IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> От какъв тип играч се нуждае най-много Интер ?, Защитник/Халф/Нападател ?
Трансфер
От какъв тип играч се нуждае най-много Интер ?
Защитник и Халф [ 20 ] ** [37.74%]
Халф и Нападател [ 13 ] ** [24.53%]
Защитник и Нападател [ 2 ] ** [3.77%]
Само защитник [ 2 ] ** [3.77%]
Само халф [ 13 ] ** [24.53%]
Само нападател [ 2 ] ** [3.77%]
И така сме си добре [ 1 ] ** [1.89%]
Общо гласове: 53
Гостите не могат да гласуват 
AleRt
коментар Dec 1 2008, 21:44
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Аз гласувам за защитник и халф. Сега ще кажа и защо:

1во: Защитата ни е застаряваща. Матераци и Кордоба са прехвърлили 32 вече (Матераци е на 35!), Бурдисо е пълен каун за никакъв х*й не го бива горкия, Киву се контузва често (както впрочем и Максуел, който е заместван пък от Киву когато го няма), Самуел наскоро се възстанови от контузия, но е далеч от добрите си години...а и той също е на 30 вече. Под защитник визидам централен, само да поясня.

2ро: Нямаме градивен халф...Станкович се поосафери последните 1-2 мача, но далеч не може да създава положения, от където идва и слабата ефективност на нападателите ни. Виейра се пробва на тази позиция също, ама бих казал, че беше направо нескопосан. Останалите са ни само дефанзивни халфове и крила...как да става работата без playmaker ? Нито има някой, който да извежда крилата на скорост, нито някой който сам да създаде едно чисто положение за нападателите ни. Няма кой да раздава пасове напред. С централни халфове като Камбиасо, Мунтари и Виейра сме добре в защита, но в никакъв случай не и в атака. Та тук става дума за централен атакуващ халф, playmaker...такова "животно" от години не сме виждали в Интер и от там ни идват проблемите и в атака.

3то: Нападателите са ни предостатъчно. Айде, Креспо е пътник - ОК. Круз е стар - ОК, ама пак ни отърва кожата на 2-3 пъти този сезон...просто си е златна резерва и това е. Ибрахимович може и да има 7 гола, но е изиграл 19 мача...далеч от ефективността, която се очаква от суперзвездата на отбора. Адриано всичко го знаем, но според мен трябва да му се даде шанс, вижда се че се старае. Колкото до неефективността на Балотели и Обина...ами че те играят като крила ? Не като нападатели. След като Мансини и Куарешма, меко казано, не влечатлиха...Оби и Марио трябваше да играят като крила, което просто беше неудачно и Моуриньо се усети....а и имаме и Акуафреска, който се представя много добре в Каляри! И е италианец !!!

За това : Централен защитник и централен халф е моя вот.
Очаквам вашите мнения по въпроса.


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Dec 1 2008, 21:54
Коментар #2


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Аз съшо на този етап искам халф и защитник.Въпреки че ако човек се замисли в защита повече трябва да се дава шанс на Андреа Мей и когато Майкон се нуждае от почивка,да видим Сантон,но пък един Тиаго Силва няма да е зле.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Dec 1 2008, 22:11
Коментар #3





Guests






Защитата е зоната в която се справяме най-добре.Така че на този етап мисля , че промените там не са наложителни.В средата на терена обаче сме доста зле.Отдавна си мечтая за playmaker и ще съм адски радостен ако в крайна сметка се сдобием с такъв.Ако имаме един "магиосник" в средата на терена , то съм убеден , че ще ни се решат огромна част от проблемите.
За нападателите си казах вече в темата за Лавеци.

