IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Официално:Интер взе Хименес
Guest_Scofield_*
коментар Jul 13 2007, 17:21
Коментар #1





Guests






ИНТЕР ВЗИМА ХИМЕНЕС

Интер привлече играча на Лацио Луис Антонио Хименес. Футболистът ще играе под наем при „нерадзурите”, като след края на сезона, те ще имат възможността да го купят срещу 11 милиона евро.


Чилиецът имаше проблеми в Лацио и напускането на „орлите” бе само въпрос на време. През миналата кампания, той игра в 16 мача и вкара 2 гола.


Треньорът Роберто Манчини много харесва играта на футболиста, който изглежда идеален кандидат за мястото в средната линия на тима.


Хименес се присъедини към Лацио през януари, но явно наставникът Делио Роси няма да може да разчита на него през новата кампания.

gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freak-man_*
коментар Jul 13 2007, 18:02
Коментар #2





Guests






Къф е па тоя са ? Ебатиииииииии трансферите заеби ! Тия секи ден прават поредната си простотия...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jul 13 2007, 18:14
Коментар #3





Guests






С риск да се повторя ще кажа... ПОРЕДНИЯ ПОСРЕДСТВЕН ИГРАЧ! ДО КОГА ПО ДЯВОЛИТЕ ЩЕ СЕ ЗАДОВОЛЯВАМЕ С ТАКИВА ФУТБОЛИСТИ?!?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jul 13 2007, 18:51
Коментар #4


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Мда. И аз до колокото знам Луис Хименес не е нищо особено. Но явно Манчини се кефи на играчи от средно ниво.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jul 13 2007, 19:56
Коментар #5





Guests






Хубавото е , че поне е млад и може да се доразвие при нас.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Jul 13 2007, 21:42
Коментар #6





Guests






хора нз дали е много позволено да се псува много но просто извинете ме но не мога да се здържа ДА ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА ПРОСТА ИДИОТИ НАУЧЕТЕ СЕ МАЛКО КВО Е ФУТБОЛИСТ С КЛАСА ДА ВИ ГО ТУРЯ НА ВСИЧКИ ОТ ШИБАНИТИ ОТГОВОРНИЦИ ЗА ТРАНФЕРИТЕ ВИЖТЕ САМО КВО ПРАВЯТ МАН.ЮН тевес нани андерсон харгрийвс а ние кво "ГОЛЕМИЯ ТАЛАНТ" хименес МЪРШИ ЗАСПАЛИ ПРОСТИ НЕДЪГАВИ ПРОСТАСИ МРЕТЕ В ЛАЙНА
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Jul 13 2007, 22:18
Коментар #7


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



Ами време беше и Манчо да се покаже на трансферния пазар.Все пак те толкова години купуват мах. по 2ма играчи,та беше ред и те да развържат кесията.Но там нещата са мн по различни,Юнайтед и никой да не купи,пак ще се представи на ниво,просто защото на кормилото им седи най-гениалния треньор на нашето време.Няма ли и Мунцио да заприлича поне малко на САФ.За съжаление единственото,по което 2мата си приличат е безумния инат,но докато САФ има пълното право да прави каквото си иска,Мунцио няма абсолютно никакво право да се ебава така с нашия отбор!!!


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Jul 13 2007, 23:05
Коментар #8


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Не са само Юнайтед. Ливърпул след Торес и Воронин взимат Райън Бабел - един от най-големите таланти в европейския футбол, да не говоря, че купиха и бъдещата мегазвезда Ники Михайлов. За покупките на Барселона нямам думи - само 2 имена ще кажа - Абидал и Анри, от повече няма нужда. Челси и Реал са традиционно активни на трансферния пазар (а Метцелдер и Малуда бяха свързвани и с нас, ако се не лъжа), за селекцията на Байерн (която при т'ва ще играе за UEFA Cup) няма нужда от коментар. И на фона на всичко това ние сме взели Суазо и евентуално няк'ъв си измислен герой, наречен Тайсън, и Луис Хименес, който не е нищо повече от един анонимник в световния футбол. Като добавим продажбата на Гросо - картинката съвсем се губи откъм розови краски... Само Милан имат по-неуспешно трансферно лято до момента. szyd-milan.gif Ама те поне се точат на истински играчи (справка - Роналдиньо), а не като нас...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Jul 13 2007, 23:27
Коментар #9





Guests






аре до минало и да опнем манчини после ще го обезобразим като касапина във Клъцни/Срежи hammer.gif c030.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Jul 14 2007, 10:15
Коментар #10


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



Цитат(THE_GAME @ Jul 13 2007, 09:05 PM) [snapback]19554[/snapback]
да не говоря, че купиха и бъдещата мегазвезда Ники Михайлов.


