IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

6 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ИНТЕР - валенсия
Faustico
коментар Feb 22 2007, 12:11
Коментар #21


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



КОШМАР!!!! деби и шибаният педераст сезар.. от центара на валенския му я вкара вия аре бе.. 2 положения имаха курволяците и 2-те му влезнаха смешно.. и що подяволите гросо пак беше на скамейката??? ся си глей майтап на реванша без камбиасо и виера и не с 1 крак аут а напрао сме си вън от турнира MERDAAAAAAAAAA CEZAR докато тази путка пази ще бием в серия ливорно и сиена а в дербитата с/у милан ще трябва да разчитаме на по 3 4 гола за да ги вземем.. и само на мен ли ми прави впечатление че на вмирисаната кариока му влиза всеки 2-ри фал без значение от дистанцията.. mad.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 22 2007, 12:51
Коментар #22


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



В Италия се създават най - добрите вратари, а ние вместо да се възползвамеот това, си взимаме вратар от Бразилия. sad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 22 2007, 13:03
Коментар #23





Guests






Горе главата момчета...Не се притеснявайте , на реванша ще ги победим.Сега ножът е опрял до кокъла и Манчини ще си вземе поука.Видя се , че тази серия от 16 поредни победи до известна степен ни попречи.Сега след като ни приземиха си мисля , че всички ще се стегнат и ще покажат на какво са способни.Цезар наистина нямаше ден.Контузията на Камбиасо обърка сметките на Манчини и беше принуден да направи тези СМЕШНИ смени.Показахме , че имаме много добро нападение , което ще ни е от полза на реванша.ГОРЕ ГЛАВАТА И FORZA INTER wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 22 2007, 14:26
Коментар #24


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Лошото е, че Валенсия са като селско отборче - слаби са навън и са силни вътре. В този смисъл изпуснахме питомното и сега ще гоним дивото.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 22 2007, 15:50
Коментар #25


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Незнам защо сте такива оптимисти в испания ,че ще ги бием та това е манчини кой знае какви ще ги измисли


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 22 2007, 17:17
Коментар #26





Guests






Цитат(SvetJlio @ Feb 22 2007, 03:50 PM) [snapback]9794[/snapback]
Незнам защо сте такива оптимисти в испания ,че ще ги бием та това е манчини кой знае какви ще ги измисли

От време на време му идват и добри идеи...все пак надеждата умира последна wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 22 2007, 19:55
Коментар #27


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Дано да го измисля по-бързо


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Feb 22 2007, 20:48
Коментар #28


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Asked to explain why he replaced Cambiasso in the first half, Mancini replied: "He had a muscular problem, but Dacourt came on and played a wonderful match."
Т'ва е казано от Манчини в интер.ит

Или преведено на чист български: Запитан защо замени Камбиасо, Манчини отговори: "Имаше мускулен проблем, но Дакур влезна и изигра СТРАХОТЕН мач."

Нащо момче май е гледал някой мач на запис laugh.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Feb 22 2007, 21:04
Коментар #29





Guests






Просто Валенсия използваха малкото положения, които имаха ... но все пак се надявам да спечелим на реванша wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Feb 22 2007, 22:12
Коментар #30


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Казвам още в началото, че това е петия или шестия мач на Интер, който пропускам този сезон и той за съжаление завърши с негативен резултат (както със Спортинг, но съдейки по репортажа, вчера сме показали стойностен футбол). Понеже не коментирам без да съм гледал, само ще анализирам следните факти :

1. Срамота е за тифозите, че в дерби от Шампионската Лига, след толкова счупени рекорди и тотално доминиращ футбол, Сан Сиро остава наполовина празен. Приплака ми се от тая грозна гледка, въпреки, че по трибуните се мерна и някаква хореография. За справка, 70 хиляди изпълниха почти до краен предел Олимпико на мача Рома - Лион.