Гласувах за халф.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Dec 1 2008, 22:12
Коментар #4


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Аз гласувах за халф.На този етап нуждата от класен градивен полузащитник е крещяща - самият факт, че в последните мачове головете ни са вкарани от нападатели, говори достатъчно.Изпитваме трудности пред противниковото наказателно поле и не са много на брой чистите голови положения, които създаваме.Защитниците ни може и да са на възраст, но могат да изиграят още 1-2 сезона и евентуално тогава да се мисли за подсилване в отбрана.Докато халф трябва да се вземе СЕГА.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Dec 1 2008, 22:41
Коментар #5


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Този сезон именно липсата на офанзивно мислещ вътрешен халф се усеща. Ако гледаме в перспектива, вероятно трябва да се вземат мерки и в защита, но този сезон поне не вярвам да имаме грижи там. Само ми е криво, че Максуел е единственият класически ляв халф-бек и се налага да го покриват Киву или Санети, които в тая зона не са толкова ефективни. Ама Сантон расте и се развива, може догодина да получи повече шансове... Иначе и теорията за плеймейкъра може да пропадне, ако изведнъж Хименес изригне и покаже някакви извънземни игри на тая позиция, но да разчитаме на т'ва си е малко работа като в оня виц - дано-дано, ама надали...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Dec 1 2008, 23:05
Коментар #6


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Ами да нямаме нужда от нападатели само да ви светна , че наще нападатели до миналия сезон са били резерва в Киево другия играеше за Примавера отбора ни , третия в Бразилия и четвъртия на който връхните му точки в кариерата са били титуляр в Болоня и резерва в Интер .... а за това , че Ибрата не вкарвал от чисти позиций а си правил сам головете да питам защо другите 4 звезди не го правят това ??? Защо влизат и се усират нали са много големи ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 1 2008, 23:07
Коментар #7


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Гласувах за Халф, защото нещата в центъра за мен не са добре.В дафанзивен план всичко е Ок, но когато почнем да организираме атака се вижда, че ни липсва плеймейкър, който да раздвижва играта в центъра, a не да се изритва топката само напред, а там, каквото стане и нападателите да му мислят.Дано Хименес навлезе във форма и да покаже на какво е способен и най-вече дано не се разделим с него, че нали излизаха спекулации за негово продаване.Един Хави Алонсо, Диего, Пирло, ако имаме в отбора нещата ще заспят wink.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Dec 1 2008, 23:10
Коментар #8





Guests






Аз също мисля че имаме нужда от playmaker, но пък не съм съгласен с мненията за Мансини и Куарешма... Куарешма имаше няколко вълшебни мига, който ги е видял, видял, момчето има нужда от подкрепа и има нужда да играе, аз съм убеден че той е способен на много неща, верно е че не впечатли в доста мачове, но имаше няколко негови вълшебни паса, точно на главата на нападателите, просто нямахме късмет да ги вкараме.... за Мансини също мога да кажа че трябва по-често да играе, той направи силно впечатление в предсезонната подготовка, трябва да му се даде шанс просто.... Но така или иначе ако продължават да не впечатляват Жозе много лошо, защото ще се окажат големи грешки, за разлика от Мунтари!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Dec 1 2008, 23:25
Коментар #9





Guests






Цитат(IbraBALOTELI @ Dec 1 2008, 11:05 PM) *
Ами да нямаме нужда от нападатели само да ви светна , че наще нападатели до миналия сезон са били резерва в Киево другия играеше за Примавера отбора ни , третия в Бразилия и четвъртия на който връхните му точки в кариерата са били титуляр в Болоня и резерва в Интер .... а за това , че Ибрата не вкарвал от чисти позиций а си правил сам головете да питам защо другите 4 звезди не го правят това ??? Защо влизат и се усират нали са много големи ??

Резервата в Киево има 82 мача за този отбор , а е само на 20 години.Кажи ми в кой голям отбор има нападател титуляр под 20 годишна възраст?
Онова момченцето от Примаверата е сочено за най-големият талант на Апенините и с нетърпение италианците очакваха да навърши 18 години , че да вземе гражданство за да може да играе за националния тим , където вече има и 3 гола от 4 мача.
Онзи дето най-голямото му постижение е титулярното място в Болоня по ирония на съдбата има най-много голове за Интер (от сегашните футболисти).Та този човек ни е спасявал адски много пъти кожата и описанието от твоя страна към негов адрес е меко казано нелепо.Този бразилеца...преди 2-3 години беше любимец на 99% от феновете на отбора и ако намери старата си форма , то всички противникови защитници ще треперят.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Dec 2 2008, 00:46
Коментар #10


