IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

9 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Интер - Парма (Серия А), 2:0
N E R A Z Z U R ...
коментар Sep 7 2009, 10:55
Коментар #1


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



13 Септември | Неделя | 16:00

vs.



--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iffaylo
коментар Sep 7 2009, 11:01
Коментар #2


iffaylonazionale
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 793
Регистриран: 10-April 07
Град: Gotham City
Потребител No.: 307



Ще има БАМ-БАМ 3:0 и кой от къде


--------------------
A me, che sono innamorato,
non venite a raccontare,
quel che l'Inter deve fare,
per noi niente e mai normale-
ne sconfitta ,ne vittoria-
che tanto e sempre la stessa storia-
un ora e mezza senza fiato,
perche c'e solo l'Inter !


lll FUNDAMENTAL INTER lll
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Sep 7 2009, 13:33
Коментар #3


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



С набраната инерция от мача с мердите очаквам отново една хубава победа с 1-0 biggrin.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Sep 7 2009, 16:24
Коментар #4


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



4:1 -Божинов с гол


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Sep 7 2009, 18:17
Коментар #5


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(ale inter @ Sep 7 2009, 05:24 PM) *
4:1 -Божинов с гол

Големи маниаци сте на точни резултати обаче! 138148_orig.gif То ако беше така,еврофутбола щеше да фалира! Никога не предричай победа на любимият отбор с резултат. НИКОГА! Никога не залагай на любим отбор,нито предричай победа в цифри. Това е пагубно.
Така като те гледам сме на едни години,заложи на Арсенал-Мидълзбро,никога на Интер ако си интерист?
Ако ме пита някой как ще завърши мача в неделя,ще му кажа само едно: Победа за Интер,това очаквам! Прогнози не правя,във футбола това е непредвидимо. Кажете какво мислите за предстоящият мач? Какъв състав очаквате и на кой ще заложи Жозе? Имаме ли травмирани,какво стана със Снайдер? Куаресма дали ще играе? Малко статистика и т.н. Но да предречеш 4:1 , че и гол на Божинов си е направо смешно. Просто под коментара ти трябваше да вметнеш , че днес не си за риба понеже вали и си решил да пишеш във форума какви фантазий имаш biggrin.gif ?
Не се обиждай,съвет ти давам. Ще ти е по-добре ако се замислиш? Този форум скоро ще се оправи,като влезне някой да го види,да му стане ясно,че тука интеристите си ебали ******* Пишат и говорят за Интер повече отколкото за любовниците си!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 7 2009, 18:28
Коментар #6


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



задължителна победа естествено подкрепена от хубава игра
Go to the top of the page
 
+Quote Post
freaked
коментар Sep 7 2009, 18:29
Коментар #7


FEDELISSIMI
*******

Група: Members

Коментари: 3,422
Регистриран: 20-June 09
Град: КЮСТЕНДИЛ
Потребител No.: 1,528



Ше гледаш ли мача или има некой концерт ? biggrin.gif


--------------------
...the drug is football !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Sep 7 2009, 18:33
Коментар #8


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(freaked @ Sep 7 2009, 07:29 PM) *
Ше гледаш ли мача или има некой концерт ? biggrin.gif

Мен ли питаш? unsure.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 7 2009, 18:43
Коментар #9


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Парма попринцип са ни неудобен съперник, но това не трябва да ни плаши. Очаквам победа.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Sep 7 2009, 18:59
Коментар #10


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Тия верно са доста неудобен противник за нас,но с играта,която показахме срещу Милан,мисля че ще ги смажем.Очаквам и Снайпера да ги разтреля от далеч така,както на жълтите вкараsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Sep 7 2009, 19:19
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



kinterista Защо бе аз заложих с милан 90 лв за нас БЯХ УБЕДЕН в Победата а ина4е по темата о4аквам победа
Go to the top of the page
 
