IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> НАРУГАЙТЕ МАНЧИНИ!!!
AleRt
коментар Mar 20 2008, 09:30
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Мисля, че могат да се навъртят интересни бисери тук :Д Аз ще се цитирам от темата с Дженоа, че не ми се мисли пак.

Цитат
Мисля, че с времето сме изчерпали всичко за Манчини вече...той просто не може да се оправя с толкова много футболисти, не може да се оправя и със звезди...няма манталитет на победител или поне не го показва, страхлив е (абе направо си е путка), експериментира нон стоп с отбора (нещо, което се прави в предсезонната потготовка)...и едно от най-лошите - намесва личните си отношения с играчите в отбора...нещо, което според мен допринесе за провалите на Адриано, Рекоба, Толдо...ГРОСО!, а изгони и резервния ни вратар Фонтана, който въпреки, че е близо на 40 (ако не е вече) варди като луд. А да и за малко да забравя...той разговаря с играчите чрез медиите :Д Което е ... "интересен" подход.


САМО МОЛЯ ДА СТЕ МАЛКО ПО-ИЗЧЕРПАТЕЛНИ, ПОНЕ ДА ИМА КАКВО ДА СЕ ЧЕТЕ, А НЕ ПРОСТО ЕДНО К*Р ЗА МАНЧИНИ (което всъшност е подходящо, но то вече е по подразбиране за всяка една тема свързана с него) :Д:Д:Д


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 20 2008, 09:33
Коментар #2


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Интересна тема харесва ми smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Mar 20 2008, 10:24
Коментар #3


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



100 неща, които не харесвам в Манчини... lol.gif Шегувам се. Има хиляди неща, които не харесвам у него, ама ше се огранича в 10 пункта, по които той абсолютно категорично доказва, че НЕ СТАВА за ИНТЕР.

1. Отборът играе слабо - бавен футбол, по правило топката се изнася с далечни пасове (което нито 1 съвременен футболен гранд не прави), мачовете се печелят повече на мускули, отколкото с ясни футболни аргументи.
2. Играчите не го уважават - половината са в открит конфликт с него, другата половина мълчаливо го презират. Само Станкович и Родригес Сезар го тачат, но там е обяснимо. wink.gif
3. Не умее да ръководи мачовете си с оглед тяхната специфика и развитие - неадекватни смени, реве постоянно по тъч-линията, сякаш не им е казал нищо преди мача и всичко трябва да им се обясни в хода на играта и т.н.
4. Няма изграден титулярен състав и схема на игра - в ИНТЕР всеки играе навсякъде - хаосът на моменти е втрещяващ...
5. Залага на лични симпатии вместо на качества при избора на играчите.
6. Неудачник в Европа - не подготвя отбора си за мачовете от ШЛ, които имат съвсем друга философия и нашите хора излизат като в мач от калчото с/у Ливорно например - резултатите от т'ва са ясни - пореден сезон - пореден крах...
7. Не интегрира юноши в 1-вия отбор - тук-там пускаше по някой в 1-вите кръгове на Купата и толкоз. Да внимава с Балотели, щото т'ва момче е истински диамант и не искаме да се повтори историята с Андреоли.
8. Не умее да работи в екип - всеизвестно е, че е в конфликт и с доктора на отбора, и с Бранка, че даже и противоречия с Морати имаше. Само имбецилният Михайлович някак се разбира с него през всичките тия години, в които се мъкнат под ръчичка из разни отбори.
9. Никога не поема отговорност за грешките си - за себе си той е велик треньор и когато нещо не се получава, причините се търсят в глобалното затопляне преди всичко.
10. Абсолютно непрофесионално отношение към работата - не може след като си провалил отбора за пореден път в ШЛ, да излезеш и да кажеш, че си тръгваш, а след 24 часа да обявиш, че оставаш, а онова там било вследствие на разочарованието. ИНТЕР не е детска градина...

