IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

150 страници V  « < 114 115 116 117 118 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новини около Калчото
Provenzano
коментар Apr 19 2018, 11:34
Коментар #2301


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Kutinkata @ Apr 19 2018, 12:19 ) *
Не е ли най добре Ювентус да удари Наполи следващия кръг и да излезнат срещу нас като сигурни шампиони а ние да им се хвърлим и така да ги бием . Ако Ювентус загуби от Наполи ще се хвърлят срещу нас и задачата ще ни е двойно по трудна .

Това е дерби и съм абсолютно сигурен без да имам и грам колебание, че както и да завърши мача на гобите срещу Наполи, те срещу нас ще излязат напълно мобилизирани да ни победят. Иска ми се най-накрая да спрем да се надяваме някой друг да ни свърши работата. Гобите да победят Наполи за да не подходят по несериозно към мача или нещо от сорта. Излизаме като във финал във всеки един мач до края на сезона и каквото сабя покаже.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 19 2018, 12:48
Коментар #2302


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Лацио не знам с какво ги зобат, но вчера и с 10 човека се скъсаха да бягат. Ювентус напоследък не са убедителни и щяха да завършат наравно и с Беневенто, ако не беше съдията, но това е дерби.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Apr 19 2018, 13:38
Коментар #2303


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



наблюдавам верету от фио и мога да кажа , че има хляб в него.
силен е , бърз , техничен и експлозивен за позицията си.
от орлите луис алберто и фелипе андерсон събират погледите .
политано и верди и те надградиха сериозно този сезон.
турския дибала като за 1ви сезон се справя доста успешно.
в самп прает и торейра трябва да не се изпускат от поглед.
в удине барак и янкто , както и видмер към когото имах по-големи очквания.
все си мисля ,че берарди все още не е приключил с големи футбол.
лаксалт и той играе пореден силен сезон за генуа и като се замисля ,че го заменихме за ансалди направо ме тресе главата.
в серия А има добри , млади и качествени футболсити , трябва да се стремим да обираме най-доброто от там.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 19 2018, 14:57
Коментар #2304


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(cheffo @ Apr 19 2018, 13:48 ) *
Лацио не знам с какво ги зобат, но вчера и с 10 човека се скъсаха да бягат. Ювентус напоследък не са убедителни и щяха да завършат наравно и с Беневенто, ако не беше съдията, но това е дерби.

Такива са инструкциите на треньора. Каквото ти каже, това и правиш. Няма нищо чудно в това. Индзаги сглоби един наистина много добър и симпатичен отбор. Честно казано предпочитам ние и лациалите да сме другите два отбора с гобите и Наполи, които ще се класират в ШЛ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 19 2018, 15:01
Коментар #2305


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Да бе, ама нали ти трябва и физика. Те играят цял сезон така, включително и ЛЕ. Това е изразходване на много енергия. Затова казвам, че явно химята им е добра smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 19 2018, 15:02
Коментар #2306


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(cheffo @ Apr 19 2018, 16:01 ) *
Да бе, ама нали ти трябва и физика. Те играят цял сезон така, включително и ЛЕ. Това е изразходване на много енергия. Затова казвам, че явно химята им е добра smile.gif

И подготовката също. Нея кой я води?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Apr 19 2018, 15:37
Коментар #2307


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Индзаги ми се вижда страхотен мотиватор но не е от най добрите тактици . Често е бит от силните в Италия а в Европа първия по грамотен отбор го изхвърли , но срещу слабите е почти безгрешен . Не е от старото поколение треньори в Италия , не се страхува да рискува и да играе атакуващо , не се страхува и от получаване на голове , та Лацио ще завърши сезона с допуснати 50 гола в Серия А и пак могат да са в четворката . В момента не е способен на подвиг както този на ЕДФ срещу Барселона но ми харесва духа на Лацио , не се придават со последната секунда , не се пребират в глуха защита и постоянно търсят гола . Лацио този сезон имат 6 обрата в Серия А , докато ние имаме само 1 и то в началото срещу Рома .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 19 2018, 15:56
Коментар #2308


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Индзаги е млад и неопитен треньор и определено има още доста какво да учи и на къде да се развива, но пък потенциала му е много голям. Сигурен съм, че през следващия сезон Лацио ще изглеждат една идея по-добре в сравнение с настоящия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 19 2018, 16:03
Коментар #2309


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Aз пък си мисля, че следващият сезон ще рухнат. Физическата преумора от този сезон трябва да си окаже все някога влияние. Освен това и предполагам ще продадат някои основни играчи като СМС. Де Врай също ги напуска.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 19 2018, 16:09
Коментар #2310


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(cheffo @ Apr 19 2018, 17:03 ) *
Aз пък си мисля, че следващият сезон ще рухнат. Физическата преумора от този сезон трябва да си окаже все някога влияние. Освен това и предполагам ще продадат някои основни играчи като СМС. Де Врай също ги напуска.

Това е другото, но пък за СМС най-вероятно ще приберат около 100-ина милиона и ако инвестират правилно тази сума, то не мисля, че ще се усети кой знае колко отсъствието му.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Apr 19 2018, 16:36
Коментар #2311


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Лотито и таре нищо няма да инвестират.
Най-много да вземат някой футболист тип лейва или в най-добрия случай играч тип базели и т.н.
Иначе лейва този сезон е един от най-добрите и стабилни халфове в серията - огромно евала!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Apr 21 2018, 11:32
Коментар #2312


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Рома днес ще се издънят според мен , имат още минимум 2 мача в ШЛ , а там освен физическа умора ще им е трудно да се съсредоточат в Италия между мачовете за ШЛ , а и имат мач с Ювентус към края . Дали пък не е възможно точно Рома да остане извън 4ката .

