъде продаден, няма кой знае каква спешна нужда да се търсят попълнения там. Да не забравяме и че един Дестро след фурора в Примаверата чака своя шанс за първия отбор. smile.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
interboy
коментар May 24 2010, 20:22
Коментар #6


INTEResen
*******

Група: Members

Коментари: 2,358
Регистриран: 13-January 09
Град: България, Пловдив
Потребител No.: 799
Любим Играч: Zanetti, Suazo



Според мен Санети може да изкара още един пълен сезон на МАХ smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Матераци_*
коментар May 24 2010, 20:48
Коментар #7





Guests






Знам че Еванс е ирландец,а Флетчър-шотландец,но доколкото знам в Англия за местни се броят всички които са британци(не съм сигурен за тези от Ейре,но мисля че и те),а и пак доколкото съм запознат още от следващия сезон на английското първенство в групата за мача задължително половината играчи трябва да са британци(няма изискване колко да са титуляри),което идва да подскаже,че това правило е като прелюдия на другото,което вероятно ще влезе в сила от сезон 2012/2013.... Разбира се,предложените от мен играчи изрично споменах,че ще бъдат италианци,иначе и аз бих искал да видя някои от големите звезди в Интер...Най-много бих искал да привлечем Гуркюф-хем защото е отличен и сравнително млад играч,хем да натрием носа на Милан хихи....А ако правилото наистина влезе в сила както е планирано-определено сме закъснели и мисля,че ще имаме проблеми
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар May 25 2010, 14:02
Коментар #8


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Недвед,Буфон, Киелини,Де Роси...... laugh.gif Да не си влязъл в някой комикс laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар May 25 2010, 14:16
Коментар #9


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Моите виждания за селекция са следните:
На вратарския пост не ни трябват попълнения. Имаме най-добрия вратар в момента Сезар и Кастелаци, а едва ли Буфон иска да търка скамейката при нас.
В защита мнението ми е следното: Имаме трима централни защитници от най-висока класа: Лусио, Самуел и Киву. Очаквам Матрикса и Кордоба да не играят при нас от следващия сезон, а на тяхно място да видим двама млади играчи, които да се обиграват 1-2 години. Дали това ще са юноши, които сме дали под наем или някой като Ранокиа,Бонучи, Кришито за мен е все тая. Относно темата ляв бек, ако взимаме някой той трябва да е Ашли Коул, Евра или Варгас. Далеч съм от мнението, че Коларов има място при нас.
В халфовата линия имаме доста добри дефанзивни халфове и още такива ще са излишни. Обаче се нуждаем от някой като Уесли. Тук аз виждам Хамшик.
В атака ако можем да привлечем Торес или Агуеро, Тевез добре. Но други не виждам, пък и някой спомена Дестро, защо да не се наложи като Сантон и Балотели.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diabloodripper
коментар May 25 2010, 14:36
Коментар #10


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 169
Регистриран: 26-July 09
Потребител No.: 1,650



Цитат(inter_fen @ May 25 2010, 03:16 PM) *
Моите виждания за селекция са следните:
На вратарския пост не ни трябват попълнения. Имаме най-добрия вратар в момента Сезар и Кастелаци, а едва ли Буфон иска да търка скамейката при нас.
В защита мнението ми е следното: Имаме трима централни защитници от най-висока класа: Лусио, Самуел и Киву. Очаквам Матрикса и Кордоба да не играят при нас от следващия сезон, а на тяхно място да видим двама млади играчи, които да се обиграват 1-2 години. Дали това ще са юноши, които сме дали под наем или някой като Ранокиа,Бонучи, Кришито за мен е все тая. Относно темата ляв бек, ако взимаме някой той трябва да е Ашли Коул, Евра или Варгас. Далеч съм от мнението, че Коларов има място при нас.
В халфовата линия имаме доста добри дефанзивни халфове и още такива ще са излишни. Обаче се нуждаем от някой като Уесли. Тук аз виждам Хамшик.
В атака ако можем да привлечем Торес или Агуеро, Тевез добре. Но други не виждам, пък и някой спомена Дестро, защо да не се наложи като Сантон и Балотели.

