IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

62 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новини за Интер
grande internazi...
коментар Jan 31 2012, 09:50
Коментар #21


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:40 ) *
Според мен също е налудничево, но доколкото разбирам в последния мач срещу Лече, Раниери е направил точно това с довода, че Снайпера не се вписвал в схема 4-4-2 confused-3316.gif .



Да, това било официалното му изявление след мача, което според мен е меко казано несериозно. Не може след толкова години да имаме типичен плеймейкър и защото не се вписвал в 4-4-2, едва ли не да го продадем. Друг е въпроса, че Уесли е малко полетял в небесата и изобщо не напомня за характерната му игра. И не говоря като качество на пасове и удари, а преди беше по-скромен и работеше за отбора. Сега сякаш се опитва да замести Ето`O и да бъде водещата фигура на отбора. Според мен той не е за тази роля. Да бъде един от водещите - да, но не и най-водещата.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambro
коментар Jan 31 2012, 09:57
Коментар #22


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,306
Регистриран: 10-May 10
Потребител No.: 2,550
Любим Играч: Diego Milito



Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Jan 31 2012, 10:05
Коментар #23


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:57 ) *
Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.


Да и аз съм на мнение, че Снайдер може да бъде изпробвам в дясно с малко повече свобода на действие. Като се има предвид постоянните пробиви на Майкон, Уесли спокойно може да минава и зад нападателите.
Много интересно е сега Гуарин къде ще заиграе и дали ще е на мястото на Мотта, защото не мисля, че местата на Кучу и Санети са затрашени. Ще бъде интересно да видим в един отбор Снайпера и Гуарин, като спокойно може да става ротация с Алварез. Така или иначе Гуарин не може да бъде използвам в ШЛ и ще трябва да запише повече мачове в калчото. Ние обаче продължаваме да упорстваме за Кучка, като не ми е ясно той къде може да се впише или може да го взимаме за резерва? Не знам и аз.
Но освен, че Раниери трябва да се вземе в ръце и да не прави такива нелепи изказвания, така и Снайдер трябва да стъпи на земята и да започне да играе с малко по-голямо спокойствие. В момента се е нагърбил с товар, който не е за неговите плещи>

п.п: Излязоха информации, че Раниери иска Гуарин и Кучка, за да може да върне подходящата за Снайдер формация.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambro
коментар Jan 31 2012, 10:09
Коментар #24


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,306
Регистриран: 10-May 10
Потребител No.: 2,550
Любим Играч: Diego Milito



Аз също не виждам какъв е смисъла да се привлича Кучка. Имаме си 7-8 халфа, които не са по-слаби от въпросния футболист. Гледам и за Паласио се натискаме. А в течение ли си на това какво се случи около Фарфан и защо се отказахме от него?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Jan 31 2012, 10:18
Коментар #25


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 10:09 ) *
Аз също не виждам какъв е смисъла да се привлича Кучка. Имаме си 7-8 халфа, които не са по-слаби от въпросния футболист. Гледам и за Паласио се натискаме. А в течение ли си на това какво се случи около Фарфан и защо се отказахме от него?


И за мен това си остава мистерия, след като имаме и други млади преспективни играчи.
Колкото до Фарфан, ако не ме бърка паметта, Шалке са отказали да се разделят с играча.
А Паласио не е лош вариант, но ако се вземе за малко по-малко пари.( бяха писали, че даваме 8 милиона + наем на Сарате ) Защото все пак след няколко дена става на 30, а ние вече си имаме вече двама нападатели +30.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jan 31 2012, 12:47
Коментар #26


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Той Снайдер май по едно време и в схемата на Гасперини не се вписваше ако не ме лъже паметта.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivofen
коментар Jan 31 2012, 13:04
Коментар #27


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,205
Регистриран: 3-September 07
Град: Варна
Потребител No.: 403



То в схемата на Гасперини никой не се вписваше.


--------------------
Ако си бил в Интер и си пожелал да напуснеш,не заслужаваш да се върнеш.[color="#0000FF"][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Jan 31 2012, 13:49
Коментар #28


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:57 ) *
Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.

