IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Футболни Бисери 2008
Guest_Ultras_*
коментар Dec 16 2008, 14:17
Коментар #1





Guests






Световният футбол отново гъмжеше от бисери

Футболните хора не са титани на мисълта и в това отношение нищо не се е променило, откакто преди повече от век 11 мъже подгониха топката с настървение. Бързи като вятъра и почти толкова умни, играчи, треньори и шефове казват неща, които сами не могат да разберат. "7 дни спорт" направи подборка на крилатите фрази на 2008 г. без ни най-малка претенция за изчерпателност. Това море преплуване няма.

1. Моята репутация винаги ще ме изпреварва до деня, в който умра. За някои хора този ден е прекалено далеч.
Джоуи Бартън от Нюкасъл

2. Той провали не само треньора, но и съотборниците си. Мисля, че никога повече няма да играе за Германия, дори да падне на колене пред Йоги Льов.
Франц Бекенбауер коментира Кевин Курани, който през почивката на световната квалификация с Русия изчезна от стадиона в Дортмунд

3. Чувствам се като Супермен. Мога да отлетя вкъщи.
Дейвид Бентли от Тотнъм. Първа класа, чартър, или като багаж?

4. Ако вкараш 3 гола у дома, печелиш мача. Ако вкараш 3 гола където и да е, печелиш играта.
Ейди Бутройд, бивш треньор на Уотфорд. Цифрата 4 очевидно не съществува в речника му.

5. Преливах от кеф, исках да прегърна целия свят.
Джими Булард от Фулъм, който прегърна топло рефера, след като отбеляза печелившия гол срещу Астън Вила

6. Той бележи 99 пъти от 100 възможни. За нещастие това беше онзи път, когато пропуска.
Джордж Бърли, треньор на Шотландия, за Крис Ивелумо

7. Сега имам възможност да затворя устата на всички, ето защо каня президента Блатер да ми връчи трофея.
Фабио Канаваро от Реал Мадрид копира Мръсния Хари - "Дай ми шибания трофей, Сеп!"

8. Ще науча английски за един месец.
Фабио Капело, наставник на отбора на Англия, по време на представянето му на пресконференция. Ето и първите думи и фрази, които мистър Капело научи и сподели с медиите през януари: "шибан мач", "наричайте ме Боса", "пази топката, идиот", "ще ти скъсам топките", "Джон Лампард", "психо блок", "печеливш манталитет".

9. Футболът ме спаси да не стана бандит. Не съм работил и един ден в живота си, защото не умея нищо.

10. Да кажем, между 600 и 700 жени. Обикновено след секс играя страхотно.
Антонио Касано от Сампдория. Е, поне две неща умее да върши добре. За щастие и двете му носят добри пари.

11. Те изфабрикуваха всичко, включително и интервюто ми. Мартин Тейлър никога не е идвал в болницата и никога не ми се е извинявал.
Едуардо да Силва от Арсенал. Както би казал Роналдо от Бразилия: "Има истина и истинска истина."

12. В днешния свят единственото, което те интересува, е миризмата на кръв. За щастие гилотината вече я няма, защото между вас има хора, които с удоволствие биха ме клъцнали.
Реймон Доменек, треньор на Франция

13. Той говори италиански по-добре от мен, а аз съм роден тук.
Дженаро Рино Гатузо от Милан дискутира първата пресконференция на Хосе Моуриньо в Милано. Моуриньо е изучавал италиански 5 месеца преди назначението си в Интер. Учил е също есперанто, сръбски, езика на глухонемите, испански, шведски, както и всички официални езици в Европейския съюз, за да комуникира със своята стартова гарнитура в Интер.

14. Най-гнусното е, че Реал Мадрид като клуб на генерал Франко можеше да взима който и когато си поиска, преди демокрацията да дойде в Испания.
Сър Алекс Фъргюсън, треньор на Манчестър Юнайтед. Но и след демокрацията Реал Мадрид пак получава който и каквото си поиска. Освен Кристиано Роналдо.

15. Блатер няма никога да се оттегли. Той ще остане на поста, докато Смъртта дойде с черната торба, за да отнесе тялото му.

16. Тук мафията изглежда като банда аматьори.
Андрю Дженингс за сайта transparencyinsport.org. Той е единственият журналист в света, на който е забранено да присъства на пресконференции на ФИФА. Не може дори да припари на по-малко от 500 м от централата без разрешение на интерпол, МИ-6 или Кръстника.

17. Ако вярвам на всичко, което пишат вестниците, щях да докарам 365 нови играчи от 14 държави.
Кевин Кигън, екстреньор на Нюкасъл, ни напомня за нуждата да продължим образованието си по география и математика

18. Аз не съм онзи, който прави неща като мен. Никой не го очакваше от мен, дори и аз.
Това е извинението на самия Кевин Курани от Шалке 04 за изчезването си. Да, това беше първият и последният път, когато Кевин направи подобно нещо.

19. Играч като Зе Роберто струва колкото теглото си в злато. Притежава техниката и прецизния пас, които искаме да наблюдаваме.
Юрген Клинсман, треньор на Байерн Мюнхен. Според уебсайта на Байерн Зе Роберто тежи 72 кг и при курс $ 740 на унция цената му е $ 1 875 456.

20. Планираме да изпратим на Барак Обама писмо, с което ще го поздравим и ще го поканим на мач на Ъптон Парк в Лондон.
Майк Лий, директор на Уест Хем Юнайтед. В семейството на Обама наистина има футболна жилка. Един отбор в Когело, Кения, бе кръстен на баща му - ФК Обама, а бъдещият президент като дете е играл в Джакарта, Индонезия. По-голямата му дъщеря Малия играе футбол в Чикаго.

21. Ние тренираме с два пъти по-големи топки.
Никола Легроталие от Ювентус разкрива тайната на тренировъчните техники на Юве. Ама ние винаги сме знаели, че те имат най-големите топки в световния футбол.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Dec 16 2008, 15:38
Коментар #2


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Английски хумор biggrin.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Dec 16 2008, 18:06
Коментар #3





Guests






21. Ние тренираме с два пъти по-големи топки.
Никола Легроталие от Ювентус разкрива тайната на тренировъчните техники на Юве. Ама ние винаги сме знаели, че те имат най-големите топки в световния футбол.

хахаха а Киелини тренира с топките на Гейтака от Италия!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 1st July 2024 - 11:42 AM
Buy sports equipment online