Тва пък си беше най-гениалния трансфер на лятото.Може би само Воронин може да се мери по некадърност с малката перука от сички трансфери на пуул в последните 5-6 години!Аз обаче мисля,че щом те се уредиха с Ники-Гол,няма да е лошо ние да земем Николета
wub.gif


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Jul 14 2007, 14:00
Коментар #11


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



нямам против хименес,ама ръководството ни е толова ебано 4е нз,аз се хванах за главата от трансферите на реал,ливърпул,4елси,баиерн,барса,нюкасъл съ6то,а ние един от наи-великите евро отбори ни6то,едно голямо ни6тоsad.gif(((
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jul 14 2007, 17:14
Коментар #12


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Явно добрите трансфери от миналото лято ще трябва да ни топлят поне 2-3 години напред. badmood.gif
Все пак има време ръководството да се вразуми, но едва ли това ще стане. За съжаление.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Jul 15 2007, 19:59
Коментар #13


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



маи маи...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Jul 16 2007, 10:53
Коментар #14


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Добре бе момчета, хем искате млади и перспективни играчи, хем сте недоволни от трансфери като този на Хименес. Нека да съдим за него поне когато е изиграл два-три мача. Май традиционната болест за всички интеристи- откровена припряност и пълна липса на търпение, не подминават и вас (е все пак сме интеристи beer.gif ). Първо, трансферният прозорец не е свършил, има няколко интервюта на Манчини в официалния сайт, сам той твърди, че имаме нужда от още двама-трима футболисти. Не че отговорниците за трансферите не трябва да са свикнали да работят в напрежение, но дайте им шанс. За лявото крило след напускантео на Гросо (единствената грешна стъпка за сега) той обясни вариантите- или Бурдисо, или Солари, поне за Солари можем да се съгласим ( доста от нас), че има качествата да се справи. После искаме добри футболисти, да ги наречем звезди, ама не можем да се усетим, че за да вземеш такива нещата най-малкото не трябва да се разчуват из пресата, а вас май ви притеснява, че не срещате името на Интер в новините. Няма отбор или президент, който ако разбере че Интер иска техен играч да кажат: " ОК братлета, вземайте го, колкото дадете- толкова". Сега, споменава се името на Бардзали- аре някои от вас да даде предположение каква цена ще му сложат ако ние официално се включим в преговори и наддаване, дали няма да стигне 20 млн,а? Пример- Гросо го взехме на супер цена, но аз лично разбрах за това по време на световното (може и аз да съм пропуснал). И откъде знаете, че тоя "Тайсън" не е добър поне колкото Бардзали )за липсата на италианци в състава прочете интервютата на Манчо). Мисълта ми е да сме по-търпеливи и липсата на новини в медиите относно нашите трансферни планове да не ви изнервя и кара да псувате, като че ли сме вече завършили на 10-място предстоящия сезон (не че искам да ви ограничавам свободта на изказване, в никакъв случай).


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jul 16 2007, 12:00
Коментар #15


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Берти виждам, че си оптимист и наистина, когато човек чете написаното от теб остава с впечатлението, че нещата ще се наредят cheers1.gif . Но съгласи се, че не може да изчакаме всички други отбори да приключат със селекцията и чак тогава да се огледаме дали случайно не е останал някой добър играч и за нас. Просто за пореден път показваме пълна недалновидност на трансферния пазар. dry.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Jul 16 2007, 12:09
Коментар #16


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Е, феновете се дразнят и с пълно основание, защото всички европейски грандове (с едно изключение - съгражданите) правят доста сериозни трансфери. На тоя фон ние не правим нищо. Хименес е на 23 години, не е супер младок, а досега не е изиграл повече от 15-16 мача за 1 сезон в кариерата си. Ако беше бъдеща суперзвезда, Прандели нямаше да го изпусне толкова лесно от Фиорентина. Нелсон Ривас, известен като Тайсън, дори в дантелената защита на националния си отбор не играе, а ние ще го сравняваме със световния шампион Бардзали - не става. И накрая Манчини разправя, че сме търсели да привлечем италианци - да, ама не. Продадохме един от двамата си най-качествени такива - Фабио Гросо, без да му дадем никакъв реален шанс за изява. Хулио Круз го държахме 3 години, в които беше най-голямата дупка в отбора, преди да вкара няколко важни гола и да го възприемем за ценен кадър, а от Гросо свалихме цялото си доверие заради 1 червен картон с/у Байерн и до края на сезона го превърнахме в чисто и просто една резерва. Гросо, който беше най-полезният футболист на Мондиала за световния шампион... И ако сравним Киву и Бардзали, все си мисля, че много по-евтино и лесно щяхме да вземем последния, но ние скочихме на румънския алчен мангал (добре, че Морати се осъзна своевременно), а ако сравним класата им - в най-лошия за Бардзали случай е равностойна. Така или иначе трансферният прозорец не е затворен и ще трябва да се привличат футболисти, но до момента феновете имат пълно право да са недоволни от това, което се случва. Казвам го като един от тях...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Jul 16 2007, 12:58
Коментар #17