+Quote Post
freaked
коментар Sep 7 2009, 19:29
Коментар #12


FEDELISSIMI
*******

Група: Members

Коментари: 3,422
Регистриран: 20-June 09
Град: КЮСТЕНДИЛ
Потребител No.: 1,528



Цитат(kinterista @ Sep 7 2009, 07:33 PM) *
Мен ли питаш? unsure.gif



да smile.gif


--------------------
...the drug is football !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Sep 7 2009, 19:39
Коментар #13


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Цитат(kinterista @ Sep 7 2009, 07:17 PM) *
Големи маниаци сте на точни резултати обаче! 138148_orig.gif То ако беше така,еврофутбола щеше да фалира! Никога не предричай победа на любимият отбор с резултат. НИКОГА! Никога не залагай на любим отбор,нито предричай победа в цифри. Това е пагубно.
Така като те гледам сме на едни години,заложи на Арсенал-Мидълзбро,никога на Интер ако си интерист?
Ако ме пита някой как ще завърши мача в неделя,ще му кажа само едно: Победа за Интер,това очаквам! Прогнози не правя,във футбола това е непредвидимо. Кажете какво мислите за предстоящият мач? Какъв състав очаквате и на кой ще заложи Жозе? Имаме ли травмирани,какво стана със Снайдер? Куаресма дали ще играе? Малко статистика и т.н. Но да предречеш 4:1 , че и гол на Божинов си е направо смешно. Просто под коментара ти трябваше да вметнеш , че днес не си за риба понеже вали и си решил да пишеш във форума какви фантазий имаш biggrin.gif ?
Не се обиждай,съвет ти давам. Ще ти е по-добре ако се замислиш? Този форум скоро ще се оправи,като влезне някой да го види,да му стане ясно,че тука интеристите си ебали ******* Пишат и говорят за Интер повече отколкото за любовниците си!

На риба вече неходя щот нямам време,а залози и точни резултати ще си правя било то за любимия отбор или не лично мое право си е.
П.П.Големия Интерист си Ти давай ти смислените коментари,статистики и т.н.(нищо лочно)


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Sep 7 2009, 19:49
Коментар #14


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(freaked @ Sep 7 2009, 08:29 PM) *
да smile.gif

Интересното в случая е , че аз съм дал истинските си данни,имената си,годините си и адреса си в профила и не излъгах като казах,че ще ходя на концерт на Мадона, за който имам билет от шест месеца,и същевременно бях обещал да взема с мен още 4 човека. Много хора от този форум са зарязвали мач на Интер за да отидат на кафе с путка,аз за 14 години съм изтървал два мача. Това е искренно,от мен самият. Давам си думата,изтървал съм два мача на Интер за 14 години. Гледал съм ги кодирани,некодирани,на рожден ден на майка ми не съм ходил заради наш мач,само и само да си гледам отбора. Обичам Интер и само това има значение. Рискувам и ще рискувам за тази страст която ме обземва. Ама няма да търя подигравки , че съм изтървал мач на Интер заради концерт(вече казах за кой). Аз мача го гледах на запис по ТВ7 в 02:50. Не е като на живо,но видях това което исках,без значение от резултата. На концерта телефона ми прегря, аз не бях на концерт,аз бях в друга държава и ме информираха постоянно какво става през тези 90 мин. Благодаря на Интерминатора,Казака и всички които на концерта ме държаха близо до Интер. Това няма ка да се случи пак,аз да си купя билет за концерт , шест месеца по-рано и нашият мач да се падне в същият ден и в същият час. Същевременно да обещая на още хора да ги взема с мен до София,да капарирам апартаменти и да подготвя това пътуване. Това е 1 на 1 000 000 да се случи отново. До тогава ФОРЦА ИНТЕР!
За мача с Парма:Особен дразнител за нас,с оглед онази дузпа която свири Колина в 94 мин.на Креспо, с която Парма направи 1:1 и ни спря похода към титлата през една не много далечна година. Икам победа и само победа,резултата е без значение! Всички в атака за нашият Интер!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Sep 7 2009, 20:05
Коментар #15


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



3-1 smile.gif Милито Милито Божинов Снайдер ТОВА Е !!! ИДВА ПОСЛЕ РЕД НА БАРСА !!!!!!!!!!!!