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Аз подкрепям мнението на Морати, че за този сезон нямаме нужда от нови футболисти, а да сработим наличните.
Но хипотетично:
както писах и в темата за Лавеци, ако ще разчитаме на 4-3-3, имаме всички нужни изпълнители за схемата и функционирането и в оптимален вариант. Искате плеймейкър, често аз също съм се замислял сериозно по въпроса, но на кой измежду Камбиасо, Санети и Мунтари да заеме мястото в средата на терена? И тримата са железни, без съмнение достойни за титуляри срещу всеки противник. Ако дойде нов играч на диригентската позиция, то трябва да е от другия сезон. Не може на някой, който тепърва ще се запознава с отбора да му се възлага тежката роля да управлява халфовата ни лнния. В момента ми харесва как са разпределени ролите в средата. За 4-4-2 отново разполагаме с необходимото, само трябва да се използва спомената вече тройка + Мансини зад нападателите. Скоро не сме притежавали толкова компактен състав, играчите ни са истинско богатство и позволяват успешна ротация на няколко схеми.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Dec 2 2008, 00:52
Коментар #11


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Не ставаше дума само за зимната пауза, а като цяло...може би трябваше да го изясня това smile.gif


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Dec 2 2008, 01:02
Коментар #12





Guests






Aз гласувах за Халф или по точно казано гласувам за Атакуващ халф тип playmaker(както повечето във вота до тук) и ако трябва да назовавам име то е само едно - ДИЕГО! В атака и защита ми се струва имаме достатачно smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 2 2008, 01:13
Коментар #13


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Цитат(C-Murder @ Dec 1 2008, 10:46 PM) *
Аз подкрепям мнението на Морати, че за този сезон нямаме нужда от нови футболисти, а да сработим наличните.
Но хипотетично:
както писах и в темата за Лавеци, ако ще разчитаме на 4-3-3, имаме всички нужни изпълнители за схемата и функционирането и в оптимален вариант. Искате плеймейкър, често аз също съм се замислял сериозно по въпроса, но на кой измежду Камбиасо, Санети и Мунтари да заеме мястото в средата на терена? И тримата са железни, без съмнение достойни за титуляри срещу всеки противник. Ако дойде нов играч на диригентската позиция, то трябва да е от другия сезон. Не може на някой, който тепърва ще се запознава с отбора да му се възлага тежката роля да управлява халфовата ни лнния. В момента ми харесва как са разпределени ролите в средата. За 4-4-2 отново разполагаме с необходимото, само трябва да се използва спомената вече тройка + Мансини зад нападателите. Скоро не сме притежавали толкова компактен състав, играчите ни са истинско богатство и позволяват успешна ротация на няколко схеми.

Станкович е почти всеки мач на терена.По-добре някой друг на негово мястo.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Dec 2 2008, 01:21
Коментар #14





Guests






И за мен за сега нямаме нужда от нови футболисти повече трябва да се насочи вниманието към наличните или най-вече към Куарешма и Мансини,защото дадохме 40 млн за тях , а вече са трайно на скамейката от няколко мача.Трябва лека полека да им се намери място в отбора мисля , че могат да помогнат.Те са единствените ни играчи с нестандартно мислене и донякъде според мен ще изпълнят задачите на един плеймейкър.И аз си мисля ,че Мансини ще се справи в пъти по-добре от Станко в позиция зад двамата ни нападатели.Пък и имаме Обиня и Балотели така че засега мисля , че може и без плеймейкър може да сме.Както каза и C-Murder на кой на мястото ще играе този плеймейкър в центъра на терена ?
След края на сезона ще трябва подмладяване на отбора , което значи напускане на Дакур , Виера , Матераци , Креспо , може би Круз и некадърниците Бурдисо и Станкович.Затова ще ни трябват един млад централен защитник и вече Плейейкър , но от лятото и искам моя любимец Кун партньор на Златан особенно ако Адри продължава с неубедителните игри.Абе общо взето мечтите са безплатни
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Dec 2 2008, 02:45
Коментар #15


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Значи аз верен на себе си мисля възможно най-рационално и мнението ми се крепи към видяното до този момент и това, което ще се случва до края на сезона.

Защитата: ОТЛИЧНА! Тук според мен не трябва да има никакви промени. Кордоба, Самуел и Матераци били стари? Добре, а Бурдисо и Киву какви са? Истината е, че в нужния момента всеки от тях има класта да стане много добър защитник, всещност както го направи Самуел. Спомнете си какво правеше в Реал Мадрид.

