IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Интер за първи път от 9 години с аванс от 20 точки пред Милан
Guest_method_*
коментар Nov 13 2006, 21:32
Коментар #1





Guests






Интер за първи път от 9 години с аванс от 20 точки пред Милан

IPB Image

Водачът в Серия "А" Интер, който има актив от 27 точки след 11-ия кръг на Серия "А", за първи път от 9 години е с аванс от 20 точки пред градския си съперник Милан. В момента "росонерите" са на незавидното 16-то място с едва 7 точки. За последно такава голяма разликата между двата гранда в полза на "нерадзурите" е имало през сезона 1997/1998 година. Тогава воденият Джиджи Симони Интер с невероятният Роналдо завършва шампионата на втора позиция с 69 точки в актива си. Докато кръвният им враг Милан завършва първенството на 11-то място с 44 точки. В тогавашния шампионат на Серия "А" обаче разликата между двата гранда след единайсет изиграни мача бе 11 точки, което е с 9 по-малко от сегашната.

ВЛАДИМИР СТОЯНОВ - sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 13 2006, 22:08
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Абе не мисля, че има какво да се радваме толкова smile.gif Отстрани бихме изглеждали смешни .. предвид, че милан си имат и наказание smile.gif Абе не знам. По принцип е хубаво това, ама нека си гледаме нашите задници и да не обръщаме мн внимание на тези балерини от мърлан


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Nov 13 2006, 23:21
Коментар #3





Guests






не знам за вас, но мноУ се кефя, чи имаме такава преднина пред Муулан tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 14 2006, 00:12
Коментар #4





Guests






Дори се надявам на края на сезона да сме с повече от 20 точки аванс пред мУУУлан tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 14 2006, 12:02
Коментар #5





Guests






QUOTE(ChaiNGang @ Nov 13 2006, 10:12 PM) [snapback]5140[/snapback]

Дори се надявам на края на сезона да сме с повече от 20 точки аванс пред мУУУлан tongue.gif

Аз пък се надявам разликата да е една дивизия tongue.gif Демек мУлан в серия Б laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Nov 14 2006, 17:32
Коментар #6





Guests






QUOTE(El Chino @ Nov 14 2006, 10:02 AM) [snapback]5145[/snapback]

Аз пък се надявам разликата да е една дивизия tongue.gif Демек мУлан в серия Б laugh.gif

чул те Господ tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Nov 15 2006, 10:09
Коментар #7


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



ха-ха, дивизия разлика звучи много добре! Тия мулан заприличаха на най-долни курви (каквито са)- след цялата помия с корупцията те , видиш ли, са мъчениците, тях съдиите ги ощетявали, тях пресата ги поставяла под напрежение! Ами като сте нечисти, вземете се измийте първо, бе помияри! Тъй като няма как да стане по-добре да минете през чистилището seria B, и там да постоите мноооого време, та ако се върнете някой ден малко хора да ви сочат с пръст и да ви се смеят.Тъй като и това е малко вероятно по-добре да си стоят там во веки, ще се радват на дербита с Пистоезе и Кремонезе (ако тия са в серия Б).ха ха ха MERDA MILAN!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 15 2006, 11:21
Коментар #8





Guests






Бе..аз сам 100% сигурен , че Мулан няма да изпаднат в серия Б , все пак още им е президент Берлускони, а докато той им е президент тия пумияри няма да бъдат справедлииво наказани mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gourcuff_*
коментар Nov 15 2006, 11:55
Коментар #9





Guests






QUOTE(El Chino @ Nov 14 2006, 10:02 AM) [snapback]5145[/snapback]

Аз пък се надявам разликата да е една дивизия tongue.gif Демек мУлан в серия Б laugh.gif

Ем то само така можете да станете шампиони. Юве в "Б", Милан с -8 точки, без никакви нови играчи....вече нагли ставате...дайте да играете само Вие в Серия "А". ДА ви е сладка титлата, макар че няма да е такава laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 15 2006, 12:37
Коментар #10


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Никой не остава безнаказан smile.gif Юве си нагласяха първенството, и си го изядоха. Милан пак леко се отървахаsmile.gif Благодарение на президента ви :Р Ама и тук ще има възмездие.. както би имало, и ако ние сме замесени в някакви лайна smile.gif Рано или късно всичко ще се изчисти :Р Тогава може да се мисли за сладка титла .. следващите сезони винаги ще има спекулации относно съдии, президенти, мафиоти и т.н wink.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 15 2006, 14:01
Коментар #11





Guests






QUOTE(Gourcuff @ Nov 15 2006, 09:55 AM) [snapback]5185[/snapback]

Ем то само така можете да станете шампиони. Юве в "Б", Милан с -8 точки, без никакви нови играчи....вече нагли ставате...дайте да играете само Вие в Серия "А". ДА ви е сладка титлата, макар че няма да е такава laugh.gif