Ще се издънят друг път , за жалост Рома ги изнасилиха .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Apr 21 2018, 16:34
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Apr 21 2018, 22:58
Коментар #2313


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



вещиците пак опозориха милан crying_with_laughter-3302.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 21 2018, 23:13
Коментар #2314


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Да, обаче на мене ми направи впечатление, че изгониха играч на Беневенто доста пресилено около десетина минути преди края. Освен това имаше 7 минути продължение. На нас кога ще ни се случи нещо подобно?!
И ние се осрахме миналата година с тези 70 млн за Габинегол и Марио, ама Милан счупиха тъпомера със селекцията си за 200 млн. Фасоне и Мирабели хубаво, че ги изгониха от Интер.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Apr 22 2018, 08:43
Коментар #2315


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Колкото и абсурдно да звучи,смятам,че нарочно ще губят точки до края на сезона по подобие на нас миналата година,за да избегнат натоварването в Лига Европа и да се съсредоточат само върху Калчото през следващия сезон.

Този коментар е бил редактиран от N.Roussev на Apr 22 2018, 08:43
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Apr 22 2018, 09:29
Коментар #2316


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(N.Roussev @ Apr 22 2018, 09:43 ) *
Колкото и абсурдно да звучи,смятам,че нарочно ще губят точки до края на сезона по подобие на нас миналата година,за да избегнат натоварването в Лига Европа и да се съсредоточат само върху Калчото през следващия сезон.

Честно казано не вярвам на тая теория , защото това ще значи , че Милан трябва нарочно да загуби и финала за купата на Италия . Просто Милан има средняшки футболисти , но треньора им далеч не е средняк , доста под средното ниво е . Използва инерцията от смяната на треньора , също както направи Пиоли миналия сезон при нас , но сегаси проличава , че няма абсолютно никакви качества . Тоя като треньор се е провалял навсякъде . Изпаднал е с ОФИ в Гърция , като отбора му е вкарал 23 гола в 34 кръга , после е изпаднал с Пиза от Серия Б , като те пак са вкарали 23 гола в 42 мача и последно е бил в примаверата на Милан , като там отбора май пак почти не е бележил никви голове , а сега Милан са отбелязали 3 гола в последните 6 мача . Слаб треньор на който отборите играят грозно и нямат идея как да бележат голове . Най интерестното е обаче , че Милан преподписаха с него за няколко години . Определено Мирабели и Фасоне съсипаха тотално Милан .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 22 2018, 10:31
Коментар #2317


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Не знам доколко ще гледат да си спестят ЛЕ, защото на тях отчаяно им трябват някакви приходи за да могат от УЕФА да им зачетат плана за оздравяване. В ЛЕ не е кой знае каква печелбата, но пак е нещо. Освен това май лятото ще се наложи да продадат някои от играчите си за да покрият донякъде загубите си. Много лошо ги наиграха Фасоне и Мирабели.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Apr 22 2018, 11:56
Коментар #2318


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Как се прекараха да ги вземат след провала им при нас...китайци.Наште са по-стабилни...засега.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Apr 22 2018, 14:38
Коментар #2319


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Аз също съм на мнение като Кутинката, че едва ли губят нарочно точки за да не се класират в Лига Европа. Погледните им последните 5 мача например. Да без победа са в тях, но имат равенства срещу нас и Наполи, което не е никак лошо като постижение. Гледах им равенството срещу Сасуоло вкъщи, когато се скъсаха да пропускат. Наистина онзи мач беше страшен малшанс, че не победиха. Имат и равенство срещу Торино като гост 1-1, а знаете колко трудно се играе като гост на Торо. Мача им срещу Беневенто снощи не съм го гледал, но пак е било май на една врата съдейки по статистиката. Точните удари са 9-1 в полза на мердите, а притежанието на топката 62-38 отново в тяхна полза. Имат и 8 удари извън вратата срещу 4 за сметката на Беневенто. Иначе тръгнаха доста добре по едно време през втория полусезон, някъде около мачовете с Лудогорец, може би точно преди да отпаднат от Арсенал. Ако не се лъжа точно преди мача си срещу нас (когато трябваше да се играе на редовната дата, преди смъртта на Давиде Астори и да го отложат), разликата между двата отбора беше 6-7 точки.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Apr 22 2018, 17:54
Коментар #2320


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Аз им гледах второто полувреме вчера и мачът срещу Торино. Срещу Беневенто не играха абсолютно нищо. Имаха привидно повече владение на топката но не създадоха кой знае какво, поне второто полувреме. Срещу Торино, имаха късметът да вкарат ранен гол и след това мача си беше напълно равностоен. Ние паднахме от Торо, но имахме сигурно двойно повече положения отколкото Милан срещу тях. Гатузо играе изцяло дефанзивно, а напред каквото стане. Нещо като нас, когато Манчини беше треньор при втория си престой.

След тази загуба Киево се приближават опасно до долния край на таблицата и се надявам да се хвърлят с всички сили срещу Рома следващия кръг. Лацио имат гостуване на Торо и домакинство на Аталанта. Все се надявам, че могат да загубят някоя друга точка там. Освен това имат и гостуване на Кротоне предпосления кръг, а тия отново са в играта за оцеляване и след равенството с гобите, бият днес Удинезе като гост. И там може да излезе нещо.
Удинезе пък са мега зле и се надявам да не се възродят до мача ни с тях.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

150 страници V  « < 114 115 116 117 118 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 потребител(и) четат тази тема (7 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 10:48 AM
Buy sports equipment online