2. Относно всеобщия любимец и набеден от медиите за голям треньор 'mr. Coppa Italia' Роберто Манчини :
- носи вина, че започна мача с Креспо и Бурдисо. Харесвам и двамата, имат място в отбора, само, че не и на титулярните места, като Бурдисо е погрешно мъчен като ляв бек, въпреки, че е най-полезен като централен защитник, такъв дойде и от Бока Хуниорс.
- едвам преглътнах факта, че е оставил Адриано на пейката, напук на супер формата, в която се намира, той дори не се появи и като резерва. Доколкото знам не е имал контузия, така, че Манчини не може да се оправдае с нищо за липсата му на терена. А бе толкова нужен на отбора..
- след като Камбиасо се контузи, пусна в игра малоумника Дакур. На всеки е ясно, че този играч е фуболно недоразумение и е престъпление да носи черно-синята фланелка. Очевидно е любимец на Манчини, само не мога да разбера как все харесва разни куци коне и ги налага безрезервно, това му качество заслужава задълбочен психиатричен анализ
- тактиката 4-3-1-2 с Фиго зад двамата нападатели, която много се харесва на Манчини и той я използва винаги, когато един от двамата титулярни разбивачи Виера и Камбиасо са контузени. Всеки знае, че Интер е най-силен с класическата 4-4-2. Фиго е прекалено бавен и изчерпан физически, за да играе плеймейкър и то като титуляр. Видя се и този мач, най-опасните положения се създаваха след акции или центрирания по крилата, а Фиго не сътвори нищо в средата. Тук ще отбележа, че Манчини заслужава похвала, че преквалифицира Занети в крило и двамата с Майкон покриват невероятно десния фланг, като се използва максимално най-силното качество на Капитана, да дриблира и пробива мощно.

3. Трагична халфова линия. Статистиката сочи по-дълго владеене на топката от Валенсия, нещо което трябва да е абсолютно недопустимо за гостуващ отбор на Сан Сиро. Разочароващи Станкович и Фиго, а самото включване на Дакур значеше само едно - край на креативността в средата. Солари също незабележим, по-добре да беше да се избере вариант с включването на Гонзалез, като се изполва добрата му линейна бързина.

4. Специална точка за Жулио Сезар. За пореден път ни провали с неадекватните си реакции при преки свободни удари. Винаги, когато се свири фал и се случва най-лошото, все едно ни наказват с дузпа. Сезар притежава супер рефлекс, но при подобни удари просто се циментира в средата на вратата, панира се и докато се разтегне да покрие ъгъла, топката е вече в мрежата. Гледали сме вече n-на брой подобни голове, независимо от разстоянието до вратата, като мисля, че той просто не може да прецени дължината и времето, което му трябва за реакция. Удара на Виля беше точен, но в никакъв случай неспасяем. Като изключим тази му слабост, смятам, че Цезар прогресира и от него може да излезе заместник на Толдо, стига и вратарския щаб да си свърши работата, защото не става само с физически дадености и талант.

5. За финал ще се опитам да успокоя всички интеристи, въпреки, че резултата изглежда кошмарен за нас. Момчетата демонстрираха приятен футбол, създадоха дузина положения и играха организирано. Смятам, че това 2:2 е по-скоро плод на лош късмет, отколкото на логическа закономерност. С малко по-голяма доза себераздаване и концентрация можем да победим на Местая.





















--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Feb 23 2007, 09:31
Коментар #31


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Като цяло си много прав за всичко, освен за Солари ... тъй като той влезна в 44тата минута на второто полувреме след като ни изравнихаwink.gif Не виждам как може да се разгърне за 3-4 минути


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 23 2007, 10:35
Коментар #32


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Според мен включването на Креспо е правилно, тъй като все пак той е играч с огромен опит в евротурнирите.

Съгласен съм с Алерт относно Солари. В крайна сметка никой, освен ако няма някякъв невероятен късмет, не може да направи нещо голямо за 5-6 минути. А Солари сам по себе си е доста добър футболисти трябва да играе по-често.

От репортажа по БТВ не забелязах Дакур да е чак пък толкова трагичен. Вярно, че направи фаула при гола на Давид Виля, но все пак вината там основно е на вратаря. Другото важно е, че при отсъствието на Виейра и контузването на Камбиасо единствено Дакур остава като дефанзивен халф.

Не искам да оневинявам Манчини, но все пак според мен не е направил чак толкова много гафове този мач. Пък и ние свикнахме вечно да печелим и при първия препъни камък вече искаме оставки.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Feb 23 2007, 12:12
Коментар #33


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Не знам дали разбрахте,но Виера пропуска мачовете за 1 месец напред,в това число с Валенсия,милан и рома.... mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Feb 23 2007, 12:15
Коментар #34


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



jonnie, той направи един гаф , ама световен .... с пускането на Круз вместо Адриано според мен се изпика в джоба на целия отбор, феновете, Адриано и даже и в своя собствен .. според мен, ако в Италия имат еквивалент на Господари на Ефира без съмнение трябва да получи златен скункс за този месец, заради тази безумна смяна!