Ако Синиша ни е треньор съм убеден, че Коларов ще акостира при нас. Впрочем той не е никак лош вариант и го предпочитам пред Коул многократно, най-вече заради това, че е свикнал с италианския футбол, а е съмнително колко Коул има възможностите на научи нов език. Твърдо против съм играчи от острова!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Матераци_*
коментар May 25 2010, 15:11
Коментар #11





Guests






Явно е че голяма част от вас,не ме разбраха правилно-дадох предложения за покупка на играчи,с условието,че от 2012 година ще влезе в сила правилото 6+5,и затова специално отбелязах,че посочените от мен играчи ще бъдат италианци.Както всички сме съгласни,в момента почти няма играчи родени в Италия,които,ако бъдат привлечени-ще повдигнат класата на отбора.Но УЕФА това въобще не я интересува-ако правилото влезе в сила(което е доста вероятно)-никой няма да ни пита дали еди-кой си е по-добър от нашия досегашен играч(в повечето случаи това няма да е така),а ще е важно само кой е италианец и кой не е.Виждам,че някои от вас подходиха коректно по темата,но от други получих язвителни и дори подигравателни коментари....Аз не се сърдя-може да не са ме разбрали,а може и да са-но просто така да мислят-всеки има право да изкаже мнението си.Само ще помоля тези от втората група да се опитат да си представят титулярният състав на Интер с едва 5(пет) чужденци в него; Да кажем,че всеки от нас би се съгласил,че в титулярите задължително трябва да са: Ж.Сезар,Майкон,Санети,Самуел,Камбиасо,Снайдер и Милито....Виждате ли-вече са 6,а на нас само 5 ни трябват...При това пренебрегнах отлични играчи като Лусио,Кордоба,Киву,Мота и Ето'о,да не говорим за по-слабите(според мойто мнение-не ангажирам никой с него) Станкович и Пандев.... И как ще изглежда тогава Интер-кои от тези ще играят и кои ще бъдат резерви...А кои ще са другите 6-италианците....Матераци на 39 години(дали ще играе все още-не се знае),Толдо на 40-41години(но пък нали Сезар е титуляр-няма да играем с 2 вратари),Балотели(който почти сигурно ще изгоним още това лято) и един единствен Сантон(да кажем,че той ще е левият бек,защото Майкон е окупирал десния),който ще отговаря на правилата и нашите желания и изисквания... И в тази невъзможна ситуация,на тези които сега се смеят на думите ми и ме мислят за луд,вероятно ще им се стори,че не е толкова безумно да привлечем Буфон,а играчи като Роси и Пацини ще им изглеждат като Рууни и Роналдо,защото просто НЯМА ДРУГИ КАЧЕСТВЕНИ ИТАЛИАНСКИ ИГРАЧИ...Това е което исках да споделя... Съжалявам и се извинявам,ако някой се засегне от думите ми-аз наистина не искам да обидя или да се заяждам,просто мисля,че не всички ме разбраха правилно.... Всички искаме да видим в любимия отбор някои от най-големите звезди,още през лятото-аз не правя изключение-ще се радвам да е така...Но просто си позволих да погледна малко по-далеч от този сезон-някъде след 2-3 години....Дано правилото не влезе в сила защото от големите отбори-ние ще сме най-ощетени....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар May 25 2010, 15:20
Коментар #12





Guests






Съгласен съм с тебе ,ама приятел има много време 2-3 години са си бая време..така,че нека тая тема е за тогава... смисъл тази година най-много да вземем 1-2 до 3 така си мисля аз и надали ше са италианци!Пък и гледам некви боклуци като Киелини миелини,по-добре са младоци като Бонучи,Сантон който си е наш и други!Сори ако не съм те разбрал!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Go6o_Vlaka
коментар May 25 2010, 15:29
Коментар #13


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 207
Регистриран: 4-November 08
Град: Варна
Потребител No.: 663



Цитат(tutto_inter @ May 25 2010, 04:20 PM) *
Съгласен съм с тебе ,ама приятел има много време 2-3 години са си бая време..така,че нека тая тема е за тогава... смисъл тази година най-много да вземем 1-2 до 3 така си мисля аз и надали ше са италианци!Пък и гледам некви боклуци като Киелини миелини,по-добре са младоци като Бонучи,Сантон който си е наш и други!Сори ако не съм те разбрал!