Халфовете: Тук съм напълно съгласен с Ц-Мърдър. Имаме ядро от трима уникални халфа, двама от тях психически са мноо важни хора за Интер. Мунтари показва отлични игри и заслужава титлярото място. А на пейката има хора като Мансини, Балотели и Куарешма.

Нападението: Слабо.. малко съм краен но.. доста слабо. Креспо е ясен. Адриано също.. ще ме извинявате ама екип на отбор от ранга Сиена най-много ще му приляга. Круз не е за серия от 3 последователни мача титуляр. Лично на мен ми омръзна да виждам един силен мач на Ибрахимович за цял месец, а след това нескопосани опити да игра с петички и там разни щуротии, който гледа от хора като Роналдо и Меси, които пък са на светлини години пред него. НАПАДАТЕЛ! Мисля си, че един УНИКАЛЕН нападател би нарпавил отбора ни УНИКАЛЕН. Би ни дал всичко от което имаме нужда в момента, аз мисля, че там куцат нещатата към този момент.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CTPAHEH
коментар Dec 2 2008, 09:07
Коментар #16


Интер Фен
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 666
Регистриран: 13-November 08
Град: Златитрап
Потребител No.: 679
Любим Играч: Zanetti



Аз също гласувах за халф.Бих со обосновал,но Scofield е написал почти всичко което мислех.
И все пак не смятам,че имаме нужда от защитници.КОрдоба може да е на готини,но е "пълен идиот" в добрия смисъл.Раздава се до немай къде.Самуел се представя повече от забележително последните срещи.И за бога Марко си изкара картон чак след 50-тата минмута.Просто сме железни отзад.А и факта,че сем с най малко допуснати голове подкрепя донякаде думите ми,а и до някдаде докозва и колко добър е Сезар.За онова животно playmaker просто няма какво да говорим.Помните ли последния такъв във Интер?За жалост на нас да.Както и да е без такава ключова фигура няма как да се борим в ШЛ освен с късмет.
Круз бил стар ли?А колко пъти викахте този сезон точно заради негови голове?Адрияно в мемента не е нещо повече добре сложено момче,но аз силно вярвам в него.Правил е чудеса на терена и пак ще ги прави.Кадето е теклко пак ще тече.За Ибра...с риск да бъда публично порицан за мен той трябва да си ходи и да ръкомаха на някой друг стадион.Той ни бил отбора.Хм за последните 10 мача този отбор колко гола вкара?Срещу Наполи видях една изпусната възможност и добър шпагат и една избита топка.През другото време голямо нищо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butch_cassidy
коментар Dec 2 2008, 09:54
Коментар #17


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 293
Регистриран: 29-October 08
Град: Стара Загора
Потребител No.: 646
Любим Играч: Klinsmann,Zanetti,Cordoba



Цитат(CTPAHEH @ Dec 2 2008, 09:07 AM) *
Аз също гласувах за халф.Бих со обосновал,но Scofield е написал почти всичко което мислех.
И все пак не смятам,че имаме нужда от защитници.КОрдоба може да е на готини,но е "пълен идиот" в добрия смисъл.Раздава се до немай къде.Самуел се представя повече от забележително последните срещи.И за бога Марко си изкара картон чак след 50-тата минмута.Просто сме железни отзад.А и факта,че сем с най малко допуснати голове подкрепя донякаде думите ми,а и до някдаде докозва и колко добър е Сезар.За онова животно playmaker просто няма какво да говорим.Помните ли последния такъв във Интер?За жалост на нас да.Както и да е без такава ключова фигура няма как да се борим в ШЛ освен с късмет.
Круз бил стар ли?А колко пъти викахте този сезон точно заради негови голове?Адрияно в мемента не е нещо повече добре сложено момче,но аз силно вярвам в него.Правил е чудеса на терена и пак ще ги прави.Кадето е теклко пак ще тече.За Ибра...с риск да бъда публично порицан за мен той трябва да си ходи и да ръкомаха на някой друг стадион.Той ни бил отбора.Хм за последните 10 мача този отбор колко гола вкара?Срещу Наполи видях една изпусната възможност и добър шпагат и една избита топка.През другото време голямо нищо.