Мястото на Санети е на левия бек.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Jan 31 2012, 14:03
Коментар #29


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Не се притеснявайте излишно, това 4-4-2 на Раниери в момента наистина е оптималният вариант, но само защото досега Снайдер беше контузен, а Форлан все още е. Както казва треньорът на пресконференцията след Лече, и двамата със Снайдер трябва да бъдат титуляри и ще тренираме подходяща схема, която да включва участието и на двамата. Затова когато уругваецът се завърне в средата на февруари, Раниери ще пробва онова 4-2-3-1 на Моуриньо, което ни донесе толкова много успехи. Това са негови думи и когато Форлан е готов, ще получи свободна роля на левия фланг, вероятно Милито ще е в центъра на атаката, а Гуарин като атакуващ десен полузащитник. Плеймейкърската позиция е запазена за Снайдер. Зад тях като дефанзивни халфове ще оперират Камбиасо и Санети. Аз си го представям така:

Милито
Форлан Снайдер Гуарин
Камбиасо Санети

Колкото до Алварез - той е универсален и може да поеме всяка роля в тройката зад Милито. По този начин изглеждаме адски разнообразни в нападение и добре балансирани в полузащита, тъй като Гуарин си е халф и върши доста работа дори в дефанзивен план. Остава всички да са здрави и все пак Раниери да ги подреди по този начин smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Jan 31 2012, 15:21
Коментар #30


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Цитат(C-Murder @ Jan 31 2012, 14:03 ) *
Не се притеснявайте излишно, това 4-4-2 на Раниери в момента наистина е оптималният вариант, но само защото досега Снайдер беше контузен, а Форлан все още е. Както казва треньорът на пресконференцията след Лече, и двамата със Снайдер трябва да бъдат титуляри и ще тренираме подходяща схема, която да включва участието и на двамата. Затова когато уругваецът се завърне в средата на февруари, Раниери ще пробва онова 4-2-3-1 на Моуриньо, което ни донесе толкова много успехи. Това са негови думи и когато Форлан е готов, ще получи свободна роля на левия фланг, вероятно Милито ще е в центъра на атаката, а Гуарин като атакуващ десен полузащитник. Плеймейкърската позиция е запазена за Снайдер. Зад тях като дефанзивни халфове ще оперират Камбиасо и Санети. Аз си го представям така:

Милито
Форлан Снайдер Гуарин
Камбиасо Санети

Колкото до Алварез - той е универсален и може да поеме всяка роля в тройката зад Милито. По този начин изглеждаме адски разнообразни в нападение и добре балансирани в полузащита, тъй като Гуарин си е халф и върши доста работа дори в дефанзивен план. Остава всички да са здрави и все пак Раниери да ги подреди по този начин smile.gif


Това звучи прекалено хубаво за да е истина, но Иво е прав. Дано Форлан най-сетне се възтанови напълно и да можем да пробваме тази схема.
Макар че и сега може да се пробва като се сложи Алварез на негово място. Ако не се лъжа това неговата позиция.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Jan 31 2012, 16:23
Коментар #31


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



И Иво като Гасперини иска на стари години да прави Форлан флангови играч, а той според мен няма абсолютно никакви качества да играе успешно там. Лошото е, че и Раниери също се изказа в тая посока на пресконференцията след мача с Лече... Иначе Гуарин мисля, че трябва да е по-назад, ще ни е от полза да изнасяме топката с разиграване, а не с мощен шут от централния защитник към противниковото наказателно поле, което си беше запазена марка на онзи Интер с Матераци и Виери преди 10-ина години, ама през 2012 вече е малко демоде и неподобаващо за отбор като нашия...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambro
коментар Jan 31 2012, 16:41
Коментар #32


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,306
Регистриран: 10-May 10
Потребител No.: 2,550
Любим Играч: Diego Milito



Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 31 2012, 13:49 ) *
Мястото на Санети е на левия бек.