Аз ти гарантирам , че ще завършим на повече от 8 точки пред Милан.Ся , че тая година сте пълна 0 си е ваш проблем.Не знам защо умаловажавате и тази титла , която се надяваме ,че ще спечелим.Зависта е лош съветник tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gourcuff_*
коментар Nov 15 2006, 18:34
Коментар #12





Guests






Виж братле...не завиждам на Интер. Не мога да завиждам на отбор, който 14 години не беше помирисвал първото място. А за това дали ще завършите на повече от 8 точки...ем то бивало да не го направите и незнам просто.
Имайки предвид, че Милан до последно не знаеше в коя дивизия ще играе изпусна да направи много неща.
1-Добра селекция. В момента селекцията ни е отврат. БОнера...никъв го няма. Гуркюф е може би добър, но не и тая година. Рано му е още. Оливейра...ем без коментар ... играе там криво ляво, но едно е Оливейра, друго е Ибра. Мисля, че ще се съгласиш.
2-Подготовка. Ем в момента ни е под всякаква критика. НЕ стига, че трябваше да си прекъснат вакацията предсрочно, ми трябваше и в някви предварителни кръгове да се играе.
3-Съдиите. Ем кво повече да кажа освен няколко цитата:
QUOTE

7-те смъртни съдийски гряха срещу Милан
Треньорът на Милан Карло Анчелоти обвини съдиите във всички възможни грехове на тази планета след загубата с 0:2 от Аталанта. В мача реферът Пиери не отсъди дузпа за фаул срещу Даниеле Бонера. После свири дузпа за нарушение срещу Гуркуф, но след консултация с помощника си отмени решението и даде картон на французина.
След мача в официалния сайт на Милан бяха публикувани седемте положения при които съдиите са ощетили росонерите този сезон. Ето ги и тях:

Милан - Лацио: Отменен е гол на Индзаги при резултат 0:0

Ливорно - Милан: Не е отсъдена дузпа за росонерите за фаул срещу Амброзини при резултат 0:0.

Милан - Сиена: През първото полувреме не е дадена дузпа за игра с ръка на Ринаудо. През второто полувреме е отменен гол на Пирло.

Сампдория - Милан: Кастелаци събаря Индзаги в наказателното поле, дузпата не е отсъдена при резултат 0:0.

Милан - Палермо: Отменен е гол на Джилардино при резултат 0:2.

Киево - Милан: Фаул срещу Джилардино в наказателното поле е подминат при резултат 0:0.

Аталанта - Милан: Нарушение на Тисоне срещу Бонера в наказателното поле е подминато при резултат 0:0. Гуркуф пада в наказателното поле, рефера свири дузпа, но я отменя и показва жълт картон. Топката е вече във вратата.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 15 2006, 18:46
Коментар #13


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Ами всичките фалове отсъдени срещу Индзаги и ученика му Джилардино поради повалянето им от земната гравитация ? Картони, дуспи и прочее ? Ами защо Юве успяха да си запазят играчите, че даже и да привлекат някои, които са на ниво Серия А, въпреки, че ги изгониха ? А защо Шева реши да напусне ей тъй ? Едва ли, след толкова години в Италия, жена му чак сега се е сетила, че и се живее в Англия... а защо всичките скандали гръмнаха чак след като Берлускони падна от власт... аз щи кажа защо .. според мен в смисъл smile.gif Защото отбора ви е пълен с лайна, ей за това. Сега ще търпите smile.gif Нямате избор. И дето викаш, че като изхвърлили Ювентус и ние сме били най-силните... нали вие сте "по-силният" милански отбор ? Защо сте толкова назаде ? Ако махнем 8те точки, стават 12 зад Интер smile.gif К'во става вее ?! Питам ...


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Nov 15 2006, 20:56
Коментар #14





Guests






Gourkuff най-малко пък вие имате право да се оплаквате от съдиите mad.gif Всеки сезон ви свирят от смешни по смешни дузпи когато оная балерина Индзаги се пльосне в наказателното.Свиквайте от сега нататъка ще се свири 50 на 50 даже ние ми се струва че имаме по сериозни уснования да се оплакваме като се има в предвид за какви работи ни вдигат червени картони mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 15 2006, 23:54
Коментар #15





Guests






QUOTE(Gourcuff @ Nov 15 2006, 04:34 PM) [snapback]5199[/snapback]

Виж братле...не завиждам на Интер. Не мога да завиждам на отбор, който 14 години не беше помирисвал първото място. А за това дали ще завършите на повече от 8 точки...ем то бивало да не го направите и незнам просто.
Имайки предвид, че Милан до последно не знаеше в коя дивизия ще играе изпусна да направи много неща.
1-Добра селекция. В момента селекцията ни е отврат. БОнера...никъв го няма. Гуркюф е може би добър, но не и тая година. Рано му е още. Оливейра...ем без коментар ... играе там криво ляво, но едно е Оливейра, друго е Ибра. Мисля, че ще се съгласиш.
2-Подготовка. Ем в момента ни е под всякаква критика. НЕ стига, че трябваше да си прекъснат вакацията предсрочно, ми трябваше и в някви предварителни кръгове да се играе.
3-Съдиите. Ем кво повече да кажа освен няколко цитата:

Еми...вината си е само ваша.Прав си , че направихте лоша потготовка и до последно не знаехте къде ще играете , но трансферната политика беше тотален провал.И единствено вие сте си виновни за тази слаба игра wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gourcuff_*
коментар Nov 16 2006, 16:36
Коментар #16





Guests






QUOTE(AleRt @ Nov 15 2006, 04:46 PM) [snapback]5200[/snapback]

Ами всичките фалове отсъдени срещу Индзаги и ученика му Джилардино поради повалянето им от земната гравитация ? Картони, дуспи и прочее ? Ами защо Юве успяха да си запазят играчите, че даже и да привлекат някои, които са на ниво Серия А, въпреки, че ги изгониха ? А защо Шева реши да напусне ей тъй ? Едва ли, след толкова години в Италия, жена му чак сега се е сетила, че и се живее в Англия... а защо всичките скандали гръмнаха чак след като Берлускони падна от власт... аз щи кажа защо .. според мен в смисъл :) Защото отбора ви е пълен с лайна, ей за това. Сега ще търпите :) Нямате избор. И дето викаш, че като изхвърлили Ювентус и ние сме били най-силните... нали вие сте "по-силният" милански отбор ? Защо сте толкова назаде ? Ако махнем 8те точки, стават 12 зад Интер :) К'во става вее ?! Питам ...

Братле, ти явно не гледаш много много италиански футбол :blink: :blink: :blink:
1-Какви фалове са отсъдени срещу Индзаги и срещу Джила, за какви дузпи ми говориш. :blink: :blink: :blink: Та то за един сезон се свирят макс по 3 дузпи за Милан и то срещу отбори от класата на Асколи.
2-Какви играчи са запазили Ювентус? :lol: Ти май забрави, че сегашният Ви отбор е по-добре да се казва Интертус.
3-Какво са привлекли Ювето бе? Един Божинов :lol: :lol: :lol: това ако е играч на ниво Серия "А"..... та той във Лече не играеше редовно, та едва ли във Фиорентина, та да не говорим в Ювентус. Ще го видим догодина като влезнат "старата госпожа". Божинов най-много да бъде изритан.
4-Шева ни напусна по много причини. Даже бих казал, че не ни напусна, а го продадохме по собствено желание, но сега няма да коментирам, защото е безсмислено, все пак никой не знае как стоят нещата със сигурност.
5-Берлускони като е толкова черен, защо Интер си продават правата на него(медиасет)...не забравяй, че и Вие се храните от него.
6-Отборът на Милан и след тази суперселекция на Интер отново е по-класен от към имена. Просто толкова малшанс има тоя сезон, че не ми се говори. Та то не бяха греди, та то не бяха отменени голове и то незаслужено...
7-А за 8-те точки ти обясних, че всички фактори повлияха на Милан да не се представя на ниво. Не мислиш ли, че ако знаехме къде ще играем сега щяхме да имаме и Буфон и Ибрахимович и още сумати народ като Крис, Оддо и т.н. ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 16 2006, 17:10
Коментар #17


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



За дуспи и фалове не спори smile.gif Защото при всяко второ мятане на Индзаги се свиреше фал .. и то в повечето случаи с последствия. А Юве запазиха .. ми кой ли запазиха наистина .. само Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге .. а това, че сме привлекли 2ма техни играчи не ни прави Интертус .. я се замисли вие как трябва да се казвате и откъде купихте играчи като Зеедорф, Шимич, Пирло biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ХАХАХА дето около Зеедорф и Пирло ви се гради игратаsmile.gif А и Кака .. дето е единствения от вашия отбор, който ме кефи smile.gif Интер пък си продават правата на Медиасет, защото явно им кихат повече пари (логика няма нали ?!), а това че е на Берлускони говори по-скоро зле за него, защото спонсорира основните опоненти на отбора му. А Буфон пък къде отиваш? Той в Серия Б си остана с Юве, пък к'во остава да премине в Милан, независимо къде играят laugh.gif . Ибра при вас нямаше да дойде, защото е Интерист, а Морати му симпатизира отдавна .. тъй че нямахте много шансове и тук. За Крис и Оддо вече не знам. Тука става дума за бизнес, а не кой кого храни smile.gif Това си е политика.


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gourcuff_*
коментар Nov 20 2006, 15:29
Коментар #18





Guests






Захвана темата Зеедорф и Пирло. Върни се 5 години назад и виж за какво ставаше дума тогава. Те седяха на скамейката благодарение на "великите" Ви треньори, които не им даваха шанс.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 20 2006, 16:15
Коментар #19


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Зеедорф резерва ? Т'ва да не го прочете в топспорт biggrin.gif Иначе за Пирло съм съгласенsmile.gif Ма играли ли са непосредствено преди това в Интер ? Играли са ... за това говорим :>


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Nov 20 2006, 18:51
Коментар #20





Guests






От Интер е произлязъл половината отбор на Милан tongue.gif хаха
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 11:19 PM
Buy sports equipment online