Абе време,време,ама времето лети,наистина в момента нашият успех е в абсолютен контроверс със състоянието на италианския футбол,много са зле останалите,ама явно ще се наложи да изкупим каймака biggrin.gif,плюс това ще е добре да започнем да разчитаме и на наши си юноши,вижда се,че изкарваме кадърни момчета smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marto1908
коментар May 25 2010, 15:31
Коментар #14


Интер Фен
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 616
Регистриран: 20-May 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,456
Любим Играч: Maicon, J.Zanetti



Момчета според мен не ни трябват звезди ... трябват ни утвърдени на поста си играчи ... Милито не беше звезда но сега вече е ... Дъглас и той не беше сега вече е ... Жулио и той ... дано ръководството продължи с уникално добрата си работа от миналия сезон ... и да закупи нужните класни играчи ...


--------------------




12. Жулио Сезар - 13. Майкон - 6. Лусио - 25. Валтер Самуел - 26. Кристиан Киву - 4. Хавиер Санети - 19. Естебан Камбиасо - 27. Горан Пандев - 10. Уесли Снайдер - 9. Самуел Ето'о - 22. Диего Милито

ГЕРОИТЕ ОТ 22.05.2010
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Scofield
коментар May 25 2010, 18:51
Коментар #15


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 14,151
Регистриран: 20-June 09
Град: Петрич / София
Потребител No.: 1,527
Любим Играч: Materazzi,Zanetti



На вратата си взехме Кастелаци
В защита си мисля ,че ще вземем един измежду Коларов/Варгас , Ранокиа/Бонучи и Саня(ако Майкон поеме в посока Реал)
В средата на терена искам Джерард , но си мисля , че на този етап това е доста малко възможно.Може би , ако Жозе беше останал щеше да навие Стиви Джи... rolleyes.gif
Нищо чудно да продадем Мунтари и на негово място да вземем някой измежду Хамсик и Гуркуф (а защо не и двамата) +Велосо (ако продадем Куарешма)
В нападение най-много да вземем Кавани , но и това според е малко вероятно wink.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cruz
коментар May 25 2010, 20:14
Коментар #16


Баче Кико
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,334
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,534
Любим Играч: Zanetti, Cruz & Stankovic