Аз гласувах за защитник и халф,но сега се замислям дали не сгреших.Много съм съгласен със Странен за това цитирах мнението му.Много искам да видя младите момчета в защитата за да преценим дали може да се разчита на тях или не.Ако не стават за Интер,бих искал Киелини от Ювентус.Самуел играе страхотно и си признавам,че съм с грях към него понеже бях го отписал.Кордоба е любимия ми играч в защитата ни.Марко може би вече трябва да се застоява на пейката,а Киву когато е здрав може да играе на всеки пост в защитата.Бурдисо също става за пълнене на дупки.Бековете ни са супер,не ги сменям за нищо.Сезар не мисля,че има смисъл да го коментирам.
Сега искам да кажа нещо предварително за думата халф.Понеже понятието е обширно искам да кажа нещо,което съм споменавал и преди.Класически плеймейкър трудно би се вписал поне в досегашната схема на Жозе,понеже ние не сме като Барселона да играем с постепенни атаки и разиграване на топката.Ние затова искахме Лампард,халф който да отнема топка да се бори и да даде бърз или дълъг пас,ако се наложи както и да умее да стреля отдалеч.Затова взехме и Мунтари,той е такъв тип играч.
В нападение виждам нещата по следния начин.Веднага трябва да се освободим от Креспо.Трябва да се даде шанс на Адриано.Признамвам,че не знам колко съм обективен понеже ми е слабост,но се вижда ,че се старае и вярвам,че ще върне формата си от преди.Круз е страхотен и може поне още една година да ни спасява ,когато се наложи/дано не се налага/.Ибрахимович със риск да ме оплюете не е голаджия.За 100 пъти казвам мнението з анего.Вкарва от невъзможни положения и изпуска 1000 % ,които мастия като Индзаги или Нистелрой ще вкарат без да гледат.Златан не е ефективен и не трябва да играе сам в нападение.И с това махане и негонене на топки няма да ми липсва ако се махне.Всъщност съм сигурен,че ако му предложат много пари някъде другаде веднага ще се махне.Обина/ако се сметне,че е нападател е много добър и го чака страхотно бъдеще.За последно имам една мечта.Искам да си върнем ОБА ОБА МАРТИНС.Това момче ми плени сърцето и искам да го видя пак със синьо-черната фланелка,още повече,че обича Интер и е от школата. loveinter.gif


--------------------
----------------
WE ARE INTER !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Dec 2 2008, 12:25
Коментар #18


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(Faustico @ Dec 2 2008, 02:45 AM) *
Значи аз верен на себе си мисля възможно най-рационално и мнението ми се крепи към видяното до този момент и това, което ще се случва до края на сезона.

Защитата: ОТЛИЧНА! Тук според мен не трябва да има никакви промени. Кордоба, Самуел и Матераци били стари? Добре, а Бурдисо и Киву какви са? Истината е, че в нужния момента всеки от тях има класта да стане много добър защитник, всещност както го направи Самуел. Спомнете си какво правеше в Реал Мадрид.

Халфовете: Тук съм напълно съгласен с Ц-Мърдър. Имаме ядро от трима уникални халфа, двама от тях психически са мноо важни хора за Интер. Мунтари показва отлични игри и заслужава титлярото място. А на пейката има хора като Мансини, Балотели и Куарешма.

Нападението: Слабо.. малко съм краен но.. доста слабо. Креспо е ясен. Адриано също.. ще ме извинявате ама екип на отбор от ранга Сиена най-много ще му приляга. Круз не е за серия от 3 последователни мача титуляр. Лично на мен ми омръзна да виждам един силен мач на Ибрахимович за цял месец, а след това нескопосани опити да игра с петички и там разни щуротии, който гледа от хора като Роналдо и Меси, които пък са на светлини години пред него. НАПАДАТЕЛ! Мисля си, че един УНИКАЛЕН нападател би нарпавил отбора ни УНИКАЛЕН. Би ни дал всичко от което имаме нужда в момента, аз мисля, че там куцат нещатата към този момент.