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



по скоро съм съгласен с мнението на гошку за сега трансферите ни смърдят.. най-вече съм бесен от продажбата на играч от световна класа като Гросо а тима е пълно с отрепки който си плачат да търкат пейката на отбор от класата на удинезе.. и сега какво ще гледаме пак.. постояни ротации отляво занети, бурдисо или максуел??? кой?? ами много просто ще върти и 3-мата ще върти и 394938498 нападатели който имаме и както обикновено става от толкова много въртележки манчини го заболява главата а ние пак ще прибегнем до горе споменатите псувни.. а за този беззименен герой хименес.. той бе взет за абс. същатата роля като Мариано Гонзалес твърда резерва по крилото.. само дето не съм обедем че е по добър от него даже напротив.. има и друг момент от тазгодисшната ни селекция.. продадохме супер играч италиянец като гросо а видим ли националностите на привлечените играчи това може да събуди само смях у мен - хондурасе, колумбиец и чилиец.. меко казано нелепа история.. и сега какво пак ли че гледае южноамерикански Интер + фиго и матераци като първия не винаги е и титуляр.. а да забравих и за балканската жилка в състава.. малко по добре стана само 7 южноамериканци супер smile.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jul 16 2007, 15:34
Коментар #18





Guests






Цитат
Добре бе момчета, хем искате млади и перспективни играчи, хем сте недоволни от трансфери като този на Хименес. Нека да съдим за него поне когато е изиграл два-три мача.

Аз лично винаги съм искал доказали се играчи.В момента гръбнака на отбора е изграден от опитни футболисти(Матераци , Санети , Виейра , Камбиасо , Фиго , Креспо , не пиша Ибра , защото не се знае кога ще направи поредната изцепка , но за момента се справя повече от отлично със синьо-черната фланелка) , които показаха миналия сезон , че се справят отлично.Очевидно е , че в отбора има дупки , които трябва да се запълнят.Не малко пъти съм казвал , че отбора ни е боеспособен и ,че без трансфери също ще станем шампиони , стига да имаме нужната доза късмет , но по дяволите писна ми да чакам късмета да ни се усмихне , а ние да излизаме със 7 защитника!Хименез е 22 годишен , млад е , но е и неопитен.Като се замислим...Лацио и Фио се отказват от него и в момента е собственост на Тернана (3-та дивизия ако не се лъжа) Както Берти каза...не се знае може момчето да е добро , но не мисля , че точно сега е момента да рискуваме.За въпросния "Тайсан" въобще не искам да говоря , защото като изгледах едно негово клипче и направо ми стана черно пред очите.Поредния анонимник , който ще мине през нашия клуб и догодина ще бъде продаден на отбор от класата на Месина.Аз лично исках Киву да дойде.Все пак е доказал се защитник ... мене лично много ми харесваше когато играеше в Аякс , но тогава Рома бяха най-съобразителни и го привлякоха.Киву е много хладнокръвен играч и се справя отлично , когато защитата е под напрежение (тука изключвам мача им с Юнайтед).Бардзали също е страхотен защитник и завбъдеще ако попадне в правилния отбор ще се превърне в новия Фабио Канаваро.Който и да привлечем от 2-мата ще бъде страхотно ... страх ме е само от чувала с путки на кура да не попаднем (с извинение).Халфовата линия е мястото , което най - много куца според мен.Имаме страхотни титуляри (Виейра , Камбиасо , Фиго , Станкович) , но когато някой от тях се контузи и Манчини започва някакви извънземни ротаций , които за жалост само вредят.Аз лично продължавам да се чудя , защо Солари е със статут на дълбока резерва.Той е много добър играч и в мачовете в които взе участие игра на ниво (10 оъти по-добре от Манчовия любимец Дакур)Ако се разчита на Солари въпроса по левия фланг според мен е решен.Там могат да оперират както въпросния аржентинец , така и Максуел (нямам му много доверие,но дано ме опровъргае ) , както и Станкович , който е футболист от световна класа.В средата ни трябва алтернатива на Виейра и Камбиасо (В момента тази алтернатива е Дакур , но видяхм ,че за нищо не става) Отдясно ще разчитаме най-вероятно на 2-мата ветерани ... Санети и Фиго.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Jul 16 2007, 17:22
Коментар #19


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Според мен това, от което се нуждаем, го беше казал THE_GAME някъде- вътрешни халфове и централен защитник. Трима играчи, общо взето и Манчини мисли така (THE_GAME не се обиждай, знам че не обичаш треньора). На което пък аз бих отговорил- нека да изчакаме и да видим какво ще свършат трансферните отговорници, има немалко време. За мен с изключение на титулярното място на лебеда Дакур (който пък в крайна сметка ни излезе без грам трансферен лев) и безкрайно безумната продажба на Гросо, нямаме други грешки или големи пропуски. Аз лично имам вяра на Манчини и силно се надявам да не реши да опровергава мен, а вас именно!

FORZA INTER PER SEMPRE!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo
коментар Jul 16 2007, 23:58
Коментар #20


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Този пук кой е и кои го препоръча на Манчини малко не ми е ясно,да няма главоболие някой.Нямам думи какво да кажа ама надали този даже ще види титулярно място,освен ако не дай боже да има много контузени. offtopic.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 12:09 PM
Buy sports equipment online