QUOTE(Матераци @ May 24 2010, 05:48 PM) *
И така приятели,след спечелването на безпрецедентния требъл,мисля,че можем да обърнем внимание на това как ще изглежда любимият ни тим в бъдеще...Разбира се,това ще го решават ръководителите и евентуалния нов наставник на тима,но тук искам да изложа някои предложения,които имам и бих искал да чуя вашето мнение....
Всички тези мои виждания са продиктувани и съобразени главно и изключително от един факт-през 2012 година УЕФА би трябвало да въведе системата 6+5(показва броя на местните играчи и чужденците,които имат право да започнат титуляри) в цяла Европа,а както личи още от пръв поглед-от големие клубове,ние сме най-неподготвени в момента...нека погледнем: -Барселона е пълна с испански играчи;Реал има няколко,които стават,а се очаква това лято да вземе и Давид Силва;Байерн си има Лам,Швайнщайгер,Гомес,вече наложи Бадщубер и Мюлер,а сега си връща и Тони Кроос;Юнайтед имат Фърдинанд,Браун,Карик,Флетчър,Рууни... Харгрийвс се завръща,а и Джони Евънс почва да получава все повече шансове;Челси има Тери,Ашли Коул,Лампард,Джо Коул(ако остане),младоците Стъридж и Мансиен(сега е под наем)....А с какво разполага Интер-всичко на всичко четирима италианци-двама много млади(отлично),но и двама суперстари(Толдо и Матераци),за които е несериозно да се смята,че ще са титуляри след 2 години-даже 100% ще са се пенсионирали дотогава... И забележете-единият от младите надежди(Балотели) се сочи като най-сигурният напускащ през лятото... Няма почти никакво време,а моите уважения към цялото ръководство,но определено се забавихме с "поиталианчването" на състава...Ясно е че няма кой знае колко класни италиански играчи в последно време,но поне можеше да започнем привличането на перспективни младоци,които на първо време да са резерви,а след 2-3 години вече да пробваме да ги налагаме и като титуляри... Затова ще си позволя да предложа няколко футболиста,които да вземем през лятото,някои от тях стават за титуляри и сега,други ще са инвестиция за по-късен етап....Разбира се,имам в предвид,че италианските играчи които стават за Интер в момента са твърде малко и избора е силно ограничен...И все пак:
-Вратари:
-Жулио Сезар е прекрасен вратар,но аз мисля,че ако Буфон изобщо ще напуска някога Ювентус,то това ще е тази година... Юве няма да играят в Шампионската лига и няма да могат да го спрат,ако поиска да напусне -вярно,скъп е,но това означава и че не всеки може да си го позволи,а ние сме от тези,които могат...пък и той не би отишъл в по-посредствен отбор
-Мисля че трябва да си задържим Енрико Алфонсо като трети вратар,а не пак да го преотстъпваме-не виждам защо не го използваме вместо Орландони,който отдавна е свършил за футбола...
-Въпреки,че Франческо Толдо е моят любим вратар изобщо,мисля че е време да окачи обувките(и ръкавиците) на пирона и да даде път на по-младите-разбира се,той може да изкара и този сезон,но така или иначе е резерва и само ще спира развитието на някой друг
-Защита:
-Луд фен съм на Марко Матераци(това ми е любимият играч,заедно с Недвед),но казаното за Толдо,важи в пълна сила и за него... мисля също и че привличането на Лусио не беше жизнено необходимо за Интер и Кордоба и Матераци можеха спокойно да се справят вместо него...
-за заместник на Марко и/или Лусио бих предложил Джорджо Киелини(знам,че той определено не е фен на Интер,а и ние не умираме от любов по него хихи)-при него ситуацията е като при Буфон-има класата да е титуляр при нас(може да не е по-добър от сегашните,но е около тяхното ниво,а е доста по-млад) и би желал да напусне Юве,за да играе в Шампионската лига
-От по-младите играчи мисля,че бихме могли да вземем Де Силвестри(за дубльор на Майкон) и обезателно Крисчито от Дженоа,който може да играе и в ляво и като централен бранител,а така както се развива,вероятно ще стане от най-добрите бранители в света след няколко години....
-Полузащита:
-Единствения италиански полузащитник,който може да бъде титуляр при нас в момента е Даниеле Де Роси-смятам че ще замести отлично Мота в първия отбор.... Рома определено има проблем с финансите и колкото и да не им се иска,вероятно ще се наложи да се разделят с него-трябва обаче да се пребориме с Реал за подписа му
-Нападение:
-Тук мисля,че на всяка цена трябва да задържим Марио Балотели,въпреки неговите издънки-още е млад,дано поумнее скоро хихи
-Джампаоло Пацини ще е отличен дубльор на Милито за мястото на тарана,а след 2 години когато аржентинеца вече ще е в понапреднала възраст,ще може да заеме и мястото му в титулярния състав
-Тук може да вземем и още един обещаващ играч,особено ако не задържим Балотели-мисля че Джузепе Роси от Виляреал би ни свършил работа.... вярно,че след първоначалния фурор,който предизвика,той отсъпи леко назад,но все пак в него има потенциал и след 2-3 години може да се превърне в един от най-силните италиански нападатели

Това са имената на играчите,които може да се замислим да привлечем-ясно е че повечето от тях няма да повишат класата на отбора в този момент,но все пак трябва да се мисли и за бъдещето,а с досегашната трансферна политика,не показваме да сме се насочили към него....вярно трябваше да спечелим Шампионската лига за да се върнем при най-големите,но когато това вече е факт,мисля,че е време да погледнем и малко в перспектива....