И за финал да не забравя... К*Р ЗА МАНЧИНИ ! ! ! loveinter.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Mar 20 2008, 14:13
Коментар #4





Guests






аз си го казах ясно и точно в темата за мача с Дженоа smile.gif но AleRt каза да не се ограничаваме само с КУР ЗА манчини за тва малко по-обширно:

Започваме първо с вида му. Само като го погледнеш и ти става ясно че е путка от класа с тая дълга косица (нищо против хората с дълги коси) за която сигурно отделя повече време отколко за отбора, минеш през шалчето, което е супер яко ама се носи по малко по-друг начин. После поведението му на скамейката. Идиота седи и гледа тъпо през целия мач, я стане един път я не, сигурно ако викне никой не го чува с пискливия му глас, като прави смена се опитва да поздрави излезлите футболистите, да амаааа никой не му подава ръка, много ясно че ше е така, как ше подадеш ръка на тъпака дето те е снемил когато правиш добър мач wink.gif До тука без снисходителен, за тва не искам да пишем за треньорските му качества, че един пост нема да ми стигне да изпишем малоумните му ходове и нема да ми стигнат обидите за да изразим "привързаността" си към неЯ.

За моя финал и аз бих добавил пак: КУР ЗА МАНЧИНИ !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERFAN
коментар Mar 20 2008, 16:22
Коментар #5


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,087
Регистриран: 9-January 08
Град: Дупница
Потребител No.: 455



Колеги, вие по-горе много добре сте написали повечето неща за роберта, затова аз ще бъда максималко кратък.
Като треньор - по-неадекватно копеле не съм виждал! Не прави особена разлика между Серия А и ШЛ.Играчи като Хименес стоят на пейката и има навика да сменява играчи, които се представят добре (после защо не го поздравявали?).Няма уважението на почти никой от играчите си, на почти никой от ръководството, на почти никой от колегите си, да не говорим за уважението на тифозите към него....
Като човек - не ми дреме как се облича и кви прически има, но след като отпаднеш от ШЛ да обявиш, че ще напускаш и дадеш надежда за хубаво бъдеще на милиони фенове, а след 24 часа като последната путка да кажеш, че оставаш е меко казано идиотско.
И за финал - ако някога направят най-смотания отбор за всички времена то определено манчини би трябвало да бъде сложен за вечен треньор на този отбор!
И разбира се - КУР ЗА МАНЧИНИ red.gif !!!


--------------------

22.05.2010 - INTER CAMPIONE D'EUROPA !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onlyinter
коментар Mar 20 2008, 17:36
Коментар #6


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 422
Регистриран: 4-January 08
Град: София
Потребител No.: 450
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(THE_GAME @ Mar 20 2008, 10:24 AM) *
100 неща, които не харесвам в Манчини... lol.gif Шегувам се. Има хиляди неща, които не харесвам у него, ама ше се огранича в 10 пункта, по които той абсолютно категорично доказва, че НЕ СТАВА за ИНТЕР.

1. Отборът играе слабо - бавен футбол, по правило топката се изнася с далечни пасове (което нито 1 съвременен футболен гранд не прави), мачовете се печелят повече на мускули, отколкото с ясни футболни аргументи.
2. Играчите не го уважават - половината са в открит конфликт с него, другата половина мълчаливо го презират. Само Станкович и Родригес Сезар го тачат, но там е обяснимо. wink.gif
3. Не умее да ръководи мачовете си с оглед тяхната специфика и развитие - неадекватни смени, реве постоянно по тъч-линията, сякаш не им е казал нищо преди мача и всичко трябва да им се обясни в хода на играта и т.н.
4. Няма изграден титулярен състав и схема на игра - в ИНТЕР всеки играе навсякъде - хаосът на моменти е втрещяващ...
5. Залага на лични симпатии вместо на качества при избора на играчите.
6. Неудачник в Европа - не подготвя отбора си за мачовете от ШЛ, които имат съвсем друга философия и нашите хора излизат като в мач от калчото с/у Ливорно например - резултатите от т'ва са ясни - пореден сезон - пореден крах...
7. Не интегрира юноши в 1-вия отбор - тук-там пускаше по някой в 1-вите кръгове на Купата и толкоз. Да внимава с Балотели, щото т'ва момче е истински диамант и не искаме да се повтори историята с Андреоли.
8. Не умее да работи в екип - всеизвестно е, че е в конфликт и с доктора на отбора, и с Бранка, че даже и противоречия с Морати имаше. Само имбецилният Михайлович някак се разбира с него през всичките тия години, в които се мъкнат под ръчичка из разни отбори.
9. Никога не поема отговорност за грешките си - за себе си той е велик треньор и когато нещо не се получава, причините се търсят в глобалното затопляне преди всичко.
10. Абсолютно непрофесионално отношение към работата - не може след като си провалил отбора за пореден път в ШЛ, да излезеш и да кажеш, че си тръгваш, а след 24 часа да обявиш, че оставаш, а онова там било вследствие на разочарованието. ИНТЕР не е детска градина...