С това мнение съм на 99 % съгласен , а и все си мисля , че Хименес и Мансини трябва да се пробват да играят като диригенти в средата на терена Мансини не мисля , че става само за крило както Куареша , той има много добро виждане и страхотен пас както и Хименес който също и много се бори и според мен ни трябва само нападател но пък защо да не играем само с Ибрата а Куарешма да се върти по крилата ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Dec 2 2008, 13:56
Коментар #19





Guests






Цитат(butch_cassidy @ Dec 2 2008, 09:54 AM) *
Аз гласувах за защитник и халф,но сега се замислям дали не сгреших.Много съм съгласен със Странен за това цитирах мнението му.Много искам да видя младите момчета в защитата за да преценим дали може да се разчита на тях или не.Ако не стават за Интер,бих искал Киелини от Ювентус.Самуел играе страхотно и си признавам,че съм с грях към него понеже бях го отписал.Кордоба е любимия ми играч в защитата ни.Марко може би вече трябва да се застоява на пейката,а Киву когато е здрав може да играе на всеки пост в защитата.Бурдисо също става за пълнене на дупки.Бековете ни са супер,не ги сменям за нищо.Сезар не мисля,че има смисъл да го коментирам.
Сега искам да кажа нещо предварително за думата халф.Понеже понятието е обширно искам да кажа нещо,което съм споменавал и преди.Класически плеймейкър трудно би се вписал поне в досегашната схема на Жозе,понеже ние не сме като Барселона да играем с постепенни атаки и разиграване на топката.Ние затова искахме Лампард,халф който да отнема топка да се бори и да даде бърз или дълъг пас,ако се наложи както и да умее да стреля отдалеч.Затова взехме и Мунтари,той е такъв тип играч.
В нападение виждам нещата по следния начин.Веднага трябва да се освободим от Креспо.Трябва да се даде шанс на Адриано.Признамвам,че не знам колко съм обективен понеже ми е слабост,но се вижда ,че се старае и вярвам,че ще върне формата си от преди.Круз е страхотен и може поне още една година да ни спасява ,когато се наложи/дано не се налага/.Ибрахимович със риск да ме оплюете не е голаджия.За 100 пъти казвам мнението з анего.Вкарва от невъзможни положения и изпуска 1000 % ,които мастия като Индзаги или Нистелрой ще вкарат без да гледат.Златан не е ефективен и не трябва да играе сам в нападение.И с това махане и негонене на топки няма да ми липсва ако се махне.Всъщност съм сигурен,че ако му предложат много пари някъде другаде веднага ще се махне.Обина/ако се сметне,че е нападател е много добър и го чака страхотно бъдеще.За последно имам една мечта.Искам да си върнем ОБА ОБА МАРТИНС.Това момче ми плени сърцето и искам да го видя пак със синьо-черната фланелка,още повече,че обича Интер и е от школата. loveinter.gif

Абсолютно те подкрепям в мечтата ти, много ме е яд за Обафеми Мартинс, той си беше много добър, защо го махнаха момчето, даже преди време ако сте видяли беше дошъл на тренировка на Интер да се види с играчите... а за Ибрахимович и аз мисля че не е достатъчно ефективен, 1000%-вите положения наистина не ги вкарва, не знам, той да не би да може само вълшебни голове да вкарва, да не говорим че все още в големите и важни мачове не се е доказал, никъв го няма обикновено, но така или иначе с неговата физика прави доста за отбора и магиите му се получават когато ги прави, по-добре да го държим на всяка цена, не е хубаво да си тръгва...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Dec 2 2008, 18:16
Коментар #20


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Явно мнението ми се различава с на повечето от вас smile.gif Аз съм на мнение, че атаката не може да бъде ефективна без playmaker...както и крилата. Трябва да има просто кой да раздава пасове...За мен Камбиасо, Виейра, Мунтари и Санети не се справят с това...а факта, че имаме 4ма дефанзивни играчи в центъра е проблем на Моуриньо...за мен Виейра е пътник другия сезон (или поне така се надявам), Мунтари се справя добре в дефанзивен план, вкара и няколко важни гола...но липсва т.нар. "вълшебен" пас, който да изведе крилата на удобна позиция за крос, или нападателите сами срещу вратаря. От там страда и атаката ни smile.gif Какви са ни головете до тук ? Далечни тупалки на Ибра и Мунтари, и голове от статични положения...естествено изключвам гола срещу Наполи на Мунтари - беше невероятен! Но и късметлийски, може би, до някъде.


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 04:20 PM
Buy sports equipment online