Абе няма да има по-щастлив човек от мен да види Капитана на левия бек, но за съжаление няма кой да сложи Тамагочито на пейката


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CTPAHEH
коментар Jan 31 2012, 16:42
Коментар #33


Интер Фен
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 666
Регистриран: 13-November 08
Град: Златитрап
Потребител No.: 679
Любим Играч: Zanetti



Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 16:41 ) *
Абе няма да има по-щастлив човек от мен да види Капитана на левия бек,...

Има има...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Jan 31 2012, 17:13
Коментар #34


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Цитат(THE_GAME @ Jan 31 2012, 16:23 ) *
И Иво като Гасперини иска на стари години да прави Форлан флангови играч, а той според мен няма абсолютно никакви качества да играе успешно там. Лошото е, че и Раниери също се изказа в тая посока на пресконференцията след мача с Лече... Иначе Гуарин мисля, че трябва да е по-назад, ще ни е от полза да изнасяме топката с разиграване, а не с мощен шут от централния защитник към противниковото наказателно поле, което си беше запазена марка на онзи Интер с Матераци и Виери преди 10-ина години, ама през 2012 вече е малко демоде и неподобаващо за отбор като нашия...


Мне, не искам да го правя флангови футболист, напротив. Раниери говори, че ще му даде т.н. свободна роля, което означава, че ще снове навсякъде, без да се придържа строго към определена позиция. Поставил съм го отляво, защото вероятно в тази част на атаката ще оперира, но това не значи, че ще действа като типично крило - основно да пробива и центрира. От него се изисква да играе зад гърба на централния нападател, като влиза от втора линия или стреля от разстояние. Другата му задача е да разваля синхрона на защитата и да ги увлича със себе си, за да отваря място на Милито или да опитва да го изведе с последен пас. Мисля, че в това са най-силните му качества - подпомагащ нападател с добри подавания, фантазия и удари от дистанция.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар Jan 31 2012, 18:19
Коментар #35


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Цитат(C-Murder @ Jan 31 2012, 17:13 ) *
Мне, не искам да го правя флангови футболист, напротив. Раниери говори, че ще му даде т.н. свободна роля, което означава, че ще снове навсякъде, без да се придържа строго към определена позиция. Поставил съм го отляво, защото вероятно в тази част на атаката ще оперира, но това не значи, че ще действа като типично крило - основно да пробива и центрира. От него се изисква да играе зад гърба на централния нападател, като влиза от втора линия или стреля от разстояние. Другата му задача е да разваля синхрона на защитата и да ги увлича със себе си, за да отваря място на Милито или да опитва да го изведе с последен пас. Мисля, че в това са най-силните му качества - подпомагащ нападател с добри подавания, фантазия и удари от дистанция.


Да не получаваш SMS-и от Клаудито... 594651_orig.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Jan 31 2012, 18:26
Коментар #36


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Цитат(INTERМilano @ Jan 31 2012, 18:19 ) *
Да не получаваш SMS-и от Клаудито... 594651_orig.gif


След издънката срещу Лече поемам нещата в свои ръце, макар и зад кулисите. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Feb 2 2012, 10:57
Коментар #37


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Списък с футболистите за елиминационната фаза на ШЛ:

1 Julio Cesar;
4 Javier Zanetti;
5 Dejan Stankovic;
6 Lucio;
7 Giampaolo Pazzini (association-trained);
9 Diego Forlan;
10 Wesley Sneijder;
11 Ricardo Alvarez;
12 Luca Castellazzi (association-trained);
13 Maicon;
17 Angelo Palombo;
18 Andrea Poli;
19 Esteban Cambiasso;
20 Joel Obi (club-trained);
21 Paolo Orlandoni (club-trained);
22 Diego Milito;
23 Andrea Ranocchia (association-trained);
25 Walter Samuel;
26 Cristian Chivu;
28 Mauro Zarate;
37 Davide Faraoni (association-trained);
44 Matteo Bianchetti (List B youth);
48 Lorenzo Crisetig (club-trained);
55 Yuto Nagatomo;
72 Riccardo Melgrati (List B youth)
91 Raffaele Di Gennaro (List B youth);
93 Daniel Bessa (List B youth);
94 Andrea Romanò (List B youth);
95 Marek Kysela (List B youth);
96 Giovanni Terrani (List B youth);
97 Matteo Antonio Cincilla (List B youth)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Feb 11 2012, 13:14
Коментар #38