И за финал да не забравя... К*Р ЗА МАНЧИНИ ! ! ! loveinter.gif


Ти почти си изчерпал нещата. Бих добавил само начина на разпределение на силите в течение на сезона. Горе-долу силна есен и неузнаваема пролет. И това за четвърта поредна година.
Ама не е луд, който яде баницата, а който му я дава. Но това е друга тема.
МАНЧИНИ ВЪН.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Mar 20 2008, 17:50
Коментар #7


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Няма да го ругая. Просто се надявам да го няма в ИНТЕР през следващия сезон.

ИНТЕР ШАМПИОН loveinter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 20 2008, 18:26
Коментар #8





Guests






Вие сте били толкова изчерпателни , че просто няма какво да допълня.Оставям посланието си в аватара и подписа wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Mar 20 2008, 18:30
Коментар #9


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



INTER FAN-CLUB ANTI-Mancini tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 20 2008, 18:52
Коментар #10


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Е то вече съм писал 39438483 неща, които за мен за доказателства, че не става за Интер. Яж сухия МЕНЗИС на Станкович насрана КУРВО!


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Mar 20 2008, 20:41
Коментар #11


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



THE_GAME беше достатъчно изчерпателен и категоричен, че да мога да добавя нещо.Само да кажа: Махай се от свещения Интер путко нещастна.Да те ебат 300 разгонени коне наведнъж дано! Извинявам се за цинизмите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 20 2008, 20:42
Коментар #12


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Мисля че с тези постове по-нагоре са казали всичко... Поне се надявам да направи 1 добър трансфер и да си ходи...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Perugino
коментар Mar 21 2008, 08:24
Коментар #13


Легионер (Милан)
****

Група: Легионери
Коментари: 274
Регистриран: 16-May 06
Град: Варна
Потребител No.: 25



Цитат(THE_GAME @ Mar 20 2008, 10:24 AM) *
100 неща, които не харесвам в Манчини... lol.gif Шегувам се. Има хиляди неща, които не харесвам у него, ама ше се огранича в 10 пункта, по които той абсолютно категорично доказва, че НЕ СТАВА за ИНТЕР.