1. Цезар > Буфон
2. Енрико Алфонсо е младежки национал ако не е под наем значи все пак се брои за хоум граундед
3. Ранокия и Бонучи за обновяване на централната двоика бранители ми звучи доста солидно и по-реално от онзи грозник Киелини. Сантон може да замести Маикон или да играе като ляв ако се наложи
4. Де Роси го искам но дали тои ни иска е друг въпрос
5. в нападение сме пушка..Пандата не е на 60 , Бало остава също както Милито и Ето'о а вече за резерва ще е Дестро вместо Арнаутович
не очаквам а и не смятам за наложително да се правят други трансфери може би както каза Гошето Коларов/Варгас за от ляво и сме тип топ


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SHeki
коментар May 25 2010, 20:19
Коментар #17


ТИПЧЕ ПАЛЕ !
********

Група: Members

Коментари: 5,685
Регистриран: 13-March 08
Потребител No.: 497



Незнам за вас , но лично аз искам в некоя контрола да видя в игра Бало и Дестро заедно на терена...


--------------------


" .. Dio creò la Merda poi s rese conto ke poteva fare di Peggio e creò il Milan.. "

" ..No, non puoi cambiare la bandiera e la maglia nerazzurra dei campioni del passato,e poi e la stessa di quelli del presente,io da loro voglio orgoglio per la squadra di Milano,perche c'e solo L'INTER .. E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco,lui diceva che la Serie A e nel nostro DNA,io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato.. "

".. Фактически ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ изпълнява абсолютно необходими , макар и неособено лицеприятни функции.Също като лешояда - санитарят на гората който я почиства от мърша. Без него обаче системата би рухнала.В крайна сметка те печелят веднъж на 45 години , но остават верни на стила си , изграден през годините"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар May 25 2010, 20:44
Коментар #18


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Ние тук може да си пишем до утре но преди да е ясен новия ни треньор нито един трансфер не е сигурен.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
BIZZARE
коментар May 25 2010, 21:02
Коментар #19


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 297
Регистриран: 21-December 08
Град: Варна
Потребител No.: 752



Аз съм съгласен да не взимаме никой нов, но да запазим всичките си титуляри, защото се притеснявам че някой от тях може да последва Моуриньо в Реал...


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар May 25 2010, 21:03
Коментар #20


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(ale inter @ May 24 2010, 06:51 PM) *
1-Тоя травестит киелини Аз лично него искам в Интер никога дори и в някой друг живот,за мен той е супер никадърник
2-Буфон по моему вече нее в тази форма която беше,и нени е нужен ако се взима вратар трябва да е млад.
3- За защитата е ясно че ще има нови попълнения както и в халфовата линия
Лично мое мнение е че както се вижда Жозе ще поеме към Реал,така че от жизнено важно значение е кой ще е новия треньор на Интер и тогава мисля че трябва да обсъждаме селекцията на отбора.
П.П. Примерно Ако стане треньор Рафа Бенитес със сигорност ще имаме ново попълнение от Ливърпул,така поне мисля ,може да са Джерарт,Масчерано или Торес.Така че най добре е да изчакаме да видим кой ще е новият наставник

Чичо , Киелини може да е грозен , ако това имаш предвид , обаче искам да ти кажа , че е световна класа централен защитник , за мен е мечта да имаме още един такъв в отбора , ставаме машини отзад за 50 мача напред минимум, което означава нови успехи. В моето полезрение влизат така чаканият Гуркюф , Евра , Агуеро и Робен ! Заформяща се масивна линия във всички звена се получава. Ще видим до края на август , има време.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 07:06 AM
Buy sports equipment online