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Гасперини е дал интервю за Гадзета, в което разказва за престоя си като треньор на Интер. Най-интересното е:

"Морати още в началото ми обясни, че финансовият феърплей ще играе главна роля. Каза ми и че Ето'о ще остане. Исках Паласио, халф и защитник. Халфът беше Видал, но ръководството не беше заинтересувано. Защитникът беше Кришито, но и той не беше взет под внимание. В нападение се бях спрял на Паласио, но Интер гледаха към Санчез, Тевез, Лавеци. В крайна сметка пристигнаха Форлан и Сарате - много различни играчи от Паласио."

"Един отбор трябва да бъде съставен още в началото на подготовката, за да имат време да се сработят."

"Защо от Интер ми се обадиха след като знаеха какъв стил на игра имам аз? Не отидох аз при тях, те дойдоха за мен."

"Морати ми спомена, че има вероятност да върне Балотели в Интер, но бяхме само ние двамата, които искаха да видят Марио обратно при нас."


Определено след Моуриньо, ръководството въобще не взема под внимание желанията на треньорите за играчи, което е огромна грешка според мен.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grande internazi...
коментар Feb 18 2012, 12:52
Коментар #39


Moderator
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 6,057
Регистриран: 5-September 10
Град: Сливен
Потребител No.: 3,220
Любим Играч: Javier Adelmar Zanetti



Интер най-зле от 65 г.

Допреди няколко месеца се говореше за Интер, който чупи рекорд след рекорд. Този, който спечели 5 поредни титли. Който взе требъл. Който и през миналия сезон спечели три купи - Суперкупата на Италия, Купата на Италия и Световното клубно първенство.

И днес Интер чупи рекорди. Но негативни. След 24 кръга в Серия А нерадзурите вече имат 10 загуби. Нещо, което се е случило само веднъж в историята на клуба - през сезон 1946/47, който завърши с 10-о място и общо 15 загуби за Интер.

В последните 6 сезона (от 2005/06 до 2010/11 включително) Интер загуби общо 5 пъти у дома в първенството от 114 мача. Тази кампания от 13 срещи у дома нерадзурите вече имат 5 загуби. Те стават 7 ако добавим и пораженията на "Сан Сиро" в Шампионската лига. Цифри, които не са се получавали в ерата на Морати.

Именно през сезон 1994/95, когато Морати купи клуба (през февруари), е последния в който Интер записа 5 загуби пред своя публика. Както сега и както през 1954/55, 1946/47 и 1941/42. Сега клуба е на една загуба у дома от клубния рекорд поставен през 1955/56.

Цифрите на падението на Интер не спират до тук. Срещу Болоня Интер падна за трети път поред след загубите от Рома (0:4) и Новара (0:1). Нещо, което не се е случвало на Интер от 2004/05, когато треньор бе Алберто Дзакерони. Тогава поредните загуби бяха 4.


--------------------
`858 `



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Feb 18 2012, 16:04
Коментар #40


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Милан и Интер обмислят да сложат нов вид изкуствен терен на общия им стадион Сан Сиро, който от дълги години получава критики за състоянието на тревното си покритие.

Причина за проблемите с игралното поле на Джузепе Меаца датират от 1990-а година, когато бе изграден третият етаж трибуни, който спира въздушния поток и тревата не расте ефективно.

Според вестник „Tuttosport“ Интер и Милан смятат от сезон 2013/2014 да сложат нов вид частично изкуствено покритие, на което ще има трева, но тя ще расте върху синтетична повърхност.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

62 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 12:34 PM
Buy sports equipment online