1. Отборът играе слабо - бавен футбол, по правило топката се изнася с далечни пасове (което нито 1 съвременен футболен гранд не прави), мачовете се печелят повече на мускули, отколкото с ясни футболни аргументи.
2. Играчите не го уважават - половината са в открит конфликт с него, другата половина мълчаливо го презират. Само Станкович и Родригес Сезар го тачат, но там е обяснимо. wink.gif
3. Не умее да ръководи мачовете си с оглед тяхната специфика и развитие - неадекватни смени, реве постоянно по тъч-линията, сякаш не им е казал нищо преди мача и всичко трябва да им се обясни в хода на играта и т.н.
4. Няма изграден титулярен състав и схема на игра - в ИНТЕР всеки играе навсякъде - хаосът на моменти е втрещяващ...
5. Залага на лични симпатии вместо на качества при избора на играчите.
6. Неудачник в Европа - не подготвя отбора си за мачовете от ШЛ, които имат съвсем друга философия и нашите хора излизат като в мач от калчото с/у Ливорно например - резултатите от т'ва са ясни - пореден сезон - пореден крах...
7. Не интегрира юноши в 1-вия отбор - тук-там пускаше по някой в 1-вите кръгове на Купата и толкоз. Да внимава с Балотели, щото т'ва момче е истински диамант и не искаме да се повтори историята с Андреоли.
8. Не умее да работи в екип - всеизвестно е, че е в конфликт и с доктора на отбора, и с Бранка, че даже и противоречия с Морати имаше. Само имбецилният Михайлович някак се разбира с него през всичките тия години, в които се мъкнат под ръчичка из разни отбори.
9. Никога не поема отговорност за грешките си - за себе си той е велик треньор и когато нещо не се получава, причините се търсят в глобалното затопляне преди всичко.
10. Абсолютно непрофесионално отношение към работата - не може след като си провалил отбора за пореден път в ШЛ, да излезеш и да кажеш, че си тръгваш, а след 24 часа да обявиш, че оставаш, а онова там било вследствие на разочарованието. ИНТЕР не е детска градина...

И за финал да не забравя... К*Р ЗА МАНЧИНИ ! ! ! loveinter.gif


Веднъж и аз да се съглася с Георги за всичко което е написал!

П.С.Ако и C-Murder напишe нещо също така критично за Манчини и с него ще се съглася.Така, че давай C-Murder, напиши ни статия за това, което не харесваш в Роберто Манчини.


--------------------
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Mar 21 2008, 14:37
Коментар #14


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



ман4ини-винаги прави странни трансфери,като този на дакур.във важни ма4ове не може да се справи.не е взел един офанзивен халф.взима само утвърдени игра4и.във ма4овете винаги вади игра4и които правят страхотен ма4.в ма4а с ливърпул пусна хименес при свършен факт.уникално глупав трениор.все пак нека му благодаря за спе4елините титли,мо ве4е е време да се махне.вън от интер!!! red.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Mar 22 2008, 15:24
Коментар #15


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Вие сте изчерпили всичко,което трябва да се каже за него.Aз мога да добавя само още едно нещо,че Манчини беше невероятен футболис и също така толкова невероятен глупак,като треньор.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Mar 24 2008, 17:34
Коментар #16





Guests






по непотвърдена информация, чистачи на комплекс Сан Сиро са хванали Роберто Манчини, Оливие Дакур, Николас Бурдисо и Сезар Родригес, да се забавлят орално и анално в една от тоалетните. След като се усетили че са забелязани те се разбягали и твърдо отричат да има нещо подобно

източник: в-к "ШОК"

rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 24 2008, 19:46
Коментар #17


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



ХАХАха фреак да не си бил и там с тях да си се забавлявал ? biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERFAN
коментар Mar 24 2008, 20:02
Коментар #18


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,087
Регистриран: 9-January 08
Град: Дупница
Потребител No.: 455



Цитат(freaked @ Mar 24 2008, 05:34 PM) *
по непотвърдена информация, чистачи на комплекс Сан Сиро са хванали Роберто Манчини, Оливие Дакур, Николас Бурдисо и Сезар Родригес, да се забавлят орално и анално в една от тоалетните. След като се усетили че са забелязани те се разбягали и твърдо отричат да има нещо подобно

източник: в-к "ШОК"

rolleyes.gif

Мисля, че и Станкович е участвал biggrin.gif


--------------------

22.05.2010 - INTER CAMPIONE D'EUROPA !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Mar 25 2008, 00:25
Коментар #19





Guests






Цитат(Dob4Y @ Mar 24 2008, 07:46 PM) *
ХАХАха фреак да не си бил и там с тях да си се забавлявал ? biggrin.gif


не бе biggrin.gif имам информатори tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Mar 25 2008, 16:25
Коментар #20


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



И разбира се - КУР ЗА МАНЧИНИ !!!

Аз само ей това искам да кажа...нощо повече:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 03:44 PM
Buy sports equipment online