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Sep 7 2009, 20:41
Коментар #16


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



QUOTE(INTER_1908_ @ Sep 7 2009, 09:05 PM) *
3-1 smile.gif Милито Милито Божинов Снайдер ТОВА Е !!! ИДВА ПОСЛЕ РЕД НА БАРСА !!!!!!!!!!!!

Другия.....................Имам чувството,че никой не чете какво е писал по-горния?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
niki.st
коментар Sep 7 2009, 20:56
Коментар #17


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,366
Регистриран: 21-January 08
Град: София-Казичене
Потребител No.: 463



Би трябвало да биеме,но дано не се получи нещо подобно на мача с Бари.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Sep 7 2009, 21:30
Коментар #18


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Мача определено няма да е лесен.Надявам се да бием,няма значение с колко и кой ще вкара.


П.П Много ми е интересно как Божинов ще вкара,като той е резерва.Все пак в Парма имат талант като Палоски.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Sep 7 2009, 21:51
Коментар #19


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Божинов е 2 класи над всичките нападатели на Парма. Съвсем скоро ще е неизменен титуляр - само да е здрав. И малко или много той направи име в Италия на наш гръб - вярвам, че онова 2-2 с Лече на "Сан Сиро", когато ни заби 2 доста хубави гола, още го помним повечето. Тоя мач ще е като онзи с Бари - ще получим достатъчно шансове, но ако не убием бързо интригата, може и да страдаме. Иска ми се Балотели да започне титуляр - и Милито, и Ето'о ще навъртят доста път - нека си почине поне единият. wink.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
freaked
коментар Sep 7 2009, 22:00
Коментар #20


FEDELISSIMI
*******

Група: Members

Коментари: 3,422
Регистриран: 20-June 09
Град: КЮСТЕНДИЛ
Потребител No.: 1,528



Цитат(kinterista @ Sep 7 2009, 08:49 PM) *
Интересното в случая е , че аз съм дал истинските си данни,имената си,годините си и адреса си в профила и не излъгах като казах,че ще ходя на концерт на Мадона, за който имам билет от шест месеца,и същевременно бях обещал да взема с мен още 4 човека. Много хора от този форум са зарязвали мач на Интер за да отидат на кафе с путка,аз за 14 години съм изтървал два мача. Това е искренно,от мен самият. Давам си думата,изтървал съм два мача на Интер за 14 години. Гледал съм ги кодирани,некодирани,на рожден ден на майка ми не съм ходил заради наш мач,само и само да си гледам отбора. Обичам Интер и само това има значение. Рискувам и ще рискувам за тази страст която ме обземва. Ама няма да търя подигравки , че съм изтървал мач на Интер заради концерт(вече казах за кой). Аз мача го гледах на запис по ТВ7 в 02:50. Не е като на живо,но видях това което исках,без значение от резултата. На концерта телефона ми прегря, аз не бях на концерт,аз бях в друга държава и ме информираха постоянно какво става през тези 90 мин. Благодаря на Интерминатора,Казака и всички които на концерта ме държаха близо до Интер. Това няма ка да се случи пак,аз да си купя билет за концерт , шест месеца по-рано и нашият мач да се падне в същият ден и в същият час. Същевременно да обещая на още хора да ги взема с мен до София,да капарирам апартаменти и да подготвя това пътуване. Това е 1 на 1 000 000 да се случи отново. До тогава ФОРЦА ИНТЕР!
За мача с Парма:Особен дразнител за нас,с оглед онази дузпа която свири Колина в 94 мин.на Креспо, с която Парма направи 1:1 и ни спря похода към титлата през една не много далечна година. Икам победа и само победа,резултата е без значение! Всички в атака за нашият Интер!



ебавам се бате wink.gif


--------------------
...the drug is football !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 11:57 AM
Buy sports equipment online