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Feb 23 2007, 13:25
Коментар #35


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



така.. значи за креспо не веднаж съм казвал колко го харесвам ама и на него и на круз им се насабраха контузии и рядко играха след завращането си.. адриано бе човека вав форма поредна глупост от манчо.. другата бурдисо??? кордоба има голям опит и се ползва със симпатийте на фенове и ръководство а бурдисо вкара няколко гола.. трябваше да жертва единия и да си почне чисто с гросо на левия бек и 2-ма типични центр. защитници.. дакур миналата вечер не беше грешка на манчо.. той сгреши с него още лятото като взе такъв некъдърник и се раздели с доста по класния пизаро (лично мнение знам че не се радва на особени симпатий чилиеца) но дори и така можеше да се намери нещо по класно.. сезар вече го коментирах..
п.п. по 1-ва точка от ц-мърдър значи.. ако не греша на меаца беше позволено да има 36 000 или макс 40 000 незнам точно
п.п. ае още нещо.. за писанията по адрес на адри и шумния купон по случай рождения му ден.. БРАВО МАНЧИНИ за 3 години веднаж показа характер сгреши и това може да е фатално


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Feb 23 2007, 14:55
Коментар #36


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Така е,на стадиона бяха допуснати само 36 000,и то само с абонаментни карти...
Иначе - как ще играем без Виера в реванша и дербито??? Щем нещем - с Дакур трябва....
А не знам дали разбрахте,ама Манчини пак се е скарал с Адриано,и сега той пак е в немилост,как искате да играе това момче???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 23 2007, 16:36
Коментар #37





Guests






1-во искам да кажа ,че Манчини напипа стартовия състав.Играха само играчи с опит.Преди контузията на Камбиасо (превратния момент в мача) , Валенсия нямаха удар към нашата врата.Дакур си е напълно посредствен играч , но нямаше друг вариянт пред Манчини.
2-ро Жулио Цезар бележи голям прогрес.Сряда нямаше ден (случва се на всеки).
3-то След като влезе Круз направи страхотна асистенция за гола на Маикон.Ако наистина Адриано си е позволил да не спази казанато му от ръководството по случай рождения му ден , заслужава да е на скамейката.
4-то Тва за публиката е трагично нещо.Заради някви селяни от Катания губи целия италянски футбол sad.gif
5-то.Ако играем и на Местая така както играхме в сряда си мисля , че няма да имаме проблеми да ги отстраним.
и 6-то...най-важното е момчетата да забравят колкото си може по - бързо за този мач и да се върнат към победната си серия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Feb 23 2007, 16:46
Коментар #38


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(Scofield @ Feb 23 2007, 04:36 PM) [snapback]9845[/snapback]
3-то След като влезе Круз направи страхотна асистенция за гола на Маикон.Ако наистина Адриано си е позволил да не спази казанато му от ръководството по случай рождения му ден , заслужава да е на скамейката.

Много точно казано. Абсолютно вярно. Правилно.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Feb 23 2007, 20:23
Коментар #39


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Цитат(Scofield @ Feb 23 2007, 02:36 PM) [snapback]9845[/snapback]
1-во искам да кажа ,че Манчини напипа стартовия състав.Играха само играчи с опит.Преди контузията на Камбиасо (превратния момент в мача) , Валенсия нямаха удар към нашата врата.Дакур си е напълно посредствен играч , но нямаше друг вариянт пред Манчини.


Позволи ми категорично да не се съглася. Не може световният шампион Фабио Гросо да го няма в групата за мача, а централният защитник Бурдисо (който има по-малък опит и от Гонзо в евротурнирите) да играе ляв халф-бек. Не може Адриано, който е не само нападателят, а и изобщо футболистът ни в най-добра форма, да започне като резерва и да не влезе изобщо. Бил се поизпуснал с купона - еми нека го наказваме бе, ама неговото назидание в случая значеше само едно - издънка за отбора. Тука ще направя една препратка към колегите от Ливърпул - жестоки глоби, обаче играчите им са на терена, защото са важни и видяхме точно тези играчи какво направиха. Ама Манчини е велик - той може без всеки. Той да, но Интер не... И накрая Жулио Сезар бил прогресирал. Много скъп прогрес беше т'ва. А си мислех, че Интер не е училище. И решихме ние тая година, че това момче е станало вратар. Да, ама не. При него все още геройствата са изключението, а головете от халите - правилото.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Feb 23 2007, 22:46
Коментар #40





Guests






Този сезон Бурдисо играе перфектно , но за жалост Манчини не го пусна централен защитник mad.gif . Наистина...тежко е да гледаме Адриано на пейката , но все пак да не забравяме , че това е Манчини sad.gif За Цезар не съм съгласен.Този сезон направи много добри спасявания и бележи голям прогрес (друг е въпроса , дали е по-добър от Толдо)
За жалост мача вече свърши...било каквото било.Дано Манчо си вземе поука и не прави повече такива глупости.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 2nd May 2024 - 01:11 PM
